Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  -kiler5- - za takie odwalanie, to jedyne, co mogę Ci zaproponować, to 22 punkty ostrzeżeń, co wiąże się z blokadą konta na 5 dni. Na przyszłość - nawet wulgaryzmy z innego języka, w dodatku napisane skrótem, to nadal są wulgaryzmy. Jesteś doświadczonym użytkownikiem, w dodatku wielokrotnie upominanym za swój język wypowiedzi, więc oczekujemy jakiejkolwiek poprawy w tej kwestii. Post oczywiście został trochę okrojony o niedozwolone i niekulturalne wyrażenia.
  Magiczny - Używanie czerwonego koloru i jego odcieni jest zarezerwowane tylko dla członków ekipy, dlatego też udzielam Tobie ostrzeżenia w tej kwestii, a sam kolor został przeze mnie usunięty.

  Myślę, że Twórcy mają lepsze rozeznanie na temat kroków, jakie mogą podjąć w tej sytuacji. Nawet jeśli chodzi właśnie o przepustowość serwera, to jednak sam musisz przyznać, iż łatwiej jest powiedzieć, że "na pewno trzeba wydać więcej pieniędzy", niż ich po prostu "mieć więcej do wydania". Można założyć, że jakieś tam ograniczenia w budżetach są, więc wcale to nie musi być rozwiązanie, które obecnie jest możliwe do osiągnięcia przez Twórców. Mogą też myśleć nad innymi, mniej kosztowniejszymi sposobami. Oczywiście są to tylko moje przemyślenia - sami nie wiemy, jak Twórcy ten problem rozwiążą i jakimi zasobami dysponują do ich zwalczenia (przez zasoby mam na myśli np. dostępy, możliwości, pieniądze, czy też i same umiejętności osób pracujących w ekipie).
   
  Last edited: May 24, 2023
 2. tarcza3

  tarcza3 Forum Apprentice

  Witam. Czy po wejściu na mapę np. wykopaliska Dragana, wejście na drugą mapę (może się ukazać lub nie) konieczne jest pokonanie pewnej ilości w % mobków. Ewent trwa już 3 dzień a wejścia jak nie ma tak nie mam. Pech czy co.
   
 3. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced

  Musisz ubić tylko Cadoca i ci się pokazuje portal ale może być też tak że nawet jak go ubijesz to się nawet portal nie pojawi i musisz robić reset mapy . Ja miałem wczoraj sporo razy tak . Musisz być cierpliwy też szczęście trzeba mieć . Wczoraj z grupką wchodziliśmy na zmianę żeby był portal na Mystras i dopiero gdzieś za 10-15 razem się portal pojawił a tak to albo był portal do Grobu albo wcale i tak w kółko.I jeszcze ten błąd 36 to krew człowieka zalewała .
   
 4. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Ta wersja nie jest do końca poprawna. Owszem, trzeba znaleźć na mapie Cadoca i go pokonać, ale jednocześnie wokół niego są też i jego rycerze, których również trzeba wszystkich pokonać, aby pokazało się wejście. Jeśli po ich ubiciu nadal wejście się nie pokaże, to oznacza to, iż któregoś z jego rycerzy pominęliście, więc trzeba się wrócić w tamto miejsce, wyszukać niedobitka i go pokonać.
  Nie ma takiej możliwości, żeby portal po ubiciu wszystkich tych rycerzy Wam nie wyskoczył.
   
 5. tarcza3

  tarcza3 Forum Apprentice

  Dzięki za odpowiedz. Słaba to nadzieja.
   
 6. Knopers

  Knopers Forum Apprentice


  No jak się zbuguje lub wywali error to wtedy jest szansa, że się portal nie pojawi. I jest na to całkiem duża szansa.
   
 7. Chishiya

  Chishiya Forum Greenhorn

  Wie ktoś jak to jest z pasem zapału w premium day ? Jak nie mam 100 lvla, a zrobię wszystkie questy główne, to będę mógł go kupić na 145 lvl czy na poziom 45 większy od mojego ? I czy np. jak już będzie premium day i w trakcie zrobie wszystkie questy główne to pojawi się tam ten pas czy już mi tego nie zaliczy ?
   
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  O ile się dobrze orientuję, to musisz mieć 100 poziom i ukończone wszystkie misje fabularne z Aktu VIII. Jeśli jesteś w trakcie wbijania poziomu, to unikaty zapału powinny być dostępne do kupna tylko na poziomie, na którym aktualnie znajduje się Twoja postać.
   
 9. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Jestem właśnie po 15 wejściu na wykopaliska. Żadnego Cadoka, żadnego portalu. Albo tam jest postęp z ubicia w wysokości 2-3 tys albo po 200-300 i potrzeba 2,5 do 3 tysięcy wejść!!!

