Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Bulwa666

  Bulwa666 Forum Greenhorn

  dodałem porty lecz niestety nadal to samo wolno pobiera sie klient. Może problem leży w "zgodności"? Lecz niestety w ustawieniach zgodnosci w nie moge zmienić na windows10
   
 2. PiotrDSO

  PiotrDSO Forum Greenhorn

  uwielbiam jak ludzie komplikują w zasadzie proste sprawy , masz całkowitą rację i z pewnością takiego wyjaśnienia oczekiwał pytający ,a nie % , całek i innych działań matematycznych wykazujących tylko wyższość autora tych dowodów nad resztą :) i jego znajomością samej gry i jej mechaniki
   
 3. KingsGambit

  KingsGambit Forum Pro

  Nie zgadzam się. Twoja wypowiedź świadczy o tym, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Facet ma premium 98% sztukę broni, chciał podnosić i zależało mu na tym żeby ta 98% dalej takową pozostała. To co go interesuje to czy broń po podniesieniu na t.7 dalej będzie miała max -1, zwyczajnie chce się upewnić, nie czy podnosząc broń baza ulega ponownemu rozlosowaniu. Gdyby właśnie to go interesowało zadałby pytanie inaczej, go interesuje czy na t. 7 będzie identyczna w przedziale. A na to żeby udzielić odpowiedzi trzeba wspomnieć o możliwych zaokrągleniach, bo to jedyny czynnik jaki może wpłynąć na broń że nie otrzyma tej samej % wartości względem maxa. *****
   
  Last edited by moderator: Feb 8, 2020
 4. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  PiotrDSO - ostatni post usuwam, to już zwykły offtop.

  KingsGambit - jako fanka matematycznej precyzji podzielam Twoje zdanie co do uwzględniania wszystkich czynników, choć jak już to zostało wspomniane wcześniej, mają one mikroskopijne znaczenie w zadawanych obrażeniach. Autorowi raczej chodziło o zachowany procent w podstawie, o czym wspomniał już Jasiu111. Temat uważam za wyczerpany. Przy okazji, usunęłam złośliwy komentarz na końcu Twojej wypowiedzi - bez takich prztyczków proszę.
   
 5. Bulwa666

  Bulwa666 Forum Greenhorn

  Dodałem te porty nic to nie dało. Wyłączylem calkiem zapore i antywirusa i nadal nic. Ciągle gra sie bardzo wolno pobiera. dodam ze Wersja 32-bity pobiera sie normalnie a wersja 64-bit nie pobiera sie. Jakieś pomysły ? :)
   
 6. Afkaserious

  Afkaserious Forum Apprentice

  Ma ktoś może jakiś sposób na "cofanie się" postaci? Zawsze gra chodziła idealnie, a od kilku dni nie da się grać bo z miejsca się ruszyć nawet nie mogę. Mam wszystko wyłączone w grafice co się dało, wszystko na najniższych ustawieniach specjalnie robiłem formata i dalej to samo. Wina internetu to też nie jest bo wszystkie inne tego typu gry chodza bez problemu. Jestem jednocześnie załamany i wściekły bo samo robienie jakiegoś Q zajmuje mi dużo czasu to na bossie wydaje tysiące mm na wstawanie bo się nie da nawet uników robić a koniec końców moja cierpliwość się kończy i po prostu alt+f4...
   
 7. KingsGambit

  KingsGambit Forum Pro

  Robią konserwacje i ulepszenia, więc to może być to. Z drugiej strony swego czasu miałem identyczny problem gdy procek mi się lekko przegrzewał - inne gry chodziły w miarę ok, ale w DSO "cofało" na potęgę nawet zaraz po uruchomieniu komputera. Żadne zmiany ustawień nie dawały rezultatu. Sprawdź czy nie masz lekkich odchyłek w temperaturze na procku.
   
 8. Afkaserious

  Afkaserious Forum Apprentice

  Ogólnie gram na laptopie lenovo g500s Win 7 i3 3120M 2,50GHz 4GB ram i grafika integra i jak wlaczam ds to zaczyna sie nagrzewać trochę i głośniej chodzic zwykle ma coś koło 40 stopni a jak wlacze gre to do 60-70 jakos dochodzilo z tego co pamiętam. W menadżer zadań ds po 2miliony pamięci bierze z tego co widze, ale CPU mam po 10-30% a pamiec fizyczna po 70%, pograłem teraz z 30 minut bez problemu raptem ping po 400-600 zaczal się pojawiać i sie zaczęło to samo. Laptop słabizna ale jak dotad grałem w ds bez problemowo, dysk tez jest w dobrym stanie.
   
