Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    O to to już trzeba DevTeam spytać.... Poczynania BP nigdy nie grzeszyły nadmiarem sensu i logiki.... a to co wyczyniane jest od kilkunastu miesięcy woła o pomstę do nieba. Co do listu z niecenzuralnymi słowami .... cóż efekt będzie taki , że Tobie trochę ulży, dostaniesz bana a BP list wrzuci do kosza i dalej będzie robić swoje czyli z graczy idiotów. Nie ma sensu... Ze swojego doświadczenia napisze tak: wyluzuj, szkoda zdrowia i nerwów, to tylko głupie pixele zabierające czas . Od ponad 2 lat a może i dłużej przyjmuje zasadę , że nie warto się rozwodzić nad poczynaniami BP w DSO. Jeśli gra działa i oferuje coś co mnie interesuje to gram tyle ile mi się chce i ile mogę, a że w większości gra nie działa jak trzeba albo nie oferuje nic sensownego to gram tyle co nic lub wcale. Premki nie kupuję od wieków , bo zwyczajnie BP na to nie zasługuje. I tobie też to sugeruję, może (w co szczerze wątpie) jak 90% graczy przestanie w jakikolwiek sposób wspierać BP zakupami w grze to pójdą po rozum do głowy i zaczną coś robić i robić to dobrze... ale szanse na to są niewielkie....
     
    BKGREG likes this.
  2. MakcSchnelle0412

    MakcSchnelle0412 Forum Greenhorn

    Witam, mam problem z misją "od 0 do bohatera" wielokrotnie pisałem do pomocy technicznej jednakże nic nie pomogło.
    A wiec przy etapie 3/9 nie jestem w stanie rozpocząć tego zadania.
    Teraz się zastanawiam czy etap 3/9 poprzedzają misję których nie zrobiłem czy to problem z grą.
    Mam 100 lvl, misje do 2/9 zrobione, kiedy ide do npc który rozpoczyna zadanie 3/9 misja ta nie pojawia sie.
    Miał ktoś może taki problem?
     
  3. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Witam, ja mam pytanie dotyczące Rycerza jego umiejętności Gniewu Smoka "Synergi" +10% obrażeń za każdy poziom Druzgoczącego ciosu. Jak to mam rozumieć i jakie to ma odzwierciedlenie w grze. Na jakiej zasadzie ta mechanika zadziała, podczas trwania umiejętności Gniewu smoka? Dostajemy +10% obrażeń od Druzga czy jakoś inaczej?
     
  4. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert


    witaj

    nie jestem pewien ale wydaje mi się ze są to misje powiązane z zielony,o zadaniami trochę latania będzie zbieranie ziela i takie tam
     
  5. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    bardzooo inteligentnie wydłużyć czas otrzymania owocu lub warzywa , super zmiana , naprawdę już sięgnięto dna
     
    darqqueen likes this.
  6. Glogi

    Glogi Junior Expert

    [​IMG][​IMG]

    Za każdym razem jak wchodzę na Azara pojawia mi się coś takiego, też tak macie ?
     
    SoftwareEngineer likes this.
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Zgłosiliśmy to, aczkolwiek informację o błędzie Twórcy otrzymali już wcześniej :)
     
    Glogi likes this.
  8. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Dzięki. Dzisiaj aktualizowała mi się jakaś łatka po której mogłem normalnie dotrzeć do Azara.
     
    Last edited: Nov 17, 2023
  9. Herlakles

    Herlakles Forum Greenhorn

    Czy jeżeli złożę halloweenowego peta (1x zielony 20% exp plus skrzynki) dającego 60% exp (pink) jestem później w stanie go podnieść do 100% czy ta wartość jest zarezerwowana wyłącznie dla peta na starcie dającego 100%?
     
  10. Algedron7

    Algedron7 Forum Apprentice

    Cześć.
    Podpowie ktoś skąd wziąść do tego nowego craftu takie składniki jak berry i blueberries ?
     
  11. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Zrobiłem jednego zielonego duszka peta i dodałem go do swojej listy kolekcjonerskiej. Nie da się go podnieść na wyższy kolor levelowy, wiec pewnie ze wszystkimi petami z tej rodziny tak będzie. Można je tylko wyprodukować już o określonych zdolnościach.

    Musisz tylko pamiętać że jak dodasz peta do listy w sakwie to już nie będziesz mógł go użyć do produkcji mocniejszego.
     
  12. Algedron7

    Algedron7 Forum Apprentice

    Bardzo dziękuję za pomoc. :)
     
    Last edited by moderator: Nov 19, 2023
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Skuska55 - z racji niewłaściwego języka post niestety muszę usunąć, aczkolwiek fajnie że udało Ci się pomóc innemu członkowi naszego forum :)
    Jest dokładnie tak, jak piszesz. Obecnie tych towarzyszy nie można ulepszać i raczej nie będzie to możliwe w przyszłości. Za ulepszenia ich powinniśmy brać obecność przepisów, które pozwalają wytworzyć towarzyszy z lepszymi statystykami.
     
  14. Herlakles

    Herlakles Forum Greenhorn

    Dzięki za info. Czyli tradycyjny event w stylu BP - na lata, bo za jedną edycję nie idzie tego nazbierać.
    Ale jak już się nam tak konwersuje przyjemnie to może jeszcze mnie wspomożecie w innych kwestiach:
    - spellbound raspberrries po co to i na co?
    - w jaki sposób wejść w posiadanie niebieskiego peta a już najlepiej takiego rodzaju jaki jest potrzebny (nie przerabiając go z innego niebieskiego), bo ze skrzynek można wytworzyć tylko jeden rodzaj zielony 20% zaś z zielonego 20% wyłącznie różowego 60%...? No chyba, że czegoś nie trybię...

    Póki co z craftu ciastka dało mi dwa pety: zielonego 20% i jakiegoś niebieskiego.
     
    Last edited: Nov 20, 2023
  15. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Prawdopodobnie tylko z ciastka można uzyskać jednego z niebieskich towarzyszy. Przepisy do nich są raczej pod ewentualną podmianę na inny rodzaj niebieskiego towarzysza, w razie jakby trafił Ci się powtórnie ten sam rodzaj z duchowego cukrowego ciasta.
    Jeśli chodzi o zaczarowane maliny, to obecnie chyba nie mają żadnego zastosowania - chociaż je miały w pierwszych dniach, gdy jeszcze przepisy nie były odpowiednio skonfigurowane.
     
  16. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    no i łatka okazała się dziurawa
    jak śpiewał Grzegorz T:
    "lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic - i nie stanie się nic -aż do końca"
     
    Glogi likes this.
  17. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    łatka poszła a dni premium jak nie działały tak nie działają
     
  18. 225

    225 Forum Apprentice

    193-203 all 80t n0 help 0mg All
     
    Last edited: Dec 31, 2023
  19. Ennika

    Ennika Advanced

    kod błędu 23 :( Heredur



    ---------
    Dzisiaj już ok :)
     
    Last edited: Nov 24, 2023
  20. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    BP któryś już raz z kolei tłumaczy się, że problemy z serwerami to efekt ataku DDoS.....
    a świstak siedzi i zawija ...w sreberka.
    Żałosne. Szkoda , że przez nieudolną ekipę dość dobra gra stoczyła się niżej niż samo dno....
     
    BKGREG likes this.