Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    W poradniku taka informacja się nie pojawiła, ale nie oznacza to, iż nie można jej dopisać do pytań z FAQ, co na pewno w najbliższym czasie zrobimy :)
    Jeśli chodzi o unikaty Dragana za ubicie Dragana na Wielkiej Sali, to można je otrzymać za pierwsze ubicie w danej edycji. Oznacza to, iż jeśli rok temu otrzymałeś cały komplet z Wielkiej Sali, to w tym roku za ubicie jej pierwszy raz również one wpadną :)


    Niestety, dalej jesteśmy bez wieści na ten temat. Bardzo możliwe, iż naprawienie tego błędu jest bardziej skomplikowane, przez co wydłuża się czas jego występowania, a też trzeba mieć na uwadze, że oni ten błąd chcą naprawić w całości, żeby potem nie było sytuacji, że wprowadzają hotfix, który nie do końca wyeliminuje ten błąd, dlatego jeszcze chwilę im to zajmie. Czy nazwałbym to olewaniem graczy? Nie, raczej nie użyłbym tego słowa. Jest jednak małe pocieszenie, gdyż z dzisiejszej wypowiedzi CM Shanty'ego można wyciągnąć informację, że będą rozmowy na tematu przedłużenia okresu trwania akcji specjalnej, co głównie graczom z Grimmaga, których najbardziej dotyka ten błąd, powinno podpasować.
     
    Last edited: May 5, 2023
  2. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    Niestety, dalej jesteśmy bez wieści na ten temat. Bardzo możliwe, iż naprawienie tego błędu jest bardziej skomplikowane, przez co wydłuża się czas jego występowania, a też trzeba mieć na uwadze, że oni ten błąd chcą naprawić w całości, żeby potem nie było sytuacji, że wprowadzają hotfix, który nie do końca wyeliminuje ten błąd, dlatego jeszcze chwilę im to zajmie. Czy nazwałbym to olewaniem graczy? Nie, raczej nie użyłbym tego słowa. Jest jednak małe pocieszenie, gdyż z dzisiejszej wypowiedzi CM Shanty'ego można wyciągnąć informację, że będą rozmowy na tematu przedłużenia okresu trwania akcji specjalnej, co głównie graczom z Grimmaga, których najbardziej dotyka ten błąd, powinno podpasować.[/QUOTE]


    jak to jest pięknie napisane , można to porównać do obietnic naszych polskich partii tuż przed wyborami
     
    tozagol and CaballoLoco like this.
  3. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    A tak serio? Chyba sam Pan nie wierzy w to co pisze :D.
     
    tozagol likes this.
  4. Error36

    Error36 Forum Greenhorn

    Zaczeło się godzina 13.00 . KOD 36 . Za duże obciążenie serwera . Serwer stoi na jakiejś maszynie, która nie jest w stanie uciągnąć tylu graczy. Zamiast przenieść serwer na bardziej wydajną maszynę to nie lepiej wyzbyć się nadmiaru graczy i hajsik w kieszni. W zamian zrobić filmik pod tytułem "Czy opłaca się grać w DSO w 2023" i zrobić kompilacje KODU 36.
     
    tozagol likes this.
  5. Lalek1963

    Lalek1963 Forum Apprentice

    od teraz zdobycie setu dragana nie powinno się wiązać od skończenia eventu tylko czy udało ci się zalogować wystarczająco dużo razy podczas eventu :)
     
    CaballoLoco likes this.
  6. robert22m

    robert22m Forum Greenhorn

    Witam. Chwiałbym nadmienić że to nie jest od dziś tylko od zawsze macie te problemy co pamiętam...Widać po wpisach graczy także. Dla mnie to jest karygodne że prawie już od tygodnia nie można swobodnie zagrać ze znajomymi tak jak kiedyś....Bez potrzeby była transfuzja do CE....Jest taka zasada jak coś działa to sie nie rusza i nie wymyśla się durnych hotfix które nic nie dają. NIe widać żeby chcieli usunąc te problemy bo jedno robią a psują co innego. Poprostu gra zaczyna się być nie grywalna. Czy zle napisałem wczesniej ? dobrze bo graczy się olewa i się nie słucha co chcą lub co potrzebują jesli o zmiane w grze.....Duzo osób uciekło po zmianie do CE tak jak wspomniałem bo zostały zabrane wszystkie kamyki, zaklecia, klenoty itp to była ich cięzka praca i zostali oszukani....Wspołczuje tym któzy wsadzili dużo kasy w postać i została zniszczona.....Czy MOD nie przyzna racji? Od tyg pisze do Support ale widze że chyba wszystkim wysyłają to samo metodą CTR+C - CTR+V.....Ludzie ogarnijcie się i zróbcie coś z tym
     
    CaballoLoco likes this.
  7. Lalek1963

    Lalek1963 Forum Apprentice

    ja postanowiłem, że jeśli mi się nie uda przez martwy serwer skończyć eventu, kasuje postać i nie chce już mieć cokolwiek wspólnego z tą wspaniałą firma i jej produktami.
    nawet nie mogę zadania zrobić na ubicie dragana i odebranie 1 perły, co za szajs
     
