Discussion Pytania dotyczące Parowych mechanikusów

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Punk77 - posty połączyłam. Na przyszłość pamiętaj proszę o opcji Edit, zgodnie z Regulaminem Forum nie wolno pisać postu pod postem.

  Kolega wyżej wysyła Cię na Rozlew krwi, gdzie w ramach wyzwania masz niewiele czasu na zabicie krwawych błotniaków - im szybciej to zrobisz, tym więcej krwawych skrzyń będziesz miał możliwych do otwarcia. Ich zawartość znacznie przewyższa inne skrzynki, bardzo dużo w nich przedmiotów (często unikatów) i kamieni. Bazując jednak na Twoim doświadczeniu, nie masz się tam po co wybierać.

  Tak naprawdę jedynym sensowym rozwiązaniem będzie znalezienie sobie grupy - w dzisiejszych czasach gra solo jest bardzo trudna (ale nie niemożliwa), warto zatem poszukać jakiegoś bractwa.
   
 2. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  mowiac prosciej bij lvl, a o calej reszcie pomyslisz na 100lvlu
  gdyz poniewaz bo
  niezaleznie od tego, co teraz wyfarmisz na 100 jest
  albo do wyrzucenia do smieci - np eq
  albo malo warte, bo na 100 o wiele szybciej to wyfarmisz = kamienie
  merci = poziom bezlitosny

  gra solo obecnie to ciezkie zadanie na nowej postaci
  lecac do 100 mozesz sobie skorki z bossow pozbierac i skleic je na 100
  np idziesz arachne bolesny i bijesz ja teoretycznie 100x, zeby zebrac 100 skorek z niej = odblokowujesz sobie mozliwosc klejenia z niej unikatow = do klejenia potrzeba m.in. 100 skorek i w momencie wbicia 100lvla masz juz polowe sukcesu do skraftowania przydatnego unikatu = zaleznie od klasy postaci rozne unikaty sa przydatne(z roznych bossow)(dla krasia to destruktor glownie, 1 z trudniejszych bossow)

  co do bloodchestow masz napisane wyzej co to jest
  solo nie jestes w stanie tego zrobic, ale jakbys znalazl gildie to na doczepke moglbys sie zalapac
  jednak rozlew to rozlew i trzeba miec w miare dobre staty, zeby go farmic w rozsadnym czasie
  natomiast merci - bezlitosny nie jest az taki straszny na 100 lvlu i o ile tam nie dostaniesz 20 kamieni w 1min, to po trochu do celu, a nawet na tym merci potrafia spadac swiete, czy royal kamienie
   
  Last edited: Jul 27, 2021

Share This Page