Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    dodam sam od siebie zaczął sie saragon ,chciałem go zagrać po pracy na 6x wejść -6x kod błedu 36 już kombinuje wejśc tam z innych miast nic to nie dawało więc dałem pas. Panie modzie BA_Yahiko i inni , wspołczuje wam w związki z tą robotą , ja się dziwie że to jeszcze trawicie co bp wyprawia , kiedyś mod prawie wszystko wiedział a obecnie zna tyle co nic i miał szacun
     
    Last edited: Nov 5, 2023
    archimondis likes this.
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    scorp13 - post usuwam, a także udzielam Ci ostrzeżenia. Następny wulgarny post będzie ukarany punktami.
     
  3. CaballoLoco

    CaballoLoco Active Author

    Witam, przepraszam za moje niewłaściwe postępowanie.
    Z tego powodu musi być tak, że nie rozumiem powodu, dla którego karają mnie punktami za publikowanie wulgarnych rzeczy.
    Wierzyłem, że z logicznych powodów, publikując niewłaściwe rzeczy, zostanę zdyskontowany, zamiast ich dodawać.
    Chociaż w rzeczywistości, ze względu na niski poziom, do którego gra się osiągnęła, myślę, że rozumiem, że zdobycie punktów w tym samym niż umiejętności jest niezręczne.
    Dlatego oferuję BP, wszystkie punkty, które chcesz, aby zachować je tam, gdzie chcesz ......
    Ponownie przepraszam za tłumaczenie Gogle'a (prawdopodobnie wadliwe).
     
  4. Drzanga1Gliwice

    Drzanga1Gliwice Forum Greenhorn

    Dzień dobry, tu Drzanga1Gliwice, serwer: Grimmag, piszę w sprawie zadań/misji na Lor'Tac u mojego Rycerza Zakonu Smoka lvl 50, o nazwie DrzangaBoberion, mianowicie niby mam możliwość zrobienia zadania/misji na Wejście do MiędzyŚwiatów, ale do tego muszę wejść do Nahuatlan, do którego nie mam KLUCZA, co uniemożliwia Mi wykonanie tego zadania/misji, a kiedy jestem w Yalapeti to postaci NPC pokazują mi tylko zadania/misje powtarzalne, czyli te z tym kółkiem z strzałką, a w Kompendium z kolejii widzę, że w rejonie Lor'Tac mam niepokończone zadania/misje, bo mam tam np. misja wykonana ale 1 na 2 albo 3 na 8, coś typu 1/2 czy 3/8, czy jest jakaś możliwość zrestartowania lub odzyskania tych zadań, tak abym mógł wejść do tego Nahuatlan i potem dostać się na MiędzyŚwiaty ???
     
  5. razowy

    razowy Forum Greenhorn

    heyo wszystkim
    wrocilem po przerwie, jest jakies zadanie w kingshill na nowe bufy dyniowe z zadania od npc przy jubilerze
    niee mam pojecia skad brac skladniki typu blueberry i tym podobne ktorych nie mozna kupic u npc
    jak rowniez z tego samego npc 3 letter do zadania gdzie szukac lokalizacji ?
    ktos cos wie ?
     
  6. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Zaraz koło herolda ogłaszającego zadanie masz trzy stanowiska z których lecą te składniki (taka dynia, kwiatek i skrzat), ale musisz mieć uniwersalne narzędzia do zbierania składników.

    Co do samego zadania jak je pobierzesz i klikniesz kolejny raz na pytajnik herolda to wyskoczą ci takie listy zabierz je a na dole mapy zobaczysz pytajnik nad skrzynką w Kingshill, tam idź i kliknij na skrzynkę to ci się pojawi kolejny list. Tak po nitce do kłębka będziesz szedł Kingshill - Grimfort- Obóz Oporu - Jarlshown - Ellonidos -Groty Hagasowe i tam wyskoczy potworek którego trzeba ubić i potem znowu wracasz do Kingshill do herolda do którego oddajesz zadanie.

    PS
    Jeżeli nie będziesz w stanie kliknąć pierwszej paczki w Kingshill to zadanie musisz usunąć i je pobrać po raz drugi i to pomoże.
     
  7. Drzanga1Gliwice

    Drzanga1Gliwice Forum Greenhorn

    Klucz do Nahuatlan w Lor'Tac, please ????
     