    Last edited: May 6, 2023
    tozagol likes this.
  8. Magiczny

    Magiczny Forum Apprentice

    Niestety, dalej jesteśmy bez wieści na ten temat. Bardzo możliwe, iż naprawienie tego błędu jest bardziej skomplikowane, przez co wydłuża się czas jego występowania, a też trzeba mieć na uwadze, że oni ten błąd chcą naprawić w całości, żeby potem nie było sytuacji, że wprowadzają hotfix, który nie do końca wyeliminuje ten błąd, dlatego jeszcze chwilę im to zajmie. Czy nazwałbym to olewaniem graczy? Nie, raczej nie użyłbym tego słowa. Jest jednak małe pocieszenie, gdyż z dzisiejszej wypowiedzi CM Shanty'ego można wyciągnąć informację, że będą rozmowy na tematu przedłużenia okresu trwania akcji specjalnej, co głównie graczom z Grimmaga, których najbardziej dotyka ten błąd, powinno podpasować.[/QUOTE]
    ten blad jest tak skoplikowany ze ciezko im powiekszyc serwer
    ale to jest gameforge wiem nie ma co liczyc na cuda
    i tak na marginesie slowa Shanty mozna wsadzic sobie tam gdzie swiatlo nie dochodzi pamietam slowa znajomego Gm'a z metina2 ja tylko iteresuje zarabianie kasy dla firmy a nie gracze ona ma ich gdzies tylko kasa sie liczy
    a stracony czas premium tez bedzie przedluzany ? raczej nie bo to kasa :)
     
    BKGREG likes this.
  9. Error36

    Error36 Forum Greenhorn

    Dragana odpusciłem, myślę pójdę po farmić na inne mapki i co kod 36 gdzie nie pojdziesz kod 36 . Zmiencie nazwe tej gry z dso na CODE 36.
     
  10. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Cokolwiek nie powiedzą ta gra pada i widać to w starych nienaprawianych do tej pory błędach, widać to w obniżanej wydajności serwerów, widać to we wrzucanej pochopnie i nie sprawdzonej kolejnej treści z całą masą nowych błędów.

    To już nawet nie jest olew, tylko dorzynki firmy upadłościowej, która jeszcze wyciągnie od ludzi co się da zanim bankruta zamknie.

    Przesiedziałem w tej grze tony godzin, przez te kilkanaście lat i żal będzie tą grę porzucić ale wszystko wskazuje na to że to jej koniec, to już tylko kwestia czasu kiedy się to stanie. Mam prośbę jakbyście mieli na oku jakąś grę w podobnym klimacie do DSO ale stabilną to wrzućcie mi coś na priv, będę wdzięczny.
     
    tozagol and BKGREG like this.
  11. Dekso

    Dekso Someday Author

    Kod 36 jest co najmniej od 2 lat, co zrobili? NIC.
    Graczom ścieme walą, że pracują nad problemem, tylko czekać na info o zamknięciu serwerów.
     
    tozagol likes this.
  12. Dekso

    Dekso Someday Author

    Przed chwilą wyfarmiłem amulet Pajęcza siła Archany, wróciłem do miasta zobaczyłem jakie staty i chciałem go przełożyć do skrytki, ale znikł.
    To jest już przegięcie pały.
     
    tozagol likes this.
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Jeśli go podniosłeś z ziemi do plecak, to proponowałbym napisać w tej sytuacji do Pomocy Technicznej, aby zbadała temat.

    Aikid - Twój post uznaję za spam, dlatego też zostaje on usunięty.

     
  14. Victoriius

    Victoriius Forum Greenhorn

    Niestety dalej kod błędu 36. To już jest mało zabawne ! Po 10 latach spędzonych w DSO pora się rozstać i raczej nie robić sobie złudzeń, że coś tu naprawią. DSO plujecie graczom w twarz. Żal !!!
     
    tozagol likes this.
  15. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    a ja się pytam kto mnie i innym graczom odda utracone drogi zagłady eliksiry i inne rzeczy to co robi team dso to po prostu kradzież w biały dzień jesteście najzwyczajniej nieuczciwy i macie wszystkich wiadomo gdzie
     
    tozagol likes this.
  16. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Chciałbym się zapytać czy wiadomo co ile lub kiedy będą Eventy Wielkie Łowy oraz Polowanie na Potwory.
     
  17. jaymz84

    jaymz84 Forum Apprentice

    Ciekawi mnie jedna rzecz - otworzyłem już koło 200 amfor, ze 20 razy ubiłem Dragana i niestety dalej Tajemniczy Zwój nie wypadł (w instrukcji piszecie, że tak właśnie można go pozyskać) - moje zapytanie jest następujące: czy istnieje REALNA szansa na wydropienie tego zwoju czy większe szanse matematyczne mam na trafienie 6tki w totka, wykupieniu za tą kasę Gameforge'a i dodaniu sobie go ekwipunku prze jednoczesnym założeniu, że polska reprezentacja zdobywa Mistrzostwo Świata w piłce nożnej z Wojtkiem Szczęsnym jako królem strzelców ??
     
    tozagol, Glogi and BKGREG like this.
  18. Error36

    Error36 Forum Greenhorn

    Teraz juz nawet wieczorami grac nie idzie coś pieknego .
     
  19. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Bijesz go na blood? bo im wyższy poziom tym wyższa szansa na tajemniczy zwój :)
     
  20. bandziu2014

    bandziu2014 Forum Apprentice

    Kwestia szczęścia, na 100 ubić dragana grupowego poleciały 3 zwoje (mod blood).