Discussion Pytania dotyczące Czarodzieja Kręgu

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    hehe Wedlug mnie to mag najczesciej obrywal roznymi zmianami wiec bp sie zlitowalo :D
     
  2. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Bardzo proszę o merytoryczne treści postów. "Nabijać posty" można w dziale "Screeny" lub "Co dzisiaj dropnęliście". Należy liczyć się z tym iż treści o małej wadze merytorycznej będą kasowane jako OT. Pozdrawiam
     
  3. 225

    225 Forum Apprentice

    jakie skille pod pvp obojetnie jaki lvl postaci ?
     
  4. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Obawiam się, że na "obojętnie jaki lvl" nie otrzymasz odpowiedzi, ponieważ kolejne umiejętności odblokowuje się wraz z kolejnymi poziomami postaci - inną poradę otrzymasz dla gracza znajdującego się na niskim poziomie, inną na 40 poziomie (czyli przed odblokowaniem zamarzniętej sfery), jeszcze inną dla 55 poziomu.
     
  5. 225

    225 Forum Apprentice

    rozumiem mi tylko chodzi jak ustawic umiejetnosci tak zeby pkt sie zagadzaly i zeby umiejetnosc byla taka jaka trzeba na np . 1vs1
     
  6. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Jako żeś pokrewna maguśna dusza, która zwiedza nałogowo Stalgard, a również mam takie hobby ostatnimi czasy, pytanie stricte skierowane do Ciebie - jak ci idzie z tymi unikami? Pytam się bo mi niesporo, wywaliłem ponad 1k kluczy na skrzynki za 5 i parę razy za 25, ale póki co 3 unikaty tylko - ozdoba, pierek i off czyli blank. Z chęcią bym porównał, a wiadomo, że tam zaglądają tylko magusy i to jedynie część więc nie mam lepszego porównania niż z Tobą.
    Pozdrawiam.
     
  7. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    dokladnie nie liczylem ale na ok. 500 wpadla mi tylko ksiazeczka :/ A moglbys podzielic sie informacja co daje ozdoba i pierek ? ^^ i pasek jesli wiesz :)
     
  8. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Ozdoba daje 2,25% travel speeda, a pierek 3% ogólnych i ma układ hp/crit czyli to co trzeba. Amulet i pasek z tego co słyszałem mają ten sam bonus w critcie chyba 400 albo 480. Mi w sumie najbardziej na amulecie zależy bo wtedy wezmę amulet + pierek + ozdoba/pasek - lekką stratą crita się nie przejmuje bo i tak mam 80% na inf II, a tylko tyle chce trzymać tak czy siak więc już pojawił się problem ze spalaniem, a resy jakoś przeboleje.
    Swoją drogą ciekawe, że jedynie mag ma interesujący bonus, reszta klas ma super śmieci. 4 many z każdego crita ze sfery to jest coś, a nie jak 1 koncentracji z precka albo 1 pary z szybkiego :rolleyes::D Fajnie być w końcu dopieszczonym przez Bp ^^
     
  9. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Hehe opisales moj plan na build :D amulet/pierek/ozdoba :) Nie ciesz sie na zapas bo znowu bedzie hejt ze mag ma kolejny mozliwy build a inne klasy nie :D
     
  10. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Wiesz, my generalnie mamy najwięcej buildów, ale tylko dlatego, że żaden nie jest jakoś wyjątkowy dobry :p Jak dla mnie uczciwy deal i inne klasy jak chcą dużo buildów to niech poproszą o nerfy swoich setów, wtedy będą mieć jak mag :D Można im wtedy dorzucić nawet coś fajnego w mechanicznym :p A co do setu to miałem nadzieję na lekko, łatwo i przyjemnie, a tu okazuje się niestety, że tak łatwo to nie ma :rolleyes: A potem jeszcze dobić do 3,3 k masywnych:( Prawdopodobnie na tą chińską farmę Asara w ramach wyjątku kupię premkę albo deluxe na 3 dni. I kto powiedział, że na setach z masywnymi nie można zarobić? :D
     
    vortex0811 likes this.
  11. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    vortex0811, KingsGambit - jak już dyskutujecie o magu, wypadałoby to robić w odpowiednim dziale. Posty przeniosłam, miłej dyskusji życzę ;)
     
