Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. darqqueen

    darqqueen Forum Greenhorn

    co jest nie tak z ta grą!? nie da się wejść na mapy, ciągle wyskakuje informacja przeciążenie serwerów kod błędu 36. Jest to tak irytujące że rozważam całkowite zakończenie gry w ten nieudany projekt testowy. Trzeba przejść do konkurencji bo dobre czasu DSO przeminęły!
     
  2. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Spoko, nie wdając się w polemikę ja po prostu z Twojego poprzedniego postu wywnioskowałem że tą broń masz i mówiąc "przereklamowana" chodzi ci o to że Ci się gra na niej gorzej.
    Również pozdrawiam :)
     
  3. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    od 6 godzin nie można wejsc na mape wilka oraz na przemytnika , totalna porazka , z fajnej gry zrobili badziew
     
  4. Dekso

    Dekso Someday Author

    Po raz kolejny błąd 36 zdominował grę, a włodarze mają wywalone, od pół roku NIC nie zrobili.
     
  5. Glogi

    Glogi Junior Expert

    No mi ani razu nie udało się wejść na przemytnika aż się skończył bo za każdym razem miałem bład 36 :)
     
  6. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Serio no serio teraz pustynia jest i nawet tego nie idzie zrobić już byście się wstydzili ta gra to porażka jak widzę ile czasu ten kod błędu 36 jest to jestem w 99,9 % przekonany że programiści kompletnie nic nie robią .Boje się pomyśleć co będzie jak serwer będzie padał i bedą go włączać co tydzień i powiedzą no problemy techniczne .
     
  7. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    Powiem tak teraz pustynia i 36 daje czadu to co to będzie na festiwalu duchów nawet nie chce mi się myśleć kupa śmiechu i wkurzenia a panie i panowie technicy mają totalnie wywalone :szalony::):szalony::):szalony::eek::szalony::)
     
  8. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    Jak zmienić hasło w grze?
     
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Trzeba zalogować się na stronie gry i po zalogowaniu się, kliknąć opcję zarządzania kontem i tam wybiera się pierwszą zakładkę dotyczącą zmiany hasła.

    Odnośnie występowania błędu 36, nie będę pisał nowych rzeczy - wszystko zostało już powiedziane przez Nas i kwestia tego błędu leży już od dawna po stronie Twórców. Jako moderacja nie mamy niestety wpływu na to, jak długo społeczność musi się z tym błędem użerać.
    Równocześnie bardzo proszę o zachowanie kultury słowa w przypadku komentowania i zgłaszania tego błędu, nawet jeśli jest to dość ciężkie - i tutaj mówimy o przypadku zgłaszania go zarówno tutaj, w zgłoszeniach do Pomocy Technicznej (gdzie nie uzyskacie więcej informacji niż te, które są tutaj przekazywane), czy na discordzie i innych mediach społecznościowych. Pamiętajmy, iż moderatorzy i pracownicy PT to też ludzie i oni nie są współwinni występowania tego typu problemów, a to oni prowadzą ze społecznością bezpośrednie konwersacje.
     
  10. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    niech firma zrobi 2x różne pvp
    1 obecny syf
    2 wszystko dozwolone oprócz eski jak kiedyś

    może to rozkreci tą grę , bo obecnie gra jest martwa -- każdy gracz będzie miał 2 warianty wyboru pvp i o to chodzi

    tego pragnie większość graczy
     
  11. Glogi

    Glogi Junior Expert

    -kiler5- naprawdę wierzysz w to że obecni włodarze gry zrobią to czego chcą gracze ? Po za tym moderatorzy nie wyślą twojego pomysłu dalej bo oni wiedzą że i tak zostaliby olani. Są tu w tej grze rzeczy naprawdę niecierpiące zwłoki z którymi nikt nic nie robi od kilku lat, a co dopiero wprowadzanie czegoś dodatkowego. Pewnie tona bugów by się znowu dosypała wraz z innowacją:). Po za tym nie ma synchronizacji w pojawianiu się graczy na arenie pvp i np w moim przypadku zanim wczyta mi tekstury areny to często jest już po walce :). Kiedyś gracze czekali na siebie w takich odizolowanych salach i jak rzeczywiście doszedł drugi grać to przenosiło ich obu na arenę główną i to było sprawiedliwe bo razem w tym samym czasie zaczynali walkę teraz to leży całkowicie.

    PS
    W otwartym świecie możesz się klepać z przygodnymi graczami tam wszystkie rzeczy są dostępne no ale musisz trochę połazić. Są też w niektórych miastach areny tylko znowu tam musisz się z kimś umówić albo na kogoś trafić. Piszę to tak trochę "pro forma" bo o tym to na pewno wiesz.
     
    Last edited: Oct 25, 2023
    BKGREG likes this.
  12. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    A takie małe pytanko co to się stało z czatem w grze jest ogłoszenie że usługa czatu nie będzie już oferowana to błąd czy t6ak na serio już zostanie
     
  13. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Zgaduję, że wróci i że to wina tego, że ludzie spamują na czacie jakimiś reklamami itp
     
  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Zgłosiliśmy już problemy związane z działalnością czatu na Grimmagu.
     
  15. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    witam
    36 króluje
    wiemy ze jest znany i ze jest zgłoszony ale nie wiemy kiedy zostanie obalony( chyba już ponad rok trzyma się skubaniec)
    czy bp pozwoli nam zagrać ?

    może uda się wydłubać odpowiedź dającą nadzieje na płynna bezproblemową grę?



    gram na innych postaciach mankamentem jest przeładowanie plecaka przeróżnymi esencjami
    wiem człowiek nie chomik ale wg mnie powinni dodać np sakwę esencji

    to samo dotyczy składników do kostiumu i torcika z jubileuszu
    przez cały event dostałem 1 szt z 20 reszta na 0 (wywaliłem aby nie zalegał w plecaku)

    i co trzymać rok i może dozbieram czy wywalić-no dylemat

    esencja która wylata z moba lub amfory w ilości 50 szt a potem już nie leci toż to cyrk jakiś

    takich badziewi jest więcej
    może jakaś sonda zorganizowana przez moderatorów a wyniki przesłać do bp a nuż zadziała

    pozdrawiam
     
    BKGREG likes this.
  16. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    hej:)
    gdyby ktos podesłał mi ile leciało progresu na Wendigo,
    bo chce ocenić jakie są szanse na zrobienie całego
    z góry thx:)
     
  17. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Z płaszczem na rozlewie ok. 2300 z tego co widzę.
     
    Ennika likes this.
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Ogólnie sytuacja jest taka, iż nie otrzymaliśmy do tej pory opisu hotfixa od Twórców, dlatego też nie jesteśmy w stanie obecnie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na te pytanie, ani nawet nie możemy opublikować informacji o samym wprowadzeniu dzisiaj hotfixa, aczkolwiek polecałbym jednak wykonywać te zadanie od razu, gdyż tych skrzynek za wykonanie zadania trzeba uzyskać kilkanaście do wytworzenia niektórych nowych rzeczy, więc lepiej z tym nie czekać. Ono jest możliwe do wykonania raz dziennie.
     
  19. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Ktoś mi powie czemu mozna wytwarzać tylko podstawowe elementy evetowe np slodkie melko a nie można np tabliczki czekolady ? jedynie biale przedmioty
     
  20. Algedron7

    Algedron7 Forum Apprentice

    Cześć.
    Gdzie można pobrać to zadanie, które można wykonać raz dziennie i z czego lecą składniki potrzebne do wykonania tych przedmiotów.?