Discussion Problem z kontaktem z Pomocą Techniczną

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 24, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. EZIOslaw

  EZIOslaw Forum Greenhorn

  Witam
  Mam problem ze skontaktowaniem się z pomocą techniczną wysłałem 2 zgłoszenia w ciągu 1 miesiąca. Na żadne nie otrzymałem odpowiedzi a nawet potwierdzenia że moje zgłoszenie zostało przyjęte . Mój problem dotyczy drugiej mapy na Varholm (Blood Maga). Pomimo wykonania wszystkich dostępnych zadań na Varholm (Podczas pełni i poza nią) nadal nie mogę otworzyć portalu. " Sprawdzałem 2 miesiące z rzędu czy aby na pewno nie przeoczyłem żadnego zadanie" .
   
 2. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Witaj, skoro nie otrzymałeś potwierdzenia od systemu, że Twoje zgłoszenie zostało przyjęte - tzn, że nie dotarło i zrobiłeś to źle. Pisząc do PT - należy być zalogowanym. Zapoznaj się z instrukcją proszę.
  Co do Pełni - może ten opis Ci pomoże.
   
  Last edited: Oct 14, 2020
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Ankieta wysyłana jest automatycznie w momencie, gdy w zgłoszeniu nie zostanie podjęta żadna akcja przez pewien czas.

  Co do samego zgłoszenia - wymagało ono konsultacji, zatem wysłaliśmy zapytanie do Producenta, czekamy na odpowiedź. Przypomnimy się ;)
   
 4. alienator85

  alienator85 Forum Greenhorn

  Witam

  Pisze z innego konta w sprawie ticketa o nr:
  [Ticket#2020102537000515]

  Sprawa dotyczy mojego głównego konta, do którego jakimś sposobem nie mogę się zalogować, mimo tego że hasła ani maila nie zmieniałem. Chciałem na maila z PT odpowiedzieć przez pocztę ale zostałem poinformowany z automatu że ticket jest już zamknięty.
  Zatem odpowiem tutaj.

  Chciałem załączyć poprzednią wiadomość z roku 2017 z ticketu o nr:[Ticket#2017032037009091], gdzie informowałem że nie docierają do mnie linki potwierdzające mój adres email, pomimo faktu że dodałem do białej listy wszelkie możliwe aliasy związane z BP. Także próba wysłania linka z resetowaniem hasła w moim wypadku to najzwyklejsza strata czasu(mimo wielu prób nieskuteczna).

  Mam nadzieję na jakieś inne możliwości rozwiązania sprawy. Jestem otwarty na propozycję.

  Pozdrawiam
   
 5. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Witaj,
  została Ci udzielona prawidłowa odpowiedź z radą. Według zaleceń Producenta po takiej odpowiedzi musimy zamknąć zgłoszenie.
  Jeżeli rada jest nieskuteczna prosimy o ponowny kontakt, poprzez utworzenie nowego zgłoszenia.
  Prosimy także o podanie nr zamkniętego zgłoszenia i informację, że nie udało się rozwiązać problemu.

  Czekamy na Twój ticket.
  Pozdrawiam
   
  WhiciaQ likes this.
 6. Spookyvifon

  Spookyvifon Forum Greenhorn

  Witam jeśli mój post nie spełniał wymagań to usunę , jakiś czas temu chciałem wrócić do drakensanga po 2 letniej przerwie , i problem jest taki że nie mam już dostępu do hasła (oraz ID ) oraz emailu na którym konto było czy dało by się przywrócić do emailu na którym powstało to konto ? mam kilka zdjęć nazwe użytkownika oraz troche zapisanych live'ów z tego konta , konto miało maga 55lvl , rycerz 35lvl bodajże i łucznik 18lvl Serwer:Grimmag

  Kiedy próbowałem napisać do supportu oni automatycznie odrzucali moją prośbę mówiąc , że to jest niemożliwe do zrobienia ale mam znajomego który miał podobny problem tylko nie pamietał nazwy użytkownika oraz ID i mu pomogli oddzyskać konto
   
 7. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Otrzymałeś już kilka razy odpowiedź - spamowanie w wielu ticketach i na Forum nie zmieni odpowiedzi. A odnośnie "znajomego, który miał taką samą sytuację" przypominam: każda sprawa jest inna, ale wytyczne ekip są takie same. Jeżeli znajomy nie pamiętał nazwy - od tego jest opcja resetu/przypomnienia nazwy. ;) Twoja sprawa jest ZUPEŁNIE inna.
  Nie działamy na szkodę użytkowników, nie jesteśmy złośliwi, nie rzucamy kostką z zestawem odpowiedzi. Producent wyznaczył reguły i tego się trzymamy.

  A graczom przypominam: dbajcie o swoje konta! Pilnujcie haseł, pilnujcie dostępu do adresów email. Nie współdzielcie kont, nie wierzcie w bonusy, oferowane na stronach reklamowanych upierdliwie na czatach (natychmiast to zgłaszajcie!). Wymiana i handel kontami gry są nielegalne.

  Post przenoszę do odpowiedniego wątku.
   
 8. Spookyvifon

  Spookyvifon Forum Greenhorn


  A mogę się dowiedzieć chociaż na jakim emailu stoi to konto ? ID uzytkownika znalazłem lecz dalej nie wiem na jakim emailu to stoi
   
  Last edited: Nov 2, 2020
 9. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, nie ma takiej możliwości.
   
