Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  czy w tym roku zostaną naprawione nowe mapy i czy w całej drakani ,będę mógł znowu zobaczyć - czyli ujrzeć na ekranie - mini bosy nefretari ?
   
 2. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie znamy jeszcze terminów następnych hotfixów, czy aktualizacji, ale pewnie coś jeszcze w tym roku się pojawi. A czy owe błędy będą wtedy naprawione - też ciężko powiedzieć. Na razie nie mamy żadnych konkretnych informacji.
   
 3. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  troszkę nie rozumiem polityki bp ,ale ja gracz od samego początku i to mnie dziwi ,ale jestem ciekaw waszego , - opinii---dlaczego dawali aktulke więdząc o błedach i widząc je na serwerze testowym i jeszcze te nefretari to wkurzjace na q1 i to bardzo - to nie ma najmnieszego sensu rozumiem przyjść do roboty , odwalić jak najszybciej i chałupa ,ale taka firma odwala takie rzeczy --inkwizycja im sie należy
   
 4. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  co do nowej mapy.... wybije potworki , kliknę pieniek i pojawiają się 3 wrota:)
  niby ok,
  z tym że jak chce wejść przez którekolwiek to pojawia sie kod błędu 21
  ktoś ma podobny problem?
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, ale każdemu wyskakuje ten błąd, ponieważ dalsze mapy nie są obecnie dostępne. Jest on oczywiście znany, a także zgłoszony i w tej chwili liczymy na to, że będzie on naprawiony przy okazji następnego hotfixa, bądź aktualizacji.
   
 6. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Wszystkie kody adwentowe są podawane w TYM miejscu. Dzisiejszy kod, w związku z wejściem hotfixa przedświątecznego, pojawił się z pewnym opóźnieniem i informacja o nim została już umieszczona w wyżej wspomnianym wątku.
  Wobec tego, że pytania były o kod bonusowy, Hanulka, Magiczny, kasadin85 - wasze posty zostały usunięte, ale jednocześnie zapraszam do śledzenia wątku kodów adwentowych, gdyż dzisiejszy kod trochę rozbudza apetyty, a jeszcze mają - prawdopodobnie bez opóźnień - pojawić się 2 ostatnie kody
  :cool:
   
 7. lukas10188

  lukas10188 Forum Greenhorn

  Hej, nie wiem gdzie o tym napisać ale chciałem zgłosić iż jest problem z płatnościami ponieważ chciałem zakupić premium a tu się nie da wyskoczyło że jest problem. A parę dni temu normalnie dało się kupić
   
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Dzisiejszego dnia występowały pewne problemy z płatnością BLIKiem i na szczęście z tego, co mi wiadomo, zostały one już zażegnane parę godzin temu, więc jeśli próbowałeś tym sposobem, to możesz spróbować jeszcze raz. Jeśli Twój problem dotyczył innej formy płatności, to warto spróbować dokonać zakupu przez stronę, ewentualnie zakupić pakiet innym sposobem niż było to próbowane.
   
  Last edited: Dec 23, 2022
 9. Fishka

  Fishka Forum Apprentice

  Halo zgłaszam! Na mapie kingshill w dawnej chwale nie da sie wejść w grupie. Każdego daje na osobną mapkę solo.
   
 10. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Wchodzenie na Kingshill w Dawnej Chwale od samego początku było przeznaczone tylko dla pojedynczej osoby, a nie dla grup wieloosobowych. Możliwość wejścia tam w większej grupie była błędem, który w końcu został naprawiony wraz z dzisiejszym hotfixem. Oczywiście nie dziwimy się, iż jest to niespodzianką dla sporej części społeczności, ale dopiero teraz ta mapa działa tak, jak powinna.
   
 11. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Gunner01 - Twój post został usunięty. Takie sprawy nie są przeznaczone do realizacji przez forum. Jeśli nadal konto jest zarejestrowane na twój adres e-mail, do którego masz dostęp, to jakaś szansa na odzyskanie konta powinna być. Wtedy w polu logowania klikasz opcję "zapomniałeś hasła". Wpisujesz tam swój login i potem na Twój e-mail powinien przyjść link, który pozwoli ci zmienić hasło. Jeśli natomiast do maila, na którym rejestrowałeś te konto, nie masz dostępu, to ciężko będzie cokolwiek zdziałać, nawet jeśli napisałbyś zgłoszenie do Pomocy Technicznej.
  Inną sprawą jest to, że w taki sposób, w jaki to zrobiłeś, nie wrzuca się zdjęć. Najprościej to zrobić, wrzucając na jakąś stronę będącą hostingiem grafiki. Osobiście polecam Ci imgura, gdzie przerzucasz obraz, po czym kopiujesz stamtąd link do niego. Jeśli chcesz go wrzucić na forum, to klikasz ikonkę obrazu, tam wklejasz swój link i do niego dopisujesz skrót np. .jpg. Wtedy ten obraz powinien Ci się tutaj wyświetlić.

  69fenix69 - Twój post również został usunięty, gdyż nie jest on powiązany z tematem tego kanału. W grze masz tylko kilka map, które są przeznaczone do samotnej eksploracji, także Twoja sugestia, że gra robi się nastawiona pod tryb solowy jest mocną nadinterpretacją.
   
 12. Sebastian9797

  Sebastian9797 Forum Greenhorn

  Witam, ja przychodzę z takim pytaniem, dlaczego z Miejsca: Kingshill W dawnej Chwale nie zdobywam przedmiotów z zestawu ? Straciłem około 40 rdzeni na Rozlewie Krwi i nic, nic nie zdobyłem oprócz Kamyków... i przedmiotów które od razu polecą na sprzedaż.
   
