Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Nindalas

    Nindalas Forum Greenhorn

    Może mi ktoś pomóc z jedną sprawą, bo nie wiem o co chodzi...

    Chodzi mi o ostatni pasek postępu na evencie jubileuszowym. Do tej pory było tak, że jak dostawałem tepki na następną arenę, to musiałem i tak dokupić jedną czy więcej sztuk tepek (chyba dlatego, że nie mam premki) u Thabo, żeby każdy pasek dokończyć. Teraz jestem na ostatnim pasku "Drakanijskie wyzwanie" przy postępie 280/360 i nie mam pojęcia skąd wziąć brakujące 1-2 tepki. U Thabo nie ma, w sklepie (klawisz "t") też nie ma. Da się je jakoś zdobyć? Nie wiem, mam 5 złotych młotów, poleci ze złotej piniaty? Teraz tak strzelam, bo zaskoczyło mnie to... Jest na tą tepkę jakiś sposób?
     
  2. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Postęp z ostatniego paska zdobywasz po otwarciu jubileuszowej skrzynki na mapce z 4 bossami. Tam potrzebujesz ten czerwony znaczek za 4750 mroków.
    Mozesz tez kupic w tańszej wersji lub za golda, ale ich jest ograniczona ilość.
    Wchodzisz na dowolną mapkę, czyścisz, wchodzisz na mapje z bossami, pokonujesz i otwierasz jedyną skrzynkę jaka jest na tamtej mapce.
     
  3. Ennika

    Ennika Advanced

    Wykonaj misje u Phestosa za 5 żetonów areny (tepek) - chodzi o zbieranie skorupek jajek, albo kup od niego za kryształy prawdy.

    No chyba, że chodzi ci o te wejściówki na druga mapę areny czyli tę z bossami. To wtedy tak jak napisał killer - za mroczne albo za gold u Phestosa (jest też oferta za 1250 mrocznych, jeśli jej nie wykorzystałeś)


    PS Do otwarcia złotych piniat służą pałki do złotych piniat. Te młoty są do wykorzystania na statku piratów, zacumowanym w Grimford.
     
    Last edited: Sep 19, 2023
  4. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    dlaczego dajcie taką rozkmię dla nowego gracza , niech biega zwykłą arenę jak to gracze piszą clasik i tam postep wypada na wszystkie paski nawet ten ostatni
     
  5. Ennika

    Ennika Advanced

    Ale graczowi chodzi o tepki na arenę a nie o postęp :rolleyes:
    A w ogóle to ze zwykłej areny lecą skrzynki na wszystkie paski i potem zostanie mu po około 20 skrzynek ale nie z tym postępem, który potrzebuje (można co prawda zachomikować na kolejny rok:D). Skrzynka daje tylko 5 postępu, ale w momencie kiedy brak mu tepek to raczej dużo nie polata "clasik".

    Do Nindalas
    A tak w ogóle to możesz z dowolnej areny wejść na arenę z bossami, nie musisz z tej ogólnej. A te "paskowe" tepki przecież możesz kupić u Tabona.
     
    Last edited: Sep 19, 2023
  6. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Trelemorele.. 250-300x blood arena z 4 bossami (w tej odslonie eventowej) i nie ma broni.. juz 3 rok z rzedu probuje ja wyfarmic i nic. Nie wiem moze cos robie zle? Prosze wszelkie porady
     
  7. Nindalas

    Nindalas Forum Greenhorn

    Dzięki za odpowiedzi, jednak, mam wrażenie, że nie do końca dobrze się zrozumieliśmy.

    Jak .killer. pisał:

    Postęp z ostatniego paska zdobywasz po otwarciu jubileuszowej skrzynki na mapce z 4 bossami. Tam potrzebujesz ten czerwony znaczek za 4750 mroków.
    Mozesz tez kupic w tańszej wersji lub za golda, ale ich jest ograniczona ilość.
    Wchodzisz na dowolną mapkę, czyścisz, wchodzisz na mapje z bossami, pokonujesz i otwierasz jedyną skrzynkę jaka jest na tamtej mapce.

    Moja sytuacja: Mapka z 4 bossami to jest ta mapka z której wypada broń, na nią nie mam dostępu, bo nie mam dokończonego ostatniego paska postępu na arenie "drakanijskie wyzwanie". Czerwony znaczek za 4750 mm, hmm, u kogo mogę go kupić? Możesz napisać nazwisko NPC, bo przejrzałem i Thabona i tego Phestose`a i nie widzę tej mapki.

    Ennika:

    Wykonaj misje u Phestosa za 5 żetonów areny (tepek) - chodzi o zbieranie skorupek jajek, albo kup od niego za kryształy prawdy.