  8. mm55

    mm55 Forum Greenhorn

    Nie rozumiem was Modzi wy piszecie ,że zgłaszacie blędy (36) a bp nie reaguje? Od Maja (dragana) te servery nap grimmag (heredur troche lepiej ) To jest jakas porażka od początku eventu staram się skończyć wendigo event na wymaksowanej postaci!
    bo 36 jest a ja w nocy jak i wielu wielu innych nie możemy grać w nocy...
    Kiedy 36 kodu nie ma, bo mamy życie prace itp.
    Rok temu pisaliście to samo że ''trwają prace'' od tego momentu jedynie co się zmieniło to na gorsze w tej grze i nie mówie tutaj tylko 36 kodzie ,ale o tym co dodaliście ,bo wszystko co dodajecie do gry od jakiś 2 lat jest popsute czy pobugowane i to DOSŁOWNIE WSZYSTKO lub działa dobrze ale okazuje się to zawierac bug nerficie to i potem nie da się ''używać'' tego co sami dodaliście do gry ,bo wszystko dostało tak mocny nerf że jest niegrywalne lub nie ma sensu używać go dla graczy!
    Przykładem jest Maze of Blaze dla bobów to rarytas był bo za 10 fragemntów drogi zagłady (ips) można było bić respiące się mimi moby a teraz to kosztuje 10 ips i respiących mobów już nie ma :) Ale sa za to bugi i niewidzialne ściany i nasz ''Nemezis'' 36 kod na każdym, evencie no tego to już nie chcecie naprawić.

    Lub to co ostatnio dodaliście to M A S A K R A mówie o ostatniej aktualizacji nowych ''bufów''
    do craftu które były bardzo op nap na Mortisa by to grać bo buff 300% dmg to rarytas i wszyscy masowo w tym ja kupiliśmy skłaniki by je wykrafcić lub przygotować sie by móc je Wykraftować jak to naprawicie ,ale wy to znerfiliście jak zawsze :)
    Biorąc pod uwage że można je (prawdopobnie) zdobyć raz w roku na Hallowen to dobrze było by zdobyć tak OP bufy dla nowych graczy to spoy bust obecnie nowy gracz co przyjdzie do gry bedzie w szoku bo dosłownie sam nic nie zdoła tu zrobić xD
    Chodzisz jak nob umierasz jak nob nic nie zdobędziesz a tak to bufy i już coś można ''kminic hehe'' :)
    A z randomami i tak nic nie da się zrobić to tak na marginesie chyba ,że ''dobra duszyczka'' jakiś gracz się trafi ;) Ale to raz na przysłowiowy ruski rok.

    Kolejna kwestia to czemu event gwenfary nie został zmieniony?
    A tak ''PISALIŚCIE'' dalej ev gwenfary ma tak gigantyczny pasek i tak słabe nagrody ,że nie wiem dla kogo wy to skierowaliście dla max gracza? jak ja nic tam dosłownie nie ma same śmiecie a nie nagrody tyle powiem.
    A słaby gracz zacznijmy ,że nawet go nie zrobi xD z braku portów (sferek) z braku odpowiednich statystyk z braku czasu i z braku czego? 36 kodu:)) bo gwenfara /wendigo to perma 36 kod i tak jest z każdym.

    Nie obwiniam was modzi ale moglibyście się postarać by dać presje bp by to serio naprawili bo wiem ,że 36 kod ogólnie servery da się zrobić znam programistów przy produkcji innych gier to jest może 5 linijek kodu a nawet tego bp niepotrafi lub nie chce dać.

    Obecnie to zastanawiam się czy sens wy to grać.
    Prosze nie olewajcie nas i naprawde modzi pisze do bp bo graczy coraz mniej a servery jak pisałem to masakra prosze weźcie to pod uwage.

    Pozdrawiam
     
  9. Ennika

    Ennika Advanced

    Te zadania powtarzalne dają Ci klucz do wejścia do bossa Nefertari. Wejście jest pośrodku mapy, na której są te questy. Gdy ubijesz Nefertari wejscie do Nahualtan powinno być otwarte. (jesli nic nie pomyliłam :rolleyes:)
    PS Doczytalam, że piszeszo questach z miasta. Po wyjściu z Yotepetl na mapie są questy na otwarcie nowych wejść, typu Ścieżka Frygona, Fjalnira itd. Czy masz wszystkie te questy zrobione?

