Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Dekso

    Dekso Someday Author

    Pobrałem grę na Stemie pierwsze raz, po mimo ustawienia PL odpala się tylko w Angielskim?
    Mam konto tez starsze ponad 6 lat, jak chcę się na nie zalogować, to loguje mnie na te ze Stema, chociaż je usunąłem?
     
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Z tego, co jest w mojej wiedzy, to problem z doborem języka, jeśli chodzi o wersję gry instalowaną ze Steama, istnieje już od jakiegoś czasu. Mogę zapewnić, że dalej trwają prace nad naprawą tego błędu, jak i kilku innych nawiedzających steamową wersję gry i liczymy, że owa naprawa nastąpi w bliższym nieokreślonym czasie.
    Co do Twojego starszego konta, to możesz spróbować po prostu odinstalować grę ze Steama i uruchomić ją wtedy z poziomu zwykłego klienta pobieranego ze strony.
     
  3. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Z tego co wiem to jak zainstaluje się na steam i ma się clienta to wtedy jak wchodzisz clientem to loguję przez steam. W tym przypadku trzeba usunąć %temp% --> Dsoclient
     
  4. krzybar72

    krzybar72 Forum Greenhorn

    Mam pytanie,wypełniłem ankietę dotyczącą gry,był obiecany kod po wypełnieniu ankiety ale go nie dostałem
     
  5. BKGREG

    BKGREG Forum Apprentice

  6. kasadin85

    kasadin85 Someday Author

    Skąd mogę dostać zadanie cienie przeszłości 11/11?
     
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Jest to cykl zadań fabularnych, które pojawiają się do zrobienia po ukończeniu zadań fabularnych Aktu VII. Jedenaste zadanie jest przedostatnią misją z tego cyklu i jest do pobrania u NPC Jon'a Sunlaira w Andrakaschu (wejście do Kingshilla w Dawnej Chwale)

    Tak, to też może wypróbować :)
     
  8. kasadin85

    kasadin85 Someday Author

    To nieżły cyrk jest, mam wykonane wszytskie zadania z częsci 8 w ogólnym podsumowaniu pokazuje mi 0 na 2 masakra i tytułu genealog nie otrzymałem co z tym zrobic???
     
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Przed wprowadzeniem nowego rozszerzenia treści wprowadzającego cały region Cardhun, ten cykl misji był w wersji z 11 misjami i nie należał do zadań fabularnych. Służył tylko do odblokowania nowej mapy Kingshill w Dawnej Chwale. Był on wprowadzony parę miesięcy przed wejściem 100 poziomów. W momencie ich wprowadzenia, ten cykl misji został włączony do całej linii fabularnej i cały zestaw został powiększony do 12 misji. To tłumaczy, dlaczego tego tytułu finalnie nie otrzymałeś, mimo wykonania tych misji.
     
  10. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    kasadin85 - dziękujemy za ciekawą uwagę, a jednocześnie dziękuję również za dołożenie mi roboty, bo Twój post zalicza się do off-topu, który niestety muszę skasować :rolleyes:
     
  11. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Tytuł ten był dla osób którzy dostali e-maila na poczcie lub po zakupie przed premierowego pakietu do 'Dark Legacy".
    Możliwe, że jeszcze kiedyś będzie możliwy do zdobycia, ale na obecną chwile jest na ten temat cicho.
    Jeśli chodzi o misje to są one inne niż tę które miały osoby przed premierowo.
     
  12. kasadin85

    kasadin85 Someday Author

    Mam pytanie twórcy przy ankietach obiecali w tym miesiącu więcej kodów, mijają dwa tygodnie i nie ma żadnego?? więc cos chyba z ich obietnicami nie bardzo?
     
    Last edited: Apr 19, 2023
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Miesiąc jeszcze się nie skończył :)
     
  14. kasadin85

    kasadin85 Someday Author

    Mam jeszce jedna sprawę, tak sobie pomyslałem że między deluxem a zwykła premka jest nie wielka różnica i uważam , że mając deluxa to sześciany powinny się zbierac automatycznie, cena deluxa jest naprawde wysoka jak na miesięczny abonament za gre a bardzo mało daje
     
  15. SInoQQ

    SInoQQ Forum Greenhorn

    Jaki stosunek bp ma do multikont?
     
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    69fenix69 - Twój post zostaje usunięty za jego brak związku z tematem tego tekstowego kanału.
     
  17. CaballoLoco

    CaballoLoco Active Author

    Twoja własna odpowiedź : albo nie ma planu jak gre prowadzic albo im sie nie chce juz nic robic bo i tak widza ze prawie wszyscy ludzie odeszli z tej gry......
     
  18. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Jestem pewny tego, że oni tej gry nie prowadzą dla starych graczy co mają już w naturze narzekanie bo wiek średni im się odpalił.
    Robią tę grę dla osób młodych oraz nowych, można to poznać bo wielu zmianach, ułatwień i przystosowaniu gry dla nowych użytkowników. Osoby które w to grają kilkanaście lat powinny to zrozumieć i zaakceptować. Ja np. gram w to od 2012r. grywałem jakiś czas również na becie ale nie wliczam tego czasu bo było to na prawdę krótko. Ale nie o tym teraz, jestem starym gracze, młodym mężczyzną i rozumiem dlaczego wprowadzili takie zmiany. Czy gra umarła? Wątpię, trzyma się dobrze tylko po prostu komunikacja z administracją się pokruszyła co negatywnie wpływa na grę, ale to wiadomo, każdy chce mieć kontakt z najważniejszymi osobami w cokolwiek nie gramy. Czy nie mają planów? Wydaje mi się, że oni skupiają się na jednej rzeczy i nie czują przymusu wydawania aktualizacji co tydzień jak to było 3-4 lata temu. Jedyne co można im zarzucić to problem z komunikacją z graczami, niepunktualność i to co każdemu zespołowi DSO czyli zwlekanie z czymś ważnym. Gra jednak od wielu lat ma swój potencjał, marnuje się on obecnie brakiem komunikacji z graczami ale mam nadzieje, że to się zmieni i będą graczy informować o tym co planują dodać lub zmienić. Opisy o tym co dodano w aktualizacji też bardzo pomagały graczom zrozumieć także powinni do tego wrócić.
    Podsumować możesz sobie sam. Gra nie umiera, ona po prostu jest w cieniu.
     
  19. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    W sygnaturze każdego moderatora z naszej sekcji masz podany link do OWH. W nim masz punkt 1.2, który tyczy się konkretnie multikont, a także punkt 8.3, w którym również możemy wypatrzeć informację o możliwości wypowiedzenia umowy w przypadku wykrycia multikonta. Proszę tam zerknąć i przeczytać. Nie jest to trudne do znalezienia, tym bardziej, gdy podałem dokładne punkty, na które powinieneś zwrócić uwagę ;)
     
  20. SInoQQ

    SInoQQ Forum Greenhorn

    wolałem zapytać z czystej ciekawości, a nie chciało mi się szukać :D:p