Przekroczenie ilości dni premium

Discussion in 'Sekcja Polska' started by heros1250, Dec 26, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. heros1250

    heros1250 Forum Greenhorn

    Witam, przekroczyłem dozwoloną ilość dni premium( nie z pazerności, po prostu chciałem mieć jewele ), niestety ale premka zwykła teraz nie działa. Jest możliwość po prostu jej usunięcia z konta? Nie mówię tu nawet o przywracaniu jakiejś części dni.
     
  2. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Nie żebym się czepiał ale co ma wspólnego chęć posiadania Klejnotów z "naklikaniem" premki ponad normę? Jakby to nie była pazerność to nadmiar premek byś wywalił jeśli klikałeś dla klejnotów.
    Co do możliwości naprawy błędu, który cię dotknął... cóż możliwości są zawsze (w końcu BP jest autorem i właścicielem kodu gry), pytanie tylko czy PT ma narzędzia do tego (a na ten moment nie ma) i czy w ogóle jest przyzwolenie na naprawę takich błędów.
     
  3. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Na tą chwilę nie ma takiej możliwości. Po inne informacje zachęcam do przeczytania dotychczas publikowanych ogłoszeń w ostatnim czasie.
     
  4. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Z ciekawości jak można dopytać ile dni przekroczyłeś? I w jaki sposób to działa teraz zamiast odejmować ci tą premkę czasowo to ją nadal dodaje licznik? I działa w drugą stronę, czy jej zablokowało czas skoro mówisz że nie działa? No to skoro zwykła nie działa nie można korzystać z jej funkcji, widocznie ją gra nie odczytuje.. Ciekaw jestem co jeśli kupisz Delux?
     
  5. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Do Deluxa jest oddzielny licznik daty.
    Jeśli chodzi o Premium, to ogólnie jest coś takiego, że w momencie osiągnięcia pewnej daty i pewnej godziny, cofa ją do czasu z przeszłości. Dlatego też nie zalecamy takim osobom kupna pakietu Premium, gdyż jeśli przykładowo datę przestawiło na marzec 1970 roku, to po kupnie premki na miesiąc, data przestawi się na kwiecień 1970 roku, a nie na 2024 rok. Mam nadzieję, że to jest dla Was zrozumiałe.
     
    AMONUM likes this.
  6. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    No to jedyny sposób jaki widzę na ten moment to znowu czekać na kolejne wydarzenie z tą słynną "choinką" i znowu klikać te premki. Do tego momentu aż licznik wróci do obecnej daty. Jeśli cofnęło nie o wiek, albo i lepiej tylko załóżmy o 5/10lat to jeszcze jest to wykonalne i można to naprawić :)
     
  7. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Gra w żaden sposób nie chroni swoich użytkowników przed taką sytuacją. A mogliby np. blokadą dni abonamentu.
    Ludzie którzy dołożyli gotówkę do Premium tak naprawdę te pieniądze stracili, a samo Premium straciło na wartości w infrastrukturze gry.
    Jak na moje oko nie dość, że gra padła ofiarą samej sobie, to zostało złamane prawo konsumenta