Discussion Problem z kontaktem z Pomocą Techniczną

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 24, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Dемои

  Dемои Forum Pro

  Pańskie zostało przypisane do pomocy technicznej RU (rosyjskojęzycznej)
  A jednak miałem rację, Mazury to już Rosja. Dziwne, bo język w ustawieniach konta był ustawiony na angielski. Jakiś sposób na ogarnięcie tego 'balaganu' jest czy do ***** mam pisać (może chociaż ich support coś ogarnie)? Ale dziwne że tyle ticketow wysyłane było a teraz nagle gdy chodzi o zwrot jakiegoś przedmiotu to nie mogą tego ogarnąć :confused:
   
  Last edited by moderator: Dec 6, 2019
 2. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Z postu usunęłam obraźliwy zwrot dotyczący naszych sąsiadów. I tak, pozostaje Ci kontakt z rosyjskim PT.
   
 3. Dемои

  Dемои Forum Pro

  Dlaczego więc mogłem normalnie wszystko pisać do polskiego supportu a gdy chciałbym, żeby mi coś przypadkowo usuniętego/sprzedanego zwrócili to do rosyjskiego już muszę? I czy da się jakoś zmienić lokalizację na PL przez pomoc techniczną czy to już cięższa sprawa?
   
 4. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Jak napisała Tyche wcześniej, trzeba się kontaktować z pomocą techniczną RU, nie ma innej możliwości. Nie da się zmienić przypisania konta, możliwe że stoją za tym jakieś problemy natury technicznej/prawnej/itp., nie wiem. Nawiązując do wcześniejszego postu, polskie PT naprawdę chce pomagać graczom i robi to, wbrew powszechnie panującej opinii. Pomagamy również kontom EN i innym jeżeli tylko możemy (zgłaszanie nieregulaminowych zachowań graczy, pytania, błędy, opinie, zmiana waluty, itd). Jeżeli jednak ma dojść do edycji konta to już nie pomożemy, musi to zrobić właściwa dla konta pomoc techniczna, tak jak to jest w tym przypadku. Dlaczego konto zostało uznane jako RU, nie wiem, automat rejestrujący nie jest mojego autorstwa i ciężko mi wymyśleć jakąś teorię. Może są to znaki użyte w nazwie, może VPN na komputerze, powodów może być wiele, nic na to nie poradzimy. Jako że w zgłoszeniu jak i na forum udzielono wyczerpującej odpowiedzi, w mojej ocenie, temat uznaję za zakończony. Wszelkie próby podtrzymania tej dyskusji uznam jako OT. Pozdrawiam.
   
  TL_Tyche likes this.
 5. Devedolser

  Devedolser Forum Apprentice

  Mam pytanie pisalem do pt 26 listopada jest 7 grudzien i nadal nic zapytanie dotyczylo przywrócenia przedmiotu z zadania wracajac do sedna mijają juz prawie 2tyg i nie wiem juz co o tym myslec...

  Wiem kazali czekac ale po 2tyg jakas zwrotna informacje ze potrwa to dluzej bo tez moj problem nie jest z natury technicznej tylko zwykly zwrot przedmiotu... Ile mozna czekac?
   
 6. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie rozumiem Twojego zdenerwowania - usunąłeś przedmiot tak dawno, że nie potrafisz wskazać daty a teraz oburzasz się czasem oczekiwania?
  Przykro mi, ale weryfikacja trwa, gdyż z poziomu suportu nie możemy przywrócić przedmiotu, właśnie z powodu czasu jego usunięcia. A osoby decyzyjne w centrali akurat nie są dostępne.
   
  TL_Tyche likes this.
 7. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Devedolser - Twój post usuwam jako OT. Otrzymałeś informację, by cierpliwie czekać na odpowiedź.

  Co do sugestii o blokadzie wyrzucania/sprzedawania przepisów to obawiam się, że jest ona nietrafiona. Z powtarzalnych misji warsztatowych możemy otrzymać kolejne przepisy na toniki, eliksiry czy lekarstwa i czasem zdarzają się powtórki - nie wyobrażam sobie, by nie móc ich sprzedać.


  EDIT: Devedolser - kolejny post również kasuję za OT. Wątek ten nie służy do dyskusji na temat mechanizmów obecnych w grze.
  Rozdawanie kartek nie jest zależne od mojego humoru, a od zasad zawartych w Regulaminie. Za świadome ich ignorowanie otrzymujesz ode mnie
  żółtą kartkę, czyli 1 punkt ważny 7 dni.
   