  Szkoda tylko, że o zmniejszeniu częstotliwości jego występowania, jakoś tak dziwnie przemilczano.
   
 10. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nic w tej kwestii nie było ruszane i mogę dać sobie za to rękę uciąć. Wydarzenie Dragana nie było aktualizowane względem wersji z poprzedniego roku, więc nie, szans nie obniżano, po prostu nie masz farta do niego. Ze swojej strony poleciłbym po prostu przejście na inną mapę, np. Nocny Lodowy Las, gdzie osobiście uważam, że Cadoca i jego rycerzy jest dużo łatwiej spotkać.
   
 11. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Na początku kilka razy byłem na lodowym, ale pomyślałem o tym samym i zmieniłem mapkę na wykopaliska xd
  Czyli nieprawdopodobnie niebywały pech?

  ps
  Właśnie wszedłem po raz 16 i w końcu mi wypadł Grób, 240 postępu na zagładzie :confused:
  Temu eventowi to ja chyba podziękuję.

  edit:
  Niektórym nadal wywalało błąd 36, więc w ramach naprawy wprowadzają 2 dodatkowe eventy i dzień premium, żeby serwery jeszcze bardziej obciążyć :) Ktoś mi wyjaśni jakąkolwiek logikę w takim działaniu? Nie można ich było jeden po drugim wrzucać?
   
  Last edited: May 26, 2023
 12. Knopers

  Knopers Forum Apprentice

  Ale dlaczego ty swoje frustracje zrzucać na niewinne osoby? Każda osoba na tym forum to gracz.
  Administratorzy oraz moderatorzy to też zwykli gracze którzy nie mają bezpośredniego wpływu na decyzje producenta.
   
 13. Magiczny

  Magiczny Forum Apprentice

  za 2 dni konczy sie event dragana a z nim zostanie ogloszony wielki sukces z naprawieniem bledu 36
   
 14. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Czy osiągnięcia Krwawa Biblioteka, Krwawe Brigavik etc. (te, w których trzeba wyczyścić mapki w mniej niż 180sec) zostaną kiedyś naprawione ? Korci mnie żeby to zrobić, ale niestety ich wciąż nie zalicza :/
  Dodatkowo, od dokładnie 3h latam Maze of Blaze, robiąc ostatnie skórki do broni i od 3h każda mapka Lava jest na poziomie normalnym...nwm czy przypadkiem znowu się to nie zepsuło :)
  Abstrahując od błędów....jeśli Premium Day i Przemytnik było rekompensatą za Error 36, to lepszej rekompensaty jak dla mnie nie mogło być :D tyle mrocznych co mi wpadło nie wydam przez rok xD
   
 15. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Osiągnięcia te wciąż działają normalnie. Jeśli wyczyszczasz te mapy w mniej niż 3 minuty, a mimo tego Ci ich nie zalicza, to prawdopodobnie popełniasz jeden z dwóch podstawowych błędów. Pierwszym jest niedobicie jakiegoś przeciwnika na czas - zwłaszcza na Bibliotece Cardhun niektórzy przeciwnicy mogą się pojawić dopiero po postawieniu kroku w danym miejscu, także trzeba mieć to na uwadze, że tam warto też podreptać po każdym miejscu na mapie. Drugim możliwym błędem jest zły dobór poziomu trudności, gdyż, jak wskazują nazwy osiągnięć (np. Krwawa Biblioteka, Krwawe Brigavik, czy Krwawa komora) można je wykonać tylko na poziomie trudności rozlewu krwi.
  Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że z jakieś 3-4 miesiące temu podejmowałem się zrobienia tych osiągnięć z kilkoma znajomymi i osiągnięcia te zaliczało normalnie - niestety, udało się nam wyrobić czasowo tylko na tych dwóch mapach i na Kinzie na rozlewie krwi.
   
  .killer. likes this.
 16. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Powiedz mi tylko jeszcze, czy osiągnięcie zalicza się z ostatnim zabitym na mapie (oczywiście we wspomnianym czasie), czy jak?
  Wszedłem, zabiłem wszystko, przeszedłem dla pewności jeszcze raz i nic. Przy osiągnięciu mam teraz dopisek (00:00) i to wszystko :(
   
 17. Jarullo

  Jarullo Forum Apprentice

  503 server tymczasowo niedostępny cóż znowu grzebane?
   
 18. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Wydaje mi się, że tak, aczkolwiek jakaś drobna obsuwa parusekundowa może być. Jeśli masz dopisek 00:00, oznacza to, iż nie udało się zmieścić w czasie.
  Zgłosiliśmy występowanie tego błędu oraz jego krewnych do osób wyżej.
   
 19. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  Czy na zagładzie oraz poziomach wyżej nie respią się skrzynki na wytrychy?
   
 20. hefu

  hefu Forum Apprentice

  Jak coś to ja mam błąd 503 oraz 506. Nie da rady zalogować.