Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. ElementoPl

    ElementoPl Forum Greenhorn

    Tak, próbowałem zadziałało, ale tylko na kilka zmian mapy.
     
  2. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    właśnie stało się to czego się obawiałem błąd 36 jest de best i żeby było jasne do moderatorów niw mam pretensji bp ma wszystkich graczy tam gdzie słońce nie wstaje i dalej szkoda palców obijać na klawiaturze
     
  3. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Myślę, że dziś Dragana można sobie odpuścić, od 8 rano próbowałem kilkadziesiąt razy wejść na mapkę, bez powodzenia, a będzie jeszcze gorzej, bo dziś wolne i wszyscy szturmują serwery.
     
  4. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    można się tego było spodziewać kod błędu 36 zostanie z nami na zawsze na nic tłumaczenia ze zostało zgłoszone pracują na tym i inne tym podobne bzdury- jak się nie ma nic do powiedzenia to się nic nie mówi- raczej na tym nie pracują i nie maja zamiaru błąd jak się pojawia tak pojawiać się będzie- niech niemoc będzie z wami (bp)
     
    szyszak2222 likes this.
  5. ogmiosan

    ogmiosan Forum Apprentice

    Przez kod błędu 36 tracimy perły za wejście na Dragana ,brak możliwości płynnego wpuszczania na mapy całkowita żenada jest tylko gorzej nie lepiej ta gra dotknęła dna .
     
  6. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    obecna sytuacja u mnie 30 razy kod błędu 36 i 10 razy wejść na mapkę - komu to zawdzięczmy każdy wie, i po co dają ten kod jak ludzie go maja w 4 literach przy obecnej sytuacji
     
  7. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Od zawsze byłem wyrozumiały ale dzisiaj przesadzili co nie. Nie dość, że dostałem muta za "mema" to jeszcze zabraniają mi dzielić się obiektywną opinią na dany temat. Pisałem wielokrotnie do supprtu by naprawili błąd 36 który dręczy od bardzo dawna graczy, nie chcieli słuchać. Przytakiwali mi w wielokrotnie mając obecne sytuacje w ***** to teraz stało się to czego każdy zdrowo myślący człowiek mógł się spodziewać, na dzień dzisiejszy gra Drakensang Online na serwerze Grimmag rzecz jasna jest nie grywalna. Powiem wam tylko tyle, że nie życzę tej grze źle bo uwielbiam ją, jestem tu na prawdę od wielu lat i chce by moje ulubione mmorpg utrzymało się, odrodziło z popiołów i trwało ale źle to wygląda. Gracze teraz sobie żartują, śmieją się ale mogę wam zapewnić, że jeśli gracze przez lagi nie zdobędą mitycznego setu to większość, duża część graczy przestanie grać jeszcze w tym roku. Do 2024 to ja nie wiem czy jeszcze ktoś zostanie bo z dnia na dzień jest coraz większa tragedia. Jak gra miała pozytywne opinie tak teraz każdy zdrowo myślący widzi jak gra każdego dnia upada i czeka tylko na dzień w którym zostanie zamknięta.

    Teraz moja prośba do moderatorów. Wiem, że nie od was to zależy ale proszę abyście przekazali tym wyżej, że powinni naprawić ten błąd.
    Ja i moja gildia już ustaliliśmy sobie, że jeśli w ciągu 3dni serwery nie będą działały to zbieramy menele i przechodzimy do innej, grywalnej gry także 50 osób stracicie. Pewnie jeszcze osoby które są u nas na dc też zrezygnują *****
    Gdyby pacjent przyszedł w takim stanie do lekarza to by nie uwierzył jak mógł tak się zaniedbać :)
    Dzięki za wysłuchanie!
     
    Last edited by moderator: May 2, 2023
    CaballoLoco likes this.
  8. Fishka

    Fishka Forum Apprentice

    Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że zauważyli spadek graczy w ostatnich miesiąc i ograniczyli przepustowość serverów bo wiadomo nie opłaca się utrzymywać płacić za coś co nie jest wykorzystywane. I tak oto gdy przychodzi większy event gra się wysypuje. Grałem normalnie od 24 do 2 w nocy wczoraj jak event sie zaczął, dzisiaj od rana 10 aż do 18 kod błędu 36, zrobiem misje na m1 i m2 a powinienem juz 3 pasek jechać
     
  9. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Jakby dbali o grę to by się opłacało. Tak działa inwestycja, trzeba w coś dać nawet jeśliby mieli nie wyjść na plus.
    A uwierz, że gdyby się postarali o stabilność i naprawiali by błędy od razu po pojawieniu to by nie było takich sytuacji. Nikt nie uciekł z gry ze względu update tylko błędów i monotonności gry.
    Ja już pisałem wielokrotnie, że jedyny sposób na odrodzenie gry to zaczęcie działać, udostępniać posty, pisać dokładnie co zostało dodane, zmienione. Dodawać częściej aktualizacje, patche regularnie robić. Dodawać jakieś eventy które nie mają tylko nagród ale również ciekawą fabułę. Bo patrz jest dragan na 30dni to czemu nie zrobią podobnego eventu z jakoś fabułą ? Przecież gra ma dostarczać frajdy to niech sprawią by dostarczała. Niech mnie zatrudnią to im ożywię te grę jak nie potrafią.
     
  10. Lalek1963

    Lalek1963 Forum Apprentice

    nie lubię polskiej moderacji ale to właściciel gry odpowiada za taki stan rzeczy, jedyne wyjście dla graczy którzy chcą w tę grać to na jakiś czas odciąć właściciela gry od wpływów. Dziś tez grasz z grupą i po jednym runie wyskakuje błąd 36.
     
