Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Aikid

  Aikid Forum Apprentice

  kurde ale DNO
  człowiek przychodzi z pracy chciałby się rozerwać a tu tylko "kod 36". Może przy wykupywaniu premium tez wyskoczy i potwierdzi na pół roku ;))
   
 2. Magiczny

  Magiczny Forum Apprentice

  ten blad jest od poczatku roku i pokazuje sie przy wiekszych eventach gdy gra masa ludzi
  podawalem juz rozwiazanie tego bledu ale nie dociera to do nich
   
 3. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Ten gościu z tego filmiku to chyba jakiś lucky guy, że mu takie kamienie sypie. Otworzyłem 50 tych piniat i same oszlifowane/doskonałe zadnych imperiali max co dostałem to udoskonalony trapez 2x i 6x królewskich.
   
 4. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Złote pałki wypadają od piniat przy kupcach. Pytanie, czy 1 kupiec = tylko 1 pałka, czy jak ponownie u niego spróbuję, to znów może wypaść?
   
  Last edited: Sep 16, 2023
 5. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  hejo:)
  ,mozna wiedzieć dlaczego użytkownicy Steama nie otrzymuja kodów bonusowych?
   
 6. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  tak jest 1 kupiec tylko 1 pałka pewne na 100%
   
  Geraldinio likes this.
 7. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  na początku nie czepiam się

  oddałem misje znak męstwa-50 szt w dniu 14,09,2023 dzisiaj patrze a misja jest nie zaliczona i bieganie po bosach od nowa (strata czasu wg mnie) 50X

  może by oddali graczom utracone znaki męstwa - myślę,że nie jestem odosobnionym przypadkiem (czytam forum) pisanie do pt to jak rozmowa z pustakiem nic nie wnosi panoszą się tam booty (SI ????)
  myślę ,że moderatorzy znają problem więc może wycisną ich jak cytrynę i oddadzą np w kodzie możliwości jest wiele oddania utraconych znaków i misji
   
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Raczej jest to zamierzone działanie Twórców dotyczące dropu tak dobrych kamieni, aczkolwiek wewnątrz naszej sekcji też myślimy, że dropią one zbyt dobre, podobnie jak wszystkie kamienie ze Złotych Piniat.
  Nie otrzymują kodów, gdyż ich konta nie są w teorii zarejestrowane na adres e-mail. Można oczywiście się z tym kłócić, wszakże konto Steam ma e-mail przypisany do konta, no ale niestety, tam nie ma opcji aktywowania ich, dlatego też ich nikt z graczy ze Steama nie otrrzymuje.
  Odnośnie tego kodu bonusowego - był rozsyłany w ostatnich dniach na poczty, aczkolwiek w tłumaczeniu wdał się błąd: w zawartości mamy 20 phestosowych pałek do zwykłych piniat, a nie do złotych piniat.



  Wcale nie panoszą się tam boty :) To mogę Ci zagwarantować, aczkolwiek mogę wspomnieć, iż oczywiście mamy pewne formułki, które możemy odsyłać, jeśli zgłoszenie tyczy się jednego z bardziej powtarzających się tematów wśród zgłaszających no i oczywiście do nich możemy też dopisywać jakieś swoje zdania, jeśli uważamy, że powinny one być dodatkowo zawarte, co też robimy w 80-90% przypadków.
  Z informacji, którą otrzymaliśmy, resetowanie tego zadania jest niestety kwestią ostatnich ataków, jakie gra doświadcza ze strony niektórych niesprzyjających nam użytkowników. Trzeba po prostu zrobić je ponownie, gdyż nie spodziewamy się jakichkolwiek rekompensat z tej strony, poza tym kodem bonusowym w newsletterze.
   
 9. Xmikx

  Xmikx Forum Greenhorn

  dlaczego nie otwiera mi sie wejscie na 3 bosy nie moge zrobic ostatniego paska ewentu wszystkich zetonow po koleji uzylem jeszcze raz
   
  Last edited: Sep 17, 2023
 10. xCarambo_

  xCarambo_ Forum Greenhorn

  jakiś pro tip na dropienie fragmentow zaglady?
   
 11. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Musisz zrobić zadanie z ubiciem 50 bossów.

  a przy okazji zapytam: ile jest złotych piniat? ja się doliczyłem 7, a słyszałem, że jest w 9 miastach, tylko za Chiny Ludowe nie mogę znaleźć ;)
   
 12. CVCVCV

  CVCVCV Forum Greenhorn

  Czy eska żywiołów władców lodu itp działa na arenę na 4 bossów na bron ????????
   
