Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Tak jak wspominałem, musisz czekać na event. A samą esencję zalicza tylko, jeśli jest ona biała, bez bonusu do szkód.
   
  nacek111 likes this.
 2. nacek111

  nacek111 Forum Greenhorn

  Okej, a żeby się na motrisa udać da radę teraz? Jak sprawdzić jakie zadania ominąłem na lvl 30/40 np - te poboczne, jest jakaś książka i rozpiska do all zadań? Czy tylko biegać i sprawdzać u NPC-tów? Najwyższy poziom klejnotów i run to poziom legendarny tak, natomiast kamieni wykwitny imperialny, ale ja mam blokade już na kamyka imperialnego skąd te schematy?
   
 3. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  No, nie... zadania z Sargonem Cię w tej chwili blokują. Dopiero po wykonaniu zadań związanych z Sargonem podczas trwania wydarzenia.
  Misje można sprawdzić w kompendium, ile jest zadań wykonanych oraz ogółem z danego aktu, a także jakie są wykonane. Jeśli zobaczysz, że jakiś cyferek w danej części aktu Ci brakuje, to znaczy, że jakieś tam zadania nie były robione i jeśli chcesz je wykonać, to musisz szukać wsród NPC znajdujących się w danym kontynencie.
  Jeśli chodzi o schematy na klejnoty, runy i kamienie, wszystkie są zawarte w Osiągnięciach w zakładce Produkcja - Kamienie szlachetne i runy
   
 4. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice

  Wiadomo już co z rekompensatą dla graczy, którzy nie otrzymali płaszcza z kodu bonusowego, oraz kiedy będzie mini z mrocznymi krasnoludami ?
   
 5. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, nie mamy żadnych informacji na temat rekompensaty.
  Co do minieventu to najpóźniej za kilka dni powinna pojawić się odpowiednia wiadomość :)
   
 6. ŚwiętyzBostonuu

  ŚwiętyzBostonuu Forum Greenhorn

  W jaki sposob mozna zdobyc jewel ktory daje +5 do gemow z bossa?
   
 7. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Jak wiemy DSO pojawiło się na platformie steam. Sam nie używam takiej platformy wiec mam pewne obawy co do przyszłości mojej postaci i profitów związanych długoletnią grą na obecnym koncie. Czy w takim razie może się tak stać że za kilka miesięcy będę musiał tworzyć postać od zera bo cały kontent przeniesie się na tą platformę, a sposób logowania się bezpośrednio przez "klienta" stanie się niemożliwy ?

  Moje obawy biorą się z podobnej sytuacji w Runes of Magic gdzie platforma steam wchłonęła tą grę ale nie da się tam zalogować na swoim pierwotnym koncie tworzonym przed laty a tym samym nie da się grać postaciami w które kiedyś inwestowało się wiele godzin grania.
   
  Last edited: Oct 2, 2022
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Najprostszym sposobem jest pójście na Jarzącą Się Jaskinię, gdzie, przy odrobinie szczęścia, można spotkać strażnika mapy, z którego jest szansa otrzymać ten klejnot.
  W rzadszych przypadkach jest szansa uzyskania z jakiś toreb/pakietów za realną gotówkę.


  Dalej będziesz mógł się logować normalnie przez klienta i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Mogę Cię zapewnić, że nie dojdzie do sytuacji, w której zniknie możliwość logowania do gry przez klienta.
  Możliwość logowania na platformie Steam dla nowych graczy jest jedynie alternatywnym sposobem logowania mającym na celu przyciągnąć nowe kręgi osób, które nigdy nie słyszały o naszym tytule, a dość często odwiedzają samą platformę.
   
  Glogi likes this.
 9. ŚwiętyzBostonuu

  ŚwiętyzBostonuu Forum Greenhorn

  A nie mówisz czasem o klejnocie łowcy składników? Mi chodzi o ten co zwieksza ilosc gemow jakie leca po pokananiu bossa a nie skladnikow do craftu
   
 10. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  A, to przepraszam :) Moje niedopatrzenie, dobrze, że czuwasz :)
  Klejnot szlachetnej fortuny jest do zdobycia ze skrzynek z klejnotami, które ostatnio dość często się pojawiają jako jedna z głównych nagród z eventów. Ostatnio skrzynka ta była do zdobycia chociażby z oferty podczas Dnia Premium, gdzie można było ją kupić za mroczne monety. Podczas obecnie trwającego eventu urodzinowego owe skrzynki były również ukazane jako ostatnia nagroda z paska postępu "Drakanijskiego Wyzwania"
   
 11. masiu1111

  masiu1111 Forum Greenhorn

  gdzie znajde wejsciowki na ostatni pasek postepu eventu drakanijskie wyzwanie
   
 12. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Żeby pojawiła ci się możliwość kupna wejściówek na "Drakanijskie Wyzwanie", musisz zrobić zadanie, w którym trzeba zebrać 50 znaków męstwa z bossów. Dopiero wtedy naładowane znaki męstwa, które są biletem do mapy "Drakanijskiego Wyzwania", pojawią się w ofercie u Phestosa w Kingshillu.
   
 13. tarcza3

  tarcza3 Forum Apprentice

  Witam. Skończyłem pasek bunt rakieciarzy i nie mam wejsciowek aby zacząć następny pasek czyli drakanijskie wyzwanie. Gdzie zdobyć te wejścia. Wejściaia na mape gdzie bije się 4 bosów posiadam.
   
 14. Ennika

  Ennika Advanced

  Postęp tego paska zdobywa się na mapie bossów, czyli wchodzisz z mapy pierwszej. Po pokonaniu wszystkich fal mobkow i strażnika otwiera- uaktywnia Ci wejście na mapę bossów.
   
 15. tarcza3

  tarcza3 Forum Apprentice

  A jednak. Dziękuje bardzo.
   
 16. ElementoPl

  ElementoPl Forum Greenhorn

  Jak się czyści folder %temp% ?
   
 17. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Przede wszystkim - nie czyści się całego folderu. W tym %temp% szukasz folderu, który nazywa się DSOClient i to ten folder po prostu cały usuwamy. Inne foldery, jeśli znajdują się w tym Tempie, nie są odpowiedzialne za jakąkolwiek rzecz pochodzącą z gry, więc ich proszę nie ruszać.
   
 18. ElementoPl

  ElementoPl Forum Greenhorn

  Dziękuje za odpowiedź.
   
 19. PatrykWalencik

  PatrykWalencik Forum Apprentice

  Mam problem z tymi osiągnięciami, gdzie trzeba zabijać mistrzów w Lor'Tac. Gdy wchodzę na mapę na bolesnym osiągnięcia się nie naliczają, działają jedynie na normalnym poziomie trudności. Dodam że gram przez Steam, ale to raczej nie ma wpływu (chyba).
  https://ibb.co/bdH9k6x
   
 20. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, ale jest tak jak mówisz - osiągnięcia z Lort'ac można wykonywać tylko na normalnym poziomie trudności. Może kiedyś Twórcy dadzą możliwość ich robienia na wyższych poziomach trudności, ale na tą chwilę żaden wróbelek w tym temacie nie ćwierka o zmianie.