Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice

  Pytanie co oni kombinują z tym eventem " Nów księżyca " ? jeszcze niedawno wystarczyło wejść 3 razy, po dwóch edycjach już 8-9, a teraz 160-170 progresu na wejście czyli jakieś 27 wejść.... każda kolejna odsłona to większa lipa :(
   
  bandziu2014 and Sandofdesert like this.
 2. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Na chwilę obecną wiemy, że jest to błąd, który powinien zostać poprawiony w wersji 255.
   
 3. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Morfisss - to nie jest temat na tego typu posty.
   
 4. Brave1995

  Brave1995 Forum Greenhorn

  Witam Mam pytanie Ile potrzeba czasu na zrobie 5 skrzynke ? I czy czas różni sie na róznych mapach ? Czy poprostu jest ustalony jeden ?
   
 5. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  mam pytanie do ludzi którzy bawili się w te klocki, jak odszukać wszystkie demony do osiągnieć jest ich 18 ,a mam ich 6 dopiero ,macie jakiś patent na to ?
   
 6. Ennika

  Ennika Someday Author

  Też mam niewielki postęp w zdobyciu tytułu :D Jest wątek po hiszpańsku ale tłumacz google super sobie radzi z tłumaczeniem. Posty zwierają opis miejsc gdzie występują konkretne demony i sposoby zdobycia osiągniecia.

  link do wątku
  https://board-en.drakensang.com/threads/logro-jefe-supremo-overlord.84488/
   
 7. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Jeżeli chodzi Ci o Krwawe skrzynie, to aby mieć dostępne 5, musi ubić błotniaki w czasie 30s od wejścia na mapę. Każda skrzynia mniej, to 30s więcej do limitu czasu.

  Poza tym co napisała @Ennika, na każdej z 4 map Świata mroku (Tetaconetl, Brigavik, Telepolos, Fyeborough) może się pojawić 1 z 4 demonów. Oczywiście, pojawiają się oni po zebraniu 100 rogów. W sumie, daje to 16 demonów. Ostatnich dwóch pojawia się na Przedmieściach Cardhun. Po ubiciu wszystkich demonów na mapie, pojawia się 1 z 2 przeciwników. W sumie, daje to 18 demonich władców.
   
 8. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  dziękuje bardzo za informację ,ale mam jeszcze 3 pytanka - objawiony stach -otwieram to ale cięzko trafić w bosy z osiągnięć , czy kolory mają tam znaczenie czy to losówka ,aby trafić .?

  2 pytanie dotyczy gdzie znajść to mechaniczne dziecko z osiągnięć ?

  i ostatnie pytanko -czy drop na kostium grubasa jest tak niski -inaczej znikomy -zabiłem go już ze 3k i 0 ?
   
 9. bonarxPL

  bonarxPL Forum Apprentice

  Podczas eventu bunt rakieciarzy
   
 10. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  1. Nie mam informacji, czy kolor ma znaczenie. Obstawiam, że nie i jest czysta losowość, jaki boss się pojawi.
  2. Przypuszczam, że może się zrespić w Elizjum. Nie wiem tylko, czy jest do tego potrzebna pobrana misja powtarzalna od Orshy czy nie.
  3. Założyłbym, że kostium leci z demonich strażników, a nie z demonów w ogóle. I raczej nie jest zbyt powszechny.

  @bonarxPL, o ile wiem, nie ma żadnych osiągnięć z eventu Bunt rakieciarzy, więc nie chodziło o te mechaniczne dzieci.
   
 11. Merw

  Merw Forum Greenhorn

  Witam,ktoś sie orientuje gdzie aktualnie najszybciej ukończyć animowaną skórkę do broni?
   
 12. Przyjaciel

  Przyjaciel Forum Apprentice

  Mam pytanie.. Dlaczego w pierscieniu ktore ma takie same kamienie, ten sam poziom przedmotu, oraz wieksze wartosci bazowe (dmg), ma dodana mniejsza ilosc szkod? Wszystko na zdjeciu ponizej.
  https://imgur.com/a/lWEarC9

  Edit. Nie moge przeslac zdjecia, klikam "Image" wklejam link z hostingu imigur i nic..?
  [​IMG]

  Ja osobiscie w tym celu latam wielka pustynie, bo nie trzeba resetowac mapy.
   
  Last edited by moderator: May 4, 2022
 13. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Ogólnie rzecz biorąc, wybiera się mapę na której na względnie małym obszarze jest dużo elitarnych przeciwników. Pustynia jest taką mapą, ale też Tegansruh czy Dzielnica świątyń.

  Ale to co masz w ramce zakreślone, to odporność na mroczną moc. Oba pierścienie mają skrajnie różną podstawę tego parametru, więc i dodawane wartości się mocno różnią.

  Twoje posty też połączyłem, bo nie piszemy jednego pod drugim - trzeba użyć opcji edycji.
   
