Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert


  dziękuję za informacje już wszystko gra jak należy
   
 2. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Portami na maksymalnym bufie czyli 100% na Berechu na rozlewie w ciągu pół godzony wbiłem 5400 postępu nawet na zmulonym wgrywaniu mapy. Czyli mając dużo zgromadzonych kluczy i odłamków swer (na zakup portów) potrzeba by było 15 godzin na cały event co w skali 9 dni nie jest dużo.

  Oczywiście taniej jest wychodzić i w chodzić na bosa i ekonomiczniej z kluczami jest go robić na bezlitosnym ale to wydłuży trochę zrobienie całego eventu. Sprawdzę to później ile potrzeba czasu na taką metodę i podam w poście.

  Chciałem jeszcze zauważyć że prawdopodobnie Heredur jest zbugowany bo nie nalicza premi z buffa. Tymi portami z progersu co dostałem skakałem tam kilka razy na rozlewie i z maksymalnym buffem a postęp utrzymywał się w granicach 98, 88 a na Berechu 176, 198, 220.

  Ja mam tylko pytanie do moderatorów co było nie tak w wartościach setowych u mechanikusa bo ani wcześniej ani teraz nie zauważam żadnej różnicy czy to w samej grze czy w wartościach setu czarnych rycerzy? Kolega mi pisał że znerfiony został rycerz i mechanikus na czym wiec to polega ?
   
  Last edited: Nov 24, 2022
 3. Sebastian9797

  Sebastian9797 Forum Greenhorn

  Na bezlitosnym na kali sie dostaje 160 +/-
   
 4. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Błąd u parowych mechanikusów polegał na usunięciu dwóch bonusów za posiadanie 3 części setu dających +5 do działka mechanicznego i zautomatyzowanego. Po hotfixie przywrócono te bonusy. Mogłeś nie zauważyć tego, gdyż bonusów brakowało tylko wczorajszego dnia.

  Trzeba wyczyścić ją ze wszystkich przeciwników, zanim pojawią się one znowu na mapie. Gdy to zrobisz, na środku mapy pojawi się coś przypominającgo pieńki z Pokręconego Lasu. Wystarczy go wtedy kliknąć i pojawią się 3 wejścia, z czego jedno będzie prowadzić na drugą mapę, a reszta cofnie Cię z powrotem na mapę, którą czyściłeś. Jeśli nie dajesz rady jej oczyścić, to może spróbuj pofarmić niższe mody. Jeest jednak mały problem - gdyż obecnie nie da się wejść na drugą mapę bez wyrzucenia błędu. Zostało to oczywiście zgłoszone i będzie to naprawione przy okazji następnego hotfixa, bądź aktualizacji.
   
  Last edited: Nov 24, 2022
  Glogi likes this.
 5. Dемои

  Dемои Forum Pro

  Co BP zamierza zrobić z dzisiejszym wywalaniem serwerów? Straciłem Blazing Inferno bo serwery wam płoną.
  Kilka godzin farmy ksiąg, 15k mrocznych poszło w błoto i pewnie nawet nie mogę domagać się zwrócenia mi portalu.
  https://imgur.com/QU4CAal
   
  NicuuChu likes this.
 6. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Zgłoś się, proszę, do Pomocy Technicznej. Z poziomu forum nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
   
 7. masiu1111

  masiu1111 Forum Greenhorn

  sanowny modzie mi pojawiaja sie 2 wejscia i nigdzie nimi nie moge wejsc kod bledu 21
   
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Błąd jest znany i zgłoszony. Prawdopodobnie zostanie on naprawiony przy okazji następnego hotfixa/aktualizacji.
   
 9. masiu1111

  masiu1111 Forum Greenhorn

  narazie gra jest niegrywalna do zobaczenia za kilka dni moze cos poprawia
   
 10. Sebastian9797

  Sebastian9797 Forum Greenhorn

  Witam, chciałem sie zapytać.. ile czasu nie będę widział potworów? Bo jak na razie rezultatów nie ma jak nie było. Wchodzę do mapy q1 tej pierwszej mapki na międzyświecie, a tam magów nie widzę. a reszte widzę... Proszę o szybką odpowiedź i naprawę
   
 11. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, ale aż do następnego hotfixa. Błąd był już zgłaszany i prawdopodobnie dopiero wtedy należy spodziewać się jego poprawy. Jeśli jednak coś się zmieni w tej sprawie, to damy znać w komunikacie.
   
