Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Zróbmy w końcu zrzutę i odkupmy prawa do tej gry, na pewno znalazła bysie ekipa która by to należycie umiała obsługiwać. Skończyłaby się też ta patologia z "pay to win". Przecież wiele gier tak funkcjonuje i czasami upadłe gry dostają drugie życie na lata.
   
 2. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Wie ktoś może, czy jak założę 2 pierścienie zapału, to wyjątkowe wartości sie kumulują?
   
 3. Lalek1963

  Lalek1963 Forum Apprentice

  kiedyś jeden powiedział drugiemu, weź kredyt i kup sobie :)
  a potem przegrał wybory hehe
   
 4. Drzanga1Gliwice

  Drzanga1Gliwice Forum Greenhorn

  Witam, znowu ja i rzeczywiście jeśli chodzi o wejście do Międzyświatów to było więcej zadań i już mogę wejść do Nahuatlan itp tylko że 1 wejściówkę do świątyni Artayi dropię ze Strażnika Artayi w Kolebce Życia (już zrobione) a teraz muszę tam wrócić i dokończyć jedno z głównych zadań tylko myk polega na tym że ta wejściówka jest zużywalna a drugi raz póki co ze Strażnika Artayi jej nie dropi co oznacza tyle że teraz nie mogę tam wejść, Ktoś pamięta gdzie ją dostać lub kupić drugi raz ???
   
 5. Ennika

  Ennika Advanced

  Wejściówka dropi tylko ze strażnika. By pokończyć zadania trzeba tam wracać kilka razy i za każdym razem ubijać strażnika dla tej wejściówki.
   
 6. Drzanga1Gliwice

  Drzanga1Gliwice Forum Greenhorn

  Będę mistrzem. miało być będę próbował i już ogarnietę .
   
  Last edited: Nov 27, 2023
 7. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert


  witaj

  po wyjściu ze świątyni bij od razu strażnika da wejściówkę od razu u mnie się to sprawdzało
   
 8. Drzanga1Gliwice

  Drzanga1Gliwice Forum Greenhorn

  Forum dziwnie tłumaczy język polski ale już ogarnięte, dzięki.
   
 9. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie kumulują się...
   
 10. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Glogi - nie poruszamy tutaj na forum tematów powiązanych z polityką, dlatego też post usuwam.
   
  Glogi likes this.
 11. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  -kiler5- - chęci chęciami, ale na forum obowiązuje ściśle określony regulamin. Wobec tego Twój post również usuwam, gdyż nawiązuje do usuniętego posta.
   
 12. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  jest wrócił 36 - wiem ze był czas przywyknąć
   
 13. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  oj zgadzam sie powrócił i to z przytupem mega

  WE LOVE ERROR 36
   
 14. Glogi

  Glogi Junior Expert

  [​IMG]

  Tak w ogóle czemu na dwie godziny nie możemy używać żadnych lekarstw, to jakiś problem z kasą chorych :D ? Ciasta to rozumiem bo post musi być w adwencie ale lekarstwa ? :D
   
  Last edited: Nov 29, 2023
 15. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  cyrk wybór zadań dziennych kończy się zawiasem gry - cudowna łatka

  może niech kowal nie bierze się do pieczenia chleba chyba ,że to jego hobby

  i pytanie do moderatorów

  czy są w posiadaniu wiedzy na jakim etapie i ile do końca tej walki z 36 i innymi problemami ,jeżeli nie to kiedy można się spodziewać informacji nt zakończenia problemów

  bo tylko trzymacie kij nad forumowiczami(jak ktoś zostaje doprowadzony do frustracji to pisze szczerze co myśli- czemu się nie dziwie)

  Panie i Panowie (moderatorzy) więcej jaj- postarajcie się napisać coś konstruktywnego co da nam nadzieje na poprawę w tej grze.
   
