Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Skoro taka różnica wieki to zgaduję, że może chodzić o angielski który użyłem więc już Ci tłumaczę: rework - zmiana, cooldown - czas oczekiwania na ponowne użycie umiejętności, skill - umiejętności, skill pointy - punkty umiejętności, life steal - kradzież życia (inaczej leczenie), mob - potwór. Teraz chyba nie powinieneś mieć problemu z zrozumieniem tego co napisałem :D
     
  2. Marioherster

    Marioherster Forum Apprentice

    witam mam pytanie odnosnie wierzchowca ktorego nie mam w sakwie a wyglada jak skrzydlaty lew , jak mozna go zdobyc
    pozdrawiam
     
  3. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Zgaduję, że może Ci chodzić o mantikore i ona jest jako "nagroda" po spełnieniu pewnych warunków (jest to chyba: 7 lat konta jak i 3 postacie na 100 poziomie) , które masz pod przyciskiem "c" i chyba w trzeciej zakładce
     
    BA_Yahiko likes this.
  4. TotalneDno

    TotalneDno Forum Apprentice

    Error 37 i znowu miesiąc terroru. Jestescie najlepsi .
     
  5. JonyLuck1

    JonyLuck1 Forum Greenhorn

    witam nic dodac nic ująć same wulgarne słowa by tu padły bład 36 zabija przyjemnosc z gry jak to powiedziane zostało sprawa błedu znana i rozwiązana . Brawo tak dalej a ludzi sami zniechęcicie to zabawy i czerpania przyjemnosciw w wolnym czasie >Nie pozdrawiam . Nic nie mam do moderatorów itp. bo oni to samo odczucie pewnie mają .
     
  6. Dekso

    Dekso Someday Author

    Błąd, błąd, a support jak zwykle ścieme wali, że znany jest im ten problem i pracują nad nim.
     
  7. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Nie wiem co wy macie za błąd ale ja sobie gram bez żadnych problemów xddd
     
  8. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Kurde zrzućmy się i odkupmy od nich prawa do tej gry bo ją zdewastują. Jakieś mam nieodparte wrażenie że jest w tym jakieś celowe działanie, tak się właśnie zamykało zakłady konkurencyjne wykupując je a potem doprowadzając do upadłości.
    Być może pojawi się niedługo jakaś nowa gra, gracze przejdą do niej i będą płacić w mikropłatnościach żeby szybko się zbudować od nowa. :).

    Dodam jeszcze że na bossa q5 obecnie nie da się w żaden sposób wejść, błąd 36
     
    Last edited: Jun 9, 2023
    BKGREG and _mrak11_ like this.
  9. ogmiosan

    ogmiosan Forum Apprentice

    Brak możliwości gry do tego stopnia że powinny zostać zwrócone pieniądze za zakup premium oraz płaszcza PVE .Ciągłe błędy zła wydajność serwera leży tylko po stronie gry a nie graczy .
     
  10. TotalneDno

    TotalneDno Forum Apprentice

    Ani miedzyswiaty ani Varholm jedynie co mozna robic to postac sobie w miastach..................
     
  11. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    no i zaczeło się powtórka z rozrywki error 36
     
  12. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    i jak zwykle popisowi właściciele nic dodać nic ująć :(:(:(:zdezorientowany:
     
    Last edited: Jun 9, 2023
  13. GregoriuszG

    GregoriuszG Forum Greenhorn

    Płaszcz kupiony, grać się nie da.... Ciekawe co za rekompensata będzie dla osób które płacą za premium, płaszcze itd. Czyżby przemytnicy i premium day ? Za to że wydałem pieniądze będę miał możliwość wydać więcej aby kupić mroczne monety na Przemytnikach ?
     
  14. TotalneDno

    TotalneDno Forum Apprentice

    Otrzymaliśmy informację od CM Shanty'ego o tym, iż zespół znalazł źródło problemów związanych z kodem błędu 36, a także jest w trakcie sprawdzania rozwiązania, które planują wdrożyć w celu minimalizacji występowania owego błędu. Jego wprowadzenia można spodziewać się prawdopodobnie w najbliższych dniach.

    W celu minimalizacji nie usunięcia. Czyli nie zrobili nic i nic nie zrobią tym razem. Znowu napiszą pod koniec eventu, gdzie większość graczy zrobi event i obciążenie serwera spadnie , że udało im się znaleźć źródło i są w trakcie naprawiania. Złodziejstwo, oszustwo i nadmierna kłamliwość .
     
    Glogi and BKGREG like this.
  15. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Dostaliśmy informację, iż zajmują się tym problemem i starają się go zminimalizować, aczkolwiek waszą sprawą jest to, czy Wy w to uwierzycie, czy nie, patrząc po długości okresu występowania tego błędu. Na tą chwilę, jeśli dalej błąd 36 będzie wam sprawiać problemy, to póki go nie naprawią, sugeruję wchodzić na grę w troszkę późniejszych godzinach. Słaba to jest porada, ale myślę, iż w późniejszych godzinach częstotliwość występowania tego błędu jest mniejsza.
     
  16. archimondis

    archimondis Forum Greenhorn

     
  17. TotalneDno

    TotalneDno Forum Apprentice

    W żadne słowo twórcom tej gry nie uwierzę. Prędzej usunę tą grę .
     
    Glogi likes this.
  18. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Chciałoby się coś powiedzieć ale same przekleństwa cisną się na usta. Już nie pamiętam kiedy był jakiś event bez krytycznych błędów i problemów wkurzających graczy do czerwoności. Oczywiście że problem jest dla twórców znany, bo przecież przenieśli grę na tanie serwery z niską wydajnością co było już widoczne na Draganie. Trochę większa liczba graczy na lokacji i już wszystko wisi. Oni tego nie naprawią bo mają nas w gdzieś.
     
    BKGREG likes this.
  19. Shinigami_01

    Shinigami_01 Forum Greenhorn

    Czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest procent szansy na wydropienie tego klejnotu z peleryną? Czy po prostu jest taka sama szansa jak na każdy inny klejnot? Pytam bo po całym intensywnym dniu biegania nic. Furia i inne owszem, a tego wiecznego gniewu jak nie było tak nie ma.
     
  20. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Masz dokładnie te same szanse, co na inne klejnoty, przynajmniej teoretycznie. Praktycznie te szanse są ciut mniejsze, gdyż w puli możliwych do zdobycia klejnotów pojawia się kolejny, więc szansa na trafienie klejnotu jest taka sama, ale na trafienie tego konkretnego już jest przez to ciut mniejsza.