Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Serpeno00 - Twój post został przeniesiony do bardziej pasującej tematyki.

    Odpowiadając na Twoje pytanie, to w grze pojawiła się zbyt duża liczba różnych względnych - w porównaniu do czasów trybu PvP z czasów, gdy maksymalnym poziomem był 45 - które raczej wykluczają możliwość powrotu do sposobu rozgrywki z tak dawnego okresu. Do tych zmiennych można zaliczyć dużo rzeczy, np. nowe kamienie, dużo wyższe wartości wszystkich statystyk, inne drzewko sławy, większa liczba umiejętności, czy bonusów wpływających na ich siłę, czy też sam styl gry innych graczy.
     
  2. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Pytanie do tych, którzy posiadaja ten plaszcz do kupienia, który daje szanse na dropniecie nowego klejnotu do fragmentow zaglady. Dowiedziałem sie, że ten klejnot ulepszony na legende daje 200% do dropu fragmentow zaglady. Czyli na bezlitosnym jak leci 5 ze skrzyni to 5+200% wychodzi 15 czyli daje o 10 wiecej. Pytanie jak sprawa wyglada z rozlewem krwi? Pytałem kilku osob i pisali że rozlew nie zuzywa fragmentow, co jest dosyc dziwne bo ogólnie wymagane jest 30 ale 10 sie zwraca ze skrzyni, więc skoro klejnot daje +10 to na rozlewie powinno tracic sie 10 fragmentow a nie ze nie zabiera nic. Jest to jakis bug czy jak to wyglada w rzeczywistosci?
     
  3. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ten klejnot morze poleciec tylko z płaszczem ? ,mnie nie stac na to ,jak innych tylko pytam i czytam all o pisali ludzie wczeniej
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Masz błędne wyliczenia w końcowej części wypowiedzi. 200% więcej, oznacza że jak normalnie dostajesz 10, to z klejnotem dostajesz 30. Nawet dobrze masz to wyliczone w tej pierwszej części posta. A to już w teorii zwraca cały wydatek poniesiony na przelot.
    Na tą chwilę są 3 opcje zdobycia tego klejnotu:
    a) Wydropienie ze skrzynki końcowej po pełnym zrobieniu biegu, pod warunkiem posiadania włączonego płaszcza sezonowego, który jest dostępny do kupienia.
    b) Zajęcie 1 miejsca w rankingach solowych (100% szansy otrzymania klejnotu)
    c) Zajęcie miejsca w Top 10 rankingu solowego/grupowego daje szansę na otrzymanie go.
     
  5. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    panie modzie to słowa tylko ,ja o tym wiedziałem co piszesz all, ale chciałem mieć pewność ,ale pisza mi ludzie z gry co mają płaszcz -wydropienie tego klejnotu graniczy z cudem jak kiedys predka , (*****)
     
    Last edited by moderator: Aug 3, 2022
  6. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    -kiler5- usunęłam offtop z wypowiedzi.
     
  7. onlynow93

    onlynow93 Forum Apprentice

    Mam takie pytanie do mądrych ludzi i moderatorów , mam sobie boss'a Berach (wieczny gaj) , nie dość że ledwo cokolwiek mu robię na 26 lvl , to po zbiciu bariery i prawie całego życia , biegając dokoła jego i uciekając przed jego atakami , nagle BOSS postanawia sobie ponownie odnowić życie ... no kur cze jak człowiek ma mieć przyjemność z tej gry jak 20 min męczysz się z Boss'em żeby on sobie nagle odnowił życie do full'a?
     
  8. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Każdy przeciwnik, z którym walczysz, ma ustalony pewien zasięg, w którym może się poruszać i wykonywać ataki. Jeśli ten zasięg zostanie przekroczony, to dany przeciwnik po prostu cofa się do pierwotnego miejsca, jednocześnie się podleczając.
    Berach jest jednym z nielicznych bossów, który ma bardzo duży loch i prawdopodobnie zaciągnąłeś go do miejsca, które było właśnie poza tym zasięgiem, więc po prostu się cofnął i podleczył. Wnioskując, że to działo się na Berachu na normalnym modzie, to jeśli uciekniesz pod wejście na mapę, albo pójdziesz pod Artayę, która sobie siedzi z boku mapki, to pewnym jest to, że on ci zwieje i się podleczy.
    Sam Berach nie posiada umiejętności, które w inny sposób tłumaczyłyby jego regenerację hp.
    Inną możliwością są problemy z połączeniem osób z grupy, które są razem z Tobą na mapie, czy też opuszczenie lochu bossa, który spowoduje zresetowanie licznika z punktami życia bossa.
     
  9. onlynow93

    onlynow93 Forum Apprentice

    Ja doskonale zdaje sobie sprawę o zasięgu jaki ma dana postać, ja biegam wokół niego cały czas , nie oddalam się do wyjścia ... po prostu jak zostaje mu z 30% hp jakby nigdy nic cofa się na swoje miejsce i odnawia mu się życie ... już nie wspomnę że ja mu zadaje max 190 dmg z umiejętności a on mi po 400 do 1000 jak osy czy tam pszczoły sobie wypuści , gdzie ja życia na łuczniku mam ledwo 3k...
     
