Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Nigdzie na żadnym poziomie się nie respią. Trzeba wejść ponownie, czasem nawet kilka razy, bo skrzynie pojawiają się losowo.

  ps
  502 Bad Gateway.
   
 2. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  Czyli jestem w stanie znaleźć skrzynkę na wytrychy na każdym poziomie trudności i jest to losowe czy się w ogóle pojawią tak?
   
 3. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Tak losowe, np na rozlewie w międzyświatach czasem za 3 razem dopiero jakąkolwiek trafię, a czasem są 3-4 na jednym wejściu.

  edit: oczywiście tak jak admin poniżej wspomniał, trzeba coś mobków ubić, wg mnie jest to bliżej 10% niż 20%
   
  Last edited: Jun 1, 2023
 4. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Odpowiadając na pytanie - jeśli wchodzisz na mapę tylko po to, by wyszukać skrzynki za wytrychy, to w większości przypadków one Ci się nie pokażą, a to z racji tego, że trzeba mieć pokonaną pewną część przeciwników na mapie, aby te skrzynki się pojawiły. Nie jestem w stanie określić dokładnie, ilu trzeba pokonać, raczej jest to w granicach 10-20% przeciwników z całej mapy.

  I tak, jak już wspomniałem wyżej, błąd 503 i jego pokrewne zostały zgłoszone.
   
 5. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  Aha to fajnie, a czy jest jakiś limit tych potworów zwanych "wyniszczająca śmierć" które pojawiają się po śmierci? Bo tyle razy zginąłem w poszukiwaniu skrzynki aby mieć jakiekolwiek szanse zrobić te lochy, że aż chyba nie jestem w stanie cokolwiek zrobić bo tyle tego biega a na dodatek są szybsi ode mnie
   
 6. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Obawiam się, że nie ma takiego ustalonego limitu, ale one ogólnie mają dokładnie tyle punktów życia, co Twoja postać, więc wystarczy wcześniej po prostu ich pokonać od razu jak zaczną się kierować w Twoją stronę.
   
 7. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  Może sobie poradzę z tą hordą ale mniejsza z tym, dzięki za odpowiedź
   
 8. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Ta gra wymaga cierpliwości, buduj postać na niższych poziomach, rób eventy, regularnie odbieraj dzienne i dopiero potem idź na te mocniejsze mapki. Dobrą taktyką jest też "wyciąganie" po kilku mobków, wycofanie się i ich skoszenie, zamiast rzucać się na hura w sam środek stada :)
   
 9. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  Tak wiem o tym aby wyciągać mobki po kolei tak samo o tym aby robić eventy tylko, że problemem jest to, że stoję w miejscu bo lvl wolno idzie a mam dopiero 47 poziom tak samo wiedza a mam ją na 20 poziomie dopiero i potrzebuje 3k albo 2k punktów na kolejny poziom a nie mam pojęcia jak najlepiej farmić wiedzę (macie jakieś porady?) a wyposażenie które posiadam też dupy nie urywa bo jest na 55/62 poziom więc na ten moment mobki na śmiertelnym wymagają uwagi (gdzie 5-10 lvl temu były bezproblemowe) a co dopiero na bezlitosnym gdzie mają o wiele więcej zdrowia i obrażeń od których spadam na 2 hity tak samo jak eventy jestem zmuszony robić na bolesnym/dręczącym ponieważ boss jest zbyt silny i nadal stanowi dla mnie spore zagrożenie na dręczącym więc bez lecenia na pałę po itemy z bezlitosnego poziomu stoję w miejscu więc nie jestem w stanie budować postaci na niższych poziomach ponieważ o niewiele zmienią się statystyki przedmiotów a kolejna sprawa jest taka, że nie mam pojęcia jak najlepiej wydać tą walutę premium (mam na myśli mroczne monety, koniczynki, drakeny, te monety (Jessego Naganiacza chyba czy jakoś tak))
  Generalnie panie kolego to trochę mnie w konia zrobiłeś bo one mają więcej zdrowia niż zwykłe mobki z tego lochu xD a jak są na poziomie strażnika albo mistrza to mają nawet 2mln+ zdrowia a są tak szybkie, że osobliwość na nich nie robi wrażenia xd
   
  Last edited: Jun 2, 2023
 10. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Te o których piszesz (wyniszczajaca smierc) wystepuja tylko na bezlitosnym i rozlewie, jak Cie trafi to dostajesz debufa w zaleznosci od tego który albo do many albo do zycia. Ogólnie samemu na poczatku nic nie zdzialasz w tej grze, polecam napisac swój nick i serwer na którym grasz a na pewno ktos sie znajdzie, by Cie wziąsc na jakies mapki na bezlitosnym bys wbil pare lvl i zdobyl jakies itemki. Co do wiedzy to głownie bosy z nich leci najwiecej jak masz runy do niej, a te leca dosyc czesto i sa tanie w ulepszeniu.
   
