Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Z tego, co udało nam się sprawdzić, to niestety, ale obecnie operator na terenie naszego kraju nie posiada w ofercie tego typu usług o tak dużej wysokości, jeśli chodzi o płatności telefonami. Transakcje tego rodzaju są dozwolone tylko w przypadku mniejszych pakietów, do których możemy wliczyć wspomnianą już przez Ciebie opcję zakupu Premium w jednym pakiecie maksymalnie na okres do 6 miesięcy oraz w przypadku zakupu Deluxe w jednym pakiecie tylko na okres 1 miesiąca.
   
 2. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  Hejka :) chciałam po przerwie zajrzeć do gry, ale wyskakuje mi ciągle nebula, moze mi ktoś przypomniec poradnik jak poprawnie odinstalować grę,
  pozdrawiam i z góry thx:)
   
 3. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Jeśli ciągle wyskakuje Ci nebula, to proponuję, abyś sprawdziła, ilu bitową wersję Windowsa posiadasz oraz to, ilu bitową wersję gry posiadasz. Jeśli posiadasz Windowsa 64-bitowego, to sprawdź we właściwościach, czy wersja gry również jest 64-bitowa. Jeśli posiadasz Windowsa 32-bitowego, to robisz to samo, ale w pasku Elementu docelowego zamiast 64, wpisujesz 32. Ewentualnie spróbuj przeczyścić pliki DSOClient w folderze %temp%.
  W przypadku chęci odinstalowania gry, robisz ostatnią czynność podaną powyżej i szukasz opcji odinstalowywania programu w Panelu sterowania, niemniej jednak zachęcam do tego, by spróbować jeszcze z tym sprawdzeniem i przeczyszczeniem folderu, a nuż się poprawi.


  [​IMG]
   
 4. merisen12345

  merisen12345 Forum Apprentice

  Siemka jak mozna sie sie skonsultowac z supportem ?

  EDIT: Ogarnołem
   
  Last edited by moderator: Jul 25, 2022
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Należy zalogować się na swoje konto przez stronę. Tam odsyłacz do pomocy technicznej powinien znajdować się tuż obok tego do logowania.
  Chciałbym jeszcze podkreślić, iż jeśli kontaktujesz się z Pomocą Techniczną, to dobrze byłoby w treści zgłoszenia zawrzeć podstawowe informacje o koncie/postaci, której dotyczyłoby zgłoszenia, czyli ID konta, nick, serwer, klasa postaci, czy też poziom, a także w opisie zgłoszenia zawrzeć wszystkie informacje o sprawie, z którą się do nich zgłaszasz. Zarówno ułatwi to pracę ekipie PT, jak i może to wpłynąć na skrócenie czasu rozwiązywania sprawy.

  merisen12345 - połączyłem Twoje 2 wiadomości. Pamiętaj, że nie piszemy na forum dwóch wiadomości pod rząd. Łatwiejszym sposobem jest edytowanie pierwszej wiadomości i dopisanie tam tego, co chciałeś napisać.
   
  Last edited: Jul 25, 2022
 6. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  thx udało się, odinstalowałam gre i teraz działa:)
   
  BA_Yahiko likes this.
 7. Caedrel

  Caedrel Forum Greenhorn

  Hej,

  Mam problem z wydropieniem 112 i 82 strony ksiazki. Jak je najszybciej zdobyc? Dajcie prosze znac
   
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Caedrel - Twój post/temat został przeniesiony tutaj, gdzie bardziej pasuje tematycznie.
  Zadanie ze stronami wymaga dropnięcia ich z przeciwników znajdujących się w Świecie Mroku. One mogą wypaść Ci dosłownie na każdej mapie, aczkolwiek z racji braku potrzeby resetowania mapy, polecałbym pofarmić Przedmieścia Cardhun.
   
 9. DonovanArdo

  DonovanArdo Forum Apprentice

  Jak pokonać tego kolekcjonera dusz w Feyborough.
   
 10. Ennika

  Ennika Advanced

  Potrzebna jest esencja światła.
   
