Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Rampagee

  Rampagee Forum Apprentice

  dobrze, czy ktoś w końcu ktoś z administracji napisze mi jak został zmieniony adres email bez możliwości zrobienia tego przez poprzedni email czy nikt nie potrafi? Na nikogo nie chcę wpłynąć. Ale to forum jest otwarte i sytuacje związane z grą można opisywać. Jak doładowywałem pieniądze na grę to za każdym razem było ,, życzy miłej gry i służymy pomocą". Nie chce insynuować tylko proszę o odpowiedź jakim cudem ktoś zmienił email na koncie. Bez tego nie można na stałe zmienić hasła i po 24h wraca poprzednie.
   
 2. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Ja tu tylko zasugeruję jedną z Twoich wypowiedzi, dzięki której wcale nie zdziwiłbym się, gdybyś podobne dane, co do tego konta, miał również do poczty. Nie ma takiej możliwości, żeby ktokolwiek z administracji - również pochodzącej z innych krajów - miał wgląd do czyjegokolwiek hasła należącego do jednego z graczy. Takie dane są szyfrowane i niedostępne dla nas do wglądu, nie wspominając o kwestiach typu RODO.
  To użytkownik danego konta musi dbać o to, żeby dane do własnego konta były bezpieczne. Najprostszym sposobem jest regularna zmiana hasła co pewien czas, żeby nie dochodziło do ewentualnych włamów.
   
 3. Rampagee

  Rampagee Forum Apprentice

  i nie uzyskam odpowiedzi, w jaki sposób został zmieniony email do konta, a na pewno nie przez potwierdzenie na poprzednim emailu. Sto razy podkreślam, że nie ma takiej możliwości to insynuują, że ktoś mógł mieć dostęp. Co za chamstwo.

  prosze nie sugerowac , tylko sprawdzic, a jezeli tego nie można sprawdzić to proszę odpowiedzieć: nie można tego sprawdzić.

  a to jest punkt z ogólnych warunków firmowych Bigpoint:

  9.3.3 Jeśli Bigpoint ma uzasadnione podstawy, aby podejrzewać, że nieupoważniona osoba trzecia bezprawnie jest w posiadaniu konta niepublicznego lub danych dostępu, Bigpoint może, ale nie jest do tego zobowiązany, i według własnego uznania zmienić dostęp do konta danych bez wcześniejszego powiadomienia lub zawiesić odpowiednie Konto jako środek bezpieczeństwa. Bigpoint niezwłocznie poinformuje upoważnionego Użytkownika i na żądanie niezwłocznie przekaże mu nowe dane dostępowe. Użytkownik nie ma prawa żądać od Bigpoint przywrócenia pierwotnych danych dostępowych.

  Gdybyście tylko chcieli, moglibyście zweryfikować płatności do tej pory, screeny z gry, adres IP już nie mówię o mieście tylko globalnie bo nowa nazwa głównego konta jest w cyrylicy i raczej ze wschodu się loguje, pozostałe konta w jakim są języku, w jakim bractwie, tyle przesłanek ale nie musicie i ja też już nie muszę korzystać z żadnych form płatności za wasze produkty, chyba ja więcej stracę, wy skorzystacie.
   
  Last edited: Jul 5, 2022
  Valkirn likes this.
 4. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Rampagee - po pierwsze proszę nie pisać postów jeden pod drugim, gdyż zabrania tego regulamin forum - posty połączyłem.

  Proszę też nie dyktować administracji, co ma robić - znamy procedury i wiemy to dobrze. W cytowanym fragmencie OWH, jest jasno powiedziane, że Bigpoint "może, ale nie jest do tego zobowiązany", więc stwierdzenia, że musimy coś zrobić są bezpodstawne. Wszelkie procedury z naszej strony zostały dopełnione. Jako, że kierujemy się OWH i wytycznymi Producenta, decyzja ostatecznie należy do administracji.
  W poprzednim swoim poście wymieniłem w jaki sposób można stracić dostęp do konta. Yahiko dodał też możliwość utraty dostępu do skrzynki e-mail - takie same lub podobne dane logowania. Wszystko to jednak wpisuje się w odpowiedzialność użytkownika.
  Z tego co wiem, prowadzisz też rozmowy poprzez tickety. Może lepiej by było ograniczyć się tylko do tamtego miejsca. Forum nie jest dobrym miejscem, do prowadzenia odwołań od decyzji.
   
