Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Dzień dobry, domagam się ankiety dotyczącej większej współpracy między administracją gry a graczami. Chodzi o to by sprawdzić czy gracze chcą takie informację co zostało dodane lub usunięte jak było kiedyś. Proszę przekazać tam wyżej i przenieś post w razie czego. Dziękuje!
     
  2. 69fenix69

    69fenix69 Someday Author

    Szanujaca sie firma nie doprowadzi gry do takiego stanu... dso jest martwe bo czego oczekuje sie od gry mmo rpg? Progresu postaci a tego nie ma bo wystarczy troche postac zrobic i juz robisz wszystko bez problemu. Majac luka 200k dmg i 80% kryta na blood q bez problemu wszystko robie wiec jaki sens jest budowania postaci i grania dalej? Zaden bo gra nie stanowi zadnego wyzwania itp. Kazde mmo aktualnie jest lepsze od dso. Ta gra w sumie nie jest dso to jest zupelnie inna gra ktora z dso ma tyle wspolnego ze ma ta sama nazwe. Bp naprawde nie ma zadnych planow zwiazanych z ta gra bo gra stoi w miejscu od wydania 100 lvl(poprawki eventow sie nie licza jesli nie ma progresu postaci i pvp nie istnieje ale one nie istnialo od 55 lvl)
     
    BKGREG likes this.
  3. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Takie informacje nadal są zamieszczane w opisach aktualizacji/hotfixów, chociaż czasem są niektóre zmiany, które, prawdopodobnie z powodu roztargnienia, nie są wspomniane w opisie, przez co nie tylko Wy, ale również i My mamy małą niespodziankę, której pojawienia się nie boimy się wypomnieć Twórcom.
     
  4. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    obecnie serwer grimag prawie padł godz, 18 - 24.04.2023 pisze to dla ludzi którzy wrócili z pracy
     
    BKGREG likes this.
  5. Erithid

    Erithid Forum Greenhorn

    Wiecie ile odpisuje support na problem z questem? (kingshill w dawnej chwale)
     
  6. Jarullo

    Jarullo Forum Apprentice

    Rzadko kiedy wbijam na te forum, bardziej czytam jako nie zalogowany . Skoro daliście 2 eventy i odgrzewany bubel z modułami to dajcie ludziom troszkę radości z grania a nie kod błędu 36 lub 23. Jeśli nie panujecie na serwerami skasujcie ten cały bubel i tyle. Po co sobie strzępić języka. Lada chwila zlecą się hieny na hasło < dawać kody bonusowe za awarie > ....
     
    BKGREG likes this.
  7. Dekso

    Dekso Someday Author

    Serwer kod błędu 36 event z kopalni, lagi na Sargonie, że skaczesz po mapie jak małpa.
     
    BKGREG likes this.
  8. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Pomoc Techniczna powinna odpisać w ciągu 48 godzin, aczkolwiek najczęściej odpowiedź dostaje się tego samego dnia lub nazajutrz. Polecam po prostu obserwować skrzynkę odbiorczą (w tym folder spamu), gdyż tam przyjdzie ewentualna odpowiedź.

    Co do błędów związanych z kodem 36, to jesteśmy świadomi ich występowania i oczywiście ich obecność została zgłoszona wyżej.
     
  9. kasadin85

    kasadin85 Someday Author

    Zastanawia mnie, bo niestety nie znalazłem informacji o nowościach wprowadzonych u kowala(handlarza) i nie wiem czy nic nie podaliście czy po prostu źle szukam??
     
  10. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Powiem tylko tyle - jeśli publikujemy jakieś opisy aktualizacji, to są one do nas przekazywane od osób wyżej i my mniej więcej taką treść opisu musimy podawać w opisach hotfixów/aktualizacji. Prywatnie mogę powiedzieć, że wprowadzenie tego wczorajszego hotfixa (bo o nim nie dostaliśmy żadnego opisu o rzeczach, które on wprowadzał/zmieniał tak, żebyśmy mogli je przekazać graczom) również i mnie zaskoczyło.
     
