Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. ΣMiwel

    ΣMiwel Forum Ambassador

    Na rdzenie wzrostu i ew. drogi zagłady, jeśli ci brakuje.
     
  2. WładcaStrzał

    WładcaStrzał Forum Greenhorn

    Czy jeżeli mam już przeniesione zaklęcia do przedmiotu, po zastosowaniu rdzeni wzrostu znikną one I trzeba będzie znowu przenosić?
     
  3. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Nie, jeżeli zaklęcia przeniesiesz, to podniesienie tieru im nie zaszkodzi - pozostaną na unikacie.
     
    WładcaStrzał likes this.
  4. Koven93

    Koven93 Forum Greenhorn

    Hejka mam pytanie odnośnie Craftu mianowicie ukończyłem serie zadań Od zera do bohatera za które otrzymamy możliwość wykonywania pełnego wytwarzania przenoszenia z użyciem rdzeni ect. ALE w opisie gdzie mam osiągnięcia mam ukończone jedynie 4/9 mimo że zakończyłem cały ciąg i otrzymałem dopasowany do tego tytuł czy ktoś może mi doradzić czy da się to jakoś naprawić czy cokolwiek zrobić z tym fantem "NIE MOGĘ POBRAĆ NA NOWO ZADANIA mam jedynie powtarzalne z których nie ma nagród" Dzięki i pozdrawiam.
     
  5. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Hej
    proszę o kontakt z pomocą techniczną. Przygotuj zrzuty z osiągnięć i misji i przyjrzymy się sprawie. Pamiętaj, aby być zalogowanym: ticketa stwórz ze strony, a nie z klienta gry. :)
     
  6. ..CYPRUS..

    ..CYPRUS.. Forum Greenhorn

    Witam
    Mam pytanie do bardziej doświadzczonych graczy. Gdzie najlepiej szukać platynowych bonów? Biegam od 3 tyg po pustyni inf3 i jedyna broń jaka mi wypadła z platynowym bonem miała 65% szkód dla przedmiotu. Widząc platynowe bony po 90% zastanawiam się gdzie ich szukać.
    Dziękuję za pomoc
     
  7. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Wszedzie na jak najwyzszych poziomach :) Im wyzszy poziom tym wieksza szansa na platynki ;) Osobiscie polecam Tegansruh inf3 trudniejsza od pustyni ale robiac sam srodek mapki caly plecak masz w 15-20 min :)
     
  8. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Bijąc bossów mamy możliwość odblokowania efektów na niektórych broniach. 2 pytania odnośnie tego:
    1. Czy zalicza bossa ubitego w grupie przez innego gracza?
    2. Mając np. ubitych 500 bossów i zmieniając broń na inną , czy po ponownym założeniu broni z ubitymi 500 bossami będzie liczyło dalej do 999 do uzyskania efektu? Gdzieś zapamiętuje?

    P.S. Fajnie by było wprowadzić taki licznik efektu na broniach "x/999".
     
  9. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    1. Tak
    2. Tak. To osiagniecie a jak wiadomo nie mozna go wyzerowac ;)
     
  10. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Dzień dobry, podpowie ktoś noobowi, skąd wziąć klucz do Hali Sojuszu Agathona? Raz już tam byłam, ubiłam Nefertari, ale teraz w codziennych wyzwaniach mam ubić Nefertari i nie mam tam jak wejść, bo klucz już zużyłam.
     
  11. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Jeden z NPC w Nahuatlan Kotlinie półmroku powinien mieć swego rodzaju misję powtarzalną. Nagrodą za nią jest właśnie klucz do mapy z Nefertari.

    EDIT: Oj, pomyliłem nazwy map :D Miałem na myśli, oczywiście, Kotlinę półmroku.
     
    Last edited: Mar 4, 2020
    Oleandryna likes this.
  12. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Tam na mapce nie pokazuje żadnych NCP z misją powtarzalną. Trzeba biegać i szukać?
     
  13. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Poprawka - NPC znajdują się w Kotlinie Półmorku, nie Nahuatlan ;)

    kotlina.png
     
  14. Briohim

    Briohim Forum Greenhorn

    Pomocy:)

    Jak się z tym uporać?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited by moderator: Mar 5, 2020
    Oleandryna likes this.
  15. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

  16. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Z tego co widzę masz już pobraną misję "Wzmocnienie ochrony" w Kolebce Mrozu Fjalnira :)

    Briohim - domyślam się, że Twój system to raczej nie Windows 10. Jeżeli tak faktycznie jest, to obawiam się że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc :(
     
    Last edited: Mar 5, 2020
  17. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Nie wiedziałam, że to jest właśnie ta misja. Zmyliło mnie, że NCP nie ma żadnego znaku zapytania. Zazwyczaj, jak jest misja w trakcie trwania, to znak zapytania jest. dziękuję za wyjaśnienia. :*
     
    TL_Tyche likes this.
  18. AaronSzechter

    AaronSzechter Forum Apprentice

    Sezon PvE
    06.03. 00:00 - 12.04. 23:59 wg harmonogramu powinien się zacząć. Gdzie to szukać?
     
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Nastąpiła pomyłka - CM Jesse potwierdził na kanale #just-dracarian-things, że rankingi rozpoczną się o 12:00.
     
  20. SaladinKiller

    SaladinKiller Forum Apprentice

    Nie wiem jak to sie dzieje ale tak naprawde nie da sie zbierac tego wanadynitu, korzystam z metody wchodzenia i wychodzenia do Elizjum Kali. albo w zadnym z trzech miejsc nie pojawia sie ruda ( jakos 40-50% wejsc na mape) albo moja zebrana ruda to tylko jedna sztuka. Na 100 zebranych rud tylko jeden raz mialem stos rowny 2 :(
    Czy tylko ja to zaobserwowalem ?