    Może będzie pomocny:
     
    Last edited: Nov 6, 2023
  10. archimondis

    archimondis Forum Greenhorn

    Doszedł teraz saragon i w skrócie , wygląda to tak że trzeba jak z draganem.... po nocach 23-6:00 żeby coś wg ugrać dla mnie to już jest zwykła kpina nie gra...
    Narka
     
  11. mm55

    mm55 Forum Greenhorn

    Od wczaoraj na sargonie grając z przerwami i oglądając filmy zrobiłem całe 4k postępu przez kod 36 ;-) Fajna ta gra servery takie fajne nie ma co
     
    archimondis likes this.
  12. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Panowie, ja nie rozumiem po co się bulwersujecie na ten błąd i w ogóle. Sprawa jest prosta - problem nie zniknie dopóki gra przynosi dochody i są gracze bo gdyby chcieli to o tym błędzie by już dawno nikt nie pamiętał a może nawet by nie zaistniał a druga sprawa jest taka, że modów mają tak samo w rzyci jak nas a widać to gołym okiem skoro za każdym razem jak Yahiko przychodzi to odpowiada, że błąd jest znany albo, że nie posiada informacji na dany temat bo "góra" mało co zdradza.
    Edit: A rekompensata za nasze przelane nerwy to istne jaja (3x ciastka jalapeno, Deluxe na 3 dni, 7x klucz do amfory, 800 esencji wigoru [legendarnej] oraz 5 wzrostników - KOD: MONDAYVIBES - ważny do 30.11.2023) a przy okazji manipulacja aby zobaczyć jaki pakiet Deluxe na 3 dni jest niesamowity i aby przedłużyć wydając chore ilości pieniędzy, jeśli mam być szczery to już wolę sobie kupić butelkę whisky za to i się uchlać bo na trzeźwo to się na to patrzeć nie da
    *****
     
    Last edited by moderator: Nov 7, 2023
  13. Drzanga1Gliwice

    Drzanga1Gliwice Forum Greenhorn

    Odpowiedż dla EnnikaJunior Expert :)
    Na mapach Lor'Tac zostało Mi chyba tylko jedno zadanie polegające na obronie jednego NPC ale popatrze i próbuje dalej to może to ale i tak coś mało Mi tych zadań/misji na Lor'Tac ale zobaczymy i dzięki za pomoc, Pozdrawiam :)
     
  14. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    witaj
    miałem podobny problem kiedyś nie jestem pewny ale
    radze sprawdzić wszystkie lokacje od Andrakash przez Zatokę, Obóz .Deltę.Yaltepeti .Kotllinę.oraz Płomienną ścieżkę.koleblke mrozu i opalowy warto kilka razy bo mogą się pokazywać misje nowe po zakończeniu poprzedniej
    Nefretari to dobry pomysł ale chyba jest powiązana z jakąś misja wiec nie trzeba lać po 500 mobów raczej
    rób misje tylko główne (żółte pytajniki poboczne można ale nie maja wpływu na główna fabułę.
    w nahuatlan jest taka mapka jak Panolatico nie pamiętam dokładnej nazwy wejście obok kolebki śmierci

    zaprowadzi do rozszczepionego cardhun warto panolatico robić na niskim lvl wtedy łatwo
    możesz polatać z kimś rozlew np katakumb dla lepszych itemów ale trzeba pamiętać ze dla Ciebie będą do założenia itemy ze skrzyń za wytrychy z dropu prawdopodobnie nie założysz jak polecisz z kimś np co ma 100 lv

    a swoja droga przydało by się wstawić jakieś opisy drogi misji -co? gdzie?
     
  15. Ennika

    Ennika Advanced

    Komnata Palontiaco jest do zrobienia najniżej na zagładzie. I faktycznie dobrze byłoby wtedy mieć lepsze (wyższe) itemy. Można założyć itemy max 45 lvl wyższe niż Twój - Drzangi obecny lvl. No i oczywiście potrzebne bedą buffy, kamienie i najlepsza eska.
     