 10. Obi123

  Obi123 Forum Greenhorn

  cześć mam problem chciał bym usunąć konto wpisuję wszystko poprawnie w formularzu a on mi wyświetla cały czas błąd dla tego szukam pomocy na forum.
   
 11. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Post przeniosłem do właściwego tematu.
  Proszę też o dokładniejszy opis problemu oraz zrzuty ekranu. W tym momencie trudno się zorientować, gdzie może leżeć problem.
   
 12. Obi123

  Obi123 Forum Greenhorn

  Last edited: Jan 24, 2021
 13. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Otworzenie zrzutu ekranu jest niemożliwe. Zrzuty wrzuć poprzez http://imgur.com/ czy używające specjalnego programu, jak Lightshot - https://app.prntscr.com/pl/). Opisz też co robisz i co klikasz, zanim wspomniany błąd jest pojawi.
  Konto może zostać usunięte tylko poprzez kontakt z pomocą techniczną. Z poziomu forum, nie ma takiej możliwości.
   
 14. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Z tego co się dowiedziałem, Twoje zgłoszenia w sporej części są niemożliwe do zrozumienia i rażąco łamią zasady języka polskiego. Dodatkowo nie odpowiadasz na pytania zadane przez Pomoc techniczną.
  Dostałeś też dzisiaj krótki zbiór zasad, którymi należy się kierować przy kontakcie z Pomocą techniczną. Jeżeli zaczniesz się do nich stosować, to uważam, że Pomoc techniczna będzie w stanie Ci pomóc.
   
 15. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Post przeniosłem, bo znowu nie trafiłeś w odpowiedni temat. Treść postu nijak miała się do problemów technicznych.

  Tak, support działa codziennie, choć w różnych i niestałych godzinach. Z tego co wiem, otrzymałeś też już odpowiedź na swoje zgłoszenie.
   
 16. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Jeżeli masz jakiś problem z odbieraniem poczty, to wypadałoby najpierw ten problem rozwiązać. Krótki poradnik jest tu.
  Z tego co wiem, wszystkie zgłoszenia wysyłane przez graczy w ostatnich dniach otrzymały odpowiedzi.
  Pamiętaj też, że jeżeli nadal nie stosujesz się do zasad pisania zgłoszeń, to raczej nie otrzymasz jakiejkolwiek pomocy.
   
 17. scariota65

  scariota65 Forum Greenhorn

  Cześć, wczoraj utworzyłem ticket, ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi. Wiem, że czasem trzeba więcej czasu ale to bardzo ważna sytuacja dla mnie.

  Od kilku dni miałem problem z errorami, wyskakiwała nebulla. Wczoraj wyskoczyła kilka razy, klient dostał crasha, żeby odpalić grę musiałem zrestartować komputer.

  Po odpaleniu okazało się... Ze moja główna postać zniknęła z konta. Postać na której grałem wiele lat.

  Utworzyłem ticket, numer Ticket#2022121237003299 ale nadal nie ma odpowiedzi. Prosiłbym o wsparcie, poniewaz utrata takiej postaci równoznaczna jest dla mnie z zakończeniem gry
   
 18. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, ale po prostu trzeba poczekać na odpowiedź Pomocy Technicznej. Po numerze ticketa można wywnioskować, że ono było wysyłane 12 grudnia. Wszystkie odpowiedzi udzielane przez Pomoc Techniczną są przesyłane na maila zgłaszającego w ciągu 48 godzin od godziny zgłoszenia, ale ogólnie czas między wysłaniem zgłoszenia, a otrzymaniem odpowiedzi, jest zależny od liczby zgłoszeń, jakie się pojawią w supporcie, a także zależny od złożoności danego problemu.
  Po prostu, sugeruję, abyś jeszcze poczekał na odpowiedź od PT, bo Twój problem ze zniknięciem postaci z konta na pewno nie jest do rozwiązania z poziomu forum.
   
 19. -LACIOSZEK-

  -LACIOSZEK- Forum Greenhorn

  Witam, czekam już 2 tygodnie za odpowiedzią Ticket#2023020937000645
  Pozdrawiam.
   
 20. hucpa

  hucpa Forum Apprentice

  Witam. Czy BP ma prawo zmienić nick gracza bez informowania tegoż o powodach zamiany? Przez 11 lat grałem postacią o okreslonym nicku - nigdy nikt nie zgłaszał zastrzeżeń do niego, pomimo różnych akcji związanych z likwiadcją nicków wulgarnych, obraźliwych etc. Mój nick nie należał jednak do żadnej z tych kategorii - był żartobliwy i - jak wspomniałem od dnia 21.12 2011 roku nikomu nie przeszkadzał, aż tu nagle wczoraj okazało się że mam nick zmieniony.. jak tak można robić? Tym bardziej, że nie dostałem żadnej informacji jakoby ten nick był nieprawidłowy oraz nie otrzymałem żadnej informacji o zamianie przez BP tego nicku. Druga sprawa: ile można czekać na rozwiązanie problemu przez pomoc techniczną? 16 maja zgłosiłem do BP problem indywidualny w grze. 18 maja otrzymałem informaję cyt:
  *****

  Do dnia dzisiejszego (31.05) w sprawie nie odezwał się nikt, ale w międzyczasie BP udało się wysłać do mnie kwestionariusz określający poziom zadowolenia klienta z obsługi zgłoszenia. To jakiś żart?
   
  Last edited by moderator: May 31, 2023