Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Patryk2021

    Patryk2021 Forum Apprentice

    Mam jeszcze jedno pytanie..
    Czy jest jakaś strona lub informacja gdzieś, od kogoś itp o szacowanej liczbie graczy w Drakensang'a?
    Pytam głównie o szacowaną liczbę graczy online, może być również odpowiedź co do zarejestrowanych. :)
    Pozdrawiam
     
  2. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Oficjalnie takich danych firma nie udostępnia. Możliwe, że gdzieś po sieci krążą jakieś nieoficjalne przybliżenia, ale nie spotkałem się z takimi.
     
    Patryk2021 likes this.
  3. bonarxPL

    bonarxPL Forum Apprentice

    Na 9 rocznicę DO bigpoint podał,że od początku gry zarejestrowało się 37 milionów użytkowników.Nie znalazłem innych,bardziej szczegółowych statystyk.
     
    Patryk2021 likes this.
  4. Patryk2021

    Patryk2021 Forum Apprentice

    Witam, uwielbiam zadawać tutaj pytania :)
    Jak wygląda obecnie,, top'' klas pod expienie głównie solo ale jeśli ktoś wie coś o grupie to będę wdzięczny za odpowiedź.
    Uprzedzając stwierdzenie zagraj każda i sam zdecydujesz, grałem każda a zastanawiam się nad zmianą klasy stąd to moje pytanie
     
  5. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    graj tą klasą do której Ci najbliżej, jestem osobą która z ryca po 8 latach poszła na maga bo nie odnajduję się po aktualizacji ( tak zaczynam od 0 ) jeśli umiesz z każdej wyciągnąć 100% potencjału to każdą będziesz " top"
    Pozdrawiam
     
  6. Kax

    Kax Forum Greenhorn

    Siemanko, rzuci mi ktoś info jak dostać się na mapę Lor'Tac? Od kogo wziąć quest, albo gdzie pójść, żeby tam wejść
     
  7. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witaj,
    wejście na mapy Lor'Tac jest w Andrakash. Który masz poziom i jak tam u Ciebie z misjami fabularnymi Myrdosh?


    Tylko jedno doprecyzowanie: założone konto to nie to samo co indywidualny gracz. Także te statystyki na pewno się rozmijają.
     
  8. Kax

    Kax Forum Greenhorn

    Już się dowiedziałem, że potrzeba 45lvl, żeby pojawiła się ta misja. Wszystkie inne z fabuły mam zrobione - stąd pytanie.
     
    BA_Bastet likes this.
  9. Algedron7

    Algedron7 Forum Apprentice

    Cześć.

    Mam pytanie odnośnie Jarzącej się Jaskini. Byłem tam kilka razy i nie spotkałem bossa. Gdzieś czytałem, że pojawia się losowo.
    Jak wynika to z waszych doświadczeń?
    Czy możliwość pojawienia się go zależy od stopnia trudności ?
    Czy jest widoczny zaraz po wejściu do jaskini czy po jej wyczyszczeniu?
    Czy drop wierzchowców (jaszczurów) i klejnotu łowcy składników jest w waszym odczuciu bardzo rzadki?
    Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
     
  10. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    1 mini co 3/5 wejsc
    2 nie
    3 na minimapie nie, normalnie na mapie tak - na srodku mapy jest, o ile jest
    4 zabilem z 10 mini 1 jaszczur 0 klejnotow
     
  11. -turok1999-

    -turok1999- Forum Apprentice

    mam Pytanie kiedy bd można zabijać graczy na mapach na serwerze Balor-PvP bo juz od długiego czasu się nie da coś około 2 lat +- i to jest trochę bez sensu bo to jest Balor-PvE teraz :p jak graczy się nie da zabić . Na innych serwerach można chyba zmienić ustawienia na PvP i można się klepać z ludzmi a tu u nas tego nawet nie ma i to jest olanie totalnie graczy bo ja zaczynałem grać po to żeby zabijać graczy i każdy grał bo to na tym serwerze tym serwer się różnił od innych a teraz sobie zmienili tak o jakby zapomnieli o PVP serwerze
     
  12. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Hej :)
    Zważywszy aktywność na serwerze Balor sprawa jak widać nie jest, niestety, dla programistów priorytetem. Wysłaliśmy ponowne zapytanie w tej sprawie, jednak nie oczekiwałabym szybkiej i optymistycznej odpowiedzi :(
    Przepraszamy za niedogodności.
     
  13. onlynow93

    onlynow93 Forum Apprentice

    Pytanko szybkie , jak odblokować dany pasek postępu aby móc otwierać skrzynki? Jeżeli na arenie wypadnie mi skrzynka Duria to wtedy będę mógł ją otworzyć i odblokuje pierwszy pasek? Bo trochę tego nie rozumiem.
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Dokładnie tak, jeżeli dostaniesz taką skrzynkę, to będzie mógł ją otworzyć. Ale nic straconego, jeżeli na ogólnej arenie dostaniesz skrzynkę z postępem do innego paska, to nie stracisz jej, a otworzysz, gdy pasek będzie miał już aktywny.
     
  15. Patryk2021

    Patryk2021 Forum Apprentice

    Wiadomo kiedy wejdzie do gry nowa klasa? Czy będą jakieś opóźnienia z wydaniem jej?
     
  16. Gargamella

    Gargamella Someday Author

    Pytanie o paski postępu w evencie Święto jubileuszu Dracanii. Walczyłam na arenie, mam skrzynię z opisem, że mogę ją otworzyć, jak odblokuję pasek postępu "bunt rakieciarzy". Jak mam w ogóle jakikolwiek pasek odblokować, skoro nie mam oblokowanego nawet paska "Duria"? Znalazłam przewodnik po evencie, ale takich informacji nie widzę.
     
  17. Ennika

    Ennika Active Author

    Jeśli trafisz skrzynię z opisem Duria, ona będzie aktywna i będziesz mogła ją otworzyć. Wtedy zaczniesz pasek postępu Duria. Kolejne skrzynie Duria będą dawały fanty do zapełnienia paska Duria.
    Skrzynie lecą losowo i będą zajmować miejsce w inwentarzu, czekać na zapełnianie kolejnych pasków by je otworzyć. Tak to rozumiem:D
     
  18. KorsoneXZ

    KorsoneXZ Forum Greenhorn

    Witam. Mam problem z questem: Cienie przeszłości 11/12 - Przejdź przez portal cieni.
    Pytanie gdzie znajdę ten portal? Z tego co się dowiedziałem to respi się on w Andrakash obok Jon Sunlair po oddaniu 30 części z poprzedniego zadania. Po oddaniu tych części wyrzuciło mnie z gry, a po zalogowaniu po przejściu/portalu ani śladu. Zmiana mapy oraz ponowne przelogowanie nie pomogło, gdzie więc znajdę ten portal, ponieważ anulować i ponownie zacząć questa też nie mogę? Coś mi się zepsuło czy o co chodzi?
     
  19. Patryk2021

    Patryk2021 Forum Apprentice

    Wiadomo kiedy wejdzie do gry nowa klasa? Czy będą jakieś opóźnienia z wydaniem jej?
    Prosiłbym o odpowiedź
     
  20. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Niestety, ale musisz zawitać do Pomocy Technicznej - pamiętaj, by być zalogowanym na https://www.drakensang.com/pl

    Niestety, na razie brak jakichkolwiek informacji.