Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Bastet

BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

Hej :)
    Zważywszy aktywność na serwerze Balor sprawa jak widać nie jest, niestety, dla programistów priorytetem. Wysłaliśmy ponowne zapytanie w tej sprawie, jednak nie oczekiwałabym szybkiej i optymistycznej odpowiedzi :(
    Przepraszamy za niedogodności.

2. onlynow93

onlynow93 Forum Apprentice

Pytanko szybkie , jak odblokować dany pasek postępu aby móc otwierać skrzynki? Jeżeli na arenie wypadnie mi skrzynka Duria to wtedy będę mógł ją otworzyć i odblokuje pierwszy pasek? Bo trochę tego nie rozumiem.

3. BA_Orion

BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

Dokładnie tak, jeżeli dostaniesz taką skrzynkę, to będzie mógł ją otworzyć. Ale nic straconego, jeżeli na ogólnej arenie dostaniesz skrzynkę z postępem do innego paska, to nie stracisz jej, a otworzysz, gdy pasek będzie miał już aktywny.

4. Patryk2021

Patryk2021 Forum Apprentice

Wiadomo kiedy wejdzie do gry nowa klasa? Czy będą jakieś opóźnienia z wydaniem jej?

5. Gargamella

Gargamella Someday Author

Pytanie o paski postępu w evencie Święto jubileuszu Dracanii. Walczyłam na arenie, mam skrzynię z opisem, że mogę ją otworzyć, jak odblokuję pasek postępu "bunt rakieciarzy". Jak mam w ogóle jakikolwiek pasek odblokować, skoro nie mam oblokowanego nawet paska "Duria"? Znalazłam przewodnik po evencie, ale takich informacji nie widzę.

6. Ennika

Ennika Forum Apprentice

Jeśli trafisz skrzynię z opisem Duria, ona będzie aktywna i będziesz mogła ją otworzyć. Wtedy zaczniesz pasek postępu Duria. Kolejne skrzynie Duria będą dawały fanty do zapełnienia paska Duria.
    Skrzynie lecą losowo i będą zajmować miejsce w inwentarzu, czekać na zapełnianie kolejnych pasków by je otworzyć. Tak to rozumiem:D

7. KorsoneXZ

KorsoneXZ Forum Greenhorn

Witam. Mam problem z questem: Cienie przeszłości 11/12 - Przejdź przez portal cieni.
    Pytanie gdzie znajdę ten portal? Z tego co się dowiedziałem to respi się on w Andrakash obok Jon Sunlair po oddaniu 30 części z poprzedniego zadania. Po oddaniu tych części wyrzuciło mnie z gry, a po zalogowaniu po przejściu/portalu ani śladu. Zmiana mapy oraz ponowne przelogowanie nie pomogło, gdzie więc znajdę ten portal, ponieważ anulować i ponownie zacząć questa też nie mogę? Coś mi się zepsuło czy o co chodzi?

8. Patryk2021

Wiadomo kiedy wejdzie do gry nowa klasa? Czy będą jakieś opóźnienia z wydaniem jej?
    Prosiłbym o odpowiedź

9. TL_Tyche

TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

Niestety, ale musisz zawitać do Pomocy Technicznej - pamiętaj, by być zalogowanym na https://www.drakensang.com/pl

Niestety, na razie brak jakichkolwiek informacji.

10. Czarrny

Czarrny Forum Greenhorn

Siemka. Mam problem. Spotkałem się z pewnym graczem w dso. Trafiłem w grze na bardzo toksyczną osobę, która zaczęła doooobrze przesadzać. Mam screena, w którym gość pisze, że chce mnie zabić IRL.
    Teraz pytanie- Czy za to mu coś grozi? Co? I gdzie to zgłosić?
    Moim zdaniem takie zachowania powinny być tępione. Z góry dziękuje za odpowiedzi

Last edited: Sep 7, 2021
  11. BA_Orion

Również jestem zdania, że takie zachowanie powinno być eliminowane.
    Zgłoś się z tym problemem do Pomocy technicznej, pamiętając aby być zalogowanym na https://www.drakensang.com/pl.

-kiler5- - Twój post usunąłem jako OT. Temat nie służy do wyrażania opinii na tematy wszelakie.

Last edited: Sep 7, 2021
  12. rzeka

rzeka Forum Apprentice

Witam. Dlaczego brak informacji o ewentach wrześniowych?

13. KulawyMao

KulawyMao Forum Great Master

bo ich nie ma
    RIP wrzesien, moze w pazdzierniku cos sie ruszy :p

14. brodacz7

brodacz7 Forum Greenhorn

Witam, mógłby ktoś podać jakie są itemy z destruktora łącznie z tymi wartościami wyjątkowymi (głównie chodzi mi o amulet), bo nigdzie nie mogę ich znaleźć. Z góry dziękuję :)

15. Diablo9521

Diablo9521 Forum Greenhorn

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć do czego są takie rzeczy jak "Egzoszkielet Arachny, Płaszcz Grimmaga, itd" to jest coś do połączenia? Nie mam takiej możliwości więc jak ją nabyć ? :)

16. Chepi

Chepi Forum Greenhorn

Proszę bardzo. Poniżej przedstawiam przedmioty unikalne z Destruktora na 145 poziomie (do wytworzenia na stole warsztatowym) dla Rycerza Zakonu (prawdopodobnie statystyki tych przedmiotów dla innych klas są takie same):

oraz 9-elementowy zestaw unikatów "Siła maszyny" z Destruktora na 145 poziomie również dla Rycerza Zakonu:

TL_Tyche likes this.
  17. BA_Orion

Tak, są to elementy do wytwarzania odpowiednich przedmiotów wyjątkowych i setowych. Aby zdobyć przepisy, należy odblokować właściwe osiągnięcia w kategorii Wytwarzanie -> Wyposażenie.

Diablo9521 likes this.
  18. Patryk2021

Witam
    Mam prośbę czy mógłby ktoś wysłać jakiś temat odnośnie aktualnie tworzenia kamyczków :)
    Ile można stworzyć danego rodzaju, jak ulepszać ,,na maxa '' itd itp
    Ogólnie wszystko o kamykach
    Pozdrawiam

Czy wiadomo kiedy będzie następny event oraz jaki on będzie?

Last edited by moderator: Sep 14, 2021
  19. BA_Orion

Posty połączyłem.

Zdaje się, że "poradnika" do tworzenia kamieni nie ma. Jest to na tyle proste i do tej pory nikt tego nie potrzebował. Potrzebne informacje znajdziesz w grze: zarówno te dotyczące maksymalnej liczby danego rodzaju, jak i wymaganej ilości pyłu.
    Nie wiadomo, czy i kiedy będą inne eventy niż jubileuszowy.

20. rzeka

rzeka Forum Apprentice

Witam. Czy do produkcji wejść do jarzącej jaskini trzeba mieć jakiś przepis.

Share This Page