Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. niewiemmeme

  niewiemmeme Forum Greenhorn

  Jaka jest roznica poziomu miedzy itemem który mogę zalożyc a moim lvlem bo mam 55lv i np nie moge zalozyc itemów na 120
   
 2. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Między poziomem postaci, a maksymalnym poziomem przedmiotu, jaki można założyć, jest 45 lvli różnicy. W praktyce - mając 55 poziom, możesz założyć przedmioty, które mają do 100 poziomu, powyżej 100 już założyć ich nie możesz. Wspomniano o przedmiocie na 120 poziomie - adekwatnie do tego, o czym mowa wyżej, żeby go założyć, trzeba mieć 75 poziom.
   
 3. szyszak2222

  szyszak2222 Forum Apprentice

  Może ktoś wytłumaczyć co się dzieje na grze nie da się przejść miedzy mapami co chwile pokazuje się błąd 36 .
  Nic nie można zrobić szczególnie przy evencie
   
 4. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety wynika to z przeciążeń, które są spowodowane większą aktywnością graczy na serwerach niż normalnie. Jesteśmy świadomi problemu i oczywiście został on zgłoszony do Twórców. Ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć, że jutrzejszego dnia powinno to już wyglądać dużo lepiej, gdyż duża część graczy będzie już po ukończeniu mini-wyzwania związanego z Mrocznymi Krasnoludami.
   
 5. Spide

  Spide Active Author

  Takie szybkie pytanko bo nigdzie nie znalazłem niczego na ten temat - jest jakaś informacja na temat tego w jakim czasie trzeba zabić krwawe błotniaki i w zależności od tego ile krwawych skrzyń się pojawi? To chyba od czasu zależy, czy się mylę i na ilość skrzyń wpływa coś jeszcze?
   
 6. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  O ile się nie mylę, to na 5 skrzynek trzeba zmieścić się w czasie 30 sekund, na 4 skrzynki w czasie 60 sekund, na 3 skrzynki w czasie 90 sekund, a na 2 skrzynki w czasie 120 sekund. Głównie zależy to od czasu, ale warto pamiętać, że wliczany w to jest czas, kiedy jeszcze może cię na tą mapę wczytywać.
   
  Spide likes this.
 7. ZabijMnieGlino

  ZabijMnieGlino Padavan

  Gdzie dropi przeklęta krew dokładnie?
   
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Przeklęta krew w swoim opisie posiada informację, skąd można ją uzyskać. Można ją otrzymać od przeciwników o randze strażnika, mistrza, lub przywódcy (specjalni przeciwnicy oznaczeni niebieskim, fioletowym i pomarańczowym kolorem)
   
 9. ΘΧαrdαsΘ

  ΘΧαrdαsΘ Forum Greenhorn

  Czy 570k postępu to nie lekka przesada? Moim zdaniem twórcy trochę przesadzili, przecież tego 80% graczy nie zrobi bo jak nie wejścia to fragmenty zagłady. Osoba która nie ma możliwości biegania z kimś to przecież ten event będzie robiła na np. bolesnym przez 10k wejść:oops:

  Jak dla mnie to jest poprawna ilość stosu postępu :
  Normalny - 250
  Bolesny - 300
  Dręczący - 350
  Śmiertelny - 400
  Zagłada - 450
  Bezlitosny - 500
  Rozlew Krwi - 550

  To już pozwala każdemu zrobić event w 21dni :)
   
 10. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  gram event wszystkich swietych co roku ale obecnym bp poniusł sie fantazji z tym 4x paskiem , liczby niesamowite , przeciez nikt nie jest zombi , kazdy ma sawoje życie itd , dlatego pytam dlaczego taki mega progres w tym 4 pasku -firma posuneła sie fantazjom jak nasz kraj z pomoca dla ukrainy
   
 11. Persilek

  Persilek Forum Greenhorn

  Na którym evencie można teraz zdobyć "Klejnot koncentracji"?
   
 12. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Teraz to w żadnym, ale w ostatnim czasie klejnot ten bywał chociażby w jednym z pasków postępu w wydarzeniu Złota Gwiazd.

  Jeśli chodzi o ilość postępu, to ona zostanie już taka, jaka jest. Jak widać, Twórcy lubią stawiać wyzwania graczom.
  Problem leży w dropie postępu, który miał być trochę wyższy, porównując do edycji z poprzedniego roku, ale finalnie - jak idzie zauważyć - jest identyczny. Oczywiście zostało złożone zapytanie w tej kwestii.
   
 13. Przyjaciel

  Przyjaciel Someday Author

  Mam pytanie.. Czy drop Fragmentów Drog zaglady po ubiciu koncowego bossa w miedzyswiecie zostal zmniejszony?
   
 14. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie, drop fragmentów drogi zagłady nie był ruszany i dalej jest taki, jaki był wcześniej. Sprawdziłem to również w praktyce i wszystko się zgadza.
   
 15. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  to jest tragedia z tym progrsem w 4x pasku, aż nie chce sie grać tego i nie jest tak jak pisał mod - Yahiko
  ,, porównując do edycji z poprzedniego roku, ale finalnie - jak idzie zauważyć - jest identyczny. '' gram ten event co roku wiec prosze panie modzie zrób retrospokcję a potem pisz takie rzeczy​
   
 16. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Podsumuję to jednym zdaniem: Proszę ten fragment przeczytać dokładnie ze zrozumieniem, bo próbujesz podważyć moją wypowiedź wycinkiem zdania, który, bez jego wcześniejszej części, nadaje temu zupełnie inne znaczenie.
   
 17. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Czy płaszcz 3h z paska eventu od razu się uaktywnia, czy trzeba go jeszcze odklikać jako odbiór nagrody po lewej?
   
 18. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  odrazu sie niestety uaktywnia, ja go wczoraj zdobyłem na pasku jak miałem kończyc gre no i tyle z niego skorzystałem, że nic;/
   
 19. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  doradze ci nie ruszaj tego eventu , płaszcz zostaw se na mini a głowny olej jak 90% ludzi w tej grze ,odpalenie płaszcza na głownym 0 ci da bp dał progres zaporowy na 4x pa sek ,zostaw na mini może tam będzie lepiej
   
 20. Asmodeusz

  Asmodeusz Forum Greenhorn

  [​IMG]
  czy zostanie poprawiony drop z bosa zgodnie z informacja którą przekazał nam moderator? (jak dobrze wiemy drop z bosa jest taki sam jak rok temu)