Discussion Pytania dotyczące misji

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Oszlifowany. Trochę niefortunne tłumaczenie ;)
     
  2. Panbobrel

    Panbobrel Forum Greenhorn

    Witam mam problem z misją której zleceniodawcą jest Mateusz Alting i nazywa się Bezużyteczne rupiecie (3/3). Przeczytałem na forum post odnośnie wszystkich misji związanych z craftowaniem "od niezdary do mistrza" lecz nie mogę znaleźć rozwiązania. Problem mam taki że nie widzę w ogóle tej misji, sprawdziłem w kompendium i misję o nazwie "Źródło wszelkiego zła" mam skończoną lecz i tak nie widzę tej misji, zadania z serii "wpływ zła" też mam ukończone. Czy jest możliwość że ta misja po prostu mi zniknęła z powodu osiągnięcia większego lv? obecnie mam 25 poziom
     
  3. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Post przeniosłam do wątku związanego z misjami :)

    Skoro Mateusz Alting nie ma misji, może to oznacza, że została ona już zaliczona - czy Petyax nie ma dla Ciebie misji?
     
  4. Panbobrel

    Panbobrel Forum Greenhorn

    Nie ma sprawdzałem wiele razy.
     
  5. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    A czy odwiedziłeś Ernesta Remina w Kingshill? Znajduje się naprzeciwko handlarza esencjami, na drodze na Łąki Swerdfield.
     
  6. Panbobrel

    Panbobrel Forum Greenhorn

    Miałem u niego misje i odblokowały mi się misje u altinga dziękuje za pomoc
     
    TL_Tyche likes this.
  7. fresh_jacob

    fresh_jacob Forum Greenhorn

    Problem z misją Packa na szpicli.
    [​IMG]
    Czy to bug i dać sobie spokój?
     
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    fresh_jacob - post przeniosłem do odpowiedniego tematu.

    Co do samej misji, wykonujesz ją pierwszy raz czy powtarzasz? Jeśli powtarzasz, to czy za pierwszym razem był z nią jakiś problem?

    Nie tak całkiem dawno (ok. tydzień lub dwa) robiłem tę misję na krasiu i nie napotkałem na żaden problem. Trochę wcześniej robiłem też na magu - również bez problemów. Na tych obu klasach zrobiłem ją, gdy miałem poziom odpowiedni do misji (czyli 41-42). Jednocześnie, gdy dzisiaj wziąłem powtórkę, na tym samym krasiu (już 43 lvl) to na stole nie było już dostępnego przepisu. Przepisu nie miałem także na rycerzu (55 lvl), gdy także dzisiaj chciałem zrobić powtórkę tej misji. Widzę na załączonym zrzucie, że posiadasz 55 poziom i problem z tym przepisem może leżeć właśnie w za wysokim poziomie.
     
  9. fresh_jacob

    fresh_jacob Forum Greenhorn

    Tak. Miałem zamiar zrobić go ponownie. Ale pewnie jest tak jak piszesz, że za wysoki lv.
     
  10. MarcinKatamaran

    MarcinKatamaran Forum Greenhorn

    Witam nigdzie nie mogłem znaleźć lub źle patrzyłem.
    Mam problem z misją na TLI
    *Kontrwywiad
    Umieść sfałszowane dokumenty (ilość: 3) na tablicach w TLI

    Nie pokazują mi się znaczki zapytania gdzie mógłbym umieścić sfałszowane dokumenty :/

    Oraz z misją "tajna misja 4/4" tak samo na TLI z odnajdź i zniszcz krystaliczny wywiad Lisa (KWL) nie pokazuję się kryształ na mapię gdzie mogę go zniszczyć


    Pozdrawiam
     
    Last edited: Dec 6, 2020
  11. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Post przeniosłem do bardziej odpowiedniego tematu.

    Sprawdzałem ten aspekt i mogę powiedzieć, że misja ta jest w tym momencie zepsuta - nie da się jej wykonać. Niestety trzeba poczekać na naprawę, ale nie wiadomo kiedy ona nastąpi.
     
  12. Gnomis

    Gnomis Forum Greenhorn

    Ktoś mi może powie czy starczy tylko zrobić wszystkie main q aby dostać się na wyspę Qaizah, czy trzeba jeszcze wbić 50 lvl aby pokazał sie q na wyspę

    Z góry dziękuję:)
     
  13. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Aby móc pobrać misji prowadzącą do regionu Qaizah, trzeba mieć pobraną (niekoniecznie ukończoną) misję Uratuj Serce Światów oraz posiadać 50 poziom postaci.
     
    Last edited: Jan 18, 2021
  14. mikos29

    mikos29 Forum Greenhorn

    Witam,
    Mam problem w misji "Tajna Misja 4/4" w którym mam odnaleźć i zniszczyć krystaliczny wywiad lisa KWL i za cholere nie mogę go nigdzie namierzyć? moze mi ktoś wytłumaczyc gdzie mam go szukać?
    Tak samo mam w misji "Kontrwywiad 1/1" nie wiem gdzie mam umieścić sfałszowane dokumenty ponieważ nic mi nie podświetla.
     
  15. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Post przeniosłem do odpowiedniego tematu. Nie ma potrzeby tworzyć osobnego wątku.

    Problem z tymi misjami jest znany. Nie posiadamy informacji o terminie (nawet przybliżonym) ich naprawienia.
     
  16. Satine1988

    Satine1988 Forum Apprentice

    Chcialabym zapytac o Laske Manipulacji Materia: z czego leca czesci(z bossow glownych map Quazach czy skrzyn), ile trzeba prob itp itd. dzieki:)
     
  17. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    To co napiszę, opieram na informacjach sprzed CE (najprawdopodobniej nie zostało to zmienione, ale warto mieć to na uwadze).
    Części lecą ze strażników mapy (sentineli, tych z pomarańczową nazwą). Potrzebowałem między ok. 40 a 80 ubić każdego. Ale nie przywiązywałbym do tych liczb większej uwagi, bo to różnie bywa.
     
  18. Satine1988

    Satine1988 Forum Apprentice

    100 razy ubilam straznika mapy/glownego bossa Swiatyni agonii i nie zdobylam kolejnej czesci laski manipulacji( na oazie sie udalo).
     
  19. Ennika

    Ennika Active Author

    Dzień dobry, mam do pokonania Destruktora w Teleportarium. Pierwsze podejście nieudane :D
    Mam pytanie gdzie/u kogo mogę kupić materiały wybuchowe by wysadzić generatory? Biegam, szukam...
     
  20. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Tych materiałów nie trzeba nigdzie kupować, są dostępne na mapie z Destruktorem. Dokładnie umiejscowienie widać na screenie:
    [​IMG]
     
    Ennika likes this.