 9. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  Mad, KingsGambit - Tyche także napisała, że temat został wyczerpany. Tyche pragnie poinformować, że jej ogromne pokłady cierpliwości są już powoli na wykończeniu. Jak to Hulk mawiał - "You wouldn't like me when I'm angry". Wasze posty zostały skasowane.
   
  BA_Bastet and BA_Oldman like this.
 10. Oleandryna

  Oleandryna Forum Apprentice

  Misja, misja powtarzalna czy bug w grze?
  Hej, moje pytanie dotyczy NCP Maberosh w Obozie Wyprawy Krasnoludów. Wzięłam misję o nazwie Więcej alchemii do zrobienia w Zatoce Cichej wody. Są tam 3 zadania do wykonania, zbieranie palm i paproci, zbieranie jaj żółwi i ośmiornic i zbieranie dropu ze skorpitli i "ropuch". Zrobiłam te wszystkie 3 misje po kilka razy i zleceniodawca cały czas ma wykrzyknik bez kółka a w kompendium misja Więcej alchemii nie zaliczona.
  Czy ktoś wie, ile razy to trzeba zebrać, żeby zaliczyło przed śmiercią z nudów, czy to bug?
  pozdrawiam forumowiczów
  "parówka" Mzimzu

  Edytka:
  tak to wygląda
  https://www.fotosik.pl/zdjecie/5f87cf190d47f9ad
   
  Last edited: Feb 12, 2020
 11. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  Misja "Więcej alchemii" jest już misją powtarzalną, niestety nie jest ona poprawnie oznaczona. W kompendium powinnaś mieć wpisy dotyczące cyklu misji "W imieniu alchemii" (1, 2 i 3 część). Obawiam się zatem, że niepotrzebne się zanudzałaś robiąc powtarzalną misję ;) ale jeżeli Cię to pocieszy, to istnieje ukryte osiągnięcie na zebranie 100 jaj żółwi i pewnie niewiele Ci już brakuje :p
   
 12. Oleandryna

  Oleandryna Forum Apprentice

  Faktycznie niewiele, jakieś 40 albo 20. W kompendium misje w imieniu alchemii mam 3/3 czyli te jajcarskie misje są zaliczone? A ja szukałam po nazwie misji jako takiej.
   
 13. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

  Tak, pierwotna misja 3/3 z "W imieniu alchemii" polega na zebraniu i dostarczeniu Maberoshowi 15 jaj żółwi i 6 jaj ośmiornicy. Powtarzalna misja "Więcej alchemii" polega na zebraniu dokładnie tych samych jaj, co w połączeniu z brakiem wykrzyknika w kółku powoduje wrażenie niezaliczenia pierwotnej misji. Ale tak nie jest, misja faktycznie jest zaliczona.
   
 14. Oleandryna

  Oleandryna Forum Apprentice

  Dziękuję za wyjaśnienia :) To ja sobie w ramach przerywnika będę zbierać te jaja, zobacze, co daje ukryte osiągnięcie. ;)
   
 15. marzka3

  marzka3 Forum Greenhorn

  Witam graczy
  jestem na poziomie 55 i robię questy, ale nie dobija mi punktów w doświadczeniu. Mam cały czas 94900017/106300000 PD. Jaka jest tego przyczyna?

  pozdo
  MARZKA
   
 16. Jasiu111

  Jasiu111 Advanced

  Powodem tego, że nie dobija Ci punktów może być to, iż 55 poziom to obecnie maksymalny poziom.
   
 17. MOD_Tyche

  MOD_Tyche Moderator Team Drakensang Online

 18. wojtekwjk

  wojtekwjk Forum Apprentice

  Tu masz wszyściuteńko wyjaśnione,szybciej byś to wyszukał niż swój post napisał...
   
  Valkirn and navelko like this.
 19. Valkirn

  Valkirn Forum Greenhorn

  Czy są jeszcze jakieś inne sposoby bez pyłu.

  Czy można połączyć 3 różne uprzednio już ulepszone kamienie szlachetne (niebieskie kropki) w klejnot jedności ulepszony magiczny. Szkoda mi pyłu. Chodzi mi czy zrobie magiczny inaczej niż za pomocą pyłu.
   
  Last edited by moderator: Feb 17, 2020
 20. Jasiu111

  Jasiu111 Advanced

  Tworzenie klejnotów jedności polega na połączeniu trzech królewskich kamieni o tym samym stopniu rzadkości. Przy czym, nie ma znacznie jaki to jest stopień rzadkości. Wynikowy klejnot będzie miał stopień rzadkości źródłowych kamieni.
   
  Last edited: Feb 17, 2020
  BA_Oldman likes this.

Share This Page