Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Nie wiem na jakim poziomie trudności zdobyłeś swoją ale moja jubileuszowa broń ma prawie 25 000 DMG w podstawie czyli około 10000 więcej od najlepszej Berechowej broni. Ustawiając tą broń na wszystkie zaklęcia pod DMG i dając tam na wszystkie sloty same rubiny realnie DMG skoczył mi o 65 000 w górę w mieście (już nie mówię ile DMG rośnie w czasie walki). Ta broń jest najlepsza
     
  2. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    Ja tą broń dopiero zdobylem tydzień temu po pierwszym wejściu na arene danego dnia i to na Zagładzie w Międzyświecie czyli na 125 lvl miała w podstawie 22 500 i po dodaniu wszystkich najwyższych Rubinów czyli każdy po +700 dmg i najwyższych zaklęć dalo mi 38 000 tys więcej dmg . Także spoko mi się trafiła ta sztuka .
     
  3. -Maly22-

    -Maly22- Forum Greenhorn

    Witam, chciałem zapytać czy będzie ta obiecana rekompensata dla graczy, którzy byli uczciwi i nie przetopili klejnotów z letniego przesilenia? bo do tej pory ani widu ani słychu a gracze, którzy olali support i za pył z tych klejnotów wymaksowali kamienie grają nadal bezkarnie, więc ani nagrody ani kary tak mamy to rozumieć mi uczciwi czyli w Waszym mniemaniu głupi gracze?
     
  4. -Tomasz-79

    -Tomasz-79 Forum Apprentice

    nie można wejść na żadne mapki kod błędu 36 cały czas coś z tym ***** zrobicie ..napiszecie gdzieś tam gdzieś wyżej... chyba że też Was mają tam... gdzie wszystkich graczy !!! a jeszcze kolejne akcje specjalne ***** jak nie da się grać
     
    Last edited by moderator: Oct 7, 2023
    Diablo9521 likes this.
  5. -vader75-

    -vader75- Forum Greenhorn

    Jedyne co to napisza że problem zgłoszony ale to zaraz zaraz to było w poniedziałek,hm teraz nie wiem co wymysla ale w sumei mod nic nie winien bp nas olewa i ma w poważaniu,szkoda zę jak gracz chce kupic np premium to nie pojawia sie kod 36
     
  6. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    czy są prowadzone prace naprawcze ,że nie można się zalogować do gry ??????????
     
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Niestety nie jesteśmy w posiadaniu takiej informacji. Jedyne rekompensaty, jakie były w grze, to jako kody bonusowe w newsletterach, o ile dobrze pamiętam.

    Co mogę Wam powiedzieć? Nam jest przekazywana informacja, że błąd jest w trakcie napraw, ale to się mocno wydłuża no i... widać jak jest.

    -Tomasz-79 - z Twojego postu usuwam "domyślne" wulgaryzmy. Na forum nie można ich używać nawet, jeśli dokładnie one nie są zapisane. Prosimy tego przestrzegać na drugi raz, gdy będziesz chciał coś skrytykować.
     
  8. PogromcaStarych

    PogromcaStarych Forum Greenhorn

    Dzień dobry , jakieś 6 miesięcy temu za dość dobitne wyrażenie swojego zdania zostałem zbanowany na 30 dni :( Nie używałem żadnych wulgaryzmów , tylko nazwałem rzeczy po imieniu . Myślę że wyraziłem to co wielu graczy chciało by wyrazić . Ze twórcy gry są nastawieni na dojenie graczy . Nasuwają się kolejne ciężkie słowa , ale się powstrzymam , kupują ludzie konta premium , konta delux , mm , pakiety przeróżne za realne pieniądze , a grać nie można . Od roku niewiele się zmieniło , co event w jaki ludzie chcą pograć , non stop kod błędu 36 . Na moderatorach już znęcać się nie chcę , ale jasno powiem , forum i regulamin, nie upoważnia łamania praw obywatelskich , praw człowieka i zapisanego w konstytucji tego kraju , możliwości swobodnej wypowiedzi , także krytycznej , tym bardziej że jest słusznie wypowiadana . Moderatorzy zastanówcie się , bo bronicie bezprawnie tego , co się obronić nie daje , a Tworscy mają graczy za nic oprócz dostarczycieli pieniędzy . Chcecie zrobić coś dobrego ? to dawajcie bany BP i walczcie o nasze dobro , a nie tylko problem zgłoszony , nic nie możemy , a Ty masz bana bo zabluźniłeś bo Cię krew zalewa że płacisz na grę , płacisz za prąd ( nie taki tani zresztą ) płacisz za internet i czekasz 3 min. żeby się załadowała mapka i efekt końcowy , to błąd 36 .
     