  12. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Massywnych? Raczej ziemskich :) Jak zarobic duzo ich? :rolleyes: Staraj sie o skorke z herolda :D
    Tez spojrz na to z drugiej strony bo ze skrzyn nic ciekawego nie lecialo a teraz chociaz dla magow jest motywacja zeby podnosic wytrychy ^^
     
  13. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Jaka skórka z Herolda jak ją wydropiłem już 4 czy 5 razy w tym 2 razy w ciągu tego tygodnia i podniosłem jedynie za 1 :p Na kij mi ona jako magusowi, zdecydowanie wole mój płaszczyk Herosa albo nawet z Nowiu. Ale wiem co masz na myśli tyko, że akurat jak zwykle jestem wyjątkiem od reguły :D:p
    Wolę tłuc Asara bo to najszybciej idzie z pustynią jak już spalę zachomikowane klucze. Zresztą mapa jest łatwa, dobry lootrate i rozkład więc zanim się zrespi żuk pół plecaka jest. I tak nie ma żadnego bossa, który oferowałby cokolwiek, może poza Destru, ale masochistą nie jestem a zresztą i tak mam z niego lagę na 98% oraz większość setu - tak na wszelki wypadek.

    Fakt ziemskie :confused::D Co do skrzynek to jak ktoś nie ma wszystkiego na t.8 lub zamierza wymieniać to można otwierać na inf IV. Ze skrzynek również lecą itemy na t.8. Zawsze to trochę mniej farmy, ciut więcej materii, a pod craft i tak się nie pcha na inf IV, bo inf II-III wystarcza. Ale potem to faktycznie jeden pies gdzie się otwiera.
     
    vortex0811 likes this.
  14. 225

    225 Forum Apprentice

    czyli nie ma tu magow pod pvp zeby wiedzieli bo czekam i jakoś nie odpowiadają[?
     
  15. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Mag nie ma zbyt dużo skilli do wyboru, Lodowy pocisk aby przeciwnika spowolnić (idealny na tanka), Magiczny pocisk (ładowanie many), Osobliwość oczywiście (skraca czas oczekiwania, zdejmuje zbroję), Ognista kula (raczej na klasy dystansowe), Ognisty strażnik (tylko na krasnala, odciąga uwagę działek) oraz oczywiście Zamarznięta sfera. U mnie wygląda to jak poniżej (rzadko bywam 1v1 w trosce o swoje zdrowie psychiczne)

    2019-11-07 06_59_35-Drakensang Online.jpg
     
    TL_Tyche likes this.
  16. 225

    225 Forum Apprentice

    ja raczej tylko 1vs1 bo nie mam duzego lvl i o grupe to za malo ludzi sie zaglasza lub wogle sie nie zalaszaja to raczej jeszcze nie mam zamrznieta sfera to raczej grupa skille to nie
     
  17. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Staruszek ci wrzucił skille 1 vs 1. Ewentualnie możesz pełnego strażnika, co kto lubi. A jak nie masz lvl na sferę to wbij 55 - kto normalny bawi się w arene bez maxa i jeszcze oczekuje, że ludzie wypiszą mu skille bez informacji o posiadanym lvl o_O Co to Staruszek został wróżką zębuszką...;)
     
  18. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Bez max lvl nic nie zrobisz (no chyba ze lubisz ginac :p) Statystyki na arenie opieraja sie tylko na bazie przedmiotow (bez zaklec kamykow itd) a glownie na poziomach przedmiotow mozna wyciagnac dobre liczby :)
     
  19. 225

    225 Forum Apprentice

    dzieki chodzi o lvl 40 mam daleko mi to 55 :)
     
  20. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Jak masz 40, nie 55 to w czym problem... Skille od Staruszka mają tylko sferę powyżej, więc wywalasz sferę, tniesz 5 pkt. na lodowym i tyle.