Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Pobrałem to nowe zadanie u herolda w Kingshil i nawet pojawił mi się pytajnik wykonania zadania nad jakąś skrzyneczką w południowej części miasta, jednak kliknąć skrzyneczki fizycznie się nie da. Opis misji nie wyjaśnia co trzeba zrobić ewentualnie innego albo w innej kolejności. Nawigacja też nie działa. Może mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi ? Czy może znowu twórcy nie zaskoczyli graczy i wprowadzili do gry produkt niedokończony lub wadliwy ?
     
  2. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Usuń zadanie całkiem i pobierz od nowa. Skrzynka w King już da się wtedy otworzyć.
     
    Glogi likes this.
  3. PogromcaStarych

    PogromcaStarych Forum Greenhorn

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ten nowy fantastyczny craft nie działa ? kładę na stole wszystkie wymagane składniki pojawia się co ma się złożyć , ale połączyć nie można .
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Ciężko to stwierdzić na ten moment. Jest jedno przypuszczenie dotyczące nierówności stopnia rzadkości danych przedmiotów w przepisie (czyt. dla przykładu niebieski i fioletowy składnik w jednym przepisie). Czy jest to zgodne z prawdą? Na tą chwilę bez oficjalnych informacji i potwierdzenia tego stanu rzeczy możemy tylko gdybać.

    Misję pobiera się u NPC Simona Clamoura, czyli trąbacza, który znajduje się obok jubilerki w Kingshillu. Jest ona błędnie oznaczona jako misja poboczna (pomarańczowa), gdzie pierwotnie powinna być oznaczona kolorem błękitnym, jak to bywa w przypadku misji eventowych. Można ją wykonać raz dziennie i zawsze po jej przyjęciu trzeba pamiętać, że trzeba porozmawiać z naszym NPC drugi raz i wtedy on upuści nam list, który trzeba podnieść samemu (na kontach bez pakietu premium/deluxe). W treści każdego listu możemy zobaczyć, do jakiej lokalizacji trzeba iść, aby znaleźć daną skrzynkę. Sama misja jest możliwa do wykonania tylko raz dziennie.
     
    Last edited: Nov 1, 2023
  5. Xmikx

    Xmikx Forum Greenhorn

    gdzie te hagastove grotto z 6q od trebacza powtazalna ?
     
  6. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    Brawo brawo event na eventcie i co kod 36 na Ventigo ja pierdziele a z tego co jest napisane Venitigo mial być od 4
     
  7. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    No i jak zwykle wchodze na staropole droga zaglady zabiera wchodze dalej na mape remedium i zaglade i co kod 36 !!!!!!! odawajcie droge zagłady
     
  8. Lalek1963

    Lalek1963 Forum Apprentice

    ja zwykle narzekają zamiast cieszyć się gra. Za taki niegrzeczny ton " oddawajcie " powinna być kara :)
     
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nigdzie, bo zadanie w Grotach się kończy, a nie zaczyna.
    Proszę przeczytać mój wcześniejszy post.
     
  10. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    Witam klejnot upiornej mocy dropi z paska postepu i z bossa a czy z ventigo jest szansa na drop klejnotu lodowatego serca ?
     
  11. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    A 2 sprawa co sie dzieje na grze nie moge dzienych zadan od tabona zrobić bo kod błedu na grotach hagasowych i na gwenke ide raz wejde a 6 razy nie bo kod bledu 36 to jak mamy zrobić event ventigo jak wywala na gwence z ktorej dropi energia zyciowa ?
     
  12. Lalek1963

    Lalek1963 Forum Apprentice

    narzekasz i narzekasz,, ja gram normalnie, gra chodzi ok.
     