 13. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Musisz mieć zrobione zadanie polegające na zebraniu 50 znaków męstwa z bossów. Znajdziesz je w Kingshillu, bodajże u Phestosa.

  Farma Q na bezlitosnym w międzyświecie, robienie pełnych przelotów i otwieranie skrzynki po pokonaniu bossa z danego międzyświata. Szczególnie polecam Q1 (Grimmag) oraz Q5 (Kali) z racji krótszego trwania biegu do momentu napotkania głównego bossa.

  Złotych piniat jest siedem. Jeśli ktoś Ci powiedział, że jest ich dziewięć, to nie wie kompletnie nic o tym wydarzeniu. Znajdują się one odpowiednio: w Kingshill, Jarlshofn, Ellonidos, Andrakasch, Yaltepetl, Hirai oraz w Rozszczepionym Cardhun.

  Oczywiście, że działa. Tam występują bossy, które są odporne w większości na ogłuszenia, czy unieruchomienia. Odporności na dane żywioły są na tym samym poziomie, co podczas normalnej gry.
   
  Last edited by moderator: Sep 19, 2023
 14. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Może mi ktoś wyjaśnic czemu tak sie dzieje? Już którys raz z kolei mam takie coś i nic sie z tym nie da zrobić
  https://ibb.co/hBnVPKV
   
 15. Marioherster

  Marioherster Forum Apprentice

  witam mam pytanie o złote pałki z ktorych dokłanie piniat leca mam 6 i nie moge trafic ostatniej
   
 16. BKGREG

  BKGREG Forum Apprentice

   
  Last edited by moderator: Sep 19, 2023
 17. Marioherster

  Marioherster Forum Apprentice

  przepraszam zle sie wyraziłem chodziło mi o wydropienie złotej pałki z piniaty
   
 18. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Można kupić 3 złote pałki u Grimy, czwarta jest z postępu. Jeśli chcesz zdobyć więcej, musisz otwierać zwykłe piniaty do momentu, aż otrzymasz złotą pałkę. Miej jednak na uwadze, iż jeśli z którejś piniaty zdobędziesz pałkę do Złotej Piniaty, to drugiej takiej z tej samej piniaty już nie masz szans zdobyć. Musisz wtedy próbować innych piniat. Jeśli wydarzenie zaczynałeś, mając 0 pałek do Złotej Piniaty, a zdobyłeś te 4 wcześniej wspomniane, oznacza to, iż dwie pałki wpadły Ci ze zwykłych piniat, dlatego też powinieneś próbować otwierać piniaty, z których Ci nie wpadło.
  Nie jesteśmy na tę chwilę w stanie stwierdzić przyczyny występowania tego błędu (a przynajmniej nie otrzymaliśmy o takiej informacji), aczkolwiek sam błąd zgłosiliśmy już parę dni temu :) Nie jest on dość często spotykany.
   
 19. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Jubileusz uważam za udany....błąd 36 niewidziany od dwóch dni, nebula już nie wyskakuje. Skończyłem właśnie grę z zapasem +/- 1kk pyłu. Otworzyłem wszystkie złote piniaty, otrzymałem wszystko tylko nie skrzydła. Pozbyłem się około 800k mroków, 6k ips'ów, 25x eliksirów premium, 100k red esski. Ubiłem nasze kochane bossy około 180x, rok temu 160x, dwa lata temu 120x....broni nadal nie ma....Jedyne co zyskałem to nerwica i depresja ze szczyptą pogardy do samego siebie, jak i twórców gry. Po 460 przejściach stwierdzam, że ten broni chyba nie ma w plikach mojego klienta xD
   
  Przyjaciel likes this.
 20. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Mi z kolei wypadły trzy bronie "Ryczący Burzowy Smok" w tym pierwsza po drugim wejściu na bossy. Natomiast od wielu miesięcy szukam butów z bossa Azara (na poziomie rozlew krwi) i nie ma szans, a byłem tam już 930 razy :). Po za tym wykorzystałem wszystkie parowe rdzenie możliwe do zdobycia z eventów na mapę Kingsill w Dawnej Chwalę żeby zdobyć cieniowy naszyjnik Sargona na poziomie 140 i nic. Więc random jest tutaj bardzo niesprawiedliwy.
  Uważam że ilość wejść na daną lokację czy bossa powinno w sposób bardzo minimalny zwiększać szanse zdobycia dropu przy kolejnym wejściu. Tak żeby wytrwały gracz który przeszedł lokacje 460 razy z całą pewnością mógł dostać poszukiwaną rzecz.
   
  .killer. likes this.