Discussion Pytania dotyczące Strażnika lasu

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    @ZabijMnieGlino - Twój post przeniosłem do wątku z dyskusją na temat strażnika lasu - lepiej tu pasuje.
     
  2. -B-O-S-S-

    -B-O-S-S- Forum Greenhorn

    Witam Pany czy ktos mi jest w stanie pomoc przy budowie straznika, chodzi mi bardziej o to w co pkt wiedzy i reszty dac + co wybrac do atakow, sporo przerwy mialem, konto na 55 lv i bylbym wdzieczny co ewentualnie dropic eq jakie, set itp, pamietam swego czasu, ze wbijalem na gre i na miedzyswiatach moby jakos szlo ubic, teraz masakra jakas, mam set dragana jak cos, z gory dziekuje, bylbym wdzieczny jakby mi ktos odpisal jak kolega wyzej, tez gralem jakies 3 lata temu i ewentualnie czy isc w bron jednoreczna czy dwureczna
     
    Last edited: Jan 3, 2022
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    @-B-O-S-S- - Twój post także przenoszę do tego wątku, gdyż lepiej tu pasuje
     
  4. Slaw445

    Slaw445 Forum Apprentice

    Witaj .
    Z moich obserwacji wystarczy 100% zdjęcia i wszystko ponad jest zbędne.
    Dlatego na swojej postaci zrezygnowałem z wynalazków typu amulet z Q2 czy rękawice z Q10 na poczet itemów do ofensywy lub defensywy bo i amulet i ręce są na takie okazje.
    Łatwo to sprawdzić. Zobacz jakie szkody wchodzą przy 100% zdjęciu zbroi i przy max. zdjęciu jaki jesteś w stanie uzyskać. Czy są większe? Jeśli nie sa to ja mam racje.
    Ps:
    Pytanie zadane jakby przez nowego gracza?
    Wybacz jeśli się mylę ale pamiętam Twoją postać z dawnych czasów.
     
  5. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    Hej. Dzięki za odpowiedź. Mało zaglądam na forum, bo mało Polacy piszą i inni też. Mało grałem ostatni rok. Od 2 miesięcy trochę więcej. Niestety takie rzeczy jak klejnot do kamieni, czy ta broń 2h z podstawą 25k daję ogromną przewagę. Fajnie, że piszesz też o możliwości zwiększenia defensywy. Obecni gracze tego nie widzą. Tylko ofens. Gracz który ma max imperialne kamienie pada co chwilę w trudniejszych bojach..., czy nie umie grać w grupie bo ponabijał kamole w cyrku i skrzyniach 5x. Rangi powbijali na łąkach, wielcy mistrzowie... Eh.. Arena zepsuta. Bogowie areny... Przykre to jest. Grają w grupie, a każdy leci w różne strony. Szkoda, że tak się stało, ale co dobre wiecznie trwać nie może. Jakbyś czytał to mam pytanie odnośnie ustaeienia u nas władcy pioruna dla maga, czy grałeś tak i rzuciłeś siatę non stop? Pozdrawiam
     
  6. Magikus

    Magikus Someday Author

    Witam ludziska, wróciłem po długiej przerwie po raz kolejny. Wcześniej wszedłem w sumie na chwilę jak podnieśli lvl do 100 i podbilem swojego rangera pare lvli. Mam pytanie, może zły dział, ale w sumie forum dla rangerow :D Gdzie teraz expic do 100 lvla ? jakies questy czy cokolwiek ? o build nie pytam, bo z tego co widzę to do łask znów wrócił oldschoolowy ranger pod krótki łuk co nieziemsko mnie cieszy :) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) forum widzę też się pozmieniało, dlatego jeśli temat w złym miejscu to proszę moda o przeniesienie go tam gdzie powinien się znajdować :)
     
  7. snoowy_

    snoowy_ Forum Greenhorn

    siemka własnie zaczalem z drakensangiem gram lucznikiem mam dopiero 8 lvl i chcialbym sie dowiedziec jakie itemy kupowac na jakim levelu jaki set bedzie dobry itp. Bede bardzo wdzieczny za pomoc
     
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Na początku bym skupił się na wykonaniu wszystkich questów - głownych i pobocznych. Gdy te się już skończą, to zostaje wybrać sobie jakąś mapę, odpalić buffa do expa i bić przeciwników. Mapa nie ma większego znaczenia, ważne jest to, żeby poziom trudności był jak najwyższy.