 16. darqqueen

  darqqueen Forum Greenhorn

  ja to bym prosił wysyłać do twórców oryginalne wiadomości od użytkowników odnośnie problemów z grą a nie ubierać je w piękne słowa bo najwyraźniej wasza forma przekazywania informacji wcale nie wpływa na jakość usługi świadczonej przez firmę BIGPOINT. Proszę im dopisać ode mnie że na chwilę obecną status gry oceniam na BIGMISTAKE
   
 17. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  ,,może niech kowal nie bierze się do pieczenia chleba chyba ,że to jego hobby''-- ja jj piekarzem i pracuję w tym zawadzie ,chociaż mam wykształcenie wysze ,co piszesz all się zgadzam. Cud musi nastąpić aby to się spełniło co piszesz , biega o godziny ***** ,,Panie i Panowie (moderatorzy) więcej jaj- postarajcie się napisać coś konstruktywnego co da nam nadzieje na poprawę w tej grze.'' , modzi sami nie wiedzą co się dzieje ***** przekazują tylko info nam od bp i nic nie zrobią , rozumiem ich ,brakuje mi troszkę venus ona jakoś działała
   
  Last edited by moderator: Nov 30, 2023
 18. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Witajcie ja chciałem zapytać o umiejętności Rycerza jego żelazne czoło oraz rozłupywacz ziemi po nałożeniu obu skilli ile w % działa maksymalne zdjęcie zbroi przeciwników w sumie z tych 2 umiejętności? 100%? Bo to 100% to 100%, a z kumulacji po sumowaniu można uzyskać więcej więc czy działa to powyżej? I 2) pytanie np. ja ściągam te 100% jako rycerz w grupie, mag zarzuci swoje skille i on od siebie ściaga również te 100%. To się sumuje czy nie maks. kto by tego nie zrobił jest te 100% dla grupy też?
  Proszę o sensowną odpowiedź jak działa mechanika tej gry
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Prawdopodobnie to ma związek z użyciem jednego z przepisów halloweenowych, który teoretycznie wygląda prawie jak lekarstwa, używa się ich prawie jak lekarstw, ale mają zbugowany licznik, gdyż czas ponownego użycia jest ustawiony według czasu aktywnego używania konta, co oczywiście jest błędem, który był przez nas i inne sekcje zgłaszany od momentu ich pojawienia się.

  Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy to zostanie naprawione, gdyż... to nie my jako moderatorzy zajmujemy się naprawianiem tego błędu. Polegamy na komunikatach, które otrzymujemy od Twórców lub od naszego CM Shanty'ego. My oczywiście występowanie tego błędu zgłaszamy i ciągle podnosimy w rozmowach z Shantym to, że błąd nadal występuje mimo wielokrotnych prób naprawy tego błędu, no ale poza tym, co innego możemy zrobić?
  My też nie dziwimy się frustracji współforumowiczów związanej z występowaniem tego błędu, aczkolwiek na forum istnieje coś takiego jak regulamin, który po prostu należy przestrzegać, nawet jeśli mocniejsze słowa się cisną w pierwszej kolejności na myśl.


  -kiler5- - myślałem, że kwestię polityki mamy już omówioną wyżej. Musiałem trochę uciąć treści Twojej wypowiedzi z racji zawartych w nich właśnie określeń powiązanych z polityką, bądź sugerujących wulgarne określenia...

  Nasza była szefowa funkcjonowała w trochę innych czasach, gdzie ten kontakt Twórców z moderacją był dużo lepszy niż obecnie, aczkolwiek osobiście cieszy mnie (i pewnie też dziewczyny z naszej sekcji) fakt, iż byli członkowie administracji są wspominani co jakiś czas w wypowiedziach forumowiczów, gdyż jest to oznaka wykonania przez wspomnianą osobę dobrej roboty, która chociaż trochę zapadła w pamięci graczom :)
   
  Last edited: Nov 30, 2023
 20. Fanos

  Fanos Forum Greenhorn

  Witam. Które zadanie trzeba zrobić żeby mieć możliwość kupna pasa zapału na 145 lvl. Jeśli można prosić możliwie o szybką odpowiedz Z góry dziękuje.