Discussion Pytania dotyczące Strażnika lasu

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

Kwestia nie została poruszona, bo niestety nie ma o czym właściwie dyskutować. W przypadku strażnika lasu celuje się wyłącznie w q7.

Erinell likes this.
  2. Spide

Spide Junior Expert

Witam,
    wróciłem ostatnio do gry po krótkiej przerwie i znalazłem coś takiego w magazynie i tak teraz głowie się czy podnosić tier czy poczekać na kolejny event, który nie wiadomo kiedy będzie i liczyć że wyleci lepsza podstawa?

3. mariusso

mariusso Forum Greenhorn

ta umiejętność na ozdobie że zadając przeciwnikowi cios krytyczny masz 30% szans na zwiększenie swoich obrażeń krytycznych to jak się ją robi czy zdobywa??

4. Spide

Spide Junior Expert

To nie jest żadna umiejętność. Jest to klejnot, przypatrz się w miejsca na kamienie na owym zdjęciu, pierwszy kamień wygląda nieco inaczej. Kiedyś zdobywało się go z Circus Monstrum, jest to bodajże klejnot furii, teraz nie wiem jak się go zdobywa.

5. Jasiu111

Jasiu111 Forum Pro

Ostatnio klejnot furii był do zdybycia z paska postępu w evencie wiosennym.

Spide likes this.
  6. Afkaserious

Afkaserious Forum Apprentice

W opisie wybuchowej strzaly pisze, ze zadaje 100% dmg + 200% z wybuchu + kolejne 50% dmg z ulepszen co daje 350%, ale pisze tez, że oznaczeni dostają podwójne obrazenia czyli jeden strzal zadaje łacznie 700% dmg?! Ten skil jest serio taki op dlatego teraz tyle strażników biega, czy to sie jakoś inaczej liczy bo aż naszła mnie ochota na zrobienie łucznika.

7. Jasiu111

Jasiu111 Forum Pro

Jest OP - zgadzam się.
    Jednak trochę inaczej to działa. Podwójne szkody dla oznaczonych są tylko dla inicjującego uderzenia, czyli dla 100%. Warto też zwrócić uwagę na perki, tj. zwiększenie szkód od uderzenia inicjującego, zwiększenie szkód od wybuchu i, co najważniejsze, zdejmowanie zbroi oznaczonym przeciwnikom w zasięgu wybuchu. Jeżeli jeszcze do tego dorzucimy koszt w zasobie równy 0 (przez 2s co 10s), to mamy gotowy przepis na zbyt potężny skill.
    Tą ochotę na robienie łucznika, to ja bym w sobie zwalczył. Nie wiadomo, jak łucznik i jego skille będą wyglądać po CE.

Share This Page