  13. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Mam na dzieję, że ta wypowiedź to ironia i sarkazm ....... jeśli piszesz tak na poważnie to ...nie mierz wszystkich swoich miarą, to , że u ciebie jest ok nie znaczy wcale , że tak jest u innych , od miesięcy dla wielu graczy gra jest niegrywalna kompletnie szczególnie wieczorami podczas eventów, nigdzie się nie da wejść lub da się raz na 50 prób.... Przykład sprzed 10 sekund poniżej.[​IMG]
     
    BKGREG likes this.
  14. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ty chyba żartujesz gra jest tak zawirusowana że szkoda gadać a na 1 miejscu kod błedu 36 o reszcie już nie piszę
     
    мирулька likes this.
  15. archimondis

    archimondis Forum Greenhorn

    Wiecie przyjaciele co mnie najbardziej śmieszy i DOBIJA jednocześnie ?;)
    Sam T E M A T : Sekcja Polska -->"
    Pytania ogólne do gry" - no tak mamy może zbyt duzo pytań do tego że NIE DA SIĘ GRAĆ !@!!!!!!!!! wierze że mój głos jest głosem setki graczy !!!! Pozdrawiam Wszystkich którzy mają chęci chcieliby a NIE MOGĄ
    Król ArthasU:(:confused:
     
    Last edited by moderator: Nov 5, 2023
    мирулька likes this.
  16. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    Czy administracja /modkowie odpowiedza czy odzyskamy droge zagłady i wejsciowki ??????? wchodze na staropole na rozlewie gdzie zabiera droge zagłady ide dalej żeby wejsc na ventigo no ale co klikam teleport i kod 36 a droga zagłady z 1 mapy przepada i co teraz ? nic a nic nie idzie zrobić kolejny dzień nawet dzienych od tabona i z hallowen a inne serwery heredur itd to odu bledu nie ma 36
     
    мирулька likes this.
  17. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    мирулька - post usuwam. Proszę o zaprzestanie pisania postów po rosyjsku. Istnieje sekcja rosyjska i tam proszę kierować swoje komentarze.

    Nie, nie może Ci on dropnąć z Wendigo.

    Słuchajcie, wiemy, jak to wygląda obecnie. Ciągle dostajemy sygnały o pojawianiu się błędów 36 i innych. Notorycznie jest to zgłaszane przez nas oraz inne sekcje. Dalsza robota odnośnie poprawy tego stanu, jak i pojawienia się płaszcza eventowego w sklepie, należy do Twórców. Na tą chwilę nie mamy żadnych nowych informacji, którymi możemy się z Wami podzielić. Jednocześnie prosimy o wstrzymanie się ze zbędnymi informacjami, które dla nas wyglądają po prostu jak spam. Nam wystarczy konkretna informacja od Was o tym, że taki i taki problem aktualnie występuje. Oczywiście nie mam na myśli wszystkich Waszych postów, ale kilka z nich jest zbędna i nie związana z tematem dotyczącym pytań do gry.

    Nie mamy informacji na temat jakiejkolwiek rekompensaty ani kodu bonusowego, ale ogólnie mogę zdradzić tylko tyle, iż większość moderacji/administracji sugeruje ich zastosowanie. Czy Twórcy wezmą to pod uwagę? Na tą chwilę nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich działań.
     
    Last edited: Nov 5, 2023
  18. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    Yahiko powiedz co my mamy robić jak na 12 razy wpusza 1 albo wg to jak mamy zrobić event jakikolwiek zaraz Sargon zostanie odpalony to już bedzie kaplica .
     
  19. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    to chyba nieporadność bp lub brak zysków ze strony drakensanga .

    brak informacji ze strony bp brak oficjalnego komunikatu- czyli maja nas gdzieś

    moderatorzy się wyginają,że temat znany i pracują nad tym - to już jest nudne
    podejrzewam ,że nie pracują a chciałbym się mylić i napisać coś dobrego o tej grze
    patrzenie na smutna dziewczynę i czytanie .że jest duże obciążenie staje się nudne
    może nie wiedzą ,że nie da się nalać 15 litrów do 10- cio litrowego wiadra
    powalczył bym z mobami i ale na przeszkodzie stoi boss 36 i nijak nie idzie go ubić
    może ktoś pomoże?

    pozdrawiam
     
  20. Dekso

    Dekso Someday Author

    Z kodem 36 nic nie zrobią,(zrozumcie, że już rok temu by to dawno naprawili) tną koszy już na wszystkim.

    Ostatnio wyfarmiłem item który miałem 3godz. idąc do stołu , aby odblokować sloty za mroczne ZNIKNĄŁ.
    Opisałem na support wszystko, godz. jaki serwer, gdzie zdobyłem i nic.
    Support odpisał, że takiego itemu nie miałem - ŻART( w ogóle nie sprawdzili plików gry)