 5. Rampagee

  Rampagee Forum Apprentice

  Świat nie jest zero-jedynkowy i są różne sytuacje. Niech każdy gracz wie jak najwięcej o grze, również o moderacji ją obsługującą i jak rozwiązuje problemy. Zwrot ,, Gdybyście tylko chcieli, moglibyście" nie jest forma rozkazową a ani w ticketach ani tu nikt nie chce odpowiedzieć jak został zmieniony email do konta. Bo ja wam mogę uwodnić, że ten email od ponad roku nie działa i nigdy już nie będzie. I nie działał w dniach 16-20 czerwca , gdy go zmieniono. Gdyby nie ta zmiana, nikt by nie zmienił hasła na stałe, musiałby to robić co 24 godziny.
   
  Last edited: Jul 5, 2022
 6. Monika

  Monika Forum Greenhorn

  Nie chcę wcinac sie zbytnio w dyskusję, jednak przypadek wyżej wymienionego użytkownika nie jest odosobniony. Niedawno jeden ze znajomych mi graczy miał taką samą sytuację. Ma zachowany dostęp do maila, na którym potwierdzono konto w grze, posprawdzał wszelkie dane logowania się na to konto email( każda próba logowania się na pocztę z innego urządzenia podnosi alert logowania się. Rozumiem, że hakerzy potrafią wszystko. Dziwnym jednak trafem konto zmienia adres e-mail bez potwierdzania go na starym adresie skrytki pocztowej. Rozumiem wykradanie danych, scamowanie przy próbach niedozwolonego wymieniania się kontami ale takie przypadki? druga sprawa to fakt, że w żaden sposób nie ograniczacie botów( lub fake kont) spamujących na czacie ogólnym w grze jakimiś linkami z darmowymi itemkami lub waluta gry, co z tego, że to nie są aktywne linki...
   
 7. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie, to nie jest forma rozkazowa, tylko sugerowanie, że jako administracja, nie dopełniamy procedur oraz że olewamy Twój problem. Ogółem zarzucasz nam brak profesjonalizmu, gdzie to w kwestii gracza jest odpowiednie zabezpieczenie danych do własnego konta. Nawet w OWH masz opisane, że powinno się jak najczęściej aktualizować swoje dane dostępowe do konta, żeby zapobiec takim wypadkom.

  Kolejna sprawa - forum nie jest miejscem do tego, aby rozwiązywać sprawy powiązane ze zgłoszeniem do pomocy technicznej, dlatego bardzo bym prosił o ucięcie tematu na forum i kontynuowanie dialogu z supportem przez drogę mailową. Następne wiadomości dotyczące tego tematu będą traktowane jako spam.

  I zgodzę się z jedną z moich przedmówczyń - zdarza się więcej takich przypadków, ale w zdecydowanej większości są one kwestią nieodpowiedniego zabezpieczania danych do konta, wchodzenia w dziwne linki, czy też próbą odzyskania konta po jego sprzedaży (co też oczywiście jest rzeczą zakazaną).


  Jeśli zostaje nam zgłoszony fakt występowania takich sytuacji lub sami wypatrzymy je w grze, to oczywiście zajmujemy się tymi przypadkami i często one kończą się karami dla właścicieli takich kont.   
 8. Rampagee

  Rampagee Forum Apprentice

  nawet ticketu przez pomoc techniczna nie mogę już wysłać, a ciągle nie otrzymałem odpowiedzi
  nie chce spamować już bo powyżej jest podkreślenie co nastąpi w wyniku spamu to mam pytanie, czy jest wątek skarg na moderatorów?
   
 9. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Jest to możliwe tylko przez pomoc techniczną.
   
 10. Rampagee

  Rampagee Forum Apprentice

  zablokowaliście mi zarządzanie kontem i korzystanie z pomocy technicznej. chce zmienić adres email i nie mogę bo wyświetla mi się komunikat o braku autoryzacji .Nie chce już mieć z gra nic wspólnego, nie chce żebyście mieli mój bieżący adres email wiec proszę to odblokować. I nie spamuje, inaczej nie mam z wami kontaktu, pomoc techniczna zablokowaliście.
   
