Discussion Problem z kontaktem z Pomocą Techniczną

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 24, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Post został przeniesiony do odpowiedniego tematu. Podaj proszę numer ticketa, zaraz zerkniemy cóż tam się dzieje ze zgłoszeniem.
   
 2. -Maly22-

  -Maly22- Forum Greenhorn

  to spojrzcie co się dzieje z moimi zgłoszeniami od pół roku na które dostaje jedynie odpowiedzi "proszę podać id nick serwer date i godzine" mimo że podaje za każdym razem chociaż pisze po zalogowaniu na strone i za każdym razem informacje są zweryfikowane to i tak niczego nie mogę się dowiedzieć i nie piszę na forum po to żeby ktoś sprawdzał moje zgłoszenia tylko żeby rozwiązał ten problem bo nawet rankingów wbić nie mogłem
  *****
  wesołych świąt pozdro
   
  Last edited by moderator: Apr 12, 2020
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Byłam zmuszona usunąć fragment Twojego postu. Pomoc Techniczna nie ma żadnych możliwości "nerfu" konta, a przytaczane przez Ciebie działanie osób trzecich jest zwykłym pomówieniem wobec wymienionych graczy. Przypominam, że PT działa zgodnie ze standardami przekazanymi przez producenta, stąd pytania o podstawowe informacje o koncie. Jeżeli nie chcesz z nami współpracować, to bardzo mi przykro, ale wina leży po Twojej stronie.
   
  BA_Bastet likes this.
 4. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  -Maly22- - post usuwam z raczej oczywistych względów.

  Za kompletny brak kultury, pomówienia, dyskusję z moderatorem i ignorowanie moich próśb jestem zmuszona nałożyć na Twoje konto
  31 punktów ostrzeżenia, co wiąże się z 14 dniami odpoczynku od forum.

  Jednocześnie pragnę Cię ostrzec, że blokady niekoniecznie kończą się na forum - w przypadku dalszego łamania regulaminu, kara może dosięgnąć Twoich kont w grze. I proszę miej więcej wiary w nasze możliwości, a w szczególności w nasze umiejętności wyszukiwania graczy :)
   
 5. jumamaster

  jumamaster Someday Author

  Zauważyłem iż PT ma także problem (wg oficjalnej informacji ). Wczoraj wysłałem zgłoszenie i jak narazie jest brak odpowiedzi ze strony PT. I tu pytanie : czy owe zgłoszenie zostało przyjęte przez zespół PT, czy ze względu na zaistniały problem nie dotarło i muszę wysłać zgłoszenie ponownie ?
   
 6. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Obawiam się, że zgłoszenie nie dotarło :( prawdopodobnie będziesz musiał wysłać je raz jeszcze, aczkolwiek prosimy ze wstrzymaniem się z wysyłaniem ticketów do momentu pojawienia się oficjalnego ogłoszenia z "zielonym światłem".
   
 7. Terytoric

  Terytoric Forum Greenhorn

  Witam Gdzie mogę znaleźć identyfikator użytkownika.Zgłosiłem problem przez formularz ale dostałem na e mail że brak własnie tego ID i nie pomogą mi go rozwiązać. Z Góry dziękuję za pomoc.
   
 8. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced


  Zaloguj sie tu

  https://www.drakensang.com/pl

  i u góry po prawej stronie przy nicku masz numer ID
   
  Last edited by moderator: May 23, 2020
 9. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Wasze posty przeniosłam do odpowiedniego tematu.

  RafalinhoCK - poprawiłam nieco link ;)
   
 10. Arby01

  Arby01 Forum Greenhorn

  [Ticket#2020053137006633]


  Witam,

  Mój problem dotyczy eventu Pełnia Księzyca. Po ukończeniu wszystkich misji u Rubiny podczas trwania eventu oraz poza nim, nie jestem w stanie uzyskać dostepu na drugą mapę. Sprawdzałem 2x czy mam dostępne jakieś misje w obu wersjach okazało się że nie ma nic, a po zabiciu Vargulfa nie pojawia się przejście na drugą mapę. Z pomocą techniczną nie ma możliwości przeprowadzenia normalnego dialogu gdyż zamykają tickety.
   
 11. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  PT skontaktowało się z Tobą ponownie, postępuj proszę zgodnie z instrukcją. Na przyszłość pamiętaj o tym, by w zgłoszenia zawrzeć wszystkie możliwe informacje (jest różnica między "nie mam misji" a "nie mam misji, sprawdziłem dzienną i nocną wersję"), znacząco ułatwi to i przyśpieszy załatwienie sprawy.