  11. Dekso

    Dekso Someday Author

    Pierwszy raz w historii moich gier spotykam się, że nie można zacząć eventu(kod 36) od dwóch dni jest problem, a włodarze NIC nie robią.
    Przecież to jest jawne plucie w twarz graczom.
     
  12. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ja już mam dosyć tej gry z powodu tego eventu ,wolę zagrać po raz 30 w wiedzmina 3 dziki gong , niż sie wkurzać ,a może wejde i nie będzie 36 error
     
    adskia likes this.
  13. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    pisałem m-c temu ,że jak ma tak wyglądać ten event to niech go nie dają , mod usunął mój wpis wtedy więc teraz pytam : gdzie jesteś !!!! wstyd ci się pokazać i odezwać na forum??? ZENADA
     
  14. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Proponuję zachować spokój i opanować emocje ;) skończy się event Viscanium i minie długi weekend, to i serwery będą mniej obciążone. ale faktem jest, że puszczenie kilku niezłych eventów w tym samym czasie nie było dobrym pomysłem.
     
  15. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Przykro jest nam czytać o błędach, które ograniczają Wam radość z gry i ogólnie przeszkadzają w płynnej rozgrywce. Twórcy nadal pracują nad rozwiązaniem problemu. Dzisiaj chwilowo udało się im ten problem ogarnąć, ale niestety, znów się pojawił. Ze wszystkich serwerów sygnały o tym błędzie dostajemy głównie z Grimmaga. Uwierzcie lub nie, ale nas też irytuje pojawianie się tego błędu u Was i dłuższy czas jego naprawy. Wątpie w to, iż obecna sytuacja zostanie bez dalszych reakcji ze strony Twórców.
    Niemniej jednak proszę Was o zachowanie pewnego poziomu w komentowaniu, gdyż z powodu dość wulgarnego języka wśród osób tu komentujących, ta część postów nie mogła zostać dopuszczona do tego tematu, a gdyby została, musiałaby być szybko moderowana, a twórcy tych wypowiedzi odpowiednio karani. Naprawdę, jeśli chcecie coś przekazać, to zachowajcie kulturę w wypowiedzi, tak jak i my zachowujemy ją w stosunku do Was.
    W miarę możliwości będziemy starali się przekazywać Wam informacje na temat obecnego stanu rzeczy. Na tą chwilę zajmujemy się tym, czym możemy i potrafimy się zająć (np. dziś/jutro powinien pojawić się poradnik do eventu Dragana w polskiej wersji językowej), gdyż owy błąd leży w kwestii Twórców.

    rszdiablo, szyszak2222 - Wasze posty zostają usunięte za spam.

    Knopers - Twój post został skrócony o niewłaściwe określenia podchodzące pod wulgaryzmy.

    TotalneDno - Twój post był tak skandaliczny, że jedyne, na co zasługuje, to 51 punktów, co wiąże się z blokadą konta na okres 30 dni.


    PogromcaStarych - Twój post również poważnie narusza regulamin, dlatego oczywiście na Twoim koncie także pojawia się
    51 punktów, co wiąże się też z blokadą konta na okres 30 dni. Oczywiście on również zostaje usunięty.
     
    Last edited: May 2, 2023
    Geraldinio likes this.
  16. Kajika

    Kajika Forum Greenhorn

    przecież to nie przez polski długi weekend są serwery obciążone. Święto 1 i 3 maja mamy tylko w Polsce co wyraźnie widać po działaniu serwerów. Do godziny 12 jest ok, można grać, długo wczytuje, a po godz. 13/14 grać się kompletnie nie da. Zobaczysz co się stanie w weekend jak wszyscy Niemcy, Brytyjczycy, Francuzi itp. będą w domu. Serwery spłoną. Jeszcze za mało ich wykupili.
     
  17. jaymz84

    jaymz84 Forum Apprentice

    Ja jakoś się przez lata przyzwyczaiłem - choć aż tak źle to chyba nigdy nie było. Wyżywanie się na Moderatorach raczej nie naprawi serwerów ;P Mnie tylko ciekawi jedno - tak od strony technicznej może ktoś wie - Sytuacja z teraz: normalnie latam po każdej "zwykłej" mapie , mogę wejść na Varholm (jakby nie patrzeć też eventowa lokacja) latam po zamku (zdecydowanie eventowa lokacja) ile chce, wchodzę na Dragana, plac, któreś lochy i... kupa. Co nagle w tym samym momencie 90 % serwera bije Dragana na bolesnym (to jedyny poziom w jakim mogę bić solo :( ) Trochę to jakoś ... no mało logiczne od strony technicznej
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    No właśnie, to jest bardzo logiczne, gdyż na Varholm ludzie chodzą głównie podczas eventu, za dnia ta aktywność w tym miejscu jest niska, a Dragan to Dragan - ma swoich fanów i ludzie starają się jak najbardziej wykorzystać czas jego trwania - tym bardziej, iż muszą go ubić 100-200 razy, aby móc uzyskać mityczny set. To powoduje większe obciążenia na mapach bardziej obleganych.
     
  19. magicznaewa

    magicznaewa Forum Greenhorn

    Ja od jakiejś pół godziny nie mogę się w ogóle zalogować do gry :/ Mimo, że jak pisaliście, po wszystkich lokacjach oprócz eventowych można było latać.
     
  20. robert22m

    robert22m Forum Greenhorn

    Witam. od 1 maja w ogóle gra jest nie grywalna. Cały czas błąd 36....odkąd pamiętam zawsze macie problemy z DSO jestem starym graczem miałem przerwę 2 lata ale od miesiąca zacząłem grać z powrotem. Ale widzę ze nie ma co wracać bo błędy się powtarzają z Eventu na Event...Pewnie napiszecie ze problem znany ale to nie jest pierwszy raz od zawsze macie problemy z DSO....