Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. balagan484

    balagan484 Forum Greenhorn

    Witam. Wróć do gry za agitacją dso (mail) i tu pytanie: Gram na Werian i tam puchy, czy i kiedy jest możliwość obsługi dwóch serwerów np. z Heredurem? Jeśli tak to mniej więcej kiedy, bo teraz szkoda czasu na działanie na prawie martwym. Pozdrawiam
    Ps.połączenie
     
    Last edited: Feb 21, 2023
  2. tarcza3

    tarcza3 Forum Apprentice

    Pytanie! Czy mając 3810 w osiągnięciach będę mógł kupić pas zapału na 145 poziom. Zadanie mam zrobione.
     
  3. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie, na tą chwilę nie ma takiej opcji. Jeśli chcesz zmienić serwer z Weriana na Heredura, to niestety, ale musiałbyś na Heredurze stworzyć nową postać (chyba że masz tam już jakąś stworzoną, wtedy sobie na niej grać). Na tą chwilę nie ma opcji przenoszenia swoich postaci z jednego serwera na drugi, wartości walut posiadanych na danym koncie (np. mrocznych monet), a także rzeczy, które zostały przez Ciebie zakupione.
    Aby unikaty zapału, czy złoty/srebrny/brązowy amulet Helios były dostępne do kupna podczas Dnia Premium na 145 poziomie, trzeba spełnić podstawowe 2 warunki:
    1) Mieć swoją postać na 100 poziomie.
    2) Mieć ukończoną fabułę, czyli zadanie końcowe pt. Ostatnia próba (2/2)., znajdujące się w części 2. Aktu VIII. (podrzucam na screenie poniżej). Jeśli oba te warunki są spełnione, to owe unikaty powinny być dostępne do kupna zarówno na 100 poziomie, jak i na 145 poziomie.


    [​IMG]
     
  4. tarcza3

    tarcza3 Forum Apprentice

    Dzięki bardzo. Mam te wszystkie warunki spełnione.
     
    BA_Yahiko likes this.
  5. Doozik

    Doozik Forum Apprentice

    Kiedy zostanie poprawione ładowanie map , które teraz trwa ponad pól minuty co przy ewencie Wielkie Łowy jest irytujące ???
     
  6. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    cisza sza nikt nic nie wie tymczasem wbicie na inna lokacja graniczy już z cudem albo ładowanie trwa kilka minut oczywiście jak ktoś lata portami to porty znikaj. klucze znikają czas znika itd a my się mamy cieszyć zabawą tylko co to za zabawa patrzeć w zawieszony ekran szkoda czasu na aktualizacje ,patche itp z każdym jest coraz gorzej pisanie do pomocy technicznej to jak amerykańska rakieta wystrzel i zapomnij może któryś moderator przyciśnie wodza do muru i wydusi od niego informacje kiedy nastąpi rzeczywista poprawa - no chyba ze nie od tego są tylko od banowania graczy dajcie bana wydawcy gry cała frustracja graczy spada na moderatorów choć to nie ich wina, to tym bardzie powinni wykazać się instynktem samozachoawczym i wydusić od wydawcy informacje
     
    BKGREG and hucpa like this.
  7. basia58

    basia58 Forum Greenhorn

    mam 3 czesci potrzebne do otrzymania laski manipülacji materia.koncowke z jaskini skarbow nie dostaje ,chociaz bylam tam juz 150 razy.Jezeli te czesc przeoczylam i nie podnioslam to czy jest mozliwosc ze ja kiedykolwiek dostane jeszcze raz?
     
  8. Ennika

    Ennika Active Author

    Pewnie nie przeoczyłaś. Bardzo trudno zebrać wszystkie części. Niektórym, pomimo wielu lat grania, części w ogóle nie dropią a ty masz już 3 :). Musisz jeszcze poświęcić trochę czasu.
    Części lecą nawet jeśli ma się już osiągnięcie, więc gdybyś przeoczyła to i tak jest szansa, że wypadnie kolejny raz. Ja jakiś czas temu złożyłam laskę a ostatnio wypadły mi 2 części. :)
     
    BA_Yahiko likes this.
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    scorp13 - Twój post zostaje usunięty. Jest on kompletnie niepotrzebny, tak samo jak wszelkie określenia w nim zawarte.

    Odnośnie rzeczy powiązanych z aktualizacją, dzisiejszym hotfixem, czy też wydarzeniem Wielkich Łowów, zapraszam do wątku, do którego wejść można TUTAJ.
     
