Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Lalek1963

  Lalek1963 Forum Apprentice

  ja na 150 ubić dragana na rozlewie otrzymałem 11 zwojów
   
 2. Knopers

  Knopers Forum Apprentice

  Szczęście tu nie ma nic wspólnego z szansą na drop XD
   
 3. Magiczny

  Magiczny Forum Apprentice

  "Bohaterowie Dracanii!
  Dzisiaj ok. godziny 15.00 odbyła się krótka przerwa techniczna.

  Lista zmian:
  - Błąd, w którym gracze, którzy zakładają, bądź założyli konto przez platformę Steam, nie mogli prawidłowo korzystać z ofert sklepu, został naprawiony.
  - Tekst przetapiarki kamieni szlachetnych został zmodyfikowany. (Koszt ich przepylania u kowali jest obecnie równy kosztowi ze stołu warsztatowego.) Powiadomienie zostanie dodane w następnym wydaniu. Ikona tej funkcji również zostanie zmieniona w następnym wydaniu.

  Osobom, u których pojawia się czarny ekran po wejściu w sklep, doradzamy pobranie aktualnej wersji klienta ze strony internetowej i zainstalowaniu go, aby uniknąć problemów.


  Wasza Ekipa DSO"
  juz 8 dzien bledu 36
  ale blad ze sklepem zalatwili w mgnieniu oka
  pytanie gdzie jest teraz ta "Nasza Ekipa DSO " ?
   
 4. MMogrom1

  MMogrom1 Forum Greenhorn

  Witam Ekipę DSO

  Pytanie ktoś z was może mi powiedzieć co w związku z tym błędem 36 robicie, już 8 dzień walki z tym błędem mamy, ludzie już nie powiem co piszą o tym sam też się gotuję , płacimy pieniądze dla was a wy nie wiem zapomnieliście za co bierzecie pieniądze , kiedy w końcu zacznie się normalna gra, ludzie za chwilę sami chyba opuszczą ją bo to nie jest już śmieszne .tylko nie piszcze że się zajmujecie i wiecie o tym błędzie
   
  _mrak11_ likes this.
 5. -cymerianin-

  -cymerianin- Forum Apprentice

  Mam pytanie dotyczące 3 paska postepu jak i placu boju , czy obydwa wydarzenia odbywają sie w kingshill ? Może to dziwne pytanie lecz po wejściu na zamek za drogę zagłady i idac dalej aby wejsć na dana lokalizację wchodzę do miasta.Prosiłbym również moderatorów o solucję do eventu o nazwie 36 podobno jest takowy event gdzie dostaje sie za jego ukończenie super unikaty.
  Dziękuję za odpowiedzi - pozdrawiam
   
  _mrak11_ likes this.
 6. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Odsyłam do naszego poradnika w kwestii tego, gdzie wszystko się zdobywa :)
  Aktualnie nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy to zostanie naprawione. Nie otrzymaliśmy w ostatnich dniach żadnych dodatkowych informacji od Twórców, którymi moglibyśmy się z Wami podzielić i jakkolwiek uspokoić nastroje. W każdym razie jest to błąd niezależny od nas jako moderacji i niestety, musimy cierpliwie czekać na jego rozwiązanie.
  Na samym początku drobna rada - swoje wypowiedzi zamieszczajcie poza cytowaną wiadomością, inaczej ona po prostu się nie zacytuje. Co do błędu ze sklepem, to najwidoczniej był to błąd, za którego naprawianie wzięto się wcześniej, bądź za jego naprawę były odpowiedzialne inne osoby niż za naprawę błędu 36, dlatego też, żeby nie czekać, wrzucono po prostu taką poprawkę. Taka jest moja teoria, może być błędna, aczkolwiek jest ona najbardziej prawdopodobna.
  Raczej to kwestia zwykłego pecha niż błędu. Jest jeszcze sporo czasu na wykonanie tego wydarzenia i prędzej, czy później ten zwój po prostu dropnie. Jeśli Ci nie dropnął jednego dnia, to może warto po prostu spróbować to zrobić innego dnia? Może będziesz mieć większe szczęście niż dzień wcześniej.
  Terminy odbywania się tego typu wydarzeń są ciężkie do przewidzenia. Na tą chwilę nie jest znana żadna z dat dotyczących tych eventów.
   
 7. Lalek1963

  Lalek1963 Forum Apprentice

  może moderacja póki jest taka sytuacja zaproponuje jakiś lejek wejść do gry, np. gracze, którzy maja nazwę zaczynająca się na literę A do litery H mogą logować się w godzinach X do Y, inni gracze w innych, do momentu póki gra się nie ustabilizuje. Co Wy forumowicze na to?
   
 8. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Tak można to zrobić inspirując się zasadą otwarcia biedronki dla seniorów w czasie pandemii :D
   
  hucpa likes this.
 9. ZabijMnieGlino

  ZabijMnieGlino Padavan

  Hej. Ma ktoś staty setu pirackiego mitycznego dla rangera i maga, pierścienia i amuletu?
   
