Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. 1OFAKINDCK

    1OFAKINDCK Forum Greenhorn

    Znowu nie działa gra tylko dla użytkowników STEAM wiadomo kiedy błąd będzie naprawiony ?
     
  2. Marioherster

    Marioherster Forum Apprentice

    witam robie trzecia postac i chciałem zapytac czy sa jakis kody dla nowej postaci oraz gdzie mozna wyfarmic te nowe runy pozdrawiam
     
  3. Ludosław

    Ludosław Forum Greenhorn

    Witam szanownych administratorów
    Piszę w takiej sprawie czy jest możliwość przeniesienia konta dragensang online z konta steam na clienta ze względu problemów technicznych.
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Obecnie nie ma takiej możliwości.

    Nie ma żadnych kodów dla nowych postaci.
    Problem był przez nas już zgłaszany.
     
  5. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    Pytanko bo nigdzie nie jest napisane albo nie znalazłem ten nowe runy mogą wypaść na np śmietelnym zagladzie czy tylko dropi na bezlitosnym i rozlewie bo obecnie byłem na bossie ponad (350 razy bezlitoś ) i padł jedna runa rosnacej mocy czy jest to normalne . Jaki jest % szans na trafienie tej runy ?
     
  6. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Witam wszystkich administratorów piszę z pewną sprawą iż mam pewną misje skończoną a dokładnie Niechciany gość (2/3) nie mogę nigdzie znaleźć misji niechciany gość (3/3) męcze się już trochę czasu rozmawiałem z kilkoma a nawet dziesiątkami osób i nikt nie ma pojęcia o co tu chodzi z ich perspektywy to jest błąd jeżeli jest to błąd gdy wezmę pod uwagę czas jaki został do końca eventu czyli około 1 dzień to nie uda mi się zrobić tego eventu jeżeli okaże się że to jest błąd gdy proszę o szybką pomoc bo chciałbym jeszcze skończyć event saragona oczywiście proszę o sprawdzenie tego w szybkim czasie ze względu na event a jeżeli się okaże że to błąd nie powiem ale przyda się jakaś rekompensata.
     
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie znamy dokładnych procentów, jeśli chodzi o szanse na runy z tego bossa, aczkolwiek są one do zdobycia tylko z bezlitosnego oraz rozlewu krwi.
    Teoretycznie NPC z tą misją powinien być we Fyeborough, blisko drzwi od strony Przedmieść. Polecałbym przejść się tam pieszo przez przedmieścia Cardhun (a na pewno to nie jest Fyeborough, do którego wejście masz w Tegansruh, to są 2 różne mapy. Proszę tam spróbować poszukać.
     
  8. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Robiłem na 2 koncie tę misję nie występował ten problem oczywiście tak chodzi mi o to wejście z przedmieści cardhund szukałem wszędzie i nie ma tej misji nawet przy wejściu proszę aby to przesłać to pomocy technicznej aby oni zweryfikowali ten problem bo uważam że jest to błąd jakiś bo ja wiem jak tą misje zrobić ale jej po prostu nie mogę odebrać bo jej nie ma
     
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Ona jest wykonana, tak ?
    I to jest pełna wersja mapy Fyeborough?
     
  10. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Powiem w skrócie mam skończoną misje (2/3)Niechciany gość skończyłem ją i nie mogę nigdzie odbrać misji niechciany gośc (3/3)

    Czy otrzymam jakąś pomoc w tej sprawie jeżeli jest szansa proszę o ponowne zrobienie misji niechciany gość 2/3 albo proszę aby ktoś wysłał mi zdjęcia gdzie mam odebrać tą misję 3/3 i po dostarczeniu tego zdjęcia wyślę zdjęcia ze swojego konta jak to wygląda.
     
    Last edited by moderator: Aug 11, 2023
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Jeśli nie ma jej tam, gdzie być powinna, to proszę napisać do Pomocy Technicznej.
     
  12. BKGREG

    BKGREG Forum Apprentice


    ...ale mu pomoglas nie ma co/..... wlasnie sie koledze Michu26 o to rozchodzi, ze zapytuje gdzie ta misja jest- miasto/lokacja, kto ja dal?
     
    Last edited by moderator: Aug 21, 2023
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Mój Drogi. Pierwsza kwestia jest taka, że parę postów wyżej napisałem dokładnie, do jakiego miejsca powinien pójść, w dodatku z przybliżoną jego lokalizacją. Czytanie nie boli, a już na pewno nie boli przewijanie postów znajdujących się na tej samej stronie. A odesłanie do Pomocy Technicznej jest związane z tym, iż jest to kwestia indywidualna, gdyż po prostu nie dostawaliśmy wcześniej sygnałów o braku możliwości otrzymania misji od tego NPC, więc jedynie z poziomu Pomocy Technicznej możemy podejmować jakiekolwiek działania mające na celu nawet nie tyle naprawę tego, co po prostu odblokowanie możliwości robienia tej i dalszych misji graczowi z danym problemem.
    Poniżej wstawiam fragment, gdzie pisałem o lokalizacji zleceniodawcy.

    Druga kwestia jest taka, iż nie jestem kobietą :)

    Edit BAstet: Pomniejszyłam czcionkę do przepisowej 4.
     
    Selene-Rip likes this.
  14. Marioherster

    Marioherster Forum Apprentice

    i nie uzyskałem odpowiedzi dlatego jeszcze raz zapytam gdzie mozna wydropic te nowe runy pozdrawiam
     
  15. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nowe runy są do wydropienia w Pradawnej Iskrze na poziomie bezlitosnym oraz rozlewie krwi z Wcielenia Postępu (bossa)
     
  16. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    serwer grimmag padł obecnie godz 17-50
     
  17. Marioherster

    Marioherster Forum Apprentice

  18. Mikimałs

    Mikimałs Forum Greenhorn

    mi dziala gra ( grimmag) normalnie
     
  19. Mikimałs

    Mikimałs Forum Greenhorn

    teraz gra padla , od 20min nie idzie sie zalogowac
     
  20. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    hejka:)
    na Steamie znowu nie można grać
    widzę , że graczom nawet nie chce sie pisac, bo i tak nikt nie reaguje
    xDxDxD