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    archimondis - oczywiście, że mam do czego się przyczepić... Piszesz post o treści niezgodnej z tematem, więc Twój post zostaje właśnie usunięty.
    A ta tzw. "klepanka w klawiaturę" jest w większości źródłem informacji dla graczy odnośnie tego, co wiemy i co możemy Wam przekazać... Może nie dla Ciebie, skoro masz o mnie taką opinię, ale nikt nie nakazuje Ci czytania moich wypocin. Mimo to, ja muszę czytać Twoje, które są nijak powiązane z całą dyskusją.
    Oczywistym jest, iż my również jesteśmy rozczarowani problemami, które trawią naszą grę od paru miesięcy, aczkolwiek warto mimo wszystko zachowywać jakiś poziom wypowiedzi. Hejt do Twórców nie dotrze, a krytyka już tak. Warto jest nauczyć się je rozróżniać.


    Zamiast pisać w różnych sekcjach posty, co do których znaczenia nie jesteś pewny, to proponuję zacząć pisać na sekcji odpowiadającej Twojemu krajowi lub na ogólnym forum w języku angielskim.

    mm55 - błąd 36 występuje w dość dużym nasileniu bodajże od kwietnia. Odnośnie tego błędu przekazujemy Wam tylko informacje, które sami otrzymujemy od Twórców. My jako moderacja nie jesteśmy zobligowani do zajmowania się tym problemem. To jest zadanie należące do Twórców, których informujemy odnośnie występowania jakichkolwiek błędów/bugów. Również reszta ekipy z polskiej sekcji obecnie jest bardziej zaangażowana w tym "wywieraniu presji", jak to nazwałeś, czy też podejmują się również nieco bliższej współpracy chociażby z CM Shantym (dlatego też w ostatnich miesiącach na forum widać praktycznie tylko moje wypowiedzi z naszego składu), co w ostatnich dniach zaczyna w końcu przynosić jakieś efekty, gdyż pojawiła się informacja o tym, iż będzie podejmowana próba zminimalizowania występowania tego błędu. Czy ona rzeczywiście będzie pomocna i ulży graczom? Ciężko powiedzieć, gdyż próbowano już parę razy to naprawiać hotfixami, ale bez efektu. Osobiście liczę na to, iż w końcu owy błąd zniknie z Waszych oczu - zwłaszcza z oczu graczy z Grimmaga, który wręcz obrywał tymi błędami seriami.
    Ciemny6PL9 - początek Twojej wypowiedzi nie ma sensu. Co z tego, że mają teraz dochody, skoro przez takie błędy liczba graczy się zmniejsza? Mimo wszystko ludzie mają swoje limity, jeśli chodzi o możliwe wydatki na tego typu rzeczy, a raczej w każdym produkcie masz tak, że im więcej masz potencjalnych kupców, tym więcej możesz zarobić. Dodawanie kolejnych ofert za gotówkę nagle nie spowoduje, że gracze zaczną wydawać dużo więcej pieniędzy, chyba że produkt będzie stosunkowo tani w stosunku do jego zawartości. Niemniej jednak nie odkupi to utraty potencjalnych kupujących.
    Końcówkę postu pozwolę sobie usunąć - jest to zwrot personalny, niepowiązany z tematem.
     
    Last edited: Nov 7, 2023
  17. Ciemny6PL9

    Ciemny6PL9 Someday Author

    Miałem na myśli to, że nadal mają pozytywny przychód a nie negatywny więc tak czy siak nie pali im się do naprawienia błędu
     
  18. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    dlaczego nie da się połączyć na stole warsztatowym do halloween ani peta ani kostiumu ???
     
  19. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Bo jak zwykle programista nie potrafił lub nie zdążył dokończyć kodu i sprawdzić jego działania i jak zwykle zmiany/nowości zostały wgrane na serwery komercyjne z błędami, bez jakiejkolwiek informacji o zasadzie działania, co zmiany wnoszą itd. Ot taki standard BP: zróbmy cokolwiek, byle jak byle było, nie poinformujmy graczy o tym - gawiedź i pospólstwo i tak się ucieszy.
     
    BKGREG likes this.
  20. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    to jaki był sens wprowadzania takiego czegość , na początku 0 działało potem jakiś hotfix ,i działa to do teraz w 25 % -może zawyżyłem bo ujeli połowę rzeczy ze stołu warsztatowego ( gdzie tu sens dzienne na skrzynki ,jak nie da się połaczyć ), nie mam zamiaru tego trzymać do next eventu ,albo to naprawią albo napiszę im list polecony , który będzie zawierał bardzo niecenzuralne słowa .