    No chyba, że chodzi ci o te wejściówki na druga mapę areny czyli tę z bossami. To wtedy tak jak napisał killer - za mroczne albo za gold u Phestosa (jest też oferta za 1250 mrocznych, jeśli jej nie wykorzystałeś).

    Odpowiedź: Tak właśnie o nią mi chodzi, do niej dążę, ale , żeby na nią wejść muszę skończyć cały pasek postępu tak? I właśnie o ten pasek mi chodzi, o ten ostatni "drakanijskie wyzwanie"

    -kiler5-:

    dlaczego dajcie taką rozkmię dla nowego gracza , niech biega zwykłą arenę jak to gracze piszą clasik i tam postep wypada na wszystkie paski nawet ten ostatni.

    Odp: Nowy nie jestem, zacząłem grać jak max był 40 lvl, skończyłem jak wprowadzono 50 lvl (jakoś nie mogłem się odnaleźć) ale, po latach wróciłem do gry... Na poprzedniej edycji eventu Jubileuszowego dostałem broń. :D Tak, mam broń, zdecydowałem się napisać, bo po prostu mam problem, którego nie wiem jak rozwiązać, ale nachodzi mi jeden pomysł do głowy.

    Ennika:

    Ale graczowi chodzi o tepki na arenę a nie o postęp :rolleyes:
    A w ogóle to ze zwykłej areny lecą skrzynki na wszystkie paski i potem zostanie mu po około 20 skrzynek ale nie z tym postępem, który potrzebuje (można co prawda zachomikować na kolejny rok:D). Skrzynka daje tylko 5 postępu, ale w momencie kiedy brak mu tepek to raczej dużo nie polata "clasik".

    Do Nindalas
    A tak w ogóle to możesz z dowolnej areny wejść na arenę z bossami, nie musisz z tej ogólnej. A te "paskowe" tepki przecież możesz kupić u Tabona.

    Odp.: Paskowe tepki moge kupić u Tabona, oprócz ostatniej i w tym mój problem. Mogę kupić maksymalnie do tepki "Bunt rakieciarzy", ale ten pasek mam skończony. Mi się rozchodzi o ten ostatni "Drakanijskie wyzwanie", tam mam 280/360 i nie wiem skąd wziąc tepki.


    Hmm...
    Dzięki, za Wasze komentarze, z tego co widzę to jedyną opcją jest chyba wchodzenie na ogólna arenę i czekanie aż mi te skrzynki wypadną z których będę mieć postęp. Wejścia zachomikowałem z mojej pierwszej / jedynej / ostatniej edycji i mam ich "266 Jubileuszowy żeton areny" i chyba to wszystko się sprowadza, do tego, żebym tutaj wchodził i czekał aż dostanę skrzynkę z tej areny o którą mi chodzi, czyli "Drakanijskie wyzwanie"? Dobrze rozumiem?

    P.S. Chciałem wstawić zdjęcia, ale napotkałem trudności, nie chce wstawić screen shotów, ale generalnie opisałem w postach sytuację... Dobrze rozumiem, że muszę czekać, aż z tej areny dostanę postęp? Nie wiem, na poprzedniej edycji, takiego cyrku nie było. xD Robiło się mapki na luzie idąc do następnej. Powtarzam, nie jestem nowy i mam broń, event jest dla mnie, żeby go po prostu "zaliczyć". Jednak, jestem w takiej a nie innej sytuacji, więc zadałem pytanie. :D Pozdrawiam :D
     
  8. ryudopl

    ryudopl Forum Greenhorn

    Zamiast pisać elaboraty wystarczy cofnąć się jedną stronę do tyłu i masz ładnie wyjaśnione jak wejść na mapę z bossami, czyli tą z postępem na ostatnim pasku
    Polecam troszeczkę poszukać samemu to nie boli tym bardziej, że już wcześniej ktoś dał odpowiedź
    Ps. Żeby odblokować ostatni pasek należy ukończyć zadanie z 50-cioma Znakami Męstwa po ubiciu 50-ciu dowolnych, godnych bosów. Nie musisz więc uprzednio kończyć paska, żeby wejść na mapę, ale wchodząc na mapę kończysz postęp ;)
     
    Last edited: Sep 20, 2023
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nindalas - na przyszłość, jeśli odnosisz się do posta danego użytkownika i chcesz go zacytować, to przy tym poście masz magiczny napis "Reply", który na to pozwala.

