Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Obawiam się, że doszło do małego nieporozumienia. Link prowadzi do tematu, który w chwili obecnej ma 8 stron i ponad 140 postów. Ostatni z nich jest z końca października tego roku.
     
  2. sierpacz173

    sierpacz173 Forum Greenhorn

    witam mam pytanie skradziono mi konto w grze podejrzewam kto to zrobił ***** napisałem do suportu rano po szóstej rano dali mi zapytanie jakie id i tp odpowiedziałem i do tond nic co mam dalej robić jest możliwość zablokowania mego konta do wyjaśnienia sprawy
     
    Last edited by moderator: Nov 16, 2021
  3. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witaj,
    otrzymałeś już odpowiedź na zgłoszenie.

    Kochani!
    Pamiętajcie, żeby
    zabezpieczać dobrze konta, zmieniać regularnie hasło, dbać o dostęp do poczty email, nie udostępniać swoich danych dostępowych nikomu, pod żadnym pozorem.
    Wymiana i sprzedaż są łamaniem OWH
    i mogą się skończyć oszustwem, wyłudzeniem, bez szans na zwrot konta.

    PS. Edytowałam post, nie oskarżamy, nie insynuujemy. Z dowodami udajemy się do supportu.
     
    TL_Tyche likes this.
  4. leszekgo

    leszekgo Forum Apprentice

    Witam chciałbym się dowiedzieć jak zmienić adres emaliowy w grze bo straciłem konto emaliowe i nie za bardzo wiem jak się za to wziasc wprawdzie mogę się logować ale jak bym miał jakiś problem z gra to pisząc do pomocy technicznej odeśle mnie na stary email i nic w sumie nie będę mógł zrobić z góry dzięki za podpowiedz .
     
  5. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Trzeba napisać zgłoszenie do Pomocy technicznej, ale w formularzu zgłoszenia konieczne jest podanie adresu e-mail, do którego posiadasz dostęp. Trzeba to ręcznie zmienić, gdyż domyślnie wpisany jest tam adres przypisany do konta. Następnie postępujesz zgodnie z zaleceniami supportu i sprawa powinna być załatwiona.
     
  6. rzeka

    rzeka Forum Apprentice

    Witam. Dlaczego parametry postaci ( krytyk,szkody i HP) spadły o 30%. Zaznaczam ze nic w postaci nie zmieniałem.
     
  7. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Może niechcący przełączyłeś drzewko wiedzy? Może wyłączyłeś peta? Same z siebie statystyki się nie zmieniają.
     
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Rdzenie parowe można zdobyć choćby w jeszcze trwającym evencie Złoto gwiazd. Wcześniej były możliwe do ugrania w Festiwalu Duchów i, o ile mnie pamięć nie myli, w evencie Jubileuszowym. Z tego co wiem, mają one być w paskach większości eventów.
    Niestety, taka forma rozwiązania sprawy z błędem nie jest idealna i nam, jako teamowi, także nie do końca się podoba. Ale cóż, w tej kwestii nie byliśmy w stanie wiele zdziałać. Oficjalne stanowisko jest takie, że rdzenie parowe trzeba zdobyć w eventach. Powody takie rozwiązania nie są znane.
    Proszę też o nie komentowanie takiej decyzji Producenta - jest jaka jest i praktycznie nic nie możemy z nią już zrobić.
     
  9. pawtal

    pawtal Forum Greenhorn

    bardzo proszę o odpowiedź.czy pieczęć śmierci mortisa leci tylko na halach śmierci a jeśli tak to czy ze wszystkich mobów
     
  10. Algedron7

    Algedron7 Forum Apprentice

    Leci na halach śmierci ze wszystkich mobów i to dość często - przynajmniej ja mam do niej szczęście - gram na rozlewie krwi solo.
     
  11. pawtal

    pawtal Forum Greenhorn

    Dzięki
     
  12. olusia12365

    olusia12365 Forum Greenhorn

    Ach, możliwe, że nie dostrzegłam gdzie się przełącza strony.
    Dziękuję za odpowiedź! :)
     
    BA_Orion likes this.
  13. Mikimałs

    Mikimałs Forum Greenhorn

    Witam , czy to zamierzone działanie ze z legendarnych sześcianów wylatują magiczne przedmioty a z sześcianów nadzwyczajnych ulepszone przedmioty , czy jest to poprostu jakis blad ? Kiedys one nie wypadaly , dzieje sie tak mniej wiecej od tego momentu co klient byl nie dostepny bodajrze 08.11 (poniedzialek )
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Taki drop przedmiotów z sześcianów jest całkowicie normalny. Jest tak od ostatniej zmiany sześcianów, czyli Aktualizacji 247. Zapoznaj się z opisem tej aktualizacji.
     
  15. Mikimałs

    Mikimałs Forum Greenhorn

    a to dziwne bo z legendarnych szescianow jak do tej pory nie wypadaly mi nigdy niebieskie przedmioty .....
     
  16. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    -kiler5- - post skasowałem jako OT. Po raz kolejny przypominam Ci, że wątek ten nie służy do wyrażania opinii na temat gry. Służy za to do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi na nie - dokładnie tak, jak sugeruje to tytuł.
     
  17. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Macie jakiś patent na długi ekran ładowania?
    Wersja Javy najnowsza
    Sterowniki karty sieciowej najnowsze
    Komp sam w sobie bardzo dobry
    Net szybki, światłowód to to nie jest, ale daje rade
    Kompa czyściłem, wirusów brak
    Przeglądarki w trakcie nie używam, wyłączenie antywirusa nie pomaga
    DNS zmienione
    No nie mam pomysłu już. Wcześniej tak nie było, ale miałem przerwe ze 4-5 miesięcy.
     
  18. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Uh, może być ciężko cokolwiek poradzić, gdyż widzę sporo już sam zrobiłeś. Spróbuj jeszcze zainstalować najnowszą wersję .NET Framework oraz wszystkie aktualizacje systemu. W jaki sposób komputer masz podłączony do "źródła" internetu: kabel czy Wi-Fi? Najlepiej by było po kablu grać, gdyż połączenie bezprzewodowe może być niestabilne. Mam też nadzieję, że nie jest to internet radiowy lub komórkowy, bo one pomimo dobrych parametrów średnio nadają się do gier sieciowych.

    Przyjaciel - Twój post usuwam jako OT, ani on śmieszny, ani na temat.
     
  19. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Kompa czyściłem przy pomocy Malwarebytes i ccleaner, ale myśle, że to wina tego, że internet jest mobily z Orange :D mieli obsuwe z podłączeniem światłowodu, więc wziąłem sobie mobilny na ten czas...na czymś pracowac trzeba. Nawet masz z tym racje, odpaliłem Smite i zanim mnie załadowało to wyrzuciło 3 razy haha:) No cóż pomimo dobrej prędkości nie pogram. Dzięki Panowie za pomoc, rozwialiście moje wątpliwości :)
     
  20. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    Witam.

    Wie ktoś czemu w ofercie dnia premium nie mam oferty paska zapału na 145 lvl, tylko na setny ???