Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Spokojnie, reagujemy, aczkolwiek co możemy pisać nowego poza tym, że to widzimy i to zgłaszamy? Zgłosiliśmy również i tę sytuację z problemami w grze przez Steama.
    Niestety, ale większość błędów rozwiązują inne osoby, a my jako polska sekcja możemy tylko zgłosić i ew. podsuwać pomysły na temat tego, jak je rozwiązać lub zminimalizować, co ogólnie w takim wypadku można zrobić. Sama czynność naprawcza jest wykonywana przez inne osoby.
     
  2. -Tomasz-79

    -Tomasz-79 Forum Apprentice

    Kiedy w końcu się wezmą za naprawę tych wszystkich błędów K ...J...M...?
    Znowu nie da się zalogować na Grimmaga !!!!!!!!
     
  3. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    "Wszystkie próby połączenia nie powiodły się" - i tak od godziny. To już 3 taka sytuacja w ciągu 2 miesięcy, (wcześniej był jakiś error 36 czy coś) przez kilka wieczornych godzin próbując non stop się zalogować, nie udało się i mi dzienne nagrody przepadły. Myślicie, że pisząc na helpdesk zwrócą mi chociaż te kilka tys straconych MM?
     
  4. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Do BP wpełzły szczury i gryzą kable serwerów :D
     
    Selene-Rip likes this.
  5. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    U mnie stoi przy oknie wyboru postaci, rozpocznij gre albo zmiana postaci nie dziala jedynie czasem pojawia sie postac rycerza w tutorialu tak jakbym rozpoczal nim nowa gre, nie wiem o co z tym chodzi. Cały dzien gra chodzila bez problemu.

    Zaraz powróci, niech sie tylko jubileusz zacznie, a na DTU to strach myślec co sie bedzie działo
     
  6. Selene-Rip

    Selene-Rip Regular

    pozdrowienia z Francji
    efektywnie
    nadal mają problemy z siecią
    zdecydowanie od zmiany ekipy w 2021 nie ma miesiąca bez problemów z łączem, grafikami do ustawiania eventów, questów itp...

    Naprawdę myślisz, że DTU będzie dostępne we wrześniu?
     
  7. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Nie we wrzesniu tylko ogólnie mówie, na draganie co sie dzialo to co dopiero na takim DTU rozsadzi im serwery calkiem
     
  8. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    hmm pochwalić ? za stół do kamieni -tak za resztę chyba nie ma za co gra chyba dostała czkawki
    tnie się przy zmianie lokacji

    bany za klejnoty? to tak jakby ukarać nie złodzieja tylko okradanego

    jedyny przypadek jaki znam ze za błędy autorów- odpowiada konsument

    pisanie do pt? bezsens odpowiedzi udziela boot- nam graczom jest surowo zabronione używanie bootów

    ekran handlarza po otwarciu jedyna możliwość zamknięcia go to restart gry

    drop zbiera się po kilkusekundowym opóźnieniu

    wybranie się na walkę pvp to wielka loteria- po zaakceptowaniu walki jest kilka wariantów

    -nic się nie dzieje
    - wracasz do losowego miasta
    -w najlepszym przypadku już leżę -jest po walce która jest poprzedzona np białym czarnym czerwonym ekranem

    ot najwyraźniej mam pecha


    szacun ekipo-nie frustrować się- to nic nie da
     
    BKGREG likes this.
  9. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Ma ktoś jakiś patent na blokowanie sie postaci na mapie "Pradawna Iskra" ? Coraz częściej postac blokuje mi sie na początku i nic sie nie da zrobic, trace tylko zaglady i klucze.
     
  10. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Cześć wszystkim przychodzę z pewnym problemem już przez dłuzszy czasz chce go rozwiązać iż nie mogę rozpocząć misji niechciany gośc 3/3 pisałem do pomocy technicznej mogę nawet nagrać filmik że mi się ona nie wyświetla. Co mogę jeszcze zrobić ?
     
    Last edited: Aug 28, 2023
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Spróbuj przeczyścić pliki DSOClient w folderze %temp%. Może ponowne wczytanie danych będzie pomocne.
    Proszę odpisać na wiadomość od Pomocy Technicznej.
     
  12. NightParkour

    NightParkour Forum Greenhorn

    Witam, chciałem zapytać o materiały z nowego bossa i craftowanie ekwipunków na stole warsztatowym. Po zrobieniu ostatniej misji nadal nie mogę na stole warsztatowym wykonywać ekwipunków z tego bossa, poza tym nie wypadają z niego żadne materiały. Tak ma być, jest to znany problem, czy tylko u mnie coś nie działa? Z góry dzięki za odpowiedź.
     
  13. michal722

    michal722 Forum Apprentice

    Ponieważ w odpowiedniej sekcji nikt mi nie odpowiada zapytam tutaj. Jakie jest najlepsze albo albo jakie są najlepsze warianty wyposażenia dla maga? Pytam ponieważ mimo wielu screenów itemów nie jestem w stanie zidentyfikować skąd pochodzą. Drugie pytanie, dlaczego nie można jedną postacią logować się na różnych serwerach żeby wybrać ten gdzie aktualnie jest więcej graczy online?
     
