Discussion Problemy techniczne

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  wojtekwjk - bardzo Cię proszę o nieszerzenie nieprawdziwych informacji. Post kasuję, otrzymujesz ode mnie żółta kartkę, czyli 1 punkt ostrzeżenia.

  Poprzedni CM oraz programiści odeszli na początku września, żegnając się z nami na ostatnim streamie. Grę obecnie przejął nowy team deweloperów. Czystki z poniedziałku to zupełnie inna sprawa - zostali wtedy wyrzuceni modzi discordowi, którzy nadużywali swoich przywilejów, o czym poinformowała nowa discordowa "góra", czyli Radec i Mario.

  EDIT: kolejny post kasuję jako OT. Przeczytaj proszę co napisałam wyżej.

  W takim przypadku radzimy skorzystać z np. Blika. Inna możliwość to skorzystanie z innej przeglądarki.
   
  Last edited: Oct 22, 2021
  Aikid likes this.
 2. Aikid

  Aikid Forum Greenhorn

  Witam dzieki za odpowiedź ale też jest taki komunikat:
  Drogi użytkowniku!
  Wystąpił błąd.

  W razie problemów zwróć się do naszej ekipy pomocy technicznej - chętnie Ci pomożemy!


  Tylko że tym razem premium zostało dodane do konta ale komunikat wyskoczył.
  Z uszanowaniem Aikid
   
 3. Przyjaciel

  Przyjaciel Forum Apprentice

  Dzien dobry. Logując się dzisiaj do gry pojawił się problem z dźwiękiem (nie słychać kroków postaci czy też efektów dźwiękowych skilli) i to chyba raczej nie jest problem związany z moim sprzętem tylko z samą grą. Czyściłem folder DSO, uzywałem CCleaner'a, oraz odinstalowywałem i instalowałęm grę na nowo i problem dalej występuje. Słychać dźwieki wierzchowców i petów, ale to wszystko.
   
 4. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Sprawdziłem to sam, dopytałem - okazało się, że faktycznie jest jakiś problem z dźwiękami. Dostałem informację, że został naprawiony, a poprawka zostanie wgrana dzisiaj na serwery (prawdopodobnie lada chwila).
   
 5. katharzis

  katharzis Forum Greenhorn

  Witam, Mam problem z poprawnym zainstalowaniem gry. Pobieram instalke, instaluje go i wszystko niby jest w porządku, jednak gdy odpalam klienta pojawia sie okno logowania i pasek postepu pobierania postepuje z predkoscia 0.1mb na kilka minut, gdy internet smiga bez problemów. Próbowałem odpalic gre przez "thincient" i wtedy pobieranie jest w ciagu chwili niestety co chwilke mam crashe. Odinstalowywałem kilkukrotnie gre i usuwałem pliki z %temp% niestety to nie pomaga.
   
 6. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Czy aby na pewno klient jest 64-bitowy?
   
 7. Satine1988

  Satine1988 Forum Apprentice

  Hejka. Nie wiem czy to dobry wątek ale mam pytanie czy komuś z Was zresetował się komp/lapek w trakcie gry? Na mapie Czeluści zagłady bądź innej. Dzięki za odp.
   
 8. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Mnie nie, tu na forum też się nie widziałem, by ktoś wspominał o czymś takim. Kilka razy zdarzyło mi się jednak, że gra zawiesiła się do tego stopnia, że konieczny był reset komputera.
  Jeżeli miałbym obstawiać, co mogło być przyczyną, to wskazałbym na przegranie sprzętu (zwłaszcza, jeśli korzystasz z laptopa podczas gry).
   
 9. Satine1988

  Satine1988 Forum Apprentice

  To akurat mogę wykluczyć. Monitoruję temperaturę i wszystko było w normie.
   
 10. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Jakie były te temperatury w chwilę przed wyłączeniem, na karcie graficznej i procesorze? Czy przed resetem pojawił się jakiś błąd systemu? Na czym grasz - komputerze stacjonarnym czy laptopie? Jaki system operacyjny, jaka wersja?
  Jak wygląda sytuacja z obciążeniem systemu otwartymi programami, nie brakuje pamięci? Czy problem z resetem pojawił się już kiedykolwiek wcześniej? Czy w ostatnim czasie instalowałaś jakiekolwiek nowe programy (takie, których wcześniej nie miałaś zainstalowanych)?

  Posty jednak przeniosłem do wątku z problemami technicznymi - lepiej tu będą pasować.
   
 11. Satine1988

  Satine1988 Forum Apprentice

  Dokładnie w tym momencie nie wiem bo grałam w trybie pełnego ekranu, ale zazwyczaj to jest około 70 stopni na grafice, 68-78 stopni procesor jak gram solo. W mieście i grupie to do 73 grafa i 80+ procesor. Żadnego blędu nie było, gdyby był wspomnialabym o nim albo nie zawracała głowy. Zdarzyło się to pierwszy raz, w przeszłości zdarzały się przypadki wywalenia mnie z gry ale to co innego. Laptop, Win7 Sp1
   
 12. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Nasunęła mi się jeszcze jedna rzecz - problem z zasilaczem, baterią lub siecią elektryczną, czyli ogólnie z zasilaniem. Mogło np dojść do chwilowego i bardzo krótkiego skoku napięcia w sieci, przez co zasilacz mógł się przeciążyć i przez to zresetować cały laptop. Może to być problem z zasilaczem, który może podać do komputera prąd o wartościach większych niż są potrzebne.
  W tym momencie faktycznie trudno stwierdzić co mogło by być przyczyną, gdyż tak jak wspomniałem wcześniej, Twój przypadek jest pierwszy, z którym się spotykam.
  Jako, że jest to pierwszy i pojedynczy taki przypadek, to radziłbym się nie martwić i tylko monitorować sprawę. Zgłoś się, jeżeli problem pojawi się ponownie lub będzie się pojawiał w jakiś odstępach czasu. Chociaż wtedy najlepiej będzie zgłosić się do jakiegoś serwisu, gdzie będą mieli możliwość sprawdzenia wszystkiego. W między czasie może kogoś innego dotknie taka przypadłość i będzie w stanie coś więcej powiedzieć.
   
  TL_Tyche likes this.
 13. Satine1988

  Satine1988 Forum Apprentice

  Skok lub chwilowy brak prądu/napięcia też wzięłam pod uwagę, ale myślałam że wtedy się całkiem wyłączy. No cóż, nie bardzo się znam i fajnie że mogłam tu poszukać rozwiązania :) Dzięki
   

Share This Page