Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Klejnot szybkości zależny jest od klasy - dwie umiejętności zużywają o 20%/30%/40%/50%/60% mniej zasobu, jeżeli Twoje zdrowie spadnie poniżej 33%. Te umiejętności to:
  • Natarcie i Wściekły skok dla Rycerza,
  • Mroźne natarcie i Portal dla Czarodzieja,
  • Skok szczupaka i Taniec ostrzy dla Strażnika.
  • Lot rakiety i Żelazne lądowanie dla Mechanikusa.
   
  .killer. likes this.
 2. Bετnαrεκ

  Bετnαrεκ Forum Greenhorn

  Kiedy będzie Jubileusz?
   
 3. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Na tą chwilę nie znamy konkretnej daty, ale myślę, że w najbliższych dniach można spodziewać się jej ogłoszenia.
   
 4. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  niech mi ktoś przypomni z jakiego eventu robiło się osiągniecie ,,droga muszkieterka "i otworzyc skrzynie nue"ego -nie pamietam za dużo jem tłustego i skleroza
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Otworzenie skrzyni Nue'go dotyczyło eventu sprzed 4 lat o nazwie "Wszyscy za jednego", który był jednocześnie eventem grupowym, powiązanym z grupowymi skrzynkami, których nie było kiedyś na mapach Draganowych, tylko w oddzielnym evencie. Osiągnięcie "Droga Muszkietera" również dotyczyło tego eventu, a uzyskiwało się je, zdobywając wszystkie dostępne wtedy osiągnięcia z tego wydarzenia.
   
 6. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  troszke namieszali z ta aktulka ,tyle przestoju rano -przed praca próbowałem sie zalogować i najgorsze w tym to że 0 wiemy o tej aktulce --1x pytanie tam wszystko będzie za przelew $ ,czy bedzie sie dało coś kupić za golda ,bo z tego co widze gra zmierza w dziwną stronę ,jakieś czary mary robi , o czym sami wiecie
   
 7. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Z tego, co zauważyliśmy, to da się też kupić Niezbadane Mapy Skarbów za 5000 mrocznych monet 10 razy dziennie. Póki co, dalszych informacji o ewentualnych innych sposobach kupna Map Skarbów nie posiadamy.
   
 8. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice

  Witam. Nie wiem czy było to pytanie, więc zapytam dlaczego wprowadzają co chwilę nowe pakiety czy to za mroczne, czy za realne pieniądze oferujące losowe nagrody, a nie mogą przywrócić kuglarzy? oznajmiając, że to hazard... większą loterią są te śmieszne pakiety...
   
  Last edited: Aug 27, 2022
 9. artur2411

  artur2411 Forum Greenhorn

  Więc który muszę mieć poziom, aby otrzymać misje cienie przeszłości u Jona sunlara, mam aktualnie 50 level
   
 10. Ennika

  Ennika Advanced

  Musisz osiągnąć 55 lvl
   
 11. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  artur2411 - Twój post został przeniesiony do odpowiedniego tematu. Na przyszłość proszę zapamiętać - jeśli piszesz post w języku polskim, to możesz go zamieścić tylko w sekcji polskiej. Na forum ogólnym, poza sekcjami dla danych krajów, obowiązuje język angielski.
  Ennika - Twój post również został przeniesiony, z racji napisania go jako odpowiedź do postu kolegi wyżej.

  Misja "Cienie przeszłości" jest wstępem do zadań związanych z regionem Cardhun (region jest przeznaczony dla kont z poziomami 55-100), dlatego też można ją otrzymać i wykonywać dopiero po osiągnięciu minimalnego 55 poziomu.
   
 12. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  dlaczego fb tak opustoszał nie ma tam już moderatora ze zwgledu na mała liczbe graczy ,to zaczyna przypominać dark orbit ,jak odbicie w lustrze
   
 13. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Mniejsza aktywność lub jej brak na grupie Drakensang Online nie wynika ze zbyt małej liczby graczy, a ze zmian personalnych zachodzących na stanowiskach wyżej. Gdy już skład się ustabilizuje, to wtedy aktywność na mediach społecznościowych powinna wrócić do normalności - bardzo możliwe, że stanie się to już niedługo.
   
 14. Barry

  Barry Forum Greenhorn

  Witam czy ten błąd był zgłaszany? błąd w tłumaczeniu skilla na język polski

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 15. silviopolo

  silviopolo Forum Greenhorn

  Witam.Jak to jest z rozszerzeniem paska skrótów klawiszowych? Czy jak go kupię za 4000 mrocznych monet to będzie na klawiaturze szósty?
   
 16. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Błąd został już zgłoszony.
  Rozszerzenie paska skrótów klawiszowych to nie jest uzyskanie dodatkowego miejsca na jedną z umiejętności. Jest to nic innego jak możliwość ustawiania jednym kliknięciem innego ustawienia umiejętności na pasku. Możesz mieć 2 lub więcej ustawień swoich umiejętności na pasku i po wykupieniu tego, możesz sobie jednym kliknięciem przełączać na drugie ustawienie.
  Najprostszy przykład - załóżmy, że mamy osobę grającą czarodziejem kręgu, ale grającą na 2 ustawienia - jedno pod lód, a drugie pod piorun. Wiadomo - musi w drzewku umiejętności zmieniać wtedy ustawienie z jednej na drugą zakładkę, jeśli chce manewrować rodzajem aktualnie używanego ustawienia, ale wiązałoby się to również z przekładaniem niektórych skilli na pasek na dole. Przy wykupieniu tego rozszerzenia, ustawiasz sobie umiejętności w jednym pasku i ustawiasz sobie na innym pasku umiejętności, a potem już wystarczy tylko kliknąć strzałkę w miejscu, które zaznaczyłem na zdjęciach, dzięki czemu skracasz sobie czas zmiany ustawienia z jednego na drugie.
  Maksymalnie możesz mieć aż 10 unikatowych ustawień skilli w pasku umiejętności.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 17. silviopolo

  silviopolo Forum Greenhorn

  OK Dziękuje
   
 18. Bετnαrεκ

  Bετnαrεκ Forum Greenhorn

  Dzień dobry, chciałem się dowiedzieć czy do dodanego ostatnio eventu będzie jakiś pasek postępu z nagrodami lub jakaś lokacja czy tylko można kupować te mapy i w ten sposób zdobywać monety?
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Jeśli mówisz o czymś powiązanym z Mapami Skarbów, to na tą chwilę możemy powiedzieć tylko tyle, że w najbliższych miesiącach spodziewany jest nowe wydarzenie będące w klimacie pirackim, które może być z nimi powiązane. Jest to narazie jedyna informacja, jaką możemy potwierdzić.
   
 20. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  mam takie pytanko wpierw zacytuje ,,do uzyskania ze skrzyń drakani'' co to ma do nowych petów bo pojawia sie to samo przy niektórych ,np stary troll itd.maja to samo ,czyli mozna je dostac ze skrzynek, inaczej wytrychy lub chest z błotniaków ?(czy to jest błąd w nazwie ?)