 11. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie mam pojęcia o czym piszesz. Nikt Ci niczego nie blokował, nie mamy takich narzędzi.
  Wygląda raczej na to, że kompletnie nie panujesz nad "swoim" kontem lub komputerem.
  Zamiast wysuwać kolejne wyssane z palca i bzdurne oskarżenia radzę opanować system czy przeglądarkę.

  Temat uważam za zakończony. Kolejne posty w tym temacie będą usuwane lub przesunięte do sekcji sci-fi.
  Jeżeli masz coś do dodania zapraszam poprzez ticket.
   
 12. jaxom1

  jaxom1 Forum Apprentice

  Witam. Czy jest gdzieś na forum możliwość podglądu w Harmonogram akcji specjalnych na cały miesiąc do przodu ?Dziękuje.
   
 13. Algedron7

  Algedron7 Forum Apprentice

  Cześć. Dziś rano pojawił się event Chciwość Przemytnika. Część graczy zakupiła mroczne monety aby uzyskać postęp i zdobyć z pasków pożywki podróżne. Niestety postęp nie został dopisany a tym samym nie uzyskali pożywek. Teraz event zupełnie zniknął. Chciałbym zapytać co z rekompensatą dla tych, którzy dokonali zakupu?
   
 14. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Kiedy otrzymamy takie informacje, są one dopisywane w wątkach o nazwie "Harmonogram akcji specjalnych" (harmonogram na lipiec jest tutaj). Aktualny zawsze jest podklejony. Jeżeli nie ma aktualnych informacji, to znaczy, że takich nie otrzymaliśmy.

  Rekompensata została przewidziana, zostanie przydzielona po przerwie konserwacyjnej, która będzie miała miejsce jeszcze dzisiaj. Na ten moment, nie zostało jeszcze ustalona co to dokładnie będzie.
   
 15. krzy40

  krzy40 Someday Author

  Dlaczego na pożywkach do kryjówki przemytników nie widać ich wartości w mm ?
   
 16. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Ktoś wie jaki jest dokladny czas żeby miec 4 skrzynie? Czy to każda mapa ma inny czas? Duzo osob pisalo że od 40 sekund do minuty, widzialem kilka filmikow gdzie gosc robil 50 sekund i dostawał 4 a ja robie w nieco ponad 40 i dostaje caly czas 3.
   
 17. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Obecna wersja tego eventu jest specjalną edycją różniącą się od pozostałych. Pożywki również były zmieniane, więc zakładamy, że
  opisy dotyczące tych portali pojawią się dopiero w następnych edycjach eventu Chciwości Przemytnika, gdy ten event wróci do poprzednich wersji.

  O ile mnie pamięć nie myli, to do pięciu skrzynek trzeba wyrobić się z ubiciem w ciągu 30 sekund, a do czterech skrzynek w ciągu minuty. Też należy pamiętać, że liczenie czasu rozpoczyna się od załadowania na mapę, a nie od pojawienia się mapy na waszym ekranie (co może powodować, że osoby z dłuższym ładowaniem mapy mogą być parę sekund w plecy)
   
 18. Barry

  Barry Forum Greenhorn

  Skąd zdobędę pas dociekliwy umysł?
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Jest to pas pochodzący z map, do których prowadzą portale, które można otworzyć przez kliknięcie wirów materii znajdujących się na mapkach z regionu Cardhun: typu Brigavik, czy Tetaconetl. Sam pas można wydropić ze wszystkich przeciwników znajdujących się na niej.
   
 20. Portas89

  Portas89 Forum Greenhorn

  Witam,

  Zapytam tutaj bo zerkałem za tematami i nie znalazłem a mianowice płatność za konto premium przez telefon komórkowy jest tylko możliwe do konta 6miesięcy zwykłe premium.
  Czy jest szansa na zakup np konta deluxe na 12 miesięcy czy nie ma takiej opcji u nas w kraju bo wyskakuje tam informacja że u nas się nie da.

  Pozdrawiam