 11. Shinigami_01

  Shinigami_01 Forum Greenhorn

  Ciemny69PL9, jeśli jesteś z heredura to ja chętnie pomogę. Jak najbardziej jestem w stanie ciągać Cię wszędzie :)
   
 12. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  Jestem z Grimmaga ale dziękuję za chęci niesienia pomocy jak i propozycję
  A warto jest mi kupować za 2508 drakenów i 121 koniczynek te runy pod wiedzę? Bo jestem w stanie kupić 3 te runy tylko pytanie czy warto i czy nie lepiej zbierać na coś innego tylko pytanie na co
   
  Last edited: Jun 2, 2023
 13. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  nie nie nie kupuj ,wyfarm se je masz do do tego duzo mapek q , mapa ognia itd, dużo tego leci , za draki kup se lepiej drogi zagłady 100 za 1000 draksow - mało ale zawsze coś ----bardziej opłacalne
   
 14. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  Mapa ognia? Nie mam pojęcia o czym mówisz, mógłbyś jaśniej?
  * Tak po za tym to wytłumaczy mi ktoś jak przejść dalej w tych kryjówkach? Bo stoi se jakiś golem z barierą i się przejść nie da
  * Czy warto klikać te relikwiarze Karabossy i Magotiny które kosztują 300 chrustu wróżek
   
  Last edited: Jun 2, 2023
 15. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Osobiscie nie kupowałem i nie kupilbym run za drakeny czy cokolwiek innego, tym bardziej jak dodali mape w Ellonidos Maze of Blaze gdzie tych mini bosików masz tam mase, nawet na bolesnym te runy powinny w miare leciec robisz 2x mape pierwsza potem na druga wchodzisz i bosa pomijasz bo jest troche pobugowany, jak tam wolisz. Ja to drakeny czy inna walute w grze chomikuje bo nie wiadomo czy nie dodadza kiedys czegos nowego tam, jedynie co za drakeny kupilem to przepis na smocze kosci, a tak to praktycznie pomijam reszte. Teraz masz event wrozki to eske mozesz kupic bo tania.
   
 16. Ennika

  Ennika Advanced

  Ten gracz ma dopiero 47 lvl a piszesz mu o mapkach Q albo Maze of Blaze, które jest od 55 :rolleyes:

  Ja skupiłabym się na razie na robieniu głównych questów i odkrywaniu nowych map. Gdy otworzysz dostęp do Hiraji to będzie tam dobra mapa na farmienie run i kamieni a i lvl podskoczy by pójść na mapę w Elonidos (teraz nie masz widocznego wejścia na tę mapę). Wtedy trochę przyspieszysz z postacią.
   
 17. Ciemny6PL9

  Ciemny6PL9 Someday Author

  A czy mogłabyś mi powiedzieć co mam zrobić gdy w tej kryjówce za dary ofiarne nie mogę przejść dalej ponieważ jakiś golem blokuje przejście? I czy warto i czy coś zmienia klikanie tych relikwiarzy Karabossy/Magotiny za 300 chrustu podczas tego eventu? A po za tym to dziękuję za radę
   
 18. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  To ogólnie ma tak być :) Nie jest to błędem, tylko zamierzonym działaniem. Kiedyś już to tłumaczyłem, ale ogólnie masz kryjówki, które graficznie zrobione są z 6 piętrami lub 12 piętrami, natomiast jest możliwość, że dostaniesz kryjówkę 4-piętrową (6-piętrowa z dwoma zablokowanymi piętrami), czy też i 8-piętrową (12-piętrowa z czteroma zablokowanymi piętrami), w zależności od tego, z czym jest ten boss powiązany. Wersja z 4 piętrami na mapie 6-piętrowej jest na bossach o poziomie normalnym, wersję 6-piętrową, gdzie te piętra są wszystkie odblokowane, masz z bossów fabularnych do których wchodzi się za klucze męstwa na poziomie od bolesnego w górę.
  Możesz też mieć 8 pięter odblokowanych na kryjówce 12-piętrowej, jeśli boss jest związany z akcjami specjalnymi (są wyjątki np. Mortis, czy Sargon, które są powiązane fabularnie, ale posiadają właśnie wersję 8-piętrową), a także można z bossów międzyświatowych otrzymać kryjówkę 12-piętrową.
  Mam nadzieję, że to wyjaśniłem w miarę sensownie :)

  Co do drugiego pytanie - kliknięcie jednego z relikwiarzy oznacza ponowne pojawienie się Karabossy/Magotiny obok Ciebie. Takich posągów masz 3, każdy jest za 300 chrustu, co oznacza, iż na jednym wejściu można pokonać Karabossę/Magotinę aż 4 razy. Oczywiście też trzeba mieć na uwadze, że żeby zadać im obrażenia, trzeba zyskać buffa po kliknięciu kociołka, a on trwa tylko 2 minuty, po których, żeby móc im nadal zadawać obrażenia, musisz wydać kolejny chrust na uzyskanie buffa.
   
  Ciemny6PL9 and Ennika like this.
 19. Serpeno00

  Serpeno00 Forum Apprentice

  Witam. W jaki sposób można zdobyć "Klucz Męstwa"?
   
 20. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced


  W bardzo łatwy sposób wystarczy pójdziesz sobie na pustynie i będziesz ubijał Żuka Khepre tego bossa na pustyni i tak możesz sobie latać po całej grze oprócz Międzyświata i ubijać bossów i klucze normalnie sobie farmisz ale polecam na początek na pustynie tam jest najłatwiej i mobki też się respią tak że możesz latać godzinami i klucze będziesz miał ile chcesz.