 11. DonovanArdo

  DonovanArdo Forum Apprentice

 12. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Mam takie pytanie do moderatorów czy mógłbym na tym forum na próbę otworzyć wątek fabularny, taką strefę klimatu osadzaną w świecie tego uniwersum oczywiście? Nie wiem czy przyjmie się to z jakimś odzewem ale jakoś zawsze lubiłem bardziej personalizować postaci którymi grałem w różnych grach MMORPG i być może nie tylko ja. Osoby które zaangażowałyby się w "klimacenie" mogłyby liczyć również na moje wsparcie w grze zgodnie z wątkiem fabularnym który byłby aktualnie toczony.
   
  Last edited: Jul 28, 2022
 13. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie mamy nic przeciwko, pod warunkiem, że będzie się to trzymało ogólnych zasad obowiązujących na forum.
   
 14. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Tak żeby Was moderatorów nie angażować za bardo w fabularną część tego forum, a wiem że czasem macie pełne ręce roboty co do tematów czysto mechanicznych chciałbym się zapytać jak by mógł być moderowany taki fabularny wątek ? Nie pcham się oczywiście do władzy ale chciałbym wiedzieć jak usuwać w takim temacie trolling i spam ?
   
 15. DonovanArdo

  DonovanArdo Forum Apprentice

  Są tu gdzieś progi prędkości dla Maga?
   
 16. Caedrel

  Caedrel Forum Greenhorn

  Czy fragmenty materii gina/znikaja z czasem? Nie kupowalem za nie nic u odpowiedniego NPC. Rano mialem 5k fragmentow materii wyfarmionych od mobkow a pozniej przeteleportowalem sie gdzies, do innej lokacji i ubylo ich do 3k. Czy oprocz zakupow u NPC obowiazuja rowniez jako oplaty za przejscie?
   
 17. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Po prostu zgłaszaj do nas takie posty reportem.
  Caedrel - Twój post przeniosłem do bardziej odpowiedniego tematu.

  Jedynym logicznym wytłumaczeniem byłoby pójście na mapki typu Brigavik, czy Tetaconetl, gdzie klika się wirki materii (to są te, co mogą dać portale do Wspomnień Przeszłości). Każde kliknięcie w wir materii zabiera 100 fragmentów materii.

  Progi prędkości istnieją, ale każda umiejętność ma swoje własne progi. Większość i tak tyczy się głównie prędkości ataku do wartości 3,0. Takie najwyższe progi w podstawowym ataku u maga to wartości 2,72 i 3,33, natomiast najwyższe progi dla bardziej zaawansowanych ataków, to wartości 2,66, 3,07 oraz 3,63. Przebywanie w niższych progach prędkości w obecnych realiach gry jest po prostu kompletnie nieopłacalne. Gracze dążą głównie do tego, żeby uzyskać maksymalny próg prędkości 4,00.
   
 18. Algedron7

  Algedron7 Forum Apprentice

  Cześć.

  Proszę o poradę bardziej zaawansowanych graczy?

  1. Jak najbardziej efektywnie zapełniać pasek postępu w sezonie pve?
  2. Która runa lepsza dla maga: runa skuteczności (zwiększa manę) czy runa doładowania (zwiększa regenerację many)

  Dziękuję za wszelką podpowiedź.
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  1. Pasek postępu zapełnia się, pokonując przeciwników oraz bossów występujących na mapach międzyświatowych. Najlepsze mapy do zapełniania paska postępu są te mapy, które robi się najkrócej, czyli np. Grimmagstone w międzyświecie (Q1), czy Ruiny Kręgu Czarodziejów w międzyświecie (Q5).
  2. Osobiście uważam, że żadna z nich. Większość magów biega z ustawieniem Krwawego Czarodzieja 5/5 w drzewku umiejętności, które zwiększa szkody i zabiera zużywalność many, ale jednocześnie powoduje otrzymywanie obrażeń po użyciu ataków, które nie są atakami podstawowymi (czyli wszystkie poza magicznym pociskiem, lodowym pociskiem, piorunem łańcuchowym oraz kulą ognia).
  Jeśli jednak biegasz bez włożenia punktów w Krwawego Czarodzieja, to polecałbym runę skuteczności.
   
 20. Serpeno00

  Serpeno00 Forum Apprentice

  Pytanie do Modów. Czy z twórcami gry poruszany był temat powrotu do rozgrywki PVP z czasów 45 lvla? Obecnie tryb PVP jest niegrywalny, w ogóle nie dobiera do walki.
  Czy są jakieś wieści od twórców gry, jak zapatrują się na ta kwestię? Podejrzewam, że podobnych próśb było bez liku. Pozdrawiam.