Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    Dobra jak z tym klejnotem gniewu jak mam pelerynke to leci z koncowej skrzynki po zabiciu bosa czy dopiero z tych skrzynek na koniec eventu ?
     
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Z końcowej skrzynki po zabiciu bossa, a konkretniej po ukończeniu misji, którą otrzymujesz od wejścia na pierwszą mapkę.

    Zostajemy przy starej nazwie.
     
  3. karol137

    karol137 Forum Greenhorn

    Nadal jest błąd z logowaniem? Od 20min próbuje się zalogować i nie można wybrać postaci…
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie wychwyciliśmy takiego o podobnej porze. Jeśli przechodzi Ci do okna postaci i nie możesz jej zmienić, to nie jest błąd z grą, tylko najczęściej ze zbyt wolnym łączem internetowym. Wtedy polecam albo wejść w tą postać, którą pierwotnie ci pokazuje i po wejściu do gry wrócić do ekranu wybierania postaci, albo od nowa się zalogować.
     
  5. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Nie da się ulepszać przedmiotów tak jak to było możliwe kiedyś prawda?
     
  6. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Jeśli chodzi o ulepszanie poziomu przedmiotów, to nie. Można natomiast ulepszyć przedmiot, przekładając dane bony do unikatów, aby niektóre wartości zwiększyły swoją efektywność.
     
  7. TotalneDno

    TotalneDno Forum Apprentice

    Czas jedności (100%)
    16.06. 00:00 - 18.06. 23:59

    Szczęśliwy Los Zdobywców Łupów (przedmioty)
    16.06. 00:00 - 18.06. 23:59


    Dlaczego nie zostały uruchomione owe eventy?
     
  8. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie znamy przyczyny tego, dlaczego one nie zostały uruchomione, aczkolwiek zostało to zgłoszone przez nas i inne ekipy. Obecnie liczymy na to, iż osoba zajmująca się ich uruchamianiem, zrobi to jak najszybciej.
     
  9. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Yyy... nie rozumiem jak to zrobić, gdzie i z czym ale dzięki za info
     
  10. Ennika

    Ennika Advanced

    Wstawiam filmik na ten temat. Jest po angielsku ale widać wszystko dokładnie, więc może się przyda.
    (przenoszenie zaklęć pokazane jest od 2:24)




    PS By móc to robić, musisz mieć zdobyte osiągnięcie Fabryka legend.
     
  11. ogmiosan

    ogmiosan Forum Apprentice

    Czy ktoś otrzymał klejnot latając na płaszczu PVE ? Moim skromnym zdaniem prędzej trafię 6 w lotto niż ten klejnot . Otwarłem tyle tych skrzyń że poprostu jest to gruba przesada i gdybym wiedział że to tak będzie wyglądało nigdy bym płaszcza PVE nie kupił skoro klejnotu ani widu ani słychu .
     
  12. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Chyba zmniejszyli szanse na niego, rok temu polecial mi za 3 razem a w ciagu calego czasu trwania plaszcza droplem bodajze 18 tych klejnotow gdzie teraz na nowej postaci ani jednego. Widze, że coraz wiecej ludzi skarży sie na jego drop, nie tylko na grze.
     
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Proszę nie siać kłamstw :) Nic nie było ruszane, jeśli chodzi o szansę na drop klejnotu. Po prostu ta szansa jest dość niska i to, że w poprzednich rankingach udało się komuś dropnąć więcej niż raz, nie oznacza, że tak dobry drop będzie mieć w tej edycji.
    Wszelkie zmiany dotyczące rankingów były zaznaczane w opisie aktualizacji i są one kompletne.
     
  14. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Przeciez nie napisałem ze na pewno tak zrobili, bazuje na mojej, mojej gildi i kilku innych graczy opini. W każdym razie czas trwania plaszczu to az nadto by wydropic "tego jedynego".
     
  15. Knopers

    Knopers Forum Apprentice

    Twoja opinia jest kłamstwem bo nie masz na to solidnych dowodów. A jak na coś nie masz dowodów to jest to pomówienie i kłamstwo.
    I nie wiem co za ***** na to wpadła ale na pewno jest lekko ograniczony w wiedzy o Drakensangu. Poza tym gdyby drop został zmniejszony to by była taka informacja. A to, że ci wyleciało za 3 razem w tamtym roku nie oznacza, że będzie tak co roku, to jest czysty los.
    Na logikę, jak dasz 100 osobą zdrapkę to też nie każdy wygra.
     
