Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Doozik

  Doozik Forum Apprentice

  wiadomo coś więcej kiedy zostanie to naprawione ?
   
 2. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Póki co rozwiązaniem ma być usunięcie folderu gry oraz czyszczenie DNS (wiem, że brzmi to banalnie, ale spróbujcie)

  Prosimy wykonać poniższe instrukcje, mamy sygnały że to pomaga.

  Czyszczenie folderu:

  1: Zamknij proces “dso_client.exe” oraz “thinclient.exe” (jeśli są) w manadżerze zadań (Ctrl+Shift+Esc lub Ctrl+Alt+Del w WinXP).
  2: Odinstaluj klienta gry (jeśli jest).
  3: Usuń folder “DSOClient” (Windows: "Start", w polu wyszukiwania: %temp%, enter. W oknie powinien znajdować się folder “DSOClient”).
  4: Uruchom ponownie komputer.
  5: Pobierz klienta przez przeglądarkę mając wyłączonego antywirusa (blokują bez wyraźnej przyczyny) i zainstaluj go.

  Czyszczenie DNS:
  1. Windows 10: 1. Nacisnąć klawisz Windows na klawiaturze i wpisać cmd 2. W wynikach pojawi się Wiersz poleceń, z prawej strony pojawią się opcje - należy wybrać "Uruchom jako administrator" 3. W wierszu poleceń należy wpisać komendę ipconfig /flushdns i nacisnąć enter
  2. Windows 8 / Windows 8.1 1. Upewnij się, że jesteś na ekranie startowym Windows 8. 2. Wpisz jedynie cmd, a po prawej stronie pojawi się okno z wynikami wyszukiwania 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy Wiersz polecenia, a następnie kliknij opcję "Uruchom jako administrator" 4. Wpisz w wierszu polecenie komendę ipconfig /flushdns (edytowane)
  3. Windows Vista / Windows 7 1. Kliknij przycisk Start i przejdź do wiersza polecenia (Start> Wszystkie programy> Akcesoria> Wiersz polecenia) 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikacji wiersz polecenia i wybierz "Uruchom jako administrator" 3. Wpisz w wierszu polecenia komendę ipconfig /flushdns
   
 3. BlackBlond

  BlackBlond Forum Apprentice

  niestety nie działa hmm
   
 4. WaHeda

  WaHeda Forum Greenhorn

  niestety,nic to nie dało :(
   
 5. Doozik

  Doozik Forum Apprentice

  nic to nie dało
   
 6. JAKEMSEMANANAS

  JAKEMSEMANANAS Forum Greenhorn

  Nie można się zalogować , drugi dzień , wszystko co można wykonane według rad adminów i nic nie daje .Proszę o konkretną odpowiedź , kiedy to naprawicie .
   
 7. mardoc432

  mardoc432 Forum Greenhorn

  budzę sie rano z nadzieją ze pogram znajduje poradę co zrobić ale to nie działa
  trzeba przyznać że czas reakcji na problemy jest powalająca;)
   
 8. kornello15

  kornello15 Forum Greenhorn

  może coś wymyślą bo gdyby to klękło w piątek po południu to do cały weekend bez gry :)
   
 9. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  scorp13 - post usuwam. Takie teksty zachowaj sobie dla siebie, bo ani one nie pomagają, ani tym bardziej nie są kulturalne.


  To nie jest też tak, że rzucili tylko kilkoma poradami i poszli spać. Z tego co zostało przekazane, walczą z tym problemem od popołudnia. Trudność polega na tym, że dotknął tylko części graczy i ciężkie jest jego odtworzenie (w celu odnalezienia przyczyny). Zostały poczynione pewne zmiany, więc porada o czyszczeniu (Tempa i DNSa) była jak najbardziej zasadna.
   
 10. Invicta

  Invicta Forum Apprentice

  Co jest potrzebne żeby w komnacie Panoltiaco pokazywał się boss , na jednej z postaci jest a na drugiej komnata jest zupełnie pusta , obie postacie mają 100lvl , dostęp do międzyświatów , wykonane główne misje.
   
 11. BlackBlond

  BlackBlond Forum Apprentice

 12. Munio*

  Munio* Forum Greenhorn

  kolega wczoraj i dziś też miał problem z zalogowaniem, odpalił kompa na win10, wcześniej miał 7 i odpaliła się gra.
   
 13. mardoc432

  mardoc432 Forum Greenhorn

  No cóż słyszymy od wielu godzin - bla, bla,bla
  tak jestem uszczypliwy ale nie przypominam sobie tak szybkiej reakcji na pojawiające sie problemy w grze a gram w draka już do hm aż nie pamiętam od kiedy, jedynie możemy mieć nadzieje ze czas - błąd - reakcja sie poprawią bo to zaczyna być irytujące:(
   
 14. BKGREG

  BKGREG Forum Apprentice

 15. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Pojawianie się bossa na tej mapie uwarunkowane jest tym, czy postać miała wcześniej dostęp do międzyświata. Na chwilę obecną nie mamy potwierdzenia, która z sytuacji jest błędem.

  Co się tyczy problemów z wejściem do gry - zespół developerów cały czas pracuje na naprawą problemu. Jak już w poprzednim poście napisałem, jego wybiórczość powoduje znaczne trudności w odtworzeniu i znalezieniu przyczyny. Doskonale rozumiem frustrację z niemożliwości grania - jedyne co pozostało to cierpliwie czekać. Niestety, nie jest też możliwe określenie terminu naprawy.

  Osoby które zostały dotknięte tym błędem proszone są o napisanie zgłoszenia do pomocy technicznej, w celu przekazania dodatkowych danych. Dane te zostaną przekazane do deweloperów w celach diagnostycznych.
   
 16. mardoc432

  mardoc432 Forum Greenhorn

  Brawo za sugestie czyżby każdy z nas miał dostawać wybiórczo poprawkę - dokładnie widać iż każdy z nas nie mogących się zalogować ma ten sam problem a więc jeśli zawalimy jeszcze pomoc techniczną to przez tydzień jak dobrze pójdzie nie zalogujemy się do gry
  to jest nie tylko irytujące ale zaczyna być śmieszne
   
  ΣMiwel and WaHeda like this.
 17. Julia7772

  Julia7772 Forum Greenhorn

  jest godzina 17/45 aja dalej wejsc do gry nie moge od wczoraj juz myslalam ze przyjde z pracy i bede mogla sie zrelaksowac a nie denerwowac
   
 18. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  Jest proste rozwiązanie: Zmienić datę w komputerze na taką, w jakiej gra działała, czyli np. 28 września.

  Podobnie nie ma już sensu pisanie do supportu, bo problem jest oczywisty: jeden z podmiotów odpowiedzialnych za certyfikat do szyfrowania połączenia tej gry zawalił i przedłużył własny certyfikat na certyfikowanie dopiero na ostatnią chwilę. Przez to poprzedni się skończył, a wielu ludzi jeszcze nie ma nowego. Trzeba czekać na aktualizację oprogramowania zawierającą ten nowy certyfikat, a do tego czasu przestawiać datę w systemie na czas grania.
   
  KulawyMao, BKGREG, TL_Tyche and 2 others like this.
 19. Burzex

  Burzex Forum Apprentice

  Osz kurde ale jesteś mądry, faktycznie działa gra. Czemu wczoraj tego nie napisałeś, straciłem bonus logowania :/
   
 20. -Tomasz-79

  -Tomasz-79 Forum Apprentice

  A gdzie jest ta komnata ? bo nie kojarzę nie pamiętam :(
   

Share This Page