Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. rolczanek

  rolczanek Forum Greenhorn

  Witam jestem nowym graczem, dlaczego robiąc event sargona w grupie na rozlewie na sale tronowa sargona wrzuca mnie na inna mape niz kolege? a mape przed salą jestesmy razem
   
 2. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Przede wszystkim różnica jest w tym, iż kolega prawdopodobnie ukończył misję fabularną pt. "Pierwotni" (końcowa misja części 1 Aktu VIII, a ty nie. Po wykonaniu tej misji, powinno was wrzucać na właściwą wersję Sargona w jego sali tronowej (no i przede wszystkim nie rozdzieli was od wejścia), a żeby to zrobić, to trzeba też wykonać wszystkie wcześniejsze misje fabularne (oznaczone kolorem żółtym) aktu VIII.
   
 3. Maruda_

  Maruda_ Forum Greenhorn

  https://imgur.com/a/QrNXxcB[​IMG] [​IMG]

  siema, mam problem z botami Nefertari albo cos takiego, mam takie obłoki tylko nie widze tekstur tego NPC :) ktoś coś?

  EDIT: Nie ogarniam jak dodać zdj :p
   
 4. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Jeśli chodzi o błąd z Nefertari, to jest to bug znany, zgłoszony i w hotfixie, który nie wypalił parę dni temu, byli oni już widoczni na mapie.
  PS: Odnośnie dodawania zdjęć, to klikasz ikonkę obrazka na górnym pasku, wklejasz tam swojego linka i ew. do linka dopisujesz skrót pliku graficznego, czyli np. jpg, czy png. Wtedy dany obraz powinien być widoczny w poście :)
   
 5. Maruda_

  Maruda_ Forum Greenhorn

  a wiadomo jak działają te osiągnięcia na steamie?? Jest osiągniecie wbij 50lv Parowym Mechanikusem, mam 51 i nie wskakuje :c czy to 50 czy 55 trzeba?
   
 6. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Za wykonanie tego osiągnięcia otrzymuje się Cieniowy Amulet Sargona na 100 poziomie. Nie da się go zrobić na stole warsztatowym. Też warto rożróżniać danych przeciwników - amulet można dropnąć nie u Sargona, a u Mrocznej Mocy, znajdującej się na mapie, do której można wejść z Andrakascha po wykonaniu serii misji Cienie Przeszłości. Dlatego też, żeby go uzyskać na 140 poziomie, trzeba pokonać Mroczną Moc na poziomie Rozlewu Krwi.
  Jest możliwe, że te osiągnięcia jeszcze nie do końca są odpowiednio przypisane. Na pewno można stwierdzić to, że jeśli osiągnięty został ten 50 poziom, to te osiągnięcie powinno Ci normalnie wyskoczyć. W końcu w grze ono zostało poprawnie naliczone.
  Sprawdzimy to, bo może to dotyczyć też większej liczby osiągnięć na Steamie i na pewno też to zgłosimy :)
   
 7. ogmiosan

  ogmiosan Forum Apprentice

  Witam co daje osiągnięcie ubicia Sargona 60 razy ,czy można otrzymać amulet na 100lvl czy np :140 lvl ,czy jest możliwość produkcji amuletu Sargona ? Wyżej wspomniany amulet leci tylko z bossa ? dziękuje za odp i podrawiam
   
 8. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Ostatnia Aktualizacja nie weszła, czy znowu mi się coś nie pobrało? :)
   
 9. Pokyknight

  Pokyknight Forum Greenhorn

  He he wszystko po staremu czyli lipa, znowu BP nie zawiódł :)
   
  BKGREG and -vader75- like this.
 10. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  Mam pytanie pamieta ktoś do czego słuzyły te przedmioty
  - pergamin przeszłości
  - magiczny zwój

  Leży mi to w eq , misje mam skończone tylko pewnie nie robiłem na normalnym poziomie i dlatego mi to nie znikneło:d
   
 11. -vader75-

  -vader75- Forum Greenhorn

  fajne te nowe zadania dnia,a tak poważnie gra umiera i już nic się nie da osiągnąć,jeśli szanowne bp tak błahej zmiany wprowadzić nie potrafi to o czym tu mówimy w kontekście jakiś poważnych zmian na lepsze.Przerasta to ich umiejętności,ściągną tylko tyle ile się da z graczy kasy i zamkną to.Takie moje zdanie,obym się mylił bo mimo wszystko polubiłem ją.Pozdrawiam
   
  -turok1999- and BKGREG like this.
 12. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Jak nie mają pomysłu na grę ani tego nie potrafią zrobić co już wymyślili sami (patrz totalna porażka nowego kontentu) to niech przynajmniej otworzą nam serwer retro z maksymalnym 55 lvlem postaci a będziemy zadowoleni i będziemy mieć co robić na kolejne 2-3 lata. Moim zdaniem to były najlepsze czasy tej gry.
   