  11. Erithid

    Erithid Forum Greenhorn

    Istnieje, jeżeli jest to legalne, na Grimmagu jakaś farma expa aktualnie? Bo ta z pająkami w Atlantydzie mi nie działa :(
     
  12. ElementoPl

    ElementoPl Forum Greenhorn

    Zwracam się ponownie z pytaniem jak się zalogować do gry i jak zmieniać mapy?
    Wróciłem po raz nie wiadomo który do gry i zauważyłem, że stan techniczny gry jest gorszy niż agonalny.
    Gdy ostatnio zadałem podobne pytanie, dostałem odpowiedź, że to wina sprzętu i połączenia internetowego (oczywiście nie wierzyłem w to).
    Od kilku dni mam nowy internet, więc wpadłem na pomysł zalogowania się do gry żeby zobaczyć co tam słychać i już na dzień dobry walka podczas logowania. Po kilku próbach udało mi się dostać do wyboru postaci. BA nawet udało mi się do miasta wejść , ale poza już nie.
    Po kilku godzinach powtórka. Ponowna walka z logowaniem, którą niestety przegrałem.
    Godzinę później już się udało, ale grałem niecałe 10 minut i w ruch musiał iść skrót alt f4, bo niestety gra stwierdziła, że nie załaduje mi mapy po raz nie wiadomo który.
    Więc zwracam się z pytanie o co chodzi?



    Dodam tylko, w grze mam 22 pingu.
     
  13. miras09

    miras09 Someday Author

    ja mam stary nowy komp xeon 8rdzeniowy karta radeon 200 10 lat temu była slaba 'robie nowy folder docelowy kopiuje z %temp% pliki zmieniam sciezke dostepu i potem wystarczy jedno wejscie na mapkę zeby zapielo i chula 4 chesty na luzie co jakis czas scina ale to wina servera chyba bo przewaznie nie gine raz na godzine
    problem jest z Windowsem i i plikami tymczasowymi w temp pink 33/35 100mg ale na testach to do 30mg/s
     
  14. Arkezik662

    Arkezik662 Forum Apprentice

    Powie mi ktoś dlaczego bp daje takie eventy jak chciwość przemytnika *****? Jak zrobić ten eve jak przez kilka godzin wyskakuje błąd 36? XD po prostu..
     
    Last edited by moderator: Apr 30, 2023
  15. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    wystarczy tylko 1 raz zrobić ten event i odstawiać se wejściuwki u kobolda i z eventu na event -robisz go w zależności od progresu ,a co do błędu każdy je ma i gra ( zmień kompa tyle ci napiszę )
     
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    A próbowałeś przeczyścić pliki DSOClient w %temp%? Albo ogólnie trochę przeczyścić komputer? Też dłuższe ładowanie może być spowodowane małą ilością wolnego miejsca na dysku. Nie twierdzę oczywiście, że tylko to jest powodem takich sytuacji, ale na pewno częściowo do tego się one przyczyniają.

    Arkezik662 - z Twojej wypowiedzi usunąłem nieładne wyrażenie. Tak, wiemy iż dalej występuje błąd 36. Było to już przez nas wielokrotnie zgłaszane i nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy ten błąd zostanie finalnie naprawiony.
     
  17. kasadin85

    kasadin85 Someday Author

    Miało byc kila kodów bonusowych dali jeden i do tego taki fatalny, że szkoda gadac! Także spełnianie obietnic nie jest ich mocna stroną!

    A teraz pytanko mam , czy ten klejnot co się dropi z jaskini tez na draganie będzie dawał więcej materiałów tak samo jak skórek z bosów?
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Klejnot łowcy składników, bo ten masz na myśli, nie działa na wyjątkowe składniki. Gdyby on działał, to ten set nie miałby prawa być mitycznym :)
     
  19. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    To niech zmienią rzadkość skórek dragana na mityczne bo póki co to są legendarne i dodadzą opis, że nie działa na mityczne składniki.
     
  20. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    Nie ma żadnego eventy a błąd przeciążonego serwera (36) dalej rządzi co to będzie jak Dragan ruszy eh masakra