  Last edited: Dec 8, 2019
  BA_Bastet and BA_Oldman like this.
 8. Dемои

  Dемои Forum Pro

  Niestety nie możemy Tobie pomóc. Skontaktuj się proszę z pomocą techniczną odpowiedzialną
  za Twój język. Proszę użyć w tym celu formularza kontaktowego dostępnego bezpośrednio na
  stronie gry.
  To teraz już totalnie zglupialem który support może pomóc. Piszę do polskiego pt, każą do rosyjskiego, pisze do rosyjskiego to piszą że to nie mój język. Ogarnie ktos to wkoncu?
   
 9. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Przykro mi, że zostałeś wprowadzony w błąd: Twoje konto nie jest kontem rosyjskim, ale też nie jest polskim.
  Sam powinieneś wiedzieć jakim, skoro je założyłeś.
   
  TL_Tyche likes this.
 10. Dемои

  Dемои Forum Pro

  Polski support napisał mi, że konto przypisane do RU. To co, nawet oni nie mogą sprawdzić do jakiego języka przypisane jest konto? Ja zakładałem konto rok temu przez https://www.drakensang.com/pl?originalURL=drakensang.com& więc raczej wszystko powinno być przypisane do polskiej PT
   
 11. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Przepraszam bardzo, to mój błąd, chyba nick mnie zmylił. Konto jednak nie identyfikuje się jako PL :( Proszę spróbować do EN supportu, może tam się uda.
   
 12. -Sandemo-

  -Sandemo- Forum Apprentice

  dzieńdoberek
  wiem że święta tuż tuż, więc porządki, zakupy, pierniki, bombki i masa innych zajęć... ale muszę się przypomnieć ;)
  Ticket#2019120437007315]
  pozdrawiam :)
   
 13. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Niestety sprawa się nieco przedłuża u producenta. Musimy jeszcze cierpliwie chwilę poczekać :)
   
  -Sandemo- likes this.
 14. Devedolser

  Devedolser Forum Apprentice

  witam z racji usuniętych postów w skrzynce już wiadomości nie mam bo się jakoś same usuneli tickeda nie posiadam bo minął już grubo ponad miesiąc odkąd napisałem o zwrot schematu z zdania o płaszcze pytanie czy teraz mam na nowo pisać czy czekać? cierpliwość też ma swoje granice rozumiem że może się coś przedłużyć ale bez przesady jak już nie mogą znaleźć tego do przypisać do konta chyba nie problem? nie chcę powielać zgłoszeń ale będę chyba zmuszony do tego za około miesiąc bo chyba 2 mięsiące to wystarczająco dużo czasu o zwrot jednego przedmiotu..
   
 15. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Powielanie nic nie da, jeśli jedna sprawa jest w toku to kolejna, w tym samym temacie, zostanie zamknięta jako spam.
  Prosimy o cierpliwość.
   
 16. Dемои

  Dемои Forum Pro

  Czy jest możliwość przywrócenia przedmiotu w którym były runy (tak wiem, czytałem ogłoszenie o tym co mozna a czego nie mozna zwracać) niekoniecznie z tymi runami? Sam przedmiot jest dla mnie ważny, nie runy.
  Support mi pisze ze nie mogą zwracać itemów w których były runy, więc co w tym wypadku zrobić jeżeli przez błędy gry jestem stratny i nie mam tego itemu (chodzi o amulet helijski)?
   
  Last edited: Dec 30, 2019
 17. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Zgodnie z postem w innym temacie amulet "zniknął" przy próbie ulepszenia za pomocą laki Janka - wytłumacz mi proszę, w jaki sposób chciałeś ulepszyć amulet z runami? Nie byłbyś w stanie kliknąć na połącz, poza tym ciężko jest przegapić takie powiadomienie:

  error.png
   
 18. Dемои

  Dемои Forum Pro

  Z amuletem helijskim, a mianowicie z jego odnowieniem nie imają się powiadomienia, że w nim były runy. Ostatnim razem gdy go odnawiałem też miałem w nim te same runy, które były teraz. Powiadomienie nie wyskakuje przy łączeniu z laką janka bo nie łączymy przedmiotu zmieniając mu podstawy bądź zmieniając go w inny przedmiot a dodajemy mu tylko czas jego użyteczności.
   
 19. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Jeżeli jesteś na 100% pewny, że to błąd to pisz do odpowiedniego supportu, powinni Ci pomóc.
   
 20. Dемои

  Dемои Forum Pro

  To nie koniecznie jest błąd ale to ze przez potke Janka tym razem zniknął amulet to już jest problem. A support pisze ze nie mogą zwrócić jeśli runy były :/