  BKGREG likes this.
 13. BKGREG

  BKGREG Forum Apprentice

  zgadzam sie kolego w calej rozciaglosci z Toba...ale raczej nie ma co liczyc na retro server...ich to nie interesuje jakie My gracze mamy potrzeby
   
  Glogi likes this.
 14. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Magiczny zwój był to przedmiot, który dawał ci misję na odblokowanie przejścia do Cardhun przez Komnatę Panoltiaco. Po jej wykonaniu jak najbardziej można ten przedmiot wyrzucić. Pergamin przeszłości również był elementem jednej z misji o tytule "Wizje przeszłości", która była do wykonania na wyspie Varholm. O ile dobrze pamiętam, jest możliwe, że on po wykonaniu tej misji zostawał w ekwipunku, więc jeśli została ona już przez Ciebie wykonana, to można ten przedmiot również wyrzucić.

  Odnośnie reszty komentarzy - niestety, ale - jak każdy z Was zauważył, hotfix nie wypalił (znowu). Sami również nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni, no ale w tej chwili pozostaje nam tylko liczyć na jak najszybsze jego wprowadzenie w wersji pozbawionej błędów.
   
 15. Glogi

  Glogi Junior Expert

  No cóż mogą się z nami nie zgadzać, mogą nas również olewać, ale jak zacznie gra przynosić coraz mniejsze zyski to ktoś tam na górze w końcu zada pytanie i albo znajdą na to odpowiedź albo gra upadnie. Prawie od samego początku bardzo często wykupywałem konto premium obecnie nic mi ono już nie daje. Wiec jeżeli ja porzuciłem tego typu formę to na pewno wielu innych graczy również. No i jak tak można żeby prawie każda aktualizacja obecnie była katastrofą ? Nowi gracze może na razie są liczni dzięki rozpropagowaniu gry na platformie steam ale oni też w końcu się zorientują że to prowadzi donikąd a konkurencja nie śpi i staje się coraz bardziej atrakcyjna.
  Nie ukrywam że od dłuższego czasu szukam sobie innego universum do którego się tak przywiąże na wiele lat jak do tej gry byłem kiedyś przywiązany.
   
  BKGREG and cigarbennett like this.
 16. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  w tym problem, że nie moge ich wyrzucic ale sprawdze to jeszcze raz dzis:D
  Jednakże dziekuje za odpowiedź
   
 17. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  No to prawdopodobnie jeszcze masz misje z nimi związane, które nie zostały do końca wykonane. W każdym razie, teraz przynajmniej wiesz mniej więcej, o jakie misje chodzi. Proszę, daj potem znać, jak to się u Ciebie przedstawia :)
   
 18. Shaq11

  Shaq11 Forum Greenhorn

  Cześć, jedno przejście na bezlitosnym przyniosło mi 590 postępu, ile razy potrzebuje w to zagrać, żeby zrobić ten ewent Złoto Gwiazd w 13 dni ? Ile godzin dziennie samo wchodzenie na ewent i farmienie eski wejściówek ?
   
 19. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Weź sobie kalkulator i dodaj potrzebny postęp z każdego paska. Następnie sumę jaka ci wyjdzie podziel przez 590 wynik to ilość potrzebnych wejść.

  Jak już będziesz wiedział ile razy musisz wejść żeby ukończyć event to tą liczbę podziel teraz przez 13 wynik będzie oznaczał ile razy codziennie musisz to zrobić.

  :D
   
 20. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Postępu łącznie masz 280000. Z bezlitosnego dropi 593 postępu. Po podzieleniu tego przez siebie (wystarczy zwykły kalkulator) daje to liczbę 473 przelotów. Jak podzielisz to na 14 dni, wliczając ten dzisiejszy, da Ci to liczbę 34 przelotów dziennie na bezlitosnym. Jak odejmiesz od tego dzień dzisiejszy i podzielisz przez 13 dni, to liczba ta zwiększy się do ok. 37 przelotów.