Discussion Problem z kontaktem z Pomocą Techniczną

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 24, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. EZIOslaw

  EZIOslaw Forum Greenhorn

  Witam
  Mam problem ze skontaktowaniem się z pomocą techniczną wysłałem 2 zgłoszenia w ciągu 1 miesiąca. Na żadne nie otrzymałem odpowiedzi a nawet potwierdzenia że moje zgłoszenie zostało przyjęte . Mój problem dotyczy drugiej mapy na Varholm (Blood Maga). Pomimo wykonania wszystkich dostępnych zadań na Varholm (Podczas pełni i poza nią) nadal nie mogę otworzyć portalu. " Sprawdzałem 2 miesiące z rzędu czy aby na pewno nie przeoczyłem żadnego zadanie" .
   
 2. SMOD_WhiciaQ

  SMOD_WhiciaQ S-Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, skoro nie otrzymałeś potwierdzenia od systemu, że Twoje zgłoszenie zostało przyjęte - tzn, że nie dotarło i zrobiłeś to źle. Pisząc do PT - należy być zalogowanym. Zapoznaj się z instrukcją proszę.
  Co do Pełni - może ten opis Ci pomoże.
   
  Last edited: Oct 14, 2020
 3. -Kardin-

  -Kardin- Forum Greenhorn

  [Ticket#2020092737002101]

  Witam,
  wiadomość zwrotną, że trwa weryfikacja mojego zgłoszenia dostałem 28 września i już praktycznie miesiąc czekam na dalszą odpowiedz ze strony PT, nie ukrywam, że zależy mi na rozwiązaniu problemu, który poruszyłem w zgłoszeniu. Jedyne co dodatkowo dostałem w późniejszym terminie, to ankieta "Jak bardzo jesteś zadowolony z pomocy technicznej?", ciężko powiedzieć coś o zadowoleniu z udzielonej pomocy skoro temat mojego problemu został porzucony. Wydaje mi się ze wysyłanie takiej ankiety, okraszonej numerem mojego zgłoszenia, przed ówczesnym jego rozwiązaniem jest nie na miejscu. A może moje zgłoszenie zostało zamknięte, a ja nie zostałem o tym poinformowany?
   
 4. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Ankieta wysyłana jest automatycznie w momencie, gdy w zgłoszeniu nie zostanie podjęta żadna akcja przez pewien czas.

  Co do samego zgłoszenia - wymagało ono konsultacji, zatem wysłaliśmy zapytanie do Producenta, czekamy na odpowiedź. Przypomnimy się ;)
   
 5. alienator85

  alienator85 Forum Greenhorn

  Witam

  Pisze z innego konta w sprawie ticketa o nr:
  [Ticket#2020102537000515]

  Sprawa dotyczy mojego głównego konta, do którego jakimś sposobem nie mogę się zalogować, mimo tego że hasła ani maila nie zmieniałem. Chciałem na maila z PT odpowiedzieć przez pocztę ale zostałem poinformowany z automatu że ticket jest już zamknięty.
  Zatem odpowiem tutaj.

  Chciałem załączyć poprzednią wiadomość z roku 2017 z ticketu o nr:[Ticket#2017032037009091], gdzie informowałem że nie docierają do mnie linki potwierdzające mój adres email, pomimo faktu że dodałem do białej listy wszelkie możliwe aliasy związane z BP. Także próba wysłania linka z resetowaniem hasła w moim wypadku to najzwyklejsza strata czasu(mimo wielu prób nieskuteczna).

  Mam nadzieję na jakieś inne możliwości rozwiązania sprawy. Jestem otwarty na propozycję.

  Pozdrawiam
   
 6. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Witaj,
  została Ci udzielona prawidłowa odpowiedź z radą. Według zaleceń Producenta po takiej odpowiedzi musimy zamknąć zgłoszenie.
  Jeżeli rada jest nieskuteczna prosimy o ponowny kontakt, poprzez utworzenie nowego zgłoszenia.
  Prosimy także o podanie nr zamkniętego zgłoszenia i informację, że nie udało się rozwiązać problemu.

  Czekamy na Twój ticket.
  Pozdrawiam
   
  SMOD_WhiciaQ likes this.
 7. Spookyvifon

  Spookyvifon Forum Greenhorn

  Witam jeśli mój post nie spełniał wymagań to usunę , jakiś czas temu chciałem wrócić do drakensanga po 2 letniej przerwie , i problem jest taki że nie mam już dostępu do hasła (oraz ID ) oraz emailu na którym konto było czy dało by się przywrócić do emailu na którym powstało to konto ? mam kilka zdjęć nazwe użytkownika oraz troche zapisanych live'ów z tego konta , konto miało maga 55lvl , rycerz 35lvl bodajże i łucznik 18lvl Serwer:Grimmag

  Kiedy próbowałem napisać do supportu oni automatycznie odrzucali moją prośbę mówiąc , że to jest niemożliwe do zrobienia ale mam znajomego który miał podobny problem tylko nie pamietał nazwy użytkownika oraz ID i mu pomogli oddzyskać konto
   
 8. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Otrzymałeś już kilka razy odpowiedź - spamowanie w wielu ticketach i na Forum nie zmieni odpowiedzi. A odnośnie "znajomego, który miał taką samą sytuację" przypominam: każda sprawa jest inna, ale wytyczne ekip są takie same. Jeżeli znajomy nie pamiętał nazwy - od tego jest opcja resetu/przypomnienia nazwy. ;) Twoja sprawa jest ZUPEŁNIE inna.
  Nie działamy na szkodę użytkowników, nie jesteśmy złośliwi, nie rzucamy kostką z zestawem odpowiedzi. Producent wyznaczył reguły i tego się trzymamy.

  A graczom przypominam: dbajcie o swoje konta! Pilnujcie haseł, pilnujcie dostępu do adresów email. Nie współdzielcie kont, nie wierzcie w bonusy, oferowane na stronach reklamowanych upierdliwie na czatach (natychmiast to zgłaszajcie!). Wymiana i handel kontami gry są nielegalne.

  Post przenoszę do odpowiedniego wątku.
   
 9. Spookyvifon

  Spookyvifon Forum Greenhorn


  A mogę się dowiedzieć chociaż na jakim emailu stoi to konto ? ID uzytkownika znalazłem lecz dalej nie wiem na jakim emailu to stoi
   
  Last edited: Nov 2, 2020
 10. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, nie ma takiej możliwości.
   

Share This Page