 14. Adrian5798

  Adrian5798 Padavan

  1) Niby kolory nie mają znaczenia, ale jak dosyć często latam, to niektóre bossy częściej mi się trafiają z białych, inne np. z zielonych itd. Możliwe, że to kwestia losowa, ale tak na ogół masz coś koło 5% szans na bossa, co również sprawdza się w praktyce (bossa dostaje raz na jakieś 15-20 przelotów)
  2) Z tego, co mi wiadomo, trzeba wykonać 4 misje u Orshy i potem brać powtarzalne misje od niej, gdyż wzięcie ich powoduje że na mapie mamy ok. 200 moobów. Nie wiem jednak, czy mechaniczne dziecko pojawia się po ukończeniu tej misji, czy jest to jeden z tych 200 moobów, czy jest oznaczony czaszką na mapie itp., ale na pewno ma to związek z tą misją.
  3) Drop kostiumu nie jest niski. Taki fajny protip polecam - jeśli masz kogoś, kto ma uzbierane rogi z misji w Telepolos, to niech ci respi te bossiki. Tam zawsze masz 4-5 bossów na jednej mapie, więc idzie dużo szybciej ten kostium wyfarmić niż np. na takim Brigaviku. Nie musisz wtedy marnować tyle czasu, ile byś wymarnował na ciągłe farmienie rogów do map, no i pozwala to na szybką farmę. Jeśli byłbyś z Heredura, to mógłbym nawet sam ci w tym pomóc, bo te rogi mam wszędzie pozbierane :D I tak, kostium leci tylko ze strażników oznaczonych czachą.
  Też polecam ten sposób do farmy demonów do osiągnięć, bo jak ci kolega mający uzbierane rogi, wyjdzie z mapki i wejdzie na nową, to demony do osiągnięć tam również się pojawią. Kluczem jest tylko to, żeby ich nie ubijać, kiedy ziomek z rogami jest nadal na mapce :)

  Nie jest tam do końca prawidłowo. W Telepolos masz 4, albo nawet i 5, w Brigaviku masz też 4, w Tetaconetl są 3 albo 4 (chyba wszędzie po 4 są, ale nie jestem do końca pewny tego) no i w Fyeborough masz 4. 2 masz w przedmieściach. Każdy demon ma swoją własną lokalizację, która nie nachodzi na lokalizację innego demona.
   
  Last edited: May 4, 2022
  -kiler5- likes this.
 15. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  dzieki za info co 1 ,zgadzam sie losowośc co 2x nie jesteś pewny jak sam mod orion co do 3 , powaznie tak leci kostim ,rogi sam se nazbieram ale że by było tak jak piszesz bo rzygam tym , biłem demony zwykłe i 0 ,około 3k teraz dowiaduje sie że ze strazników ,pytanie kórych grubasów czy ten 2x rodzaj też daje -nie wiem pytam ?,ale jescze raz dzieki za info ,bp dało byś jakis samouczek ,nie wiem jak to nazwać ,bo wiele jest takich misji ,rzeczy ,że nie wiadomo o co biega
   
 16. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  czy bp uważa za błąd to, że moby z osiągu zabij 1000x mini o nazwie X w lortac zalicza tylko na poziomie normalny?
  a jak uważa, to mają to zamiar w najbliższym czasie naprawić?
   
 17. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  z tym eventem na mm - przemtnik - powinni coś zmienić gram to cały czas i nigdy nie dostałm ,nawet biednego brązewego kotka , dali by to do kupienia ,bo we mnie rośnie flustracja ,jak i niekturych graczy takze
   
  Sandofdesert likes this.
 18. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  69fenix69 - w ostatnim czasie odnotowaliśmy o wiele mniej skarg na problemy z połączeniem czy przechodzeniem między mapami, co, mimo Twojego zjadliwego komentarza, sugeruje problem indywidualny. Na przyszłość przed zamieszczeniem postu przemyśl proszę jego treść, a w szczególności zamienniki wulgarnych słów.

  Obawiam się, że obecna ekipa nie ma świadomości co do problemu z osiągnięciem związanym z elitarnymi przeciwnikami z Lor'Tac. Wspomnę o tym przy najbliżej okazji.
  Jeżeli chodzi o kotki szczęścia - z racji wyjątkowego bonusu zdobyć można je wyłącznie z dropu z Przemytnika. Osobiście wątpię, że pojawią się one w sklepie, jako że nie takie było założenie poprzedniej ekipy.
   
 19. ElementoPl

  ElementoPl Forum Greenhorn

  Ja też mam problem z ładowaniem map. Co ciekawe nie jest to problem po mojej stronie. Jak wytłumaczyć, że zmieniam mapę i crashuje mi się cały internet w domu a żeby jeszcze było ciekawiej dzieje się to tylko gdy robię to na głównej postaci.

  EDIT
  godzina 12:03 a ja już event skończyłem.
  https://imgur.com/a/Gb4vSbF

  Update godzina 14:00
  https://imgur.com/a/y8hq05r

  Kolejny update, godzina 19:30
  https://imgur.com/a/9n0FLLU

  Może w nocy się uda
   
  Last edited: May 7, 2022
  BKGREG likes this.
 20. Afkaserious

  Afkaserious Junior Expert

  Ja mam takie cos ze wczytuje mape, po czym slysze juz ta muzyczke danej mapy i jak moby mnie bija czyli mapa sie wczytala, mimo ze dalej widze obraz wczytywania gry. Nie wiem co ma na to wplyw, bo z netem nie mam problemu. Ping 30-40 czyli norma. Lagów tez nie mam. Najgorzej ze skrzynkami bo sporo czasu trace.
   
  BKGREG and Brave1995 like this.

Share This Page