Discussion Pytania dotyczące Strażnika lasu

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Kwestia nie została poruszona, bo niestety nie ma o czym właściwie dyskutować. W przypadku strażnika lasu celuje się wyłącznie w q7.
     
    Erinell likes this.
  2. Spide

    Spide Active Author

    Witam,
    wróciłem ostatnio do gry po krótkiej przerwie i znalazłem coś takiego w magazynie i tak teraz głowie się czy podnosić tier czy poczekać na kolejny event, który nie wiadomo kiedy będzie i liczyć że wyleci lepsza podstawa?

    [​IMG]
     
  3. mariusso

    mariusso Forum Greenhorn

    [​IMG]
    ta umiejętność na ozdobie że zadając przeciwnikowi cios krytyczny masz 30% szans na zwiększenie swoich obrażeń krytycznych to jak się ją robi czy zdobywa??
     
  4. Spide

    Spide Active Author

    To nie jest żadna umiejętność. Jest to klejnot, przypatrz się w miejsca na kamienie na owym zdjęciu, pierwszy kamień wygląda nieco inaczej. Kiedyś zdobywało się go z Circus Monstrum, jest to bodajże klejnot furii, teraz nie wiem jak się go zdobywa.
     
  5. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Ostatnio klejnot furii był do zdybycia z paska postępu w evencie wiosennym.
     
    Spide likes this.
  6. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    W opisie wybuchowej strzaly pisze, ze zadaje 100% dmg + 200% z wybuchu + kolejne 50% dmg z ulepszen co daje 350%, ale pisze tez, że oznaczeni dostają podwójne obrazenia czyli jeden strzal zadaje łacznie 700% dmg?! Ten skil jest serio taki op dlatego teraz tyle strażników biega, czy to sie jakoś inaczej liczy bo aż naszła mnie ochota na zrobienie łucznika.
     
  7. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Jest OP - zgadzam się.
    Jednak trochę inaczej to działa. Podwójne szkody dla oznaczonych są tylko dla inicjującego uderzenia, czyli dla 100%. Warto też zwrócić uwagę na perki, tj. zwiększenie szkód od uderzenia inicjującego, zwiększenie szkód od wybuchu i, co najważniejsze, zdejmowanie zbroi oznaczonym przeciwnikom w zasięgu wybuchu. Jeżeli jeszcze do tego dorzucimy koszt w zasobie równy 0 (przez 2s co 10s), to mamy gotowy przepis na zbyt potężny skill.
    Tą ochotę na robienie łucznika, to ja bym w sobie zwalczył. Nie wiadomo, jak łucznik i jego skille będą wyglądać po CE.
     
  8. SaladinKiller

    SaladinKiller Forum Apprentice

    Dobry :)
    Chciałem się zapytać czy ktoś ma pojęcie jakie sety są teraz op. Czy wgl są takie sety i gdzie je zdobyć. Jakby ktoś mógł się podzielić info będę wdzięczny :)
     
  9. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    Sety nie są wszystkim jeszcze znane. Powoli się dowiadujemy, co dla nas jest najlepsze. Set z karabossy możesz sobie teraz zapodać. Fajne są bonusy. Uważam, że itemy unikaty z międzyświatów są słabe. No, ale napierają niektórzy chyba o tym nie wiedząc, np. pisząc ring q5 farm. Od tygodnia mam 100 lvl i coś już mogę powiedzieć. Ze skili wilki są nieocenione oraz śmiertelny rozmach. Również dobrze jest zaznaczyć wybuchową z lewej i prawej strony. Ja osobiście nie polecam rozproszonego, wolę zieloną strzałę. Gra się fajnie na 1h z wysoką prędkością ataku, co najmniej 4.0 z uwagi na bonus do szkód. Czy więcej prędkości ataku? Jak najbardziej. Bonus szybciej się ładuje. Na razie gram na takim łuku. Pozdrawiam wszystkich łuczników vel strażników lasu.

    [​IMG]
     
  10. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    hejo:)
    ma ktoś pomysł jak wzmocnić łucznika?, przyznam że jestem mocno podłamana
    ogladałam filmy na YT , ludzie osiagają takie wartośći DMG że głowa mnie rozbolała
    mi najwyżej podskakuje do 270 i przy 60% kryta mam duże problemy z ubiciem co silniejszych minibosików

    jka ktoś ma jakieś sugestie to bardzo bym była wdzięczna:)
     
  11. Xeen017

    Xeen017 Forum Greenhorn

    Witam moze mi ktos podpowiedzieć jak sie buduje łucznika jakie sety czy coś? z gory bardzo dziękuję
     
  12. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Xeen017 - Twój post przeniosłem do właściwego tematu.
     
  13. koi9

    koi9 Forum Greenhorn

    Witam
    Opłaca się grać łucznika pod 2 h w dzisiejszych realiach??
     
  14. Patryk2021

    Patryk2021 Forum Apprentice

    Może pokazać ktoś drzewko skilli na Łuku jakie najlepsze lub podesłać link do jakiegoś sensownego? Nie mogę nigdzie znaleźć nic porządnego :(
     
  15. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Patryk2021 - Twój post przeniosłem do bardziej odpowiedniego wątku.
     
  16. Patryk2021

    Patryk2021 Forum Apprentice

    To znaczy do jakiego bo nie mogę znaleźć?
     
  17. Ennika

    Ennika Active Author

    Właśnie do tego, dotyczącego strażnika lasu ;). Teraz musisz czekać na odpowiedź tutaj.
     
  18. Patryk2021

    Patryk2021 Forum Apprentice

    Witam
    Jakie polecacie PAS-ki oraz OZDOBY do Łucznika?
    Kilka dobrych nie chciałbym aby ktoś podał po jednej
     
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Patryk2021 - po raz kolejny Twój post dotyczący łucznika przenoszą do wątku z dyskusją na temat tej klasy.
     
  20. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    Mam pytanko do rangerów. Mamy amulet z q2 i 14/14 w pułapce myśliwskiej i zabieramy przeciwnikowi 80 procent zbroi. Mamy przesieke 10/10 i zabieramy 40 procent zbroi. Stosując jednocześnie te dwa skile zabieramy 120 procent zbroi? W cudzisłowiu chyba, bo zabrać możemy do 100 procent. Czy zabór tej zbroi łączy się przy jednoczesnym stosowaniu? Dwa. Czy stosujecie siatkę obezwładniającą, czy przy stosowaniu pułapki myśliwskiej jest zbędna. Za odpowiedzi z góry dziękuje.