 12. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  powróciłam po prawie rocznej przerwie i co widzę?:
  220 progresu na pełnym buffie, można by to przełknąć gdyby nagrody były kuszące
  niestety ma wsie klejnoty
  te bossy na arenie dość silne , trzeba sie trochę wytężyć żeby pokonać i to jest ok
  tylko po co to robić?
  że coś może dropnie,,,albo i nie:D
  słabsze postacie mają cel-klejnoty
  tylko zaorzą się na niższych lvlach , noi skąd wezmą tyle kluczy:(
   
 13. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Ennika - Twój post został usunięty, gdyż dostępny kod bonusowy został już wpisany w odpowiednim miejscu.

  Dемои - Twój post również został usunięty. Osoby będące w pomocy technicznej najwidoczniej nie dopatrzyły się problemu, więc pisanie o tym na forum na pewno nie spowoduje zmiany decyzji. Pisałem wcześniej, iż problem nie jest do rozwiązania z poziomu forum, więc proszę go nie przerzucać ponownie.
   
  Last edited: Nov 25, 2022
 14. -cymerianin-

  -cymerianin- Forum Apprentice

  Witam :) Labirynt płomieni (Maze of Blaze)
  Przejście kilka razy mapy - nic się nie wydarzyło , na środku mapy tylko boss ,który pojawia się kilka razy po przebiegnięciu mapy - zero drzwi , nie ma strażniczego drzewa, jest za to niewidzialna ściana na ścieżkach na całej mapie co trochę irytuje. Dziękuję.
   
  Last edited: Nov 25, 2022
 15. Sebastian9797

  Sebastian9797 Forum Greenhorn

  PS: Polecam również sprawdzić swoje skrzynki mailowe. Czyli gdzie? bo kod został dodany na forum i to było napisane, ja nic po za tymi 500x kluczami nie dostałem.
   
 16. Ennika

  Ennika Advanced

  To jest dodatkowa informacja - oprócz tej z kodem na klucze. Na email, na którym masz zarejestrowane konto, przyszedł kod. Wejdź, odszukaj newsletter od drakensangonline i tam jest kod przypisany do twojego konta. ;)
   
  BA_Yahiko likes this.
 17. Sebastian9797

  Sebastian9797 Forum Greenhorn

  Szukam i szukam i nie moge znaleźć...
   
 18. kri100f

  kri100f Forum Apprentice

  Wejdź w 'Zarządzanie Kontem' i sprawdź czy w zakładce 'Newsletter' masz zaznaczone TAK przy opcji 'Otrzymuj newsletter'.
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie do końca jesteśmy w posiadaniu wiedzy na temat tego, komu dokładnie było to wysyłane (nie otrzymaliśmy tak dokładnej informacji od Twórców). Wiemy jednak na pewno, iż jeśli nie miało się włączonego przyjmowania newsletterów na pocztę, bądź konto było tworzone na platformie Steam, czy było tworzone dzięki mailowi wygenerowanemu przez Facebooka, to tego newslettera się nie otrzymało. Możliwe jest, iż wpływ na to mogły mieć również inne kwestie (np. posiadany poziom postaci na koncie, czy długość nielogowania na danym serwerze), ale takiej informacji o ewentualnych innych czynnikach po prostu nie otrzymaliśmy.
  Polecam również sprawdzić na poczcie foldery ze spamem, a także w przypadku niektórych poczt, czy nie masz wiadomości z DSO dodanych na tzw. czarne listy.
   
 20. 69fenix69

  69fenix69 Someday Author

  Bedzie jeszcze cos do tego ce dodawane? bo mial byc balans gry/rework skili na pvp itp czy moze juz skonczyli na 1 useless mapie i 1 wierzchowcu?