    Post przeniosłem do wątku o łuczniku.Zanim otrzymasz jakąś odpowiedź, możesz się zapoznać z postami wyżej - myśle, że znajdziesz w nich coś użytecznego.
    Jedyne, co od siebie mogę poradzić, to byś nie kupował żadnych przedmiotów oraz w drodze do 100 poziomu skupił się na poznaniu gry i jej mechanik. Dobór przedmiotów nie ma większego znaczenia na niskich poziomach. Tym będziesz się zajmował dopiero po osiągnięciu 100 poziomu.
     
    BA_Bastet likes this.
  9. Fishka

    Fishka Forum Apprentice

    Ale amulet arachny sciaga 80% zbroi i to jest dobre do ubijania mini bosow, bo nie będziesz używał a każdego miniaka pułapki i ciernistej Przesieki. Wystarczy pułapka 80% i kilka więcej strzałów
     
  10. gumis121212

    gumis121212 Forum Greenhorn

    Czy tylko mi się wydaje że mam za mały DMG. Runy na maxymalny poziom 5 run. Wszędzie złote bony po 100%-98%. Wiedza Rozdana w DMG i Kryta. Eq nie najgorze mimo tego taki mały DMG o co tu chodzi?? Czy mi się po prostu wydaje!!

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited by moderator: Aug 16, 2022
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    gumis121212 - Twój temat został przeniesiony do tematu bardziej odpowiadającemu twojemu zapytaniu. Połączyłem również Twoje dwie wiadomości w jedną, gdyż nie piszemy na forum dwóch wiadomości pod rząd. Popraw również czytelność linków, gdyż po wejściu w nie, nic nie wyświetla.

    Udało mi się dojrzeć wcześniej wrzucane obrazki, które działały (nie wiem, czemu zostały przez ciebie zamienione linki na niedziałające). Jeśli ja miałbym oceniać, to twoja wartość szkód jest adekwatna do tego, co posiadasz na swojej postaci. Masz obecnie dość średnią postać, biegającą na ustawieniu pod broń jednoręczną, więc szkody wyciągasz. Na twoim miejscu w obecnej chwili wyciągnąłbym punkty w wiedzy ze szkód od broni jednoręcznej na prędkość ataku przy używaniu tego rodzaju broni. Co prawda, stracisz surową wartość obrażeń, ale jednocześnie zyskasz dużo większą prędkość w ataku, co w Twoim przypadku może dać realnie dużo więcej niż we wcześniejszym ustawieniu. A to z racji tego bonusu:
    [​IMG]
    On powoduje, iż mając prędkość ataku powyżej 4,0, możesz nabijać sobie buff, który przy skumulowaniu, da ci na 30 sekund +100% szkód. W praktyce to tak, jakbyś cały czas biegał z niebieską esencją, bo podczas tych 30 sekund, powinieneś przy normalnej farmie być w stanie nabić buffa od nowa.
    Kolejna kwestia - na zadawane obrażenia wpływa również wartość krytycznego ciosu. U ciebie wartość jest ok. 40%, więc widać, że też działasz w kierunku jego ulepszenia. Pamiętaj, że wraz ze wzrostem wartości krytyka, rośnie również procent krytycznych szkód, które są zadawane, gdy ci już te trafienie krytyczne wychwyci.
    Oczywiście jest też kwestia tych obrażeń, ale na początkowym etapie one tak po prawdzie, znaczą mniej niż pozostałe dwie rzeczy. Runy do szkód masz już ulepszone na maxa, więc twoje szkody to już kwestia tego, co wycraftujesz pod szkody, jakie rubiny założysz i na jakim stopniu rzadkości. Patrząc na Twój poziom wiedzy i statystyki, można sugerować się, że z kamieniami stoisz jeszcze na królewskich/trapezoidach, więc po prostu to jest kwestia czasu, aż twoje szkody wzrosną.
     
  12. Maciejuszek00

    Maciejuszek00 Forum Greenhorn

    mam pytanie do osób grających łucznikiem na pvp , na jakim ekwipunku i przy jakich ustawieniach grać żeby w miarę mieć satysfakcje ? jakieś konkretne bulidy na rok 2022 ? dziękuję
     
  13. White

    White Forum Greenhorn

    Podpowie ktoś jakie eq na 100lvl ?