    Dekso likes this.
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Ale Ty wiesz, że ja mogę dokładnie sprawdzić, kiedy i za co otrzymałeś tą karę, co nie?
    I mogę sprawdzić dokładną treść Twojej wypowiedzi, za którą ją otrzymałeś. Właśnie teraz to zrobiłem i obojętnie, czy ja bym na to spojrzał, czy moje koleżanki z administracji z naszej sekcji, czy nawet zwykły użytkownik forum, to i tak kara pozostałaby taka sama

    Trzeba umieć rozróżniać krytykę od hejtu. Twoja ówczesna wypowiedź była hejtem i wyzwiskami skierowanymi w stosunku do całej ekipy zajmującej się DSO, a jednocześnie poważnie łamało regulamin, także te "dość dobitne wyrażenie swojego zdania" nie upoważnia Cię do tego typu zachowań.

    Piszesz, że nasuwają się kolejne ciężkie słowa... Jak ty ich spróbowałbyś użyć, to kolejny raz musielibyśmy je schować bądź usunąć, gdyż od naszych użytkowników oczekujemy pełnej kultury w zachowaniu, w tym kultury słowa.

    Chciałbym tu jasno podkreślić: wszelkie błędy są przez nas zgłaszane do ekipy, zarówno te zgłaszane tutaj na forum, do Pomocy Technicznej, jak i te wypatrzone przez nas samych na discordzie, o których gracze wspominają. To nie jest tak, że zamykamy oczy, żeby nie widzieć kolejnych problemów np. z błędem 36 (chociaż wygodniej byłoby to zrobić), ale moderacja tych oczu nie może mieć zamkniętych, bo ona powinna być bardziej opanowana, i musi zwracać uwagę na wypowiedzi każdego użytkownika). Ty to nazywasz ciężkimi słowami, ja to widzę jako kolejne ostrzeżenia/punkty, które muszę tu takiemu autorowi przydzielić.
     
  10. Xmikx

    Xmikx Forum Greenhorn

    ile wynosi wartosc ciosu krytycznego aby miec 80% na rozlewie krwi w miedzy swiatach?
     
  11. PogromcaStarych

    PogromcaStarych Forum Greenhorn

  12. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Straszliwe Cienie - Nowa Era
    02.10. 00:00 - 08.10. 23:59
    Dziwnym trafem sargon zostal wyłączony o 11;50-12;00 i postep przepadl z nagrodami mimo że wyraznie bylo napisane że jest do 23;59 jak ma byc 12 w poludnie to wypada to sprecyzować
     
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    PogromcaStarych - To nie jest pytanie ogólne do gry, w żadnym fragmencie nie jest to związane z tym, także post usuwam. Jeśli masz do mnie jakieś zastrzeżenia i do ówczesnej decyzji, to oczywiście według regulaminu możesz na mnie złożyć skargę/odwołanie od tamtej decyzji do Pomocy Technicznej. Nie zamierzam tutaj rozwijać tego typu dyskusji, tym bardziej iż widzę, w jakim kierunku by to mogło pójść.


    Rozpiska akcji specjalnych trafia do nas z wyprzedzeniem i niestety, w ostatnich miesiącach zdarza się, że okres odbywania się akcji specjalnych nie do końca pokrywa się z ową rozpiską, mimo iż za obie odpowiadają te same osoby.
    Jedyne co możemy w tej chwili zrobić, to przeprosić Was za zbyt wczesne zakończenie wydarzenia.
    Osobiście polecam również samemu monitorować okres trwania danego wydarzenia, a także sprawdzać kalendarz na naszym discordzie, gdzie on jest po prostu częściej i szybciej aktualizowany.
    Bardzo nam przykro z powodu zaistnienia takiej sytuacji.