 13. Slaw445

  Slaw445 Forum Apprentice

  To jest losowość w wydaniu BP.
  Ja zaliczyłem wszystkie osiągnięcia na Sekretnych Kryjówkach robiąc wejścia do Kingshil w Dawnej Chwale.
  Byłem tam ok. 600 razy i nic.
  I dałem sobie spokój z robieniem tam wejść .
  Ide tam tylko jak są darmowe wejścia z kodu lub z jakiegoś eventu.
  Myślę że rdzenie parowe powinny być też nagrodą za postęp w evencie Sargona.
  Znam graczy co dostali ten amulet za trzecim wejściem. RNG
   
 14. Satine1988

  Satine1988 Forum Apprentice

  Hej. Mam pytanie o Pokręcony las: komuś udało się znaleźć i ubić iluzję i pająka? Dużo razy trzeba próbować? A z innej beczki: gdzie znaleźć prototyp jakiegoś robota (osiągniecie)? Nie pamiętam dokładnej nazwy. Dzięki :)
   
 15. Ennika

  Ennika Advanced

  Mnie się udało z pomocą filmików na yt i mapek z forum. Trzeba iść wg kolejności mapek (przygotowanych przez graczy) i jeśli będziesz miał szczęście i trafią Ci się wszystkie wg kolejności, to zrobisz to szybko. Niestety chyba po czwartej mapce może Ci wpaść inna niż z instrukcji więc od razu lepiej zacząć od początku :p

  Jeśli chodzi o osiągniecie z prototypem to prawdopodobnie (mogę się mylić) można je zdobyć na mapce Elizjium. Chodzi o powtarzalne zadanie od Oshy. I znowu - jeśli będziesz miał szczęście to trafi Ci się ten, którego trzeba pokonać.
   
 16. Satine1988

  Satine1988 Forum Apprentice


  Czyli dobrze myślę że na polanie nie może być bossa gdy na nią wejdę?
  A zadania Oshy robić w koło do skutku?
  Dzięki wielkie.
   
 17. Ennika

  Ennika Advanced

  To osiągniecie robiłam dawno i nie zwróciłam uwagi czy boss na polanie ma cos wspólnego z kolejną mapą. Po wejściu na polanę, zaraz się z niej wychodzi na kolejną mapę. Dopiero ostatnia mapa to polana z bossem do osiągnięcia.
  To są mapki przygotowane przez gracza EmilyRose - z włoskiej sekcji forum.

  [​IMG]


  [​IMG]
   
  Last edited: Dec 27, 2022
 18. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Jak najbardziej te obrazki przedstawiają drogę do bossów, które są zaliczane do osiągnięć pochodzących z Pokręconego Lasu. Warto jednak nadmienić, iż w przypadku przejść między mapami nr. 2-3, 4-5 oraz 5-6, nie ma 100% szans na to, że trafi się na odpowiednią mapę, dlatego też nawet robiąc wszystko poprawnie - nie zawsze trafi się do odpowiedniego miejsca, co oczywiście nie oznacza, iż jest to niemożliwe.

  Satine1988 - Osobiście z czystym sumieniem mogę Ci polecić dwa filmy dotyczące osiągnięć w Pokręconym Lesie. Jeden film jest w języku angielskim, ukazujący wszystkie "tajemnice" Pokręconego Lasu, drugi natomiast jest autorstwa jednego z naszych polskich współużytkowników forum, pokazujący, jak to wygląda od tej praktycznej strony.  Prawdopodobnie jest to misja powtarzalna Konserwacja Maszyn, brana u Orshy w Elizjum. Jest ona dostępna po wcześniejszym ukończeniu serii misji pobocznych Konserwacja Maszyn (4/4). W tej misji trzeba pokonać wszystkie maszynowe dzieci Orshy i prawdopodobnie trzeba liczyć na to, iż jednym z dzieci, które się pojawią na mapie, będzie właśnie ten oznaczony jako prototyp D4808.
   
  Last edited: Dec 28, 2022
  Akatriel and Ennika like this.
 19. Scientyk

  Scientyk Forum Greenhorn

  Cześć, mam pytanie, dlaczego niektóre przedmioty np przebudzenie jaszaka mają 3 bonusy, natomiast np pieczęć haosu balora ma 4 bonusy? Czy ilość bonusów dla unikatów jest losowa czy każda część wyposażenia ma określoną ilość bonusów i np inny basek unikatowy ma 4 bonusy?
   
 20. Valkirn

  Valkirn Forum Apprentice

  Witam !!! Mam pytanie odnośnie Strefa roracyjna która leci ze strażników w Sekretnej Kryjówce. Do czego to służy. Piszż że to do zadania ele jakiego? Mam 8 sztuk. Taki świecący kamyk podobny do zwykłej eski. Lekko Błękitny...? Pisze że Grusha potrzebuje jej do nowych wynalazków. Gdzie ją znajdę? Proszę o pomoc w znalezieniu tego NPC. Kim jest Grusha i gdzie występuje ? Eska Ziejąca Burzą. Błękitna.

  Na stole warsztatowym se płłączysz z jakimś itemem co ma 4 bony i gotowe. Ja mam 7 bonów na pierkach. 4 z legendy reszta te na żółto poniżej i tych nie zmienisz.
  Niektóre Unikaty tak mają ale to jest do Przerobienia. Daj na srół uni z 3 bonami i połącz go z 4 bonowcem. Wyjdzie 4 bonowiec. Potem dodaj zaklęcia. Aha te 3 zaklęcia przejdą Ci na Legendę. Legenda jak dobra to przerzuć zaklećia a jak nie to do pieca strzel u kowala.
   
  Last edited by moderator: Dec 29, 2022