Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Trzeba osiągnąć 100 lvl
     
  2. ryudopl

    ryudopl Forum Greenhorn

    O ile dobrze pamiętam należy wykonać wszystkie zadania z questa głównego Elizjum wraz z pokonaniem Mortisa. Musisz posiadać co najmniej jedno Znamię Mortisa, żeby dostać się na Hale Śmierci i Go pokonać. Po ukończeniu zadania otrzymasz dostęp do pasa 145 lvl.

    Rzecz jasna wymagany poziom postaci 100 lvl
     
  3. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Mortis nie ma z tym nic wspólnego, drugą postacią na 100lvl go nie ubiłem, a mimo to pas kupiłem.
     
  4. Fanos

    Fanos Forum Greenhorn

    Dzięki za odpowiedz. Posiadam 100 lvl.
     
  5. Guziik

    Guziik Forum Greenhorn

    Ja posiadam 100 lvl i nie mogę kupić. Więc chyba jednak trzeba go ubić
     
  6. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Jak widać, nie ubiłem Mortisa:

    [​IMG]


    a pas na 145lvl mam:
    [​IMG]
     
  7. Guziik

    Guziik Forum Greenhorn

    Nie wiem, właśnie skończyłem główny wątek fabularny i dopiero po ostatniej misji, jaką jest zabicie Mortisa odblokował mi się ów pasek. Wcześniej go nie było. Może zwyczajnie wystarczy na 1 postaci a może fartowny bug u Ciebie ale każdy z kim rozmawiałem miał tak jak ja. Zabicie Mortisa i skończenie wątku głównego = pas zapału 145lvl
     
  8. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Na 145lvl pojawil mi sie dopiero po zrobieniu misji z zabiciem Mortisa. Rób misje główne az sie pojawi to z Mortisem to końcówka fabuły jakoś.
     
  9. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    A ja jednak widzę, że ubiłeś. Jeżeli nawiązujesz do wyszarzonych map, to nie ma z tym nic wspólnego.
     
  10. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    a można ubić Mortisa nie robiąc zadania Elizium?
    [​IMG]
     
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Można, bo to jest poboczne zadanie. Jeśli masz już dostęp do Lasu Greylingów, to prawdopodobnie całą fabułę masz już skończoną, czyt. wykonałeś już misje. Oczywiście możesz to sprawdzić samemu, wchodząc do kompendium. Do tej pory nie słyszeliśmy o przypadku, w którym ktoś bez skończonych zadań fabularnych z Aktu VIII, dostałby misje do Krainy Nieśmiertelnych i Twój przypadek tylko potwierdza tą regułę.

    I tak, trzeba mieć ukończone zadanie z pokonaniem Mortisa (ostatnie zadanie aktu VIII), żeby móc kupić u Emilii unikaty na 145 poziomie, oczywiście w zestawie z 100 poziomem.
     
  12. Guziik

    Guziik Forum Greenhorn

    Co do części z Lasem to dziwna sprawa bo ja dostęp dostałem jeszcze grubo przed odblokowaniem Elizjum
     
  13. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Gdzie dropi klejnot szlachetnej fortuny oraz klejnot łowcy składników?
     
  14. MrBark

    MrBark Someday Author

    Klejnot szlachetnej fortuny jest do zdobycia ze skrzyni klejnotów (nie jest gwarantowane to czy wypadnie ale może). Z kolei ten drugi może dropnąć z cerbera w Jarzącej Się Jaskini (wejście do niej jest w Kopalni Hugona)
     
    BA_Yahiko likes this.
  15. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie wykluczam tego. Niestety do tej pory nie dostaliśmy oficjalnej notki odnośnie warunków odblokowania nowego regionu, także wszystko to są tylko gdybania oraz własne obserwacje.
     
  16. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    no i zaczeło sie wraz z eventem zimowym szczytowanie erroru 36
     
  17. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    ta racja dostaliśmy wszyscy bana- ja osobiście siedzę w więzieniu nie mam możliwości opuszczenia miasta

    pochwalcie się jak was ukarali ,
    no i wytrwałoćci
     
  18. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    niech szlak trafi ta grę niech ja zchakują - prawie płaszcz miałem i pojdzie tam gdzie słonce nie dochodzi
     
  19. darqqueen

    darqqueen Forum Greenhorn

    nie idzie grać , na 20 wejść sargona , 20 skończyło się BŁEDEM E36 przeciążenie serwera . 2 godziny żeby się zalogować i popatrzeć na czarny ekran . Producent robi sobie jaja z graczy , czas zamknąć te szitowe serwery
     
  20. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    Witam. Po raz kolejny pojawia się błąd, a mianowicie nie można wejść do określonej lokalizacji. Akurat chodzi tu o górę Balrog. Zostało mi kawałek paska do dokończenia eventu, który kończy się za niecały dzień. Próbuję przez 7 godzin wejść i za każdym razem łączenie trwa długo, aż w końcu wyskakuje błąd 36. To są jakieś jaja. Ileż można siedzieć i próbować? Zapewne w końcu zostanie to naprawione, ale już będzie po evencie... Gratuluję... Tyle godzin grania idzie na marne...
     
    !!!ghj[jlxbr!!! likes this.