  Last edited: May 10, 2023
 10. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Prosimy zapytać o to w tym samym miejscu, w którym znalazłeś informację na temat takiego setu :)
  Niestety, byłoby to ciężkie do zrealizowania, zważywszy na to, że zawsze znalazłyby się jakieś osoby, które nie zgadzałyby się na taką kolejność i takie godziny :)
   
 11. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Ale ja nie rozumiem w czym problem.
  Nie jem kolacji, bo wstaję o 3:00 rano i ją zjem razem ze śniadaniem. Do 5:00 robię dzienne i obskoczę kilkanaście mapek Dragana, potem PKS do Radomia, który zawsze się spóźnia, ale to nie ma znaczenia, bo PKP do Warszawy też się zawsze spóźnia. W robocie jestem o 8:00, po robocie znów spóźniony PKP, w domu ląduję o 23:00, idę spać bez kolacji, bo ta ze śniadaniem to wiadomo, o 3 rano przed Draganem...
   
  BKGREG and Glogi like this.
 12. Lalek1963

  Lalek1963 Forum Apprentice

  no cóż mi powiedzieć, na co dzień to Ty jesteś koksem, więc chyba event nie jest Ci potrzebny :)
   
 13. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  niezły tekst Józefa Nalberczaka z filmu- co mi zrobisz jak mnie złapiesz-niekoksy niech go obejrza
   
 14. SiwySpeedo

  SiwySpeedo Forum Greenhorn

  Kiedy będzie znów event na set bgh przydał by się znów he
   
 15. kasadin85

  kasadin85 Someday Author

  Wiadomo kiedy bedzie mini event?, Nie bardzo rozumiem czemu to taka wielka tajemnica i nie ma nigdzie o tym informacji
   
 16. Lalek1963

  Lalek1963 Forum Apprentice

  a tajemnica bo jak wszyscy naraz wejdą jak się zacznie to serwer wybuchnie
   
  Last edited: May 11, 2023
  tozagol and hucpa like this.
 17. Magiczny

  Magiczny Forum Apprentice

  jakies bledy ze sklepem, steamem to naprawiaja a bledu 36 nie potrafia juz 11 dzien
  ten blad sam sie naprawi za 20 dni jak skonczy sie event dragana i wtedy powiedza ze go naprawili
  a admini tego forum co robia ? powinni wysylac do nich dziennie 2-3 wiadomosci z bledem 36 a jak nie to dajcie do nich adres e-mail to gracze zalatwia sami sprawe
   
  Last edited: May 11, 2023
  _mrak11_ likes this.
 18. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Akurat admini tego forum mają trochę inne zadania niż notoryczne zgłaszanie tego samego błędu, co do którego otrzymujemy każdego dnia informacje, że są w trakcie jego naprawiania. Widzimy, co się dzieje na forach, widzimy też to, co dzieje się na discordzie. Na ten błąd i na jego naprawę nasza ekipa niestety nie ma wpływu. Napisanie 20 razy "ej, naprawcie ten błąd" magicznie nie przyspieszy prac Twórców nad nim, wręcz by je spowolniło.
  Na tą chwilę nie jest znana data pojawienia się wyzwania Draganowego - zapewniam jednak, iż na pewno ono się pojawi i nie będzie ono trwać krótko. Tym bardziej nie jest znana data pojawienia się ponownie wydarzenia Wielkich Łowów, gdyż odbywał się on w marcu, a nie jest to typ eventu, który odbywa się co miesiąc, czy dwa.
   
  Geraldinio likes this.
 19. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  niech firma zatrudni kogoś z ANONIMUS , tam 1 cZłowiek z tej grupy zrobi całą robotę ,za psedo informatyków z bp i pozbędzie się error 36
   
  tozagol likes this.
 20. Lalek1963

  Lalek1963 Forum Apprentice

  radzę pogodzić się z sytuacją w grze jaka jest, ten błąd to wyskakuje jak jest aktywnych duża liczba graczy i nie jest to chyba problem oprogramowania. Gram rano i jest okej, gram wieczorem i jest źle. Wg mnie nic nie osiągniesz wymagając, żeby cos zmieniono, kogoś zatrudniono raczej skup się na tym co Ty możesz w tej sytuacji zrobić. Ja ponad rok temu walczyłem z moderacją o odzyskanie ukradzionego konta dla dziecka, nic to nie dało, mimo oczywistych argumentów i na rok czasu dałem sobie spokój z grą, teraz wpadam raz na jakiś czas, opłaty na grę mnie już w ogóle nie interesują, dostosowałem swoje zachowanie do "towaru" i obsługi, które otrzymuję i o wiele mi lepiej teraz :)
   
  tozagol likes this.