Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Kodów bonusowych nie ma, bo po prostu na tą chwilę twórcy nie uznają rozdawania ich jako coś będącego pierwszą potrzebą dla graczy. Może to się zmienić w późniejszym czasie, bo np. w ostatnich przypadkach, jeśli coś wymagało rekompensaty, to nie była ona przydzielana w formie kodów, tylko przypisywana na konto/postać.
  Kody na pewno będą w przyszłości, ale chyba lepiej by było, jakbyś dostawał kody rzadziej, ale za to z lepszą/większą zawartością, nie uważasz?
   
 2. ΘΧαrdαsΘ

  ΘΧαrdαsΘ Forum Greenhorn

  Jeden duży kod co miesiąc? Mi pasuję, co 5 miesięcy? No wtedy ta zakładka nie ma sensu na kody bonusowe.
   
 3. Ennika

  Ennika Advanced

  Nadeszła ta chwila :) Różdżka użyta i osiągnięcie zdobył też gracz, który był ze mną :)
   
  BA_Orion, BA_Yahiko and TL_Tyche like this.
 4. ΘΧαrdαsΘ

  ΘΧαrdαsΘ Forum Greenhorn

  Witam, chciałbym prosić jeśli nie problem o spis pakietu z pyłem do kamieni... Chodzi o to, że potrzebuję informacji ile kosztuję i ile daję Błyszczącego pyłu. Jeśli wie ktoś o co chodzi to proszę o tabelkę z ilością pyłu i ceną danego pakietu.
  Z góry bardzo dziękuje!
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Podsyłamy informacje odnośnie tych pakietów z błyszczącym pyłem. Co prawda, nie w formie tabelki, ale z obrazka też można to dobrze wyczytać. Mały pakiet posiada 10000 błyszczącego pyłu, średni pakiet 105000 błyszczącego pyłu, a duży pakiet daje 530000 błyszczącego pyłu.
  [​IMG]
   
  Ennika and ΘΧαrdαsΘ like this.
 6. Ennika

  Ennika Advanced

  Co jaki czas jest dostępna taka oferta? Czy dla każdego czy tylko dla kont deluxe? Nie widziałam takiej oferty w sklepie :oops:
   
 7. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Na tą chwilę pakiety były dostępne 2 razy, jednak były one ograniczone czasowo. Nie wiemy, kiedy pojawią się ponownie. Same oferty były dostępne dla wszystkich, tak samo jak każda inna specjalna oferta, której zakup dotyczył wydatku w normalnych walutach pieniężnych.
   
  Ennika likes this.
 8. Diablo9521

  Diablo9521 Forum Greenhorn

  Kto wymyślił tak wielki koszt resetu punktów umiejętności? Jest to śmieszne, żeby tyle pieniędzy wołało, co by szkodziło aby to było za darmo?
   
 9. .killer.

  .killer. Junior Expert

  2074 złota za skille i 12466 w najgorszym wypadku za wiedze to nie majątek, nie przesadzaj. Nie ma większej trudności ze zbieraniem 200k dziennie. 2k to praktycznie 20 fioletowych itemków lub jedno uni.
  To ja nie wiem co ty sobie pomyślisz jak zobaczysz ile kosztuje ulepszanie kamieni na imperialne. Za kamyk wyżej musisz zapłacić ponad 23k -za jeden kamyk-, a masz ich spoooro więcej
   
 10. ΘΧαrdαsΘ

  ΘΧαrdαsΘ Forum Greenhorn

  Dokładnie 2-3 unikaty bo jedno wartę od 800 do około 1k ale bywa też takie które jest wartę 700 złota - Zależy to od poziomu.
  Co do kamieni to masz rację, na zrobienie wszystkich questów z crafingu kamieni i run trzeba wydać ponad milion złota, jak nie więcej.
  Na szczęście milion złota można mieć w 1-2 tyg. w zależności spędzonego czasu w grze :)
  Chce też dodać, że w brigavik farmienie złota (o ile ma się grupę na blood z dobrym dmg) jest dziecinnie proste, wystarczy robić bloodchesty, widzę, że często są tam grupy i dodają do grup nawet noobów, trzeba być po prostu we właściwym miejscu o dobrej porze.

  EDIT : Ooo, jeszcze przecież sześciany dają sporo złota ponad 14k za 68 kostek? Opłaca się moim zdaniem :)
   
 11. .killer.

  .killer. Junior Expert


  No dokładnie, masz racje.
  Stillwater + dobra ekipa = 5 skrzynek i lecisz z hajsem, a potem 2min ulepszania i znowu jesteś biedakiem :D
   
 12. hefu

  hefu Forum Apprentice

  Witam, dlaczego ognista kula u maga wymaga PM na mapach pvp, a na pve nie? Łancuchowy, magiczny i lodowy nie wymagają pkt magi. Nigdzie nie jest opisane że są wymagane PM, dopiero po wejściu na pvp wyskakuje koszt.
   
 13. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Tego niestety nie wiemy, ale dopytamy o to i damy Ci znać, jeśli otrzymamy jakąś konkretną informację na jej temat. Na tą chwilę jesteśmy zdania, że kula ognia, jako podstawowy atak ognisty, nie powinna zabierać many.
   
 14. hefu

  hefu Forum Apprentice

  Też tak myślę, dzięki.
   
 15. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Otrzymaliśmy informację od Twórców. Niestety, nie jest to błąd i naliczanie many przy Kuli Ognia podczas walk PvP było zamierzonym efektem, wprowadzonym w jednej z aktualizacji dotyczącej umiejętności w trybie PvP.
   
 16. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice

  Witam. Gdzie kupić wejściówki, żeby zrobić ostatni pasek postępu ? i do czego służy złoty młot?
   
  Last edited: Sep 16, 2022
 17. ΘΧαrdαsΘ

  ΘΧαrdαsΘ Forum Greenhorn

  Nie ma wejściówek, robisz questa gdzie musisz zabić 50 razy jakiegokolwiek bossa żeby otrzymać takie znaki, potem możesz kupić wejścia a na samej arenie masz drzwi do nowej lokacji gdzie są bossy i po zabiciu ich otrzymujesz ze skrzynii fanty.
  Co do złotego młota to w Grimford masz wejście do urodzinowego statku ale niestety gobliny podobne do piniat które tam są nie działają klikając w nich lub po prostu ich tam nie ma, nie wiadomo czemu... Dlatego narazie ci się ten młot nie przyda.
   
 18. ryszard1951

  ryszard1951 Forum Greenhorn

  Do czego jest Golden Hammer z akcji Święto jubileuszu Dracanii?
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Złoty Młot można uzyskać z głównej skrzynki po wyczyszczeniu jednej z aren jubileuszowych, a także można kupić go w niektórych pakietach za realną gotówkę. Służy on do otwierania piniat-goblinów na nowej mapie zwanej Urodzinowym Statkiem, do której wejście znajduje się w Grimfordzie. Na Urodzinowym Statku macie 6 piniat-goblinów i można te goblinki otwierać do momentu uzyskania jackpotu. Gdy już go uzyskacie, to nie będzie można kliknąć więcej goblinów.
   
 20. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice

  Witam, dlaczego po wejściu na statek nie ma żadnej piniaty-goblina ?