  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Odpowiadając na drugie pytanie - bo taka opcja nie została dopuszczona przez Producenta + byłoby dość skomplikowanie, gdybyś mógł sobie latać po kilku serwerach co chwilę.
    Odnośnie pierwszego pytania, to ustawień jest kilka, tak samo jak i w danym miejscu jest kilka unikatów które można ze sobą zestawić.
    Podeślij jakiegoś screena z danym ekwipunkiem, to Ci wyjaśnimy, co z czego jest i dlaczego jest używane :)

    Musisz z danego bossa uzyskać 100 skórek, żeby odblokować sobie przepisy na unikaty powiązane z danym bossem fabularnym, bądź eventowym.
     
  15. michal722

    michal722 Forum Apprentice

    https://zapodaj.net/plik-tsY4Gr6gPj mam na myśli tę togę i rękawice buty i broń, nie wiem skąd są. Drugie pytanie dlaczego przy topieniu kamyków na pył nie możemy ich wrzucić 9 tak jak w przypadku topienia itemów na glify. Przez co musimy klikać chorą liczbę razy?
     
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    1. Toga: Tunika destrukcji - nie dropi, można ją tylko utworzyć ze 100 skórek z Destruktora, 500 rudy i legendarnej togi, najlepiej na 145 poziomie; tworzy się ją głównie dla bonusu do prędkości ataku zawartego w jego wyjątkowych wartościach (+0.106 prędkości ataku na 145 poziomie, którą można powiększać zaklęciami)
    Rękawice: Władza terroru, dropią z Cieniowej Twierdzy Sargona z przeciwników na mapie (ten event miał wystartować wczoraj, niestety jeszcze to się nie stało i czekamy na jego uruchomienie). Dają dodatkowy % do obrażeń w wyjątkowych wartościach + bonus, dzięki któremu po zebraniu tzw. Kuli postrachu, zyskuje się 30% obrażeń, tracąc jednocześnie 20% wartości zbroi
    Buty: Buty poszukiwacza, dropią z map Wspomnień Przeszłości, do których można uzyskać portal, klikając wiry materii na mapach typu Brigavik, czy Tetaconetl (polecam na Brigaviku); obecnie najlepsze buty w grze, niezależnie od ustawień. Używane głównie z powodu dodatkowego bonusu do prędkości w biegu oraz 10% wartości krytycznego ciosu
    Broń: Grymas Burzowej Bestii - obecnie najlepsza możliwa do zdobycia broń dwuręczna, ze względu na dwukrotnie większą liczbę obrażeń niż w innych broniach dwuręcznych; będzie do zdobycia ze skrzynki na drugiej arenie jubileuszowej (start eventu jubileuszowego jest przewidziany na następny poniedziałek)

    2. Jeśli wspominasz o przetapianiu kamieni u kowala, to nie wrzuca tam się tylko jednego kamienia, a wrzuca się wszystkie kamienie, które są w jednym stosie, no i oczywiście są tego samego rodzaju i stopnia; Masz tam 9 miejsc na kamienie, więc teoretycznie możesz tam wrzucić 9 stosów kamieni i je przepalić jednym przyciskiem (pod warunkiem, że masz odpowiednią liczbę złota)
    Jeśli wspominasz o przetapianiu ich na stole warsztatowym, to tam można tylko pojedynczo przetapiać, aczkolwiek można sobie wybrać, ile kamieni z danego stosu chcemy przetopić.
     
  17. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Witam chciałbym się zapytać czemu "Premium Eliksir of Equipment" nie działa na bossa Azara ? Jak coś to mam zdjęcia rzutu ekranu potwierdzające to co piszę, jeśli będzie taka konieczność to je tu wrzucę.
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Niestety, błąd był już przez nas wielokrotnie zgłaszany, też niedawno nawet ktoś nam o tym wspominał w jednym z ticketów, ale nadal nie został on naprawiony. Podobnie sytuacja wygląda także z naszym najnowszym przeciwnikiem Wcieleniem Postępu w Pradawnej Iskrze.
     
    Glogi likes this.
  19. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    o 11 ruszył hotfix a tu cisza pewnie dowiemy się po ze będzie

    Dear Heroes of Dracania!
    There will be a maintenance starting in 30mins:

    11:00 start countdown
    11:30 start maintenance
    12:00 maintenance finish
     
  20. Athlanthos

    Athlanthos Forum Apprentice

    Brak wątku więc zgłoszę tutaj... zadania jubileusz drakanii,kryształy prawdy i znak męstwa zniknęly po zmianie mapy i nie da się ich pobrać na nowo.... złota piniata z cardhun równiez gdzieś sobie poszła



    edit: sklep grimmy jest zbugowany,po relogu znowu można kupić pałki do złotej piniaty
     
    Last edited: Sep 13, 2023