  Pozdrawiam :)
   
 12. Arby01

  Arby01 Forum Greenhorn

  Już w pierwszym zgłoszeniu była o tym mowa więc proszę mnie tutaj nie pouczać.
   
 13. angel0662281726

  angel0662281726 Forum Greenhorn

  [Ticket#2020060137004458] RE
  Witam mam problem ze zmianą waluty na moim koncie do gry Drakensang Online .
  Pisałam z pomocą techniczną .
  PT prosił o podanie dowodu osobistego w postaci kopii z widniejącym Krajem itp podałam 1 dowód ocenzurowany
  (...)
  Napisałam prawde , podałam wyżej niezbęde dokumenty gdzie mieszkam w jakim kraju itp więc chorągiew powinna zostać zmieniona na Polska z Rosyjskiej jak nie jest Właściwa tak u góry PT napisało i sami sobie zaprzeczają teraz , napisali tak u samej góry.
  Czy ktosś mi pomoże czy jestem zdana na Ruble? Niby konto tansze owszem ,ale to nieuczciwe
  aby mieć inna walute wole mieć polska i tyle.
  na forum gry tu są raczej ludzie obeznani dobrze w temacie i może ktoś coś poradzi lub jakiś Admin reagować .
   
  Last edited by moderator: Jun 2, 2020
 14. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Edytowałam dane z ticketów - na forum nie podajemy treści korespondencji.
  Proszę kontynuować korespondencję z pomocą techniczną - na Forum nie możemy Ci pomóc.

  Przypomnę tylko z OWH:


  9.3.2 Użytkownik zobowiązuje się do utrzymywania w ścisłej tajemnicy w odniesieniu do osób trzecich niepublicznych informacji o Koncie i danych dostępowych (...)
  9.3.3 W przypadku uzasadnionego podejrzenia, że niepubliczne informacje o Koncie lub dane dostępowe znane są nieupoważnionym osobom trzecim, firma Bigpoint ze względów bezpieczeństwa jest upoważniona, ale nie zobowiązana, do samodzielnej zmiany danych dostępowych według własnego uznania i bez uprzedzenia, lub do zablokowania Konta. (...)
  9.3.6 Użytkownik będzie wykonywał polecenia firmy Bigpoint i jej współpracowników oraz pełnomocników wykonawczych. W szczególności odnosi się to do poleceń administratorów i moderatorów ewentualnych forów należących do danej Gry i/lub Usługi.
  9.3.7 Użytkownik zobowiązuje się w żadnym wypadku nie posługiwać się Kontem lub hasłem innego Użytkownika.


  Mam nadzieję, że wyjaśniłam wątpliwości: użytkownik jest zobowiązany wykonywać polecenia pracowników BP (w tym supportu), zwłaszcza jeśli zachodzą wątpliwości co do tego, czy jest właścicielem konta.
   
  TL_Tyche and AK47TestPlayer like this.
 15. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Bokser - forum to nie miejsce na takie porównania. Swoją argumentację przedstaw proszę PT i tam też kontynuuj rozmowę.
   
  BA_Bastet likes this.
 16. Vikodem

  Vikodem Forum Greenhorn

  Czy Ticket#2020091737002835 dalej jest aktywny?Bo zaraz 10 dni minie a odpowiedzi brak a dziś dostałem ankiete "jak bardzo jestem zadowolony z pomocy technicznej" XDDD
   
 17. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Post przeniosłam do odpowiedniego tematu.

  Zgłoszeń dotyczących Twojego problemu otrzymaliśmy kilka, nawet ja osobiście go doświadczam :( na razie nie udało nam się ustalić źródła problemu, gdy tylko otrzymamy jakieś informacje, otrzymasz odpowiedź. Przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź, ale należy póki co uzbroić się w cierpliwość.

  Ankieta o której wspominasz jest wysyłana automatycznie przez system.
   
 18. Vikodem

  Vikodem Forum Greenhorn

  Problem został rozwiązany jeśli możesz przekaż do PT :)
   
 19. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Miło byłoby, gdybyś jeszcze pochwalił się rozwiązaniem problemu :) no chyba, że ustąpił samoistnie?
   
 20. Vikodem

  Vikodem Forum Greenhorn

  Problemem okazał się zegar w komputerze który sam aktualizował czas mimo wyłączenia takiej opcji w systemie i to z jakiegoś powodu powodowało problemy z DSO.Zresetowałem windowsa do 0 i nie pobrałem aktualizacji i działa :) Prawdopodobnie jakaś aktualizacja w10 to spowodowała i dlatego DSO przestał mi działać ale cóż trochę odpoczynku od gry nikomu jeszcze chyba nie zaszkodziło :p
   
  TL_Tyche likes this.