Discussion Pytania dotyczące Strażnika lasu

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Kwestia nie została poruszona, bo niestety nie ma o czym właściwie dyskutować. W przypadku strażnika lasu celuje się wyłącznie w q7.
   
  Erinell likes this.
 2. Spide

  Spide Junior Expert

  Witam,
  wróciłem ostatnio do gry po krótkiej przerwie i znalazłem coś takiego w magazynie i tak teraz głowie się czy podnosić tier czy poczekać na kolejny event, który nie wiadomo kiedy będzie i liczyć że wyleci lepsza podstawa?

  [​IMG]
   
 3. mariusso

  mariusso Forum Greenhorn

  [​IMG]
  ta umiejętność na ozdobie że zadając przeciwnikowi cios krytyczny masz 30% szans na zwiększenie swoich obrażeń krytycznych to jak się ją robi czy zdobywa??
   
 4. Spide

  Spide Junior Expert

  To nie jest żadna umiejętność. Jest to klejnot, przypatrz się w miejsca na kamienie na owym zdjęciu, pierwszy kamień wygląda nieco inaczej. Kiedyś zdobywało się go z Circus Monstrum, jest to bodajże klejnot furii, teraz nie wiem jak się go zdobywa.
   
 5. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Inhabitant

  Ostatnio klejnot furii był do zdybycia z paska postępu w evencie wiosennym.
   
  Spide likes this.

Share This Page