  10. Sauron112

    Sauron112 Forum Greenhorn

    a ja mam pytanie odnosnie rankingow- za co dodawane i
    odejmowane sa punkty w punktacji lacznej?
     
    Last edited: Aug 5, 2022
  11. hanarafa

    hanarafa Forum Apprentice

    Niechcący usunęłam q związany z Sybil i nie pamiętam kto mi go dał-mógłby ktoś coś...
     
  12. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Vladimirg - Twoją wiadomość traktuje jako off-top, w dodatku błędnie przetłumaczoną, dlatego też została ona usunięta.

    Jeśli chodzi o zadania z Sybillą, to one są do odebrania od samej Sybil znajdującej się, w zależności od rodzaju zadania i jego numeru, w Tywyll Dail lub w jednej z map Pokręconego Lasu.

    Jeśli chodzi o punktację łączną, to punkty w niej są zależne od pozycji w klasyfikacjach pojedynczych rodzajów międzyświatów. 1 miejsce w każdym pojedynczym rankingu daje 150 punktów do klasyfikacji łącznej, co przy 9 rodzajach międzyświatów, daje maksymalną liczbę 1350 punktów w klasyfikacji łącznej. Im niżej jest się w pojedynczym rankingu, tym mniej punktów jest zapisywanych do klasyfikacji łącznej.
    Jeśli chcesz poprawić swoją pozycję, to najlepiej jest wtedy poprawiać swoje pozycje, które są dość graniczne z przedziałami pozycji. Dla przykładu, zajmując 208 miejsce w jednym z pojedynczych rankingów, dopisane masz mniej punktów do klasyfikacji generalnej niż osoba z wynikiem mieszczącym się w Top 200
    .
     
  13. Brofari

    Brofari Forum Greenhorn

  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Aktualnie nie ma takiego tematu, poza tym, który istnieje. Niemniej jednak w tym poradniku brakuje towarzyszy, którzy pojawili się dość niedawno w grze oraz ewentualnie ich zaktualizowanych bonusów. Nie wykluczamy, że zaktualizowana wersja pojawi się w przyszłości, ale nie chcemy nic obiecywać na ten moment. Poza tym, większość informacji nadal można zaliczyć do aktualnych.
     
  15. Diablo9521

    Diablo9521 Forum Greenhorn

    Witam, mam pytanie mianowicie w jaki sposób aktywować odłamek niepokoju u Kolekcjonera Strachu
    ? :)
     
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Na szczycie mapy Przedmieść Cardhun musisz znaleźć 5 Kolekcjonerów Strachu. Każdy kolekcjoner odpowiada danemu stopniu rzadkości Odłamków Niepokoju. Dla przykładu, żeby użyć fioletowego Kolekcjonera Strachu, trzeba mieć 50 fioletowych odłamków niepokoju. Obojętnie, którego kolekcjonera użyjesz, zawsze będziesz potrzebować 50 odłamków niepokoju danego koloru.
    [​IMG]

    Po kliknięciu Kolekcjonera Strachu, na platformie przed Tobą pojawi się przeciwnik do pokonania, który wyglądem może przypominać zarówno jednego z występujących w grze bossów, jak i jednego z przeciwników - moobków.
    Też ważna informacja - jeśli po dojściu do Kolekcjonerów Strachu zobaczysz, że zamiast 5 różnokolorowych kolekcjonerów, masz 5 kolekcjonerów, ale zielonego koloru, to oznacza, że ktoś na tej mapie zdążył już przywołać przeciwnika i trzeba próbować innym razem, na innym modzie lub po prostu kilka-kilkanaście minut później.
     
    Diablo9521 likes this.
  17. makaron125

    makaron125 Forum Apprentice

    Po którejś niedawnej aktualizacji. Przerobiłem kupionego u Emili fenka na wzrostniki i nie ma już możliwości go kupić. Od czasu tej aktualizacji fenek nie wypada też jako drop. Jak zdobyć teraz fenka? Czy będzie coś z tym robione?
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    W teorii kupno towarzyszy za golda jest ustawione w ten sposób, że możesz kupić tylko raz, by dodać towarzysza do sakwy kolekcjonera - właśnie przez wzgląd na to, że znalazłyby się osoby, które w ten sposób chciałyby sobie nafarmić zmienione wzrostniki w dużej liczbie. Fenek nie jest towarzyszem, który dropi podczas farmy, więc w obecnej chwili nie ma możliwości uzyskania go drugi raz. Podobno jest możliwość wydropienia go też z tajemniczych sześcianów. Zgłoś się z tym problemem do pomocy technicznej, ewentualnie wyczekuj, to może pokaże ci się w sklepie jako nagroda za odpowiednią liczbę wydanych mrocznych.
     
    Last edited: Aug 13, 2022
  19. Barry

    Barry Forum Greenhorn

    Gdzie najszybciej nabijać mini by odblokować efekt skórki do broni?
     
  20. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Osobiście polecałbym jakieś mniejsze mapki, które szybko się czyści, typu Stonekeep czy Tajna Lisia Infosekcja. Jeśli jesteś w stanie, to też dobrze byłoby to bić na bezlitosnym, gdzie masz dodatkowe zielone mini-bossiki.