    U Phestosa masz ofertę, aby kupić naładowane znaki męstwa, które są równocześnie wejściówką na arenę wyzwania Dracanii. 20 wejściówek można kupić za złoto, 20 za kryształy prawdy, 20 za tańszą liczbę mrocznych monet i jeśli potrzebowałbyś więcej tych wejściówek, to jest oferta z kupnem ich za większą liczbę mrocznych monet. Jednocześnie, żeby tam wejść, trzeba wpierw zrobić zadanie na zebranie 50 znaków męstwa z bossów w całej Dracanii (o czym już mój przedmówca zdążył wspomnieć) no i oczywiście wyczyścić arenę jubileuszową.
    W arenie wyzwania masz 3 bossy na poziomie trudności do bezlitosnego w międzyświecie lub 4 bossy, jeśli jest to na poziomach trudności rozlewów krwi.
    Sam schemat robienia w ten sposób postępu jest już bodajże 3-4 edycję z rzędu. W tej sprawie jedyne, co się zmieniło, to bardzo niedawno, że nie trzeba ukończyć tego zadania, aby móc kupywać naładowane znaki męstwa. Jeśli idziesz z kimś w grupie i ta osoba te zadanie ma zrobione, a ty jej nie masz, to teoretycznie jest 50% szans na to, że Wam się te wejście na drugą arenę pokaże.
    I w końcu - postęp do ostatniego paska postępu leci z jedynej skrzynki, jaką otrzymujesz do otworzenia po pokonaniu 3-4 bossów na drugiej arenie.
     
  10. HaVoK

    HaVoK Someday Author

    Cześć,

    "Wszystkie próby połączenia nie powiodły się".

    Problem występuje od dzisiaj, od godziny ~18.
    Ktoś jeszcze ma podobnie?
     
  11. -jawa0012-

    -jawa0012- Forum Greenhorn

    MOJE PYTANIE JEST ODNOŚNIE SKŁADNIKÓW DO KOSTIUMU GUARDIAN ANGEL JAK MAM GO ZROBIĆ SKORO NIE MA PRAKTYCZNIE DROPU SKŁADNIKÓW
     
  12. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Zdziwisz się, ale ja też trzeci rok zdobywam tą broń i wiesz co pomogło ?
    Po 210 razie postanowiłem wyczyścić pliki gry i broń poleciała za 3 razem i to bez eliksiru. Przypadek ? Nie sadze xD
     
  13. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Ktoś mi powie jaki jest % szans na dropniecie amuletu Sargona na 140 poziom ?
     
  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie jesteśmy w stanie tego określić. Podśmiechując się, można powiedzieć, że 50/50, bo albo dropnie, albo nie. Nikt nie jest w stanie Ci tego podać, gdyż procenty szans dropu danego przedmiotu nie są ujawniane nawet administracji.
     
  15. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Wyjasnij mi jak to zrobiles prosze, bo kiedys ja zrobilem to samo i klejnot do skladnikow polecial przy pierwszym wejsciu do jaskini i wtedy tez sobie pomyslalem ze cos chyba to pomoglo, ale nie jestem pewien co zrobilem.
     
  16. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    event banał ubić 50 X bądź jakiego bosa i zebrać 50 znaków po oddaniu ma się wejście na ostatnia mapką z każdej areny
    naładowany znak można kupić u phestosa zbobyc lub na statku

    broń przereklamowana chyba że ktoś dostał na pierwszym evencie to ok potem porobili zmiany statystyk i żadne cudo
    osobiście latam z miskową boss na rozlewie czasem wymaga białej es

    postęp śmiało można zrobić na 3-4 wejścia ale trzeba pilnować bufa

    lepiej skupić się na wyzwaniu i kupić składniki do klejnotu

    i pytanie do moderatorów czy są prowadzone jakieś prace nad usprawnieniem gry czyli poprawne ładowanie bez opóźnień.
    znowu pojawia się błąd 36 oraz niemożność nawiązania połączenia nawet przy zmianie lokacji .
     
  17. Ennika

    Ennika Advanced

    O jaki klejnot chodzi?
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Przecież w tej broni jubileuszowej nie dochodziło do zmiany statystyk. Od pierwszego jej pojawienia się, jest ona taka, jaka jest obecnie.

    Co do ostatniego pytania - ciężko stwierdzić. Teoretycznie nadal dostajemy informacje o tym, iż jest to w naprawie i będzie to poprawione, ale no... niestety, błędy nadal występują, chociaż mamy wrażenie, że ostatnio trochę osłabły na sile (pomijając oczywiście okres startu Święta Jubileuszu Dracanii, który spowodował większe zainteresowanie społeczności.
     
  19. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    co się obecnie dzieje z tą grą cały czas wywala bo serwer przepełniony ,a tylko saragon jako nowy event wszedł dziś
     
  20. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    draksang114 - w naszej sekcji piszemy tylko po polsku, dlatego post usuwam.

    Oczywiście zostało to przez Nas zgłoszone.