     
  14. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Ok jestem wstanie zrozumieć takowa sytuacje ale powiedzcie graczą kiedy wkońcu zostanie naprawiony kod błedu 36 bo już raz było pisane że został naprawiony co jest bzdura bo sie pojawia nawet krasnoludow nie idzie zrobić i jubileuszu no bo oczywiscie kod błedu 36 kolejny raz do tej pory administracja sie nie skapła że jest przeciazenie serwerow i wypadało by ulepszyć serwer bo od dragana jest ten kod !!!!!!.
    Odechciewa sie grać rozumiemy 1/2/3 razy ale tyle czasu jest ten bład to jest porazka .Nawet rekomensaty w formie kodu nie sa wstanie dać za błedy w grze z ich strony tyle czasu wiedza że coś jest nie tak i dalej nic a nic ,.
     
  15. Aikid

    Aikid Forum Apprentice

    czy admini tej gry nie potrafią nic zrobić tak jak się należy?
    kod 36 króluje w tej grze. po jakie licho uruchamiać kilka eventów jeśli ma się ograniczona pojemność serwera.
     
  16. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    Miałem już się nie wypowiadać ale naszła mnie taka refleksja że ta gra nie powinna się nazywać "Drakensang online" a lepszą nazwą byłby
    "BŁĄD 36"
     
  17. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert


    witaj
    pomyliłem się chodziło mi o klejnot Wiecznego Szyderstwa a ten jest oczywiście z Zimowego Festiwalu


    Witaj
    nie twierdze ze broń miskowa jest najlepsza wcale nie ma dużych szkód nie umiem wstawić zdjęcie wiec pokrótce wygląda to tak:

    obrażenia podstawowe-322720
    atak-4,221
    krytyk-80% na rozlewie
    pkt złosci-172
    hp-3535500
    regeneracja-19437

    na 12 itemów 4 mam z dropu chyba ze set czarnego rycerza policzymy do dropu ale składniki trzeba wylatać min bezlita ja mam z rozlewu
    resztę robiłem na stole

    został mi tylko Mortis gdzie na rozlewie solo sobie nie radze - kwestia itemków i pewnie run i klejnotów

    wiec ja osobiście nie ma powodu aby latać za bronią z Jubileuszu

    nie potrzebuje czołgu ,wystarczy mi kijek

    pozdrawiam

    P.S

    nie prowadźmy dyskusji :) nic nie wniesie nam
     
    Last edited by moderator: Oct 10, 2023
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Dlatego iż niektóre eventy w grze masz takie, które odbywają się co miesiąc. Jeśli masz w trakcie wydarzenie, które trwa miesiąc, to wiadomo, że się nałoży. Tych miesięcznych eventów łącznie jest 4, więc i tak i tak któryś z nich by się nałożył na główny jubileusz i wyzwanie z Mrocznymi Krasnoludami. Pierwotny harmonogram nie zakłada obecności błędów na serwerze, a specjalnie nie będą przekładać jakiegoś miesięcznego wydarzenia o parę dni z powodu błędów, bo się nałoży z innym.

    MaxEnder - Twój post usuwam. Nie wnosi nic do tematu, a prywatne negatywne opinie na temat innych użytkowników nie powinny być tutaj publikowane.
    BlackBlond - Twoje posty natomiast łączymy w jeden. Nie piszemy nigdy dwóch postów tuż po sobie. Polecam korzystać z opcji edycji pierwszego posta.

    Pokonywanie Mortisa solo na rozlewie jest jednym z najtrudniejszych wyzwań. Patrząc po Twoich statystykach, no nie są złe, ale też warto byłoby Ci podnieść obrażenia, a jeśli nosisz aktualnie broń z Beracha, no to też warto pomyśleć o tej broni z obecnego Jubileuszu, tym bardziej iż po założeniu jej Twoje obrażenia mogą wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt tysięcy (patrząc również na to, jakie bony tam będą przełożone, czy też jak dobre kamienie tam założysz.
     
  19. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    podsumować ten event ,należy więc powinien się nazywać kod błedu 36 , co dodać jeszcze ,bp wprowadził skrzydła kostium tort i coś tam jeszcze , ale jaki sens to dawać to gorzej leci jak sama broń - idiotyzm - nie wiem kto tam rzadzi ale mają nikły zakres szarych komórek , to nasza doda ma wiecej rozumu jak oni -wiecie o co mi biega
     
  20. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    I znowu kochany kod błędu 36 na przemytnikach wejściówkę klikasz i co kod błędu 36 hahahah