  10. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    kod błedu 37 grasuje i wkurza:mad:;)
     
  11. hucpa

    hucpa Forum Apprentice

    Niestety, ale kol. Blackblond ma całkowitą rację - aktualizacja, do której odwołuję się Moderator, a która miała coś poprawić w związaku z ładowaniem map (nie pierwsza taka aktualizacja) nie powiodła się. Nie wystarczy napisać że się coś zrobi, zanim się zrobi - lepiej zrobić i napisać że się udało. Dwie aktualizacje miały popraić ładowanie i..skończyło się na informacji. Małe chińskie rączki niestety nie radzą sobie z grą i efekty są jakie są. Ponadto cogodzinny zapis gry też miał być rozwiązany, a nie jest..około pełnej godziny można iść na spacer z psem bo inaczej pozostanie patrzenie w "zamrożony" ekran. Źle się dzieje w tej grze. Wiadomo, że błędy się zdarzają bo nikt nie jest nieomylny, ale..są granice. Szkoda, bo to jedna z ciekawszych gier a dużo osób rezygnuje właśnie przez bierność OT.. I jeszcze jedno odnośnie OT - dostaję czasem maila dotyczącego wydarzeń związanych z grą, myślę że jak wiele osób. W którymś z nich załączono informację, że BP nie żąda od klientów żadnych danych osobowych etc. Więc pytam: jakim prawem OT w Polsce żąda ode mnie obustronnego ksera dowodu osobistego celem zmiany przypisanego do gry adresu mailowego? Oczywiście wiem, że w ustawieniach konta jest taka możliwość, ale ja niestety nie mogę z niej skorzystać. Dlaczego? Nie wiem i nie wie też OT, które próbowało rozwiązać problem, ale i tym razem poległo, ale żeby nie wyjśc na idiotów napisali, że oni owszem mogą mi to zmienić, ale muszę wysłać m.in. w.w obustronne ksero dowodu osobistego. Rozumiałbym to gdybym rejestrował grę imiennie i moje dane osobowe byłyby już w bazie danych, ale rejestrowałem się do gry 11 lat temu i nikt nie wymagał wtedy dowodu. Dla mnie to jest wyłudzanie danych osobowych (jak ktoś nie wie o RODO, to można poczytać) i odwracanie kota ogonem, bo teraz okazuje się, że nie mam zmienionego adresu email, bo nie wysłałem dowodu. ŻENADA !!! Pozdrawiam wszystkich CIERPLIWYCH graczy (mam wrażenie, że jest ich coraz mniej).
     
    BKGREG likes this.
  12. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Jest to standardowe działanie w celu potwierdzenia, że to zgłaszający jest właścicielem konta, w przypadku, gdy on nie ma dostępu do adresu e-mail, na którym te konto rejestrował. Utrata możliwości wejścia do swojej skrzynki pocztowej wiąże się z ryzykiem utraty wszelkich kont, które były rejestrowane za jej pośrednictwem. Jako iż Pomoc Techniczna nie zna powodu, dlaczego dostęp do maila był utracony (czy został on usunięty, czy nastąpiło włamanie i przejęcie maila przez osobę trzecią etc.), nie ma ona 100% pewności, czy zgłoszenie napłynęło od właściciela konta, czy od potencjalnego "włamywacza", który po prostu chce to konto przejąć.

    Zdarza się również, że osoba będąca właścicielem zostawia po sobie ślady na koncie w grze, np. wykonując różnego rodzaju transakcje na danym koncie. Dlatego też ksero dowodu jest priorytetem w celu sprawdzenia, czy np. niektóre dane z dowodu, a niektóre dane z transakcji się pokrywają. Oczywiście ksera dowodów nie są w żaden inny sposób wykorzystywane przez pracowników Pomocy Technicznej. Też warto pamiętać o tym, iż wszelkie dane wrażliwe z niego zawsze możesz zamazać, bo czasem wystarczy nawet zwykłe imię i nazwisko do odpowiedniej weryfikacji. Nikt ci nie każe od razu podawać np. PESELu, czy serii dowodu, bo to nie o takie dane w tego typu zgłoszeniach chodzi.

