Announcement Problem związany z długością trwania pakietu Premium

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Dec 24, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  jak pewnie już duża część z Was zauważyła, obecnie doświadczamy niecodziennej sytuacji związanej z produkcją piernikowego ludzika, która pojawiła się parę dni temu po jednym z hotfixów (nie publikowaliśmy jego opisu, gdyż po prostu nie otrzymaliśmy oficjalnej listy rzeczy, które te hotfixy, bo były dwa, wprowadzały), a także z lagami powstałymi po drugim z hotfixów, nękającymi na niektórych mapach (problem z nimi został już przez Nas zgłoszony).

  Z tego względu chcielibyśmy nie tyle poinformować, co po prostu ostrzec Was przed ewentualnymi konsekwencjami nadużywania ich produkcji oraz otrzymywania zawartości z tych ludzików, zwłaszcza w kontekście nadmiernej wartości szans na otrzymanie pakietu Premium. Nie mamy na tą chwilę określonych informacji od Twórców.

  Niestety, na różnych platformach pokroju Discorda, Forum, czy innych mediach społecznościowych możemy zauważyć pewną grupę graczy, którzy chwalą się niezliczonymi dniami pakietu Premium, jaki uzyskali tym sposobem. Jednocześnie otrzymujemy zgłoszenia dotyczące błędu związanego z ukróceniem pakietów Premium, które zostały przez pewnych graczy zdobyte poprzez wyżej wymieniony sposób.

  Na tą chwilę mamy teorię, która sugeruje, iż po zbliżeniu się do pewnej daty, może wystąpić błąd oprogramowania powodujący cofanie licznika daty zakończenia Premium do daty domyślnej, przenoszącej ten licznik do roku 1901 lub 1970.

  Prosimy Was o rozwagę oraz o niepodejmowanie prób osiągnięcia liczby kilku tysięcy dni Premium, gdyż może to doprowadzić do szkody nieodwracalnej na Waszych kontach, której Pomoc Techniczna może nawet nie być w stanie naprawić.
  Celem tej porady jest zapewnienie trwałości i integralności wrażeń z gry.
  Nie chcemy, aby u kogokolwiek wystąpiła sytuacja, w której np. spróbowalibyście zakupić pakiet Premium za pieniądze, licznik daty byłby cofnięty i przez to ten pakiet by się nie pojawił na koncie mimo dokonania zakupu.

  Obecnie uważamy, iż próg ten znajduje się w okolicach liczby 5000 dni, aczkolwiek jest to wartość, którą na tą chwilę jako moderacja uznajemy za ten próg. Nie oznacza to, iż licznika nie może cofnąć też przy mniejszej liczbie dni.

  Prosimy, miejcie to na uwadze.


  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy
  Wasza Ekipa DSO.
   
  MRDarak31 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.