Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. pieter28

    pieter28 Forum Greenhorn

    Dzięki. A czy jakiś opis lub link może jak budować postać mógłbym prosić?
    Mam rycerza zakonu smoka 55lvl. Wszystkie przedmioty na 6tier i dalej nie wiem co robić a widze postacie są co by mnie na jeden strzał wzięły. Ciekawi mnie jak takiego kozaka zrobić :)
     
  2. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Nie znam się na rycku całkowicie. Spytaj w dziale swojej klasy wraz z ss'em, bo od tego zresztą jest ten dział. Jak masz dobre przedmioty to wystarczy jedynie lub aż poprzenosić zaklęcia. Możesz też tierować do t.7-8 - z pewnością przynajmniej broń i w dalszej kolejności ozdobę.
     
    Last edited: Jan 6, 2020
  3. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Myślę, że tu najszybciej znajdziesz pomoc na temat budowy rycerza ;)
     
  4. Neliela

    Neliela Forum Greenhorn




    Zapoznałam się oczywiście... Sęk w tym, że tam wspomniane jest o misji "bezużyteczne rupiecie" oraz "od zera do bohatera" których nie mam gdyż widnieje u mnie misja o której wspominałam, czyli "kościana wyrocznia" i po zrobieniu jej pierwszego etapu, zamiast wskoczyć mi jej cześć druga, mam tylko powtórną 1/2 a wymienionych wyżej przez BA_Oldman niestety brak. Liczyłam na jakąkolwiek pomoc, lecz zamiast tego dostałam nijako mijająca się z tematem odpowiedź, jednym słowem, zbędną.

    Czy jest ktoś w stanie napisać mi, kiedy będę miała możliwość zrobienia misji "kościana wyrocznia 2/2"? I kiedy dostępne będę miała "bezużyteczne rupiecie"? Czy to jest jakiś błąd, że ich nie mam?
     
  5. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Misja Kościana wyrocznia 2/2 nie istnieje - błąd wyświetlania numeracji, jest tylko dokładnie 1 misja, polegająca na zebraniu 60 kości. Jeżeli u NPCa pojawia się tylko misja powtarzalna, to należy się udać do kolejnej lokalizacji. W Twoim przypadku będzie to Obóz Oporu. Tam, u NPC Alyona, będzie dostępna kolejna z serii misji Od niezdary po mistrza.
    Jeżeli dobrze rozumiem, misji Bezużyteczne rupiecie nie będziesz już mieć w ogóle, gdyż wykonanie misji 3/3 z tej serii jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia serii misji Od zera do bohatera. Skoro więc serię Od niezdary po mistrza już rozpoczęłaś, to misję tę masz już skończoną (niekonicznie musiało to być "teraz", mogło to być wykonane już dawno).
    Mam nadzieje, że napisałem w miarę zrozumiale :)
     
    Neliela, BA_Bastet and TL_Tyche like this.
  6. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie brak, są, tylko nie w KH. Dlatego twierdzę, że nie czytałaś FAQ, a przynajmniej - niezbyt uważnie.

    Łopatologiczniej wyłożył Ci to kolega powyżej.

    Zachęcamy do uważnego śledzenia postów i FAQ: oszczędziłoby Ci to 2 postów w tym wątku.
     
    TL_Tyche likes this.
  7. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Nie jest to proste. Najszybciej założyć nowe konto. Jeżeli jednak uparcie chcesz zmienić nick na forum to zapraszam do PT (jako ZALOGOWANY). Niestety zmiana trochę potrwa.
     
  8. Karek

    Karek Forum Apprentice

    Mam pytanie jako iz DTu nadchodzi czy jest mozliwy do zbycia amulet helios?
     
  9. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Do zbycia? To chyba zawsze, bo raczej nie będzie problemu z jego sprzedaniem czy przetopieniem. No chyba, że zrobiłeś błąd w poście i chodzi Ci o "zdobycie". W takim wypadku odpowiedź jest negatywna. Na ten moment można go zdobyć w dwóch eventach: helijskim i jubileuszowym. Żadnego z nich nie będzie w najbliższym czasie.
     
    BA_Bastet and BA_Oldman like this.
  10. Daniel.zkl

    Daniel.zkl Forum Greenhorn

    Siemka ostatnio gdzies czytalem ze regeneracja amuletu na koniczynki za pomoca fiolki usuwala amulet czy ten blad zostal naprawiony?
    Edit
    usunalem kamienie i glify i polaczylem z fiolka i wszystko jest ok
     
    Last edited: Jan 14, 2020
  11. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    To nie do końca tak, że fiolka usuwa amulet. Po prostu trzeba zadbać o to, żeby amulet był "czysty" tzn. bez kamieni, run, glifów potęgi. Wtedy nie powinno być problemu.
    Był/jest? bug że w przeciwieństwie od innych przedmiotów dawało się robić operację na stole (na tym amulecie) gdy miał np kamyki, ale wtedy on znikał.
     
  12. gekon112

    gekon112 Forum Greenhorn

    Witam, gdzie mogę dostać takiego questa - Shadows of the Past - chodzi mi o ten quest co się kostium dostaje (Kostium łowcy cieni)
     
  13. kryminal76

    kryminal76 Someday Author

    Na tą chwilę misja nieosiągalna. Gracze mający dłuższą przerwę dostali tą misję w kodzie na maila, dla reszty ma ona być dostępna w przyszłości.
     
    gekon112 likes this.
  14. Tastaroth

    Tastaroth Forum Greenhorn

    Dlaczego wchodząc do Kolebki Mrozu Fjalnira nie zapisuje mi tam kamienia teleportacyjnego i nie mogę się tam teleportować?
     
  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Post przeniosłam do pytań ogólnych. Podejrzewam, że posiadasz "pierwotną" mapę Kolebki, jeszcze przed zmianą - wtedy kamień podróżny nie jest aktywny.
     
    Tastaroth likes this.
  16. DiMeK72

    DiMeK72 Forum Greenhorn

    Witam. Wraz z nową akt weszły jakieś zadania nowe, widziałem na ytbie jak gość robił jakieś zadanka (niestety nie było to po angielsku, więc nic nie zrozumiałem). Ja jedyne jakie znalazłem to 2 misje w kh gdzie trzeba było latać po krypcie króla i katakumbach i na tym się skończyło. Tamten gostek miał misje z których otrzymywał 1000 mrocznych monet i moje pytanie brzmi czy te zadania mają jakiś ciąg dalszy gdzieś w innych miastach? Bo jakoś nie widze :p Te w kh też żadnych oznaczeń nie miały, w sensie "!" (on oddawał misje bodajże w andrakash i farmił na tamtych terenach jakieś tam itemy do misji)
     
  17. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Bazując na wspomnianej liczbie mrocznych za zadanie, jedynie co przychodzi mi na myśl, to misja "Cienie przeszłości" - ale jest to ciąg misji (póki co) zarezerwowanych dla nieaktywnych graczy. Była to forma zachęty do powrotu ;)
     
  18. gekon112

    gekon112 Forum Greenhorn

    Witam, co polecacie kupić za koniczynki runy, wierzchowce? Jak tak to jakie ?
     
    MrBark likes this.
  19. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    runy runy i jeszcze raz runy a jakie to zależy od stylu gry lub potrzeb. Myślę że do wartości pancerza to w 1 kolejności ale tak jak pisałem kto co potrzebuje
     
  20. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Runy. Teoretycznie najlepiej wypadają do pancka i osobiście brałbym je, ale wiadomo - co kto lubi. W końcu dmg one nie dają ;) Z pewnością znajdą się i zwolennicy biegu albo recoila :p