    Przypominam również, iż istnieje coś takiego, jak dokument zwany Ogólnymi Warunkami Handlowymi (OWH), którego zarówno przeczytanie, jak i akceptacja go są wymagane w momencie rejestracji konta w grze. Gdybyś potrzebował sobie jeszcze raz to przeczytać, to zarówno w mojej sygnaturce, jak i sygnaturce innych moich "przełożonych" z polskiej sekcji masz zawarty odsyłacz do niego. Ogólnie tam polecam spojrzeć konkretnie w 9 rozdział dotyczący m.in. obowiązków użytkownika i innych jego powinności :)
     
  13. hucpa

    hucpa Forum Apprentice

    Dziękuję za wyczerpującą informację. "Jest to standardowe działanie w celu potwierdzenia, że to zgłaszający jest właścicielem konta" - tego nie rozumiem, bo jak można POTWIERDZIĆ, że ktoś jest właścicielem, skoro nie zna się właściciela, ale nieistotne. Co do dostępu do konta email to mam dostęp do poczty, na której konto w grze zakładałem i z tegoż właśnie maila kontaktowałem się z OT. Mamy XXI wiek (niestety) i możliwości sprawdzenia kto i kiedy korzysta z danego konta jest cała masa - nawet porównanie IP logowania się do gry z IP z którego BP dostawało wiadomość, ale to już chyba za wysokie progi. I jeszcze jedno: czy w warunkach umowy, którą Moderator przytoczył jest coś o dostępie użytkownia do opcji gry? Bo ja nie mam możliwości zamiany tegoż adresu e-mail (jak już wcześniej wspomniałem BP o tym wie i nie umie rozwiązać problemu). Mój post nie ma na celu obrażania Moderatora, bo akurat ona najmniej zawinił. To taka wolna dyskusja o grze. Pozdrawiam i miłego sobotniego wieczoru. :)
     
    BKGREG likes this.
  14. Swagu2k

    Swagu2k Forum Greenhorn

    Jak zrobić misję (Pierwotni 1/1) a dokładniej podzadanie 2 (Odszukaj Nerinę w Cieniowej Twierdzy Sargona)
     
  15. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    być może hotfix coś dał a;e pojawiły się nowe błędy ile? jeszce tego nie wiem.
    1. przy próbie zaakceptowania zadania dziennego czarna plama
    2. przetapiarka przy zamykaniu robi relog i przywraca przetopione itemy
    3- powrócił po kilku godzinach bład nr 36 -(gdzies to widziałem j-23 znowu nadaje)
    4 są błędy które pomagaja w zbieraniu fragów itd- trwa to juz ok 6 miesięcy jak nie więcej skwapliwie z nich korzystam


    reasumując naprawiono 2 błędy dodano min 3 czysty zysk
     
  16. Ennika

    Ennika Active Author

    To zadanie można zrobić tylko podczas trwania eventu Straszliwe Cienie - potocznie event Sargona. Wtedy jest dostęp do twierdzy i do samego bosa - Sargona, którego pokonanie też jest jednym z etapów misji.
     
    BA_Yahiko likes this.
  17. PogromcaStarych

    PogromcaStarych Forum Greenhorn

    Ludzie , mam pytanie , czy moderatorzy forum mają jakikolwiek wpływ na twórców tej gry ? bo to że gracze są olewani od ponad 3 lat , to już wiadomo , ale przecież tu po prostu coraz bardziej nie daje się grać . Genialni programiści poprawili wgrywanie się map , ale zapomnieli dodać że to chodziło o mapy google , bo na pewno nie o te w grze , bo te ładują się jeszcze wolniej i to kilkukrotnie . Z fajnej gry robi się po prostu jedna wielka męczarnia . Czy kiedykolwiek jest szansa na to żeby gra z powrotem dawała przyjemność ? Czy to już koniec i niech ostatni zgasi światło .
     
  18. ludwik10

    ludwik10 Forum Apprentice

    Przez błąd 37 nie ma szans zrobić tego eventu. Czy będzie jakaś rekompensata, jakieś ułatwienie żeby moc zrobić event?
     
  19. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    i znowu potki poszły ***** błąd 36 rządzi event na straty szkoda czasu 2 razy gorga i pozamiatane na miedzy nie ma szans wbić to nie jest śmieszne to jest żenada straszna i tragiczna i co mi z tych biletów na inferno jak błąd powyzszy na zwyklego bosa nie daje wejść
     
    Last edited by moderator: Feb 27, 2023
  20. Fishka

    Fishka Forum Apprentice

    Pytanie czy na mapce Guardians - group faktycznie leci peleryna z bosów strażników czy tylko tak jest napisane? Pojawiają się opinie w grze, że tam tylko leci klejnot, a po pelke to na blazing 6boss arena. No i jak to jest z tym dropem że lecą pierki ze skrzyni a pelka ani razu. Zrobilem arenke okolo 60 razy na roznych poziomach glownie inferno i mam 3 pierki na 125 lvl.