    Last edited by moderator: Jun 19, 2023
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Bardziej chodziło mi o to, że nie jest to informacja wysunięta na podstawie oficjalnych komunikatów, tylko zwykły domysł bazujący na własnych doświadczeniach. A że w przypadku dropu takiego klejnotu mamy do czynienia z kwestią jego losowości, to owe stwierdzenie raczej mija się z prawdą. Jednym dropi częściej, innym gorzej. Ja niestety zaliczam się do tej drugiej grupy, nawet nie wspominając o dropie tego konkretnego klejnotu, co też wszystkich pozostałych z końcowej skrzynki :(

    Knopers - z Twojej wypowiedzi usunięte zostało określenie mogące trochę urazić kolegów Twojego przedmówcy.
     
  17. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Oho dymy, podoba mi się to.

    1. Kiedy będzie Monstroum Circus? Czy jakoś tak.
    2. Czy jak zakupie skina za mm to aby go założyć też muszę wydać mm?
    3. Co można tworzyć za te 100 części z bossów i czy warto jest to farmić? I czy jest różnica jakiej to jakości będzie?
     
  18. Knopers

    Knopers Forum Apprentice


    1. We Wrześniu
    2. Tak
    3. Za wydropione składniki bossów możesz sobie utworzyć ich wyposażenie. Np. Tarczę Heredura, Broń Beracha i inne. Dodatkowo z Herolda można zdobyć płaszcz i M'Edusy. W międzyświecie jest to q7 i q9.
     
  19. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    A co takiego jest wyjątkowego w tych przedmiotach, że aż 100 razy muszę ich zabić i czy jest różnica z jakiego koloru kirysu Heredura zrobię ten płaszcz no i ile wymagają składników takie rzeczy no i nie rozumiem oznaczeń q7 i q9 ani nie jestem na poziomie 50+
     
  20. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Afkaserious, Knopers - forum nie jest miejscem na kłótnie, które jednocześnie nie wnoszą nic do tematu dyskusji, dlatego też wasze posty zostały usunięte.

    Ogólnie masz tak, że jest możliwość tworzenia unikatów przypisanych do danego bossa (zarówno zwykłych, jak i powiązanych z akcjami specjalnymi), tyle że do odblokowania tych przepisów trzeba uzyskać te 100 skórek z danego bossa, a dodatkowo aby utworzyć taki unikat, potrzebujesz m.in. 100 takich skórek jednego rodzaju i dodatkowo 500 rudy/przędzy tego samego rodzaju, co wcześniej wspomniane skórki. Większość bossów ma jakiś unikat, który jest do niego przypisany jako możliwy drop.
    Odpowiadając na pytanie ostatnie - tak, kolor skórek jest ważny, gdyż od niego mniej więcej zależy, jakich podstawowych wartości oraz zaklęć można się spodziewać. Im lepszy kolor skórek, tym mniejszy jest przedział. Oczywiście jeśli chcesz pójść na łatwiznę, to możesz sobie zbierać i białe skórki z bossów z bolesnego modu, aczkolwiek po wytworzeniu unikatu jest możliwość, że dostaniesz bardzo niskie wartości podstawowe, a one są ważne, jeśli chodzi o crafting i ogólnie o statystyki.
    Q7 i Q9 to są oznaczenia regionów międzyświatowych, do których dostęp uzyskasz po wbiciu 50 poziomu i ukończeniu misji, którą otrzymasz od razu po jego wbiciu. Z jednej strony dla niższych poziomów odblokowanie ich jest sporym wyzwaniem, ale jeśli by się udało, to tam masz mapy i poziomy, na których dużo łatwiej byłoby Ci wbijać dodatkowe poziomy, farmiąc z grupą (nie mówię o farmie solowej, gdyż przeciwnicy są tam minimalnie o 25 poziomów wyżej od średniego poziomu Twojej grupy :)

    Przechodząc do zsumowania tego: skórkami nie musisz się narazie przejmować - jest to raczej etap gry pod 100 poziomy, natomiast międzyświaty możesz odblokować wcześniej, żeby mieć dostęp do dodatkowych map, aczkolwiek bez wsparcia byłoby Ci ciężko tam cokolwiek